IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

6 Stran(y): V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> BAN za co?, ......
-cavalier-Devil
příspěvek 23.10.2007, 18:49
Příspěvek #76





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 113
Registrován: 19.07.2006
Bydliště Praha, Písek
ID: 16460




Aha, ja jsem asi netovej zabijak vid :-D

Jediny kdo ma tohle chovani ve zvyku ses Ty jeste s nekolika prisedicima.. Pres net porad machrujes, delas chytryho a buhvi co jeste, jen se blizi lanka a najednou si s kazdym nejvetsi kamarad.. Tomu ja rikam ubohost.. A Tvoje kecy o nejakym bindovani a mackani tlacitek? To je akorat tak Tvoje uroven.. Ja si vzdy stojim za svym nazorem, a neobracim se jako Ty, zrovna tak, jak se mi to hodi..

Ale to tady nehodlam rozebirat.. Vsechno co jsem chtel k banu -B- tymu vyjadrit, jsem vyjadril a nemam co dodat...

A cist takovyhle vylevy uz me opravdu nebavi.. Tze whinuj jinde :-D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jogin
příspěvek 23.10.2007, 19:15
Příspěvek #77





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 06.12.2003
ID: 618




QUOTE(<Bks|febrik_cz> @ 23.10.2007, 17:46) *
Admini tu nejsou pro to, aby pro hráče šaškovali, hráči si musí uvědomit, že oni mají nějaké povinnosti vůči GP, potažmo vůči adminům a ne naopak. Admini rádi pomůžou, ale musej vidět, že to k něčemu je. Když vidim nějakýho nováčka v klientu, co se snaží z lidí dostat radu na základní věci a ostatní si z něj jenom dělaj srandu, mám mít nějakou extra velkou chu? pomáhat oldschoolerům s záležitostí, která je základní pro ně?

Devil nemá povinnost chodit do hry, kde chce screenovat, on dal dostatek informací k tomu, aby hráči v konkrétní místnosti mohli splnit jeho požadavky a že by si ani jeden ze čtyř lidí nevšiml dost dlouhýho textu a ten se ještě opakoval? To se mi zdá jako nesmysl. Proč jste teda vylezli ze hry a okamžitě jste zakládali novou, kde jste dělali screeny Jogine? Že by vám to trošku zalagovalo a devilova žádost se vám před očima objevila až se spožděním v klientu?

Už jsem to sice psal ale tak založili jsme to pak proto že jsme si toho všimli po hře když se šli převadět screeny do jpg. ale to je jedno
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzasty-
příspěvek 25.10.2007, 00:18
Příspěvek #78





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 65
Registrován: 08.01.2007
ID: 19441




devile ty asi chodis na jinej GP nez ja nebo ja nevim :/ nevim co k tomu dodat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sh@rk
příspěvek 25.10.2007, 15:09
Příspěvek #79





Skupina: V aktivaci
Příspěvků: 1
Registrován: 25.10.2007
ID: 22887




worship.gif napsal si to dobře kámo worship.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 25.10.2007, 16:41
Příspěvek #80





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




Clovek by rekl ze za ta leta co se Medal hraje si hraci najdou originalnejsi vymluvy proc podvadeji. Ale ono je to porad na prd :( Poslouchat porad stejne kecy o tom ze sem nevidel zadny text od admina kdyz si screnujete kazdou p..u nebo ko..ta? Nebo ze vam to spadlo zrovna kdyz prisel admin do hry nebo kdyz jste delali screeny? Opravdu si myslite ze jsou admini tak hloupi? Ze by za Atreida bylo lepe? Nechme Atreida Atreidem, kdyby tu byl tak nafasujete banan na dva roky a nikdo se s vami o tom bavit nebude :) Vazte si adminu co tu mate a nedelejte z nich voly. Stejne vam vase vymluvy nesezerou. peace


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
#PuSSy
příspěvek 26.10.2007, 14:25
Příspěvek #81





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 20
Registrován: 16.10.2007
ID: 22756




..... xD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jogin
příspěvek 02.11.2007, 15:33
Příspěvek #82





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 06.12.2003
ID: 618




83.208.40.87 - 31.10.07 - 31.12.07 south^-|-@LF@-|- MoH Neodeslání ForceScreenů (Excites)

Můžu se zeptat proč dostal jen 2 měsíce a my půl roku? eh-smiley.gif


A to jsme aspon force poslali confused.gif

Příspěvek upravil jogin, 02.11.2007, 19:40.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 14.11.2007, 06:03
Příspěvek #83


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




Vložim se do debaty jako nezávislej přihlížející... Podle mně je pravda na straně adminů a to, že udělali screen tak by ste jim měli ještě poděkovat a nehledě na to, že je aspoň vidět jejich práce a že si jí plní na 100%...
Byli ste upozorněni, že po ukončení zápasu máte poslat screen, tedy snad není problém poslat tech pár kilo adminům na mail. A to, že si někdo neumí přečíst pravidla, je pouze jeho kravina, to samé je se zákony, neznalost neomlouvá.
Zlobit se na Adminy je dost zcestné, v první řadě by se hráči měli zlobit na sebe, že si to posrali svou blbostí a jestli necheatují, tak opravdu není problém poslat screen (tím neříkám, že někdo cheatuje).
Je mi 25let a vám jak koukám také přes 20+let, tak ste snad dost rozumný na to, aby ste poslali obrázek, ne?? (jinak pak je to asi na zamyšlení se nad sebou).
Viz. příkladem by sem udal, když tě zastavuje policista, tak ty začneš újíždět kůli kontrole, určitě ne? blush.gif

Příspěvek upravil IAczech, 14.11.2007, 06:08.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coner
příspěvek 06.12.2007, 09:59
Příspěvek #84





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 19.05.2005
ID: 6544




Tak jsem si to celé pročetl, a dám za pravdu Adminům (krom Devila) ale i joginovi a těm ostatním...
Půl roku za bindlist, tak to je masakr, někdo nepošle ani Force a ma to na 2 měsíce, spravedlnost nadevše (???)
Už takhle MoH:AA komunita sama od sebe odpadá, ale admin, jako Devil tomu napomáhá ;-(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-cavalier-Devil
příspěvek 06.12.2007, 16:25
Příspěvek #85





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 113
Registrován: 19.07.2006
Bydliště Praha, Písek
ID: 16460




jj cony, jeste ze vis vse o tom jak se banuje, jak se co resi a taky to, kdo co z dotycnych poslal.. To je krasne, ze tohle vsechno vis a muzes soudit lidi.. Gratuluji Ti k tomu, ze vis to co zbytek lidi nevi.. Ses proste hustej :D

Nez zacnes delat svy nejchytrejsi zavery, tak bys mel vedet, ze to ze jsem pod banem podepsanej ja naprosto nic neznamena.. Ale to nepochopis a budu ten nejhorsi, vid?

Kvuli mne komunita upada? Spis se zamysli, proc tam vetsina adminu chodi pod fejkem anebo radsi uz tam ani nechodi.. Ci je tohle vina? Adminu? Myslim ze ne..

Příspěvek upravil -cavalier-Devil, 06.12.2007, 16:32.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 06.12.2007, 19:28
Příspěvek #86



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




QUOTE(coner @ 06.12.2007, 09:59) *
Tak jsem si to celé pročetl, a dám za pravdu Adminům (krom Devila) ale i joginovi a těm ostatním...
Půl roku za bindlist, tak to je masakr, někdo nepošle ani Force a ma to na 2 měsíce, spravedlnost nadevše (???)
Už takhle MoH:AA komunita sama od sebe odpadá, ale admin, jako Devil tomu napomáhá ;-(


Cony,znám Tě už dost dlouho a vím,že patříš mezi ty rozumné hráče vzhledem k tvému věku.Adminoval jsi sám a myslím,že za časů Atreida bylo mnohem hůř,nebylo prostě ani pouhého odvolání...Pokud jsi četl od samého začátku a pozorně,pak by jsi věděl,že se Jogin a spol provinili tím,že odeslané screeny byly z nově založené místnosti,nikoli z původní kde tito hráči byli požádáni o zaslání screenů.
Tvůj závěr či poznámka na Devilovu adresu není myslím na místě.Utne se každý,sme přeci lidé,nikdo není neomylný,ale tady není k danému banu co dodat.Řešil bych to stejným postupem a metr pro hráče je jen jeden.
Snad to nebyla výčitka či zaujatost Cony,znám tě a věřím,že to bylo pouhé nedorozumění....díky Ex
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stran(y): V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.05.24 - 00:52
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist