IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

5 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Pozor na skillery z Abaddonu
Shark.
příspěvek 02.05.2008, 23:37
Příspěvek #1



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




Takhle řeši někteří hráči dělání screenů, když nejni vše tak jak to má být... thumbsdown.gif

http://uloz.to/367672/jhgjg.wav
Go to the top of the page
 
+Quote Post
*HentaiRush*
příspěvek 02.05.2008, 23:44
Příspěvek #2


Unleashed user


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3433
Registrován: 15.03.2008
ID: 24741




looooooool
Go to the top of the page
 
+Quote Post
def
příspěvek 03.05.2008, 00:41
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 17
Registrován: 06.02.2006
ID: 12295




Za falšování screenů budou zřejmě 2 roky na tvrdo whistle.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 03.05.2008, 01:30
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




Kdyžtak diskuze o vzniku této nahrávky, dalších věcech a pár wajnů + "zfalšované" screeny si můžete prohlédnout zde: odkaz :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 03.05.2008, 11:38
Příspěvek #5



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




http://img.enter4u.eu/divny1e55b.jpg
až zase budou nějaký kecy o kole že byl čistej, prohlíněte si hráče v levo za zídkou, nekoukají mu náhodou nohy prež zeď?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 03.05.2008, 12:23
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




QUOTE(Shark. @ 03.05.2008, 12:38) *
http://img.enter4u.eu/divny1e55b.jpg
až zase budou nějaký kecy o kole že byl čistej, prohlíněte si hráče v levo za zídkou, nekoukají mu náhodou nohy prež zeď?



az zase budes chtit delat chytreho hnupe, tak si nejdrive ty screeny over poradne nulo!
http://download.esl.eu/matchmedia/9661000/...67/24808402.jpg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 03.05.2008, 16:22
Příspěvek #7



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




no a nešlo by to třeba trošku bez whinu? No pro tebe je každý nula, lama, low a co já vím ještě, ale měl by si se zamyslet sám nad sebou... Možná nehraju medal dobře jak ty,ale zkus nejdřív dokončit školu, najít si práci a něco dokázat... Zatim si jen klučina který pořád nadává, používá silný a myslí si že nad něho nejni?? Co se týká toho screenu, v době kdy sem ho dostal sem nevěděl že si něco uloadoval na ESL, nebaví mě sledovat tok vašich nesmyslných myšlenek a nadávky, tudíš dovětek ke včerejšímu zápasu nesleduji...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 03.05.2008, 16:32
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




QUOTE(Shark. @ 03.05.2008, 17:22) *
no a nešlo by to třeba trošku bez whinu? No pro tebe je každý nula, lama, low a co já vím ještě, ale měl by si se zamyslet sám nad sebou... Možná nehraju medal dobře jak ty,ale zkus nejdřív dokončit školu, najít si práci a něco dokázat... Zatim si jen klučina který pořád nadává, používá silný a myslí si že nad něho nejni?? Co se týká toho screenu, v době kdy sem ho dostal sem nevěděl že si něco uloadoval na ESL, nebaví mě sledovat tok vašich nesmyslných myšlenek a nadávky, tudíš dovětek ke včerejšímu zápasu nesleduji...



a ted trochu psychologie? kdyz si to daval na esl, tak uz tam davno byly moje screeny!!! a ja si na nic nehraju! pokud sis nevsiml, nikde sem tu nenazval nekoho, ze by to neumel hrat a tim padem byl low, bo co tu pises! pisu o tobe, ze si nula, jelikoz zatim co koukam, tak jedinym tvym zamerem je tu nekoho pospinit! moc dobre si celou dobu vedel, ze mam screeny OK, ale stejne davas nejake chujoviny upravene buh vi kde, aby si neco zkusil!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 04.05.2008, 05:53
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




Takže asi takhle: ta nahrávka je naprosto autentická. všechno jsem zmrvil sám tím, že jsem zapoměl udělat screen pathu (možná se pouze neudělal, poslední dobou jsem měl s ukládáním screenů problémy, ukládali se mnohdy až 30s- až 30s lag- a občas se neuložili). To je věc, která mě neomlouvá a jsem v tomto naprosto vinen. Ban na GP si zasloužim právem, prostě jsem udělal kravinu.

Jenom bych byl rád, aby si všichni, co mi nevěří, poslechli nahrávku ještě jednou a slyšeli to, že jsem path neudělal! Ne že jsem tam měl barevný panáčky a nevim, co s tim mám dělat.

Svoje krytí falešným screenem byla taková přirozená reakce(samozřejmě hloupá). Opět moje šlápnutí vedle, kdy člověk znervózní a vymýšlí ještě větší kraviny než obvykle. To, že mě staráč a force kryli, bylo samozřejmě domluvený a v daný situaci asi pochopitelný.

Takže celkově asi takhle: screen "Pro masařku 1" je falešný. Poznáte to z postavení stromů v pozadí. Ostatní screeny jsou přímo z cw. Kdo si myslí, že jsem haxoval, ať si to myslí. Koho jsem přesvědčil, že jsem hrál čistě, tomu děkuju.

Nic to ale nemění na tom, že ten, kdo se vkrádá na cizí TS a nahrává tam je dosti pod úroveň (a ještě víc pod úroveň to je, když to je člověk přímo napojený na admina GP, či přímo admin GP?). Stejně jako oznamování pana Excitese, že mu ode mě 2 hodiny po odeslání screenů nic nepřišlo (což můžu doložit, že jsem screeny odesílal screenem svého emailu). Některým lidem jsem dokonce ochoten zpřístupnit svůj email, pokud to situace bude vyžadovat. O adminu Sharkovi se pro jistotu nezmiňuju, on je přímo nemočen v vkrádání na cizí TS a tajné nahrávání.

Pro defa a spol.: chtěl jsem se přiznat už na začátku, ale jistá zhoubná naděje, že z toho vyklouznu mě od toho odradila. Jak už jsem napsal v tomdle jsem absolutně vinen, prostě jsem svým způsobem blb. Nic to nemění na tom, že jsem vždy hrál čistě, nikdy jsem žádný cheat nepoužil. Chápu, že todle je dost velká kaňka, ale zkuste se na to podívat mýma očima, jak to všechno vzniklo a proč to všechno vzniklo.

Pro Excitese: screeny znovu zkoušet odesílat nebudu, je mi jedno jaký trest dostanu a nebudu proti tomu protestovat. Jen bych byl rád, kdyby jsi nehledal jakousi obět jednoho cw a nelhal o tom, že ti screeny pro jistotu nedorazili, mě doteď žádný email o nedoručení emailu nedotazil... A jak už jsem řekl, jsem ochoten zpřístupnit email jistým lidem (z prostředí admin týmu), kteří zjistí, že jsem screeny odesílal. Email jsem odeslal třikrát jen tak pro informaci. Něco tu asi bude špatně, že. Jsem ochoten se sejít s adminy na TS, kde jim tot klidně doložím a ještě jednou zopakuji, co jsem zde napsal, stejně jako s pro mě relevantními lidmi z admin týmu doložím (těm, kterým propůjčím heslo k emailu), že admin Excites se choval mírně "podivně". Pokud pan admin excites začne zničehonic tvrdit, že mu email se screeny došel, tak bych prosil hráče, co sledovali diskuzy v pátek (2.5.2008) kolem půlnoci na GP mezi Abaddonem a Excitesem a dosvědčení, že admin Excites celou dobu tvrdil, že mu nic nedošlo. To, že jeden za screenů byl falešný nemění nic na tom, že admin Excites lhal o nedoručení emailu. Pakliže existují logy z GP klienta, prosím o uveřejnění.

Pro Sharka: Doufám, že toto pro tebe bude konečná adminování na GP. Šmírování kohosi na TS pod tvým krytím není (či přímo tebe?) není dobrá vizitka.

P.S.: Doufám, že z tohoto incidentu, za který můžu pouze a jen já, nebude nijak viněn staráč ani fors. Všechnu odpovědnost beru na sebe.

P.S.2: Všechny tresty přijímám a žádnýmu banu se bránit nebudu a ani proti nim nebudu protestovat.

P.S.3: Tento příspěvek je stejný na GP fóru i ESL.

Příspěvek upravil {-G-O-T-U-}lotky, 04.05.2008, 06:21.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shark.
příspěvek 04.05.2008, 10:16
Příspěvek #10



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 169
Registrován: 11.03.2008
Bydliště Kutná Hora, teda skoro =))
ID: 24692




eh-smiley.gif

Příspěvek upravil Shark., 04.05.2008, 11:38.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elmis
příspěvek 04.05.2008, 14:50
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 02.09.2004
Bydliště Chomutov
ID: 2634




No to co se tu děje je smutné.....Ale na jednu stranu oceňuji priznání Lotkyho, teda pokud je upřimné, nebo? to sem to neviděl, ani nepamatuji( ne že bych byl na tom tak špatně), ale proto, že uznat svoji chybu to dokáže málo kdo. Nevím, ale jestli k němu nedošlo jen pod tlakem okolností, ale budíž je tu ale mnoho dalších věcí, co stojí za zamyšlení:

1. To šmírování na TS, je sice neetické, ale na druhou stranu každý uživatel TS tomu může zabránit. ( Heslo atd) kdo se tak nechrání, musí počítat s tím, že to někdo proti němu zneužije, čímž ovšem neomlouvám toho kdo to udělá....

2. Ty screny co nedošli excimu....Občas se to stane, pokud má někdo plnou schránku, ale potom přijde i zpráva o nedoručení, která přijde i když je špatně zadaná adresa.....Tohle si ještě ověřím...

3.Další věc je chování jiných hráčů, kteří se musí nějak zviditelnit a píší občas takové věci, nad kterýmy zůstává rozum stát, vždyt je to zbytečné, už je nás jen pár a to se máme nasí... navzájem?.....Tak už se taky proberte, nebo chcete poslat Medale do ......?

No jelikož Lhotky vysvětlil jak to s tím scrénem bylo, a já zatím nemám důvod tomu nevěřit, a šlápnout vedle může každý, tak, až se seznamím s názory všech zainteresovaných adminů, budu usílovat o potrestání v rozumné míře....

Příspěvek upravil elmis, 04.05.2008, 15:05.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 04.05.2008, 15:25
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




pekne elmis...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 04.05.2008, 16:00
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




Děkuju Elme.

K tomu emailu a excovi. Pakliže by email nebyl doručen, tak ti vždy přijde informace, že mail nebyl doručen (Mail Service). To mi nepřišlo ani jednou. Na můj dotaz, jestli nemá náhodou blokovanou poštu z Centrumu (poté by mě samozřejmě upozornění nepřišlo a email by byl defakto hned smazán) excites nereagoval, na žádost o připojení na ICQ, kde jsem taky screeny mohl poslat, mi bylo řečeno, že vyžaduje screeny přímo ode mě (z mého emailu, nepřeposlané třetí osobou, což jsme také navrhovali) do jeho emailové schránky. Snaha o doručení screenů excovi a o dohodu, jak problém s emailem vyřešit, trvala v klientu zhruba hodinu poté, co jsem se necelou hodinu po odeslání emailu dozvěděl, že excovi údajně žádný email nedošel. Asi právem můžu todle celý považovat za minimálně dosti podezřelý chování.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 05.05.2008, 09:30
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




QUOTE({-G-O-T-U-}lotky @ 04.05.2008, 17:00) *
Pakliže by email nebyl doručen, tak ti vždy přijde informace, že mail nebyl doručen (Mail Service). To mi nepřišlo ani jednou.



to ti ale nemusi prijit ihned a nekdy se stane ze ti to ani neprijde a pochybuji ze by excites s radosti blokoval vsechny emaily z centrum.cz ......

nahravka n1 biggrin.gif thumbsup.gif dukaz sam o sobe a pokud jste si z toho nahravajiciho delali prdel a placali blbosti tak spolu s tim ze nedosli screeny je to trochu zavadejici muze se jednat jen o zastirani
nebylo tedy lepsi rict pravdu tehdy? a ne to nechat zajit az takhle daleko? kdyz uz jste videli ze to tam nekdo nahrava?

Příspěvek upravil Rev.B, 05.05.2008, 09:53.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 05.05.2008, 10:13
Příspěvek #15


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Odposlouchávání / nahrávání někoho na TS (to, že to je či není admin GP s tím nesouvisí) není dle pravidel GP trestné, tudíž já se k tomuto nevyjadřuji a není to pro mé rozhodování relevantní. Relevantní je pro mně obsah, z nějž vyplívá, že jeden hráč falšuje screeny a další dva mu v tom pomáhají.

S ohledem na platná pravidla GP MoHAA se budu odvolávat na pravidla:

* jakkoliv jinak záměrně kazit hru ostatním hráčům. Trest je ban na 1 týden - 12 měsíců. => ve smyslu chránit (podporovat) někoho či napomáhat k obcházení pravidel GP. Na tomto konkrétním příkladě je to že se aktivně podílejí na výrobě falzifikátů, které mají očistit jednoho hráče.

*Nesmíte za žádných okolností činit nic z následujícího: Falzifikovat zdroj nebo původ software nebo dalšího materiálu obsaženého v souborech, které nahráváte na GP
=> ve smyslu komunikace s adminy GP - screeny udělány adminem na GP se považují za původní (autentický) zdroj souboru (rozuměj screenu) a tudíž se nesmí jeho obsah měnit.

Trestat tedy budu i ty, kteří mu pomáhali ve výrobě falzifikátu.



--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 8.06.24 - 22:36
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist