IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

 
Reply to this topicStart new topic
> Medal nefunguje, pls help
asmicas
příspěvek 03.12.2007, 18:47
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 29.04.2006
ID: 14600




Ahoj lidi, prosím poraďte mi někdo, nejde mi vůbec spustit Medal a ani ten nový Airborne. Dřív jsem měl starý komp, tam mi chodilo vše ok, ale teď jsem si pořídil nový a když dám spustit hru naběhne mi to spouštěcí okno, bílá obrazovka a pak to spadne zpět na plochu. Mám DUO CORE 2,13 s XP a GF 8600GT, stáhnul jsem si nové ovladače na grafiku v domnění, že to bude ok, ale nepovedlo se. Nevěděl by náhodou někdo něco, co by to mohlo být, pls help.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Khenyk
příspěvek 04.12.2007, 15:52
Příspěvek #2


Seriousness of the Conflict!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 449
Registrován: 19.03.2005
Bydliště Most
ID: 5526




Dívný, mám skoro identickou sestavu a všechno běhá bez problémů. Zkus udělat toto:

- nainstalovat čistý XPčka s SP2
- nainstaluj ovladače základní desky (čipset, zvukovka, atd.))
- nainstaluj nejnovější DirectX
- nainstaluj nejnovější ovladače grafický karty
- nainstaluj hry
- nainstaluj patche pro hry

Když tohle uděláš tak ti to musí jít. Jestli ne, tak děláš něco špatně, nebo máš problém v hardwaru.


--------------------

- - - - - - - - "Bug? That's not a bug, that's a feature." John Carmack - - - - - - - -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 04.12.2007, 18:03
Příspěvek #3



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




QUOTE(asmicas @ 03.12.2007, 18:47) *
Ahoj lidi, prosím poraďte mi někdo, nejde mi vůbec spustit Medal a ani ten nový Airborne. Dřív jsem měl starý komp, tam mi chodilo vše ok, ale teď jsem si pořídil nový a když dám spustit hru naběhne mi to spouštěcí okno, bílá obrazovka a pak to spadne zpět na plochu. Mám DUO CORE 2,13 s XP a GF 8600GT, stáhnul jsem si nové ovladače na grafiku v domnění, že to bude ok, ale nepovedlo se. Nevěděl by náhodou někdo něco, co by to mohlo být, pls help.



Na ty grafické ovladače je ta hra opravdu choulostivá,měl jsem z počátku stejný problém,je třeba opravdu důkladně vše projít,stačí aby chyběla maličkost jakožto součást grafických ovladačů a hru nespustíš.Dle mého názoru jak píše Koník,musíš tu hru bez potíží spustit,začal bych u těch ovladačů....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 30.05.24 - 17:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist