IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

7 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lechův spolek ;-)
Hodnocení 5 V
Lech
příspěvek 09.05.2007, 01:29
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Jelikož mám různé zkušenosti se hráčema tohoto hracího serveru,napadlo mě vytvářet místnost pro hráče kteří si chtějí pohodově zahrát a hrajou obdobným stylem a výkonností jak já a Filípek.Na věku nezáleží!Může to být třeba od šesti let.Což má třeba Filípek (pokud někdy dopoledne hraje na mém PC).Když hrajem ve stejnou dobu spolu, tak to hraje na svém,kde má nastaveno FilipValenta. To jen tak pro ty co nás ještě až tak neznají.
Mě je 41 let a tak věk nerozhoduje  Klidně můžou hrát i starší.
Rozhodující je jak se chovají ve hře!Takže žádné osobní napadání,posměšky,sprostá mluva,během hry nevyvolávat hlasování o restartu či změně kampaně,po skončení mapy v klidu využít asi 45 sekundovou pauzu a zbrkle neklikat na READY,(ne všichni totiž vydrží u PC třeba dvě a půl hodiny aniž by si neodběhli na WC,či napít a nebo pro suchej rohlík  )
V této době si můžem něco mezi sebou napsat.Ne všichni stíhají totiž během hry ještě navíc odepisovat či se něco zeptat.Takže z toho vyplívá že tento spolek by měl vyhovovat hlavně hráčům kteří nehrají v klanech,kde už jsou opravdu výborní střelci!
Jo a ve hře se pohybovat jako člověk-voják.Takže třeba já obyčejně sbíhám dolů po schodech a nevyskakuju oknem z podkrovky baráku,když narazím na nepřítele tak neběhám cikcak doleva-doprava před hlavní spolubojovníka co stojí zamnou.Aby mě netrefil ale kleknu a nebo raděj lehnu.Nepoužívám pancéřovku proti nepřátelské pěchotě.Běhám a zrychluju normálně v běhu ale neskáču jak klokan.Neskáču ze střechy nebo zdi co má odhadem více jak 4 metry.Snažím se hrát jak se bojuje v realitě.Snažím se splnit úkol dané mapy a nesnažím se zastřelit co nejvíce nepřátel za honbou XP.Daný úkol se snažím splnit co nejdříve v časovém limitu.V žádném případě hru záměrně neprotahuji!
Takže pokud to někdo vnímá tak jak já je vítán v Lechovém spolku ;-)
Asi většinou založím místnost na 10-ce s názvem : Lechův spolek ;-) a to asi pokud to bude časově vycházet v 16:00. Bude se hrát kampaň 10- map.Rád si s takovejma hráčema zahraju a můžou mě kontaktovat třeba přes Forum GameParku v odkazu Členové. Kliknutím na Lech mi můžete napsat zprávu.Musíte být ale zaregistrováni na tom foru.
Během hry pak poznám jak kdo hraje a chová se ve hře.ti co budou vyhovovat zde napsaným kritériím dostanou ode mě heslo.Protože pak budu místnost zaheslovávat proti případným narušitelům ;-)
Těší se na vás Lech a FilipValenta (Filípek)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sWoby^^
příspěvek 09.05.2007, 21:22
Příspěvek #2


swoby_name


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 86
Registrován: 14.10.2006
ID: 18120




jako je to hezke jak nam zde popisujes svuj styl hry.....mas hezke myslenky pro server s heslem kde nebudou hrat neaci kkti......ale lidi se mohou nekdy vytocit a proto nadavani ......treba kvuli te honbe za XP by se mohla mapa p¨rotahnout ........... no a to jak rikas ze hrajes jako poravdovy vojak to je jen tvoje vec vetsina lidi hraje tak aby se rychle dostala k enemy a pomohla tak teamu k dobiti pevnosti ale nez ty tam dojdes svym tempem po schdech tak to bude trvat dele ....se koukni na neake videa vsichni hraci behaji po zdech skakaji po sobe aby se mohi dostat k OBJ.... jsou tak tzv. bugy map a ja si myslim ze jsou tam naschval........no proste takhle napsal si tay svuj styl hry ..........kazdy muze hrat jak chce.....ale s tema vulgarnima slovama to je pech.....s tim se nic nenadela....... nice a gl


--------------------

Counter-Strike is BEST ^Equilibrium' eXtreme clan
Podpis jsem ti smazal, přečti si pravidla fora (Krusty)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 09.05.2007, 21:40
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




No ne málo akcí zakončuju já a nebo Filípek.I tzv. mojím tempem. ;-)
Kdežto ostatní se honí za nepřáteli aby je za každou cenu dostali.Někdy úplně mimo hlavních a důležitých postupných bodů na mapě.Uplně nesmyslně.Ale věřím že za pár dnů najdem více hráčů jako jsu já s Filípkem a mezi "vyvolené" počítám též zatím tyto hráče tak jak mají přezdívky ve hře:
zbyna,Zizou,Bouchálek,Jirwal,jamesblack,Suvi a matISO.
Naopak nesnáším hráče jako je třeba Dexter,který vtrhl do naše místnosti Lechův spolek ;-) a se svejma novejma příchozíma hráčema vyvolal hlasování a přehodili nám kampaň z "10 map" na Publik (tuším to byl) Tak to se snad nepovažuje za slušné a hráčské chování.
Proto si budem muset časem svojí místnost zaheslovat před takovýma "agresorama".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suvi
příspěvek 09.05.2007, 21:52
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 08.05.2007
ID: 20647




No tak ja nerikam ze je to spatnej napad hrat jako v realite.Ale hrace co uz to hrajou to tezko prinutis delat jelikoz uz automaticky behaji ze strany na stranu.(mene je trefi).
S tim behanim po chodech tak ja taky nebehal jen po chodech akorat kdyz je to nezbytne nutne.treba priklad u goldrusch kdyz je ten kopec dolu k prvni tankove bariere tak kaoc me to naucil preskakat na 3 skoky a je to mnohem rychlejsi nez to normalne sebihat.Je to opravdu znat a i ke splneni objektivu je to dobre.
Jinak v mapach je spusta trickjumpu ktere ti to mohou usnadnit.Treba v oasis walljump diky kteremu muzes preskocit zed kterou musis jinak vyhodit dynamitem.Jinak priznavam tenhle se mi jeste nepodaril.
Ale treba s kamosem sme skouseli i jine zpusoby ale urcite by se ti nelibili stoupnul sem si kousek od zdi on pode mee hodil granat ja ve spravnozu chvili vyskocil a taky se to dalo prelitnout.Ale bez enga na 4 se o tom ani neda uvazovat.

No shrnu to.
Nektere tve nazory sou dobre ikdyz ja to treba tak nedelam rad si zahraji mapu 15min misto 5.
A taky nemam rad kdyz se splni rychle objectiv.Na to se da jit na stopwatch.Jinak skacu na zdi z balkonu, preskacu rychle sraz dolu(jak klokan).A taky sem se naucil trochu uhejbat pred strelbou ikdyz nejsem zdaleka tak dobry jako jini.Ale pomahato dost.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 09.05.2007, 22:08
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




No všiml jsem si totiž že jsou to právě ti co se tak co nejrychlejš pohybují po mapě a pak když já ji třeba svojím přičiněním ukončím pak nadávají cože tak brzo!To je ten paradox. a přitom je to i jejich podíl že tomu rychlému konci nezabránili. a to běhání cik-cak .Na to mám takový názor že pokud běžím za spolubojovníkem třeba dva kroky pozadu a před nama se objeví nepřítel Tak já zakleknu pokud stihnu a nebo zalehnu a střílím.No a kolega mi běhá před hlavní.Takže taky nějakou tu kulku odemě schytá. blush.gif
Tož tak.Budu rád za více názorů a nezapomeňte že je na GameParku dalších 9 místností a hlavně na internetu desítky,či vlastně stovky serverů gde se můžo vyblbnout a pařit co hra dovolí. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 10.05.2007, 15:24
Příspěvek #6


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




No tohle behani ze strany na stranu je dobra sranda. Jenze co ma clovek delat ,kdyz pred nim takhle poskakuje jeho hrac a on muze zkusit strilet a riskovat TK nebo se nechat treba taky zabit. Uplne nejvic nesnasim lidi co hned drzkujou, ze ste jim neomluvili, jako kdyby ste snad to TK davali umyslne. Ja treba nemam cas pri hre chatovat a nebo porad mackat nejaky kombinace na sorry. To samy je s Panzou. Nektery lidi asi nechapu, ze to chvilku trva nez to vyleti a tyhle skokani vam dost casto skocej pred hlaven a pak schytaj...samozrejme daj complain a jeste dodaj par hvezdicek do chatu. Na publiku je dost problem tyhle utoky koordinovat , nejhorsim pripad jsou asi arty...nekdo vam vbehne do arty a jeste vas pak server...nevim no ,ale myslim si , ze dymovnice je dost dobre videt. To samy ,kdyz clovek pouziva mortar a da proste nahodou TK...nejakou dobu to leti a clovek nevidi cil, takze nadavat na toho cloveka je celkem blbost. To samy ..pouzivam mortar..a nejaky nase pako musel behat vedle me..pak mi pred to vlezl a zabilo nas to asi 5...samozrejme to prej byla moje vina a dostal jsem kick...ted uz se radsi nechavam zabit nez riskovat v nejaky krizovce, ze zabiju naseho silence a pak cist keci o tom jak sem lama ,atd. Clovek si musi zvyknout, ze nekdo tu hru moc zere..a asi se u toho i nervuje a povznest se nad to. Stejne tak je tu par jedincu co chat plnej jen hvezdickama a presto kdyz dostanou mute se jich ostatni zastvaj, ze je svoboda slova...nevim co by si mel clovek predstavit za svobodny nazor pod " ty ses ****", di uz do *****, atp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 10.05.2007, 20:32
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Kontakt na mě je buďto tady přes zprávy.Může posílat ten co se zde na Foru zaregistruje.
Nebo Skype: michalvalenta
nebo:
MichalValenta@tiscali.cz
ValentaLech@seznam.cz
kdo bude mít zájem zašlu heslo do místnosti Lechův spolek;-)
Až ju budu nucen ji zaheslovávat. cool.gif

p.s. A mějte na paměti že i nejslabší člen týmu (měřeno třeba i XP) může dokázat hodně pro jeho vítězství !

Příspěvek upravil Lech, 11.05.2007, 14:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M@SS_Jakub
příspěvek 12.05.2007, 10:15
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 28
Registrován: 06.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11999




Osobně si myslim, že je to moc pěkný nápad. Ale můsím tě upozornit, že skakaní jak klokan a ciklení z leva do prava je prostě spjato s tou to hrou. Ono mohlo by se hrat jako třeba CS(jedna hlava= smrt) jenže to by pak absulutně nebylo možné splnit OBJ. Mrkni občas na ETTV http://www.gamestv.org/ a? můžeš zkouknout neuveřitelnou sehranost, smysl pro team play a načasovaní nebo aim a trickjumping. To vše je potřeba k sestavení dobrého teamu.
A? už tak nebo tak myslim, že si rád zahraju ve spolku. Na OBJ hraju ale využívim skoro všech možných cest abych jej dosáhl.
Když jsem posledně hrál v tvé místnosti netušil jsem co se pod větou "sleduji hráče Jakub" skrýva a až teď po přečtení fóra jsme si uvědomil, že přesně tohle mi tu scházelo na PUBliku. No a pokud by se nahodou našlo více hráčů, kteří by chteli hrát na OBJ ale kvuli klokanímu stylu se nadostaly do tvého spolku vytvořím vlastní :) (konkurence musí být :D)


--------------------



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 12.05.2007, 14:39
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




No zrovna jakýkoliv trickjumping bych nechtěl vidět u hráčů ve spolku.Myšlenka je taková,že ve hře se pohybuju tak jak bych se pohyboval ve skutečnosti.Co nejvíce se přiblížit realitě.
Jo a taky skoky z výšek. Každopádně by neměl při dopadu zařvat bolestí se zvukem rupnutí kosti. wow.gif
Zkrátka jde mi(nám) o to, přblížit se realitě.I když pro spoustu hráčů to možná je k nepochopení. dizzy.gif
Stačí když se najde tak zhruba 20 lidí do spolku.Ale to bych měl umožnit tím že to nebudu zaheslovávat.Umožnit jim aby si to takto vyzkoušeli zahrát.Ale co dělat když nás pár jedinců hraje dle pravidel spolku a pak nově příchozí co to hrajou zažitým spůsobem si nenechají nic ode mě vysvětlit a ještě mě osočují že je otravuju. blush.gif Pak mi radí že to mám zaheslovat,jinak mi tam polezou.To je pak s něma těžká domluva.Ale jak mám potom umožnit budoucím hráčům spolku aby si zahráli?Takových hráčů je tady snad jenom odhadem 10% a dlouho to trvá pak ten "nábor".
Jo a skoro nikdo tady na Foru není zaregistrovanej abych mu mohl poslat heslo až se to bude zaheslovávat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dung30n
příspěvek 12.05.2007, 18:41
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Rakev
ID: 11519




ja se dneska docela bavil (oB|GunControls), a poslal jsem ti i zpravu s zadosti o heslo. dle meho nazoru je to napad dobrej, jen tecxh hracou bude asi nedostatek, ovsem, kazdej chce nekdy zmenu, treba se pririti az je zase na chvili "normal" hra prestane bavit


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 12.05.2007, 19:11
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




No zatím heslo nebudu posílat.Nebo? nás s heslem není mnoho a tak nechám po dnešní zkušenost kdy nás bylo opravdu málo, místnost volně přístupnou k náboru novejch hráčů .Pak nějaké mapy oželím a hodím se do Speaktra a budu hledat vhodné hráče do spolku kterým pak to heslo zašlu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jahudka
příspěvek 22.05.2007, 21:29
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 22.05.2007
ID: 20764




QUOTE(Conan @ 10.05.2007, 16:24) [snapback]499225[/snapback]

No tohle behani ze strany na stranu je dobra sranda. Jenze co ma clovek delat ,kdyz pred nim takhle poskakuje jeho hrac a on muze zkusit strilet a riskovat TK nebo se nechat treba taky zabit. Uplne nejvic nesnasim lidi co hned drzkujou, ze ste jim neomluvili, jako kdyby ste snad to TK davali umyslne. Ja treba nemam cas pri hre chatovat a nebo porad mackat nejaky kombinace na sorry. To samy je s Panzou. Nektery lidi asi nechapu, ze to chvilku trva nez to vyleti a tyhle skokani vam dost casto skocej pred hlaven a pak schytaj...samozrejme daj complain a jeste dodaj par hvezdicek do chatu. Na publiku je dost problem tyhle utoky koordinovat , nejhorsim pripad jsou asi arty...nekdo vam vbehne do arty a jeste vas pak server...nevim no ,ale myslim si , ze dymovnice je dost dobre videt. To samy ,kdyz clovek pouziva mortar a da proste nahodou TK...nejakou dobu to leti a clovek nevidi cil, takze nadavat na toho cloveka je celkem blbost. To samy ..pouzivam mortar..a nejaky nase pako musel behat vedle me..pak mi pred to vlezl a zabilo nas to asi 5...samozrejme to prej byla moje vina a dostal jsem kick...ted uz se radsi nechavam zabit nez riskovat v nejaky krizovce, ze zabiju naseho silence a pak cist keci o tom jak sem lama ,atd. Clovek si musi zvyknout, ze nekdo tu hru moc zere..a asi se u toho i nervuje a povznest se nad to. Stejne tak je tu par jedincu co chat plnej jen hvezdickama a presto kdyz dostanou mute se jich ostatni zastvaj, ze je svoboda slova...nevim co by si mel clovek predstavit za svobodny nazor pod " ty ses ****", di uz do *****, atp.




Conanku, to s tou panzou byla reakce na mě? :-D biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kolo
příspěvek 22.05.2007, 22:20
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 22.05.2007
ID: 20765




Registrace do tohohle fora je ocistec.
Registrace do tohohle fora po par pivkach je jeste vetsi ocistec.
Registrace do tohohle fora po par poctivych, cernych, kvasnicovych, Freudovych pivech je brnkacka.

Ale k tematu,

Lechu,

KDY

te najdu na GameParku?


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 22.05.2007, 22:43
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




QUOTE(kolo @ 22.05.2007, 23:20) [snapback]504891[/snapback]

Registrace do tohohle fora je ocistec.
Registrace do tohohle fora po par pivkach je jeste vetsi ocistec.
Registrace do tohohle fora po par poctivych, cernych, kvasnicovych, Freudovych pivech je brnkacka.

Ale k tematu,

Lechu,

KDY

te najdu na GameParku?


Ahoj "kolo" dobrej spolubojovníku thumbsup.gif Asi jen v sobotu a v neděli v 16 :00.
To většinou vytáhnu i Filípkův PC (pokud byl přes týden hodný innocent.gif ) propojím ho,založím místnost a hrajem. Přes týden jen někdy si zahraju na GameParku.Ale až už Filípek spí.Takže pozdě večer.
Jinak on by pořád u mě stál a čučel by jen jak hraju a to nechcu.Chlapec školkou povinný by si měl hrát s hračkama a chodit ven.Což by se mu nechtělo pokud bych hrál odpoledne. teehee.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 23.05.2007, 10:32
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Ještě bych chtěl doplnit,že tehdá jak jsme hrávali i přes týden ,tak to Filípek marodil.Měl spálu. blush.gif
Tak aby tu nemoc lepší snášel tak jsem mu dovolil hrát i přes týden. thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 00:07
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist