IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

3 Stran(y): V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> NEOPRAVNENY ROCNI BAN
PraRocky
příspěvek 03.07.2008, 23:50
Příspěvek #31


Fakof na to :-)


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3767
Registrován: 21.03.2007
Bydliště Český Krumlov
ID: 20206




QUOTE(delphino @ 02.07.2008, 11:23) *
....................

2.8. JE ZAKÁZÁNO HLEDAT DÍRY V PRAVIDLECH A TÍMTO JE OBCHÁZET

Tudíž jestli je používat nick console nebo ne správné, tak si myslím že ne, používají to admini, a tím tvým myšlením, bych řekl že budeš z těch co tam ty díry hledají.

Mě by to ani nenapadlo, pokud chci hrát tak hraju a nevymýšlím nějaké kraviny, mám nick PraRocky tak nevim proč bych si ho měl měnit, a už vůbec ne na consoly, omg.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
delphino
příspěvek 04.07.2008, 00:45
Příspěvek #32





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 02.07.2008
ID: 25995




QUOTE(duchodce_ @ 03.07.2008, 21:37) *
delphino_ jsi lhář. Až bude problém vyřešený s hlavnim adminem tak zveřejním důkaz.


1.ban za to,ze jsem mel nick console a zadal nekoho pres nick console ze srandy o screeny(i kdyz ve hre byl admin pod svym nickem,uz to snizuje vahu toho jestli jsem to myslel vazne)..ano uznavam. ban za to,ze jsem se mi naky zpusobem bugly force screen ale i tak na nich nebylo nic podezrelo a chybeli v nem veci,ktere nemaji nic poslecneho s wh a veci ,ktere se nedaji odstranit photoshopem ostatni screeny byly ciste,ale i tak moje chyba,uznavam. ale ban za to,ze jsem mel pristup k rconu to je blbost

2. Ihned po banu jsem se te na icq zeptal,na jakym zaklade jsem ho dostal a neodepsal si( na icq jme si uz psali, icq na sebe mame). psal jsem tedy druhemu adminu, z meho tymu,tudiz na sebe mame icq, vime jestli jsme online a to on zazadal o muj ban, tez me ignoroval. tudiz jsem psal mejl hlavnimu adminu, a dokonce jsem mu napsal sms,pac se zname nejvice, ten mi pozdeji odepisoval,ale jakmile jsem se zeptal na jakych dukazech jsem byl zabanovan,uz mi neodepsal. cekal jsem cely den a nic. dalsi den by nezbyvalo nic jineho nez se pokusit jit jeste vys a to za Bojlerem,ktery se to ted pokousi resit,dekuju aspon jemu.

3. At uz prijdes s jakymkoliv dukazem, je mi jasne,ze pokud mi nikdo nebyl za dva dny rict,proc, ze to bude neco upraveneho,casu jsi na to mel dost, jedine,co muze byt pravdive a co priznavam,jsou screeny s tim,jak jsem se prejmenoval a hral si na consoli.

4. Hrac jako takovy nemam moznost byt u toho,kdyz se rozhoduje o pravdivosti jeho banu, a jelikoz mame jen tri aktvni admini,kteri se podrzi, hrac nema sanci. jsem si jisty, ze kdyby jsme se sesli na ts, irc ja, ty a bojler dopadlo by to uplne jinak.

5. jen doufam,ze veku tech adminu, co na me ted hazi spinu, budu mit jine zaliby a ze i presto,ze se tady hadam jak kokot s lidma,co by mohli mit uz rozum a normalne se mnou komunikovat,cimz bych pak vubec nemusel zakladat tohle forum, budu mit jine priority ve svem volnem case.

Příspěvek upravil delphino, 04.07.2008, 01:21.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jogin
příspěvek 04.07.2008, 06:01
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 06.12.2003
ID: 618




haha to je mazed zase toto :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 04.07.2008, 10:29
Příspěvek #34


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




QUOTE(delphino @ 04.07.2008, 01:45) *
1.ban za to,ze jsem mel nick console a zadal nekoho pres nick console ze srandy o screeny(i kdyz ve hre byl admin pod svym nickem,uz to snizuje vahu toho jestli jsem to myslel vazne)..ano uznavam. ban za to,ze jsem se mi naky zpusobem bugly force screen ale i tak na nich nebylo nic podezrelo a chybeli v nem veci,ktere nemaji nic poslecneho s wh a veci ,ktere se nedaji odstranit photoshopem ostatni screeny byly ciste,ale i tak moje chyba,uznavam. ale ban za to,ze jsem mel pristup k rconu to je blbost

2. Ihned po banu jsem se te na icq zeptal,na jakym zaklade jsem ho dostal a neodepsal si( na icq jme si uz psali, icq na sebe mame). psal jsem tedy druhemu adminu, z meho tymu,tudiz na sebe mame icq, vime jestli jsme online a to on zazadal o muj ban, tez me ignoroval. tudiz jsem psal mejl hlavnimu adminu, a dokonce jsem mu napsal sms,pac se zname nejvice, ten mi pozdeji odepisoval,ale jakmile jsem se zeptal na jakych dukazech jsem byl zabanovan,uz mi neodepsal. cekal jsem cely den a nic. dalsi den by nezbyvalo nic jineho nez se pokusit jit jeste vys a to za Bojlerem,ktery se to ted pokousi resit,dekuju aspon jemu.

3. At uz prijdes s jakymkoliv dukazem, je mi jasne,ze pokud mi nikdo nebyl za dva dny rict,proc, ze to bude neco upraveneho,casu jsi na to mel dost, jedine,co muze byt pravdive a co priznavam,jsou screeny s tim,jak jsem se prejmenoval a hral si na consoli.

4. Hrac jako takovy nemam moznost byt u toho,kdyz se rozhoduje o pravdivosti jeho banu, a jelikoz mame jen tri aktvni admini,kteri se podrzi, hrac nema sanci. jsem si jisty, ze kdyby jsme se sesli na ts, irc ja, ty a bojler dopadlo by to uplne jinak.

5. jen doufam,ze veku tech adminu, co na me ted hazi spinu, budu mit jine zaliby a ze i presto,ze se tady hadam jak kokot s lidma,co by mohli mit uz rozum a normalne se mnou komunikovat,cimz bych pak vubec nemusel zakladat tohle forum, budu mit jine priority ve svem volnem case.


LOL Bojler toho tak vyridi , nevim proc to vzdy hned zenete za nim, on te hre treba ani nerozumi - od toho ma adminy, ty to resis hned s trema a jeste mas malo ? Snad si nemyslis, ze kdyz ty se nemuzes spojit s danym adminem, kteri napriklad nema cas, tak hlavni admin to dokaze hned. Proste si podal stiznost, tak si pockej jak to vyridej a nedelej kolem toho divadlo. Mam opravdu rad, lidi jako ty co delaj bordel a jeste se pak cejtej ukrivdeny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
delphino
příspěvek 04.07.2008, 11:31
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 02.07.2008
ID: 25995




QUOTE(Conan @ 04.07.2008, 11:29) *
LOL Bojler toho tak vyridi , nevim proc to vzdy hned zenete za nim, on te hre treba ani nerozumi - od toho ma adminy, ty to resis hned s trema a jeste mas malo ? Snad si nemyslis, ze kdyz ty se nemuzes spojit s danym adminem, kteri napriklad nema cas, tak hlavni admin to dokaze hned. Proste si podal stiznost, tak si pockej jak to vyridej a nedelej kolem toho divadlo. Mam opravdu rad, lidi jako ty co delaj bordel a jeste se pak cejtej ukrivdeny.


priznavam, ze vest to az k bojlerovi byla chyba, za to se omlouvam. mam horkou povahu a kdyz mas adminy na icq online cely den a nejsou ti behem dvou dnu schopni napsat nakou zpravu aspon na mejl,ktery jsem rozeslal vsem, tak me to stvalo,ale beru jsem mel pockat vic dnu. uz jsem se zchladil a uznvavam v tom svou chybu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
delphino
příspěvek 04.07.2008, 11:36
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 02.07.2008
ID: 25995




uz se ke me dostal i ten grandiozni dukaz, kde jsem napsal za consoli ve hre,ale ve fraglistu jsem byl delphino_ . on spocival vtip v tom,ze rychle napisu za consoli a pak se prehodim zpatky na delphino, takze jsem mel bind g name delphino a bind h name console.
a navic jsem vedel,ze tam byl admin,byl pod svym nickem a ve hre bylo cca 8 lidi, a kdybych mel pristup k rconu, jakej bych mel duvod ho pouzivat,kdyz je ve hre admin...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzasty-
příspěvek 04.07.2008, 11:37
Příspěvek #37





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 65
Registrován: 08.01.2007
ID: 19441




ty drz hlavne hubu chrudimaku a bez si ty vety nejak utridit at pises alespon jako prumernej admin( kterej teze nerozumi hre ve ktere je tohleto forum a vtira se)

za dalsi jestli ti dokazou zneuzivani console tak se ti vysmeju protoze to bude nejakej prevratnej dukaz jako svine :D :D asi z jinyho sveta,
k tomu ze pouzivas nick console reknu jen ze jsi idiot :) , ale na druhou stranu admin si nema doma delat sbirku screenu, ale mel te nejdriv kicknout a upozornit v cem delas chybu, protoze zmena nicku ze hry neni problem

a okolo pravidla hrac nesmi mit nick admina a jine odpovedne osoby za poradek na GP " je docela smesny kdyz si pak vemu ze my nesmime a pak tady beha admin s nickem kterej driv nosil jeden z nasich rad a jeste byl upozornen tim hracem jestli by si to nemohl sundat a nic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neuro
příspěvek 04.07.2008, 13:09
Příspěvek #38





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 21.12.2007
ID: 23670




Jo Gamepark to je svet velkejch cowboyu (adminu) na ktery je zakon kratkej ;)

Pokud pouzil jakoukoliv obmenu ve jmenu Console napr Console_ , Console. , Consolee tak uz to neni puvodni ale novy nazev tzn ze nejde vztahovat zpatky.
Tj jako by byly dve firmy jedna Huyamata a druha Huyamatada ...
Jinak nevidim duvod proc by mel mit admin navrch ve jmenu. Priklad adminovi je 21 nick Gumaa pouziva 5 let a hrac 35 let pouziva stejny nick 15 let ... kdo ma privilegia pouzivat nick ? samozrejme ze hrac a pokud ho admin vybidne ke zmene tak bych ho poslal nekam...


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sub-Zero
příspěvek 04.07.2008, 13:13
Příspěvek #39


Qui ventum seminat, turbinem metet!
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 head admin
Příspěvků: 5497
Registrován: 14.08.2006
ID: 16943




QUOTE(Neuro @ 04.07.2008, 14:09) *
Jinak nevidim duvod proc by mel mit admin navrch ve jmenu. Priklad adminovi je 21 nick Gumaa pouziva 5 let a hrac 35 let pouziva stejny nick 15 let ... kdo ma privilegia pouzivat nick ? samozrejme ze hrac a pokud ho admin vybidne ke zmene tak bych ho poslal nekam...

No, tak si příště nejdřív pořádně přečti to, na co vlastně reaguješ, než zase napíšeš nějakej blábol :)


--------------------
"To přeci každej civilizovanej člověk ví že když tluče, a někdo na něj zatluče, že na něj tluče proto aby netlouk!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 04.07.2008, 13:37
Příspěvek #40


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




QUOTE(Neuro @ 04.07.2008, 14:09) *
Jo Gamepark to je svet velkejch cowboyu (adminu) na ktery je zakon kratkej ;)

Pokud pouzil jakoukoliv obmenu ve jmenu Console napr Console_ , Console. , Consolee tak uz to neni puvodni ale novy nazev tzn ze nejde vztahovat zpatky.
Tj jako by byly dve firmy jedna Huyamata a druha Huyamatada ...
Jinak nevidim duvod proc by mel mit admin navrch ve jmenu. Priklad adminovi je 21 nick Gumaa pouziva 5 let a hrac 35 let pouziva stejny nick 15 let ... kdo ma privilegia pouzivat nick ? samozrejme ze hrac a pokud ho admin vybidne ke zmene tak bych ho poslal nekam...


Taky si nejdriv uvedom, ze nejses doma , ale na navsteve a pravidla urcuje nekdo jinej nez ty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 04.07.2008, 15:00
Příspěvek #41


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Tak delfíne, mail jsi mi poslal. To souhlasí. Věcí druhou je to, že můj provider (BTW UPC je fakt humáč) měl zase jeden ze svých povedených týdnů a tři dny mi nejel net a TV. Proto jsem ti nebyl schopen odpovědět ihned.
Ze stejného výše psaného důvodu jsem taktéž neodpovídal na ICQ.
Že jsi psal hlavnímu adminovi (za jehož se dosud pokládám) SMSku, tak to odmítám. Mé číslo má jen pár vyvolených - admini MoHAA, Bojler, Mamertus a velmi (opakuji velmi) dobří hráči/kamarádi MoHAA. Ty mé číslo nemáš. Také prohlašuji, že jsem žádnou SMS z cizího čísla neobdržel. Pokud jsi psal SMS jinému hl. adminovi, tak je mi líto, v rajonu MoHAA ti jiný hl. admin nepomůže.

Dále prohlašuji, že dle screenů tvého bindlistu, které byly pořízené tři dny před tímto incidentem, jsi neměl nabindovaný žádný přikaz ke změně nicku. Další zvláštnost je, že si to nabinduješ na klávesy G a H, kde máš nabindované příkazy instammsg (vyvolání menu tauntů) a na klávese H nemáš nabindováno nic. Je podivné, že si přebinduješ klávesu, kterou určitě dlouho užíváš pro jeden konkrétní čin. Tvá vysvětlení se mi totiž zdají velmi nevěrohodná.

Jen se vrátím k tomu, že jsme tě měli napomenout. S odkazem na pravidla "kdo chce na GP hrát, ten souhlasí s jejími pravidly (tudíž se důvodně předpokládá, že před hraním si je přečetl, rozumněl jim a bude se jimi řídit)" a na pravidlo "o určitých vyjímkách v oblastí nicků (váleční zločinci, nicky adminů, vulgarní nicky, console, jiných zavrženíhodných osob apod)", s ohledem na to, že na GP hraješ od jejího založení (tzn nejsi nováček), a ohledem na to, že admin nemá povinnost tě napomenout, ale může rovnou konat (v případech, že nejsi nováček není nutné připomínat pravidla a brát nějaké zvláštní ohledy), neshledávám na konání svých kolegů žádný problém či pochybení.

Jak jsem ti včera napsal na ICQ - ban řeším nyní s Bojlerem a věřím, že jej obhájím. Nebudu ovšem předjímat závěry. Tím, že jsi nevyčkal na mou reakci (a myslím, že může většina lidí potvrdit, že jsem jim odepsal nejdéle se dvoudenním zpožděním - taky nejsu pořád u PC) a přeskočil jsi můj statut rovou k Bojlerovi, to si vykládám tak, že se mnou nemá cenu se bavit a tudíž nečekej žádnou další reakci z mé strany na ICQ.

Zašlu ti pouze pak vyrozumění, zda je ban oprávněný a tudíž platný a tvé odvolání a žádost o přezkoumání byla zamítnuta, nebo že jsi byl poškozen a trest ti byl odňat jako neodůvodněný.


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
delphino
příspěvek 04.07.2008, 15:21
Příspěvek #42





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 02.07.2008
ID: 25995




QUOTE(jurgenb @ 04.07.2008, 16:00) *
Tak delfíne, mail jsi mi poslal. To souhlasí. Věcí druhou je to, že můj provider (BTW UPC je fakt humáč) měl zase jeden ze svých povedených týdnů a tři dny mi nejel net a TV. Proto jsem ti nebyl schopen odpovědět ihned.
Ze stejného výše psaného důvodu jsem taktéž neodpovídal na ICQ.
Že jsi psal hlavnímu adminovi (za jehož se dosud pokládám) SMSku, tak to odmítám. Mé číslo má jen pár vyvolených - admini MoHAA, Bojler, Mamertus a velmi (opakuji velmi) dobří hráči/kamarádi MoHAA. Ty mé číslo nemáš. Také prohlašuji, že jsem žádnou SMS z cizího čísla neobdržel. Pokud jsi psal SMS jinému hl. adminovi, tak je mi líto, v rajonu MoHAA ti jiný hl. admin nepomůže.

Dále prohlašuji, že dle screenů tvého bindlistu, které byly pořízené tři dny před tímto incidentem, jsi neměl nabindovaný žádný přikaz ke změně nicku. Další zvláštnost je, že si to nabinduješ na klávesy G a H, kde máš nabindované příkazy instammsg (vyvolání menu tauntů) a na klávese H nemáš nabindováno nic. Je podivné, že si přebinduješ klávesu, kterou určitě dlouho užíváš pro jeden konkrétní čin. Tvá vysvětlení se mi totiž zdají velmi nevěrohodná.

Jen se vrátím k tomu, že jsme tě měli napomenout. S odkazem na pravidla "kdo chce na GP hrát, ten souhlasí s jejími pravidly (tudíž se důvodně předpokládá, že před hraním si je přečetl, rozumněl jim a bude se jimi řídit)" a na pravidlo "o určitých vyjímkách v oblastí nicků (váleční zločinci, nicky adminů, vulgarní nicky, console, jiných zavrženíhodných osob apod)", s ohledem na to, že na GP hraješ od jejího založení (tzn nejsi nováček), a ohledem na to, že admin nemá povinnost tě napomenout, ale může rovnou konat (v případech, že nejsi nováček není nutné připomínat pravidla a brát nějaké zvláštní ohledy), neshledávám na konání svých kolegů žádný problém či pochybení.

Jak jsem ti včera napsal na ICQ - ban řeším nyní s Bojlerem a věřím, že jej obhájím. Nebudu ovšem předjímat závěry. Tím, že jsi nevyčkal na mou reakci (a myslím, že může většina lidí potvrdit, že jsem jim odepsal nejdéle se dvoudenním zpožděním - taky nejsu pořád u PC) a přeskočil jsi můj statut rovou k Bojlerovi, to si vykládám tak, že se mnou nemá cenu se bavit a tudíž nečekej žádnou další reakci z mé strany na ICQ.

Zašlu ti pouze pak vyrozumění, zda je ban oprávněný a tudíž platný a tvé odvolání a žádost o přezkoumání byla zamítnuta, nebo že jsi byl poškozen a trest ti byl odňat jako neodůvodněný.



1. to,ze jsme napsal na klavesy g h bylo orientacni, protoze se jednalo o konkretni priklad, prisel jsem do hry, chtel jsi udelat prdel, hodil jsem si bindy,udelal si srandu a hodil unbind, nehral jsem si na consoli dny,tydny. a i kdybych mel v bindlistu neco spatneho, jak rikas, jsem tu dlouho a dal bych unbind pred tim,ze si vyfotim bindlist.

2. uz jsem se omluvim,ze jsem necekal vice dni na tebe, bylo to v afektu.

3. mam cislo na tebe 605401284, kdysi jsme byli docela dobri kamaradi, kdyz jsme hrali v nl.

4. je hezke, ze se pokusis obhajit tento ban,ale pokud se vec projednava, rekneme pred soudcem(bojlerem) jen z tve strany, neni tam nikdo,kdo by mohl rict ne,takhle to nebylo. je to pouze administrativni fraska.

5.pokud se za blby vtip, i presto, ze si myslim,ze kdyz nekdo posila lidi do *** a nadavam jim dostane jen kick, kdyz nekdo neposle screeny dostane pul rok a nekdo si udela srandu z console a dostane na rok ban, tak uz nemam potrebu hrat medal v teto komunite, jehoz vedeni jedna vic subjektivne a rekneme si, kdyby se uznalo, ze mam pravdu ja, tak by to meli u nas admini na taliri a to by jim ego nedovolilo.

podle me muze byt hracova pravda stejne pravdiva jako admina,ale na to se tu nehraje.

dal to nechci resit, diky vsem,co reagovali. ahoj
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzasty-
příspěvek 04.07.2008, 18:51
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 65
Registrován: 08.01.2007
ID: 19441




jasny prestan hrat uz si to rikal asi trikrat a vzdycky ses vratil a ted tady brecis jak ohromnej zavislak tak kde to sme omg :/ uz to leze nekam kde to nema co delat

kazdopadne juro ohledne toho supr rychleho konani v pripade kicku je to trosku mimo a nevim ceho se zastavas, jako za to ze nekomu dam tk ac treba neumyslny a on napise do chatu TK tak me nekdo za to 4x po sobe kickne bez jakyhokoliv upozorneni to neni normalni jeste kdyz navic tu situaci ani nemohl videt jestli bylo umyslny nebo ne mg, Vymyslel bych na to prislovi mozna i " mysli pokud na to mas "

Příspěvek upravil dzasty-, 04.07.2008, 18:54.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cleaner
příspěvek 04.07.2008, 19:26
Příspěvek #44


Neutečeš nám, jsme všemocní...mocný BANHAMMER nad tebou visí!
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2704
Registrován: 01.03.2005
Bydliště Praha
ID: 5229




QUOTE(dzasty- @ 04.07.2008, 19:51) *
jasny prestan hrat uz si to rikal asi trikrat a vzdycky ses vratil a ted tady brecis jak ohromnej zavislak tak kde to sme omg :/ uz to leze nekam kde to nema co delat

kazdopadne juro ohledne toho supr rychleho konani v pripade kicku je to trosku mimo a nevim ceho se zastavas, jako za to ze nekomu dam tk ac treba neumyslny a on napise do chatu TK tak me nekdo za to 4x po sobe kickne bez jakyhokoliv upozorneni to neni normalni jeste kdyz navic tu situaci ani nemohl videt jestli bylo umyslny nebo ne mg, Vymyslel bych na to prislovi mozna i " mysli pokud na to mas "


Tohle je záleží na reakci daného admina a to už jsme někde jinde.

t_closed.gif


--------------------
CS Speciál

Nyní už opravdu český monstersgame :-)
God Quest Online Revoluční webová hra s unikátním bojovým systémem! Doporučuji vyzkoušet ;)
Updated 13.12.08 16:56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
delphino
příspěvek 04.07.2008, 20:05
Příspěvek #45





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 02.07.2008
ID: 25995




QUOTE(dzasty- @ 04.07.2008, 19:51) *
jasny prestan hrat uz si to rikal asi trikrat a vzdycky ses vratil a ted tady brecis jak ohromnej zavislak tak kde to sme omg :/ uz to leze nekam kde to nema co delat

kazdopadne juro ohledne toho supr rychleho konani v pripade kicku je to trosku mimo a nevim ceho se zastavas, jako za to ze nekomu dam tk ac treba neumyslny a on napise do chatu TK tak me nekdo za to 4x po sobe kickne bez jakyhokoliv upozorneni to neni normalni jeste kdyz navic tu situaci ani nemohl videt jestli bylo umyslny nebo ne mg, Vymyslel bych na to prislovi mozna i " mysli pokud na to mas "


Bla Bla Bla, nemuzu si zahrat na svoje city = )), a my se nak zname? Na nekoho,kdo toho o me tolik vi, mi nic nerikas.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 11.05.24 - 23:19
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist