IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> yeah.....ANP, yeah_
x0lixo
příspěvek 08.12.2006, 23:01
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 27.09.2006
ID: 17816




timto chci oznamit divne chovani admina yeah..je to *****
protoze mi dal BANN..a za to..ze sem byl vulgarni a kdo by nebyl....mam ROOM na LIZE....mame ESL a mame potvrzenou vyzvu...a UZ CHCI davat heslo a spoustet a najednou kick...vsechny nas kickl a nekdo si vzal room...a ten admina yeah jako by se nechumelilo..tam mu rikam heeej ses normalni???...lams...ses jinak ok?dej si facku omg co to melo byt..atd ptal sem se ...proste lama n/c ZVAZTE KOHO MATE JAKO ADMINY....neni to 1. admin..co se nestara o to co by mel delat a zneuziva to...........je mozne ze sem mu neco rikal i predtim..ale nerikal bych to BEZDUVODU....ale kick z roomu kdyz mame mit ESL a uz bylo potvrzeno??tam to je n/c..

diky za precteni ..
unhappy_x0lixo_scifi


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nclava
příspěvek 08.12.2006, 23:13
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1043
Registrován: 05.02.2006
ID: 11693




1) cod admin co? malo cod adminu je normalnich
2) je to tvuj boj. nemas rypat. a kdyz uz tak mluv pred adminem sproste jenom pokud ho znas. ja treba se sonakem, krustakem mluvim normalne. i kdyz nekdy nasleduje kick z ircu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
x0lixo
příspěvek 09.12.2006, 00:16
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 27.09.2006
ID: 17816




njn ale jako tomu rikam dmnc ADMIN KICKNE ROOM kde je ESL potvrezena a pak si stezuje udeleli ban za to jeste jak se chovam??dmnc....at se nedivi a CoD 1 adminu je malo ktery sou goooood.......nejlepsi admin podle me je habr...ten je bozii...a pak Krusty ale ten maaalo je kde viddet..:) ale jako ten yeah me dostal pisu mu jeste na ICQ a napsal co to melu ze nikoho nekicka nikoho nezabanoval:X


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deatr
příspěvek 09.12.2006, 00:21
Příspěvek #4


Dýýýýýtr je čííííítr!!! A nečum :)
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 1969
Registrován: 20.05.2005
Bydliště Jsem DOKONALOST sama SEBE!!!
ID: 6560




Aha, bezdůvodně to určo nekickl. Tak se klidni prosimtě a ani se nedivim, že ti dal ban. wow.gif


--------------------
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
x0lixo
příspěvek 09.12.2006, 01:16
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 27.09.2006
ID: 17816




OMG jasnyyyyyyyyyyyyy a proc to udelal HAAA i kdyby se uklikl tak nam mohl ji priradit na z5 a ty pomlc lame si me teez kickl z roomu pri KB mel si misto toho kicknout ESL nebo nejaky FW a ty kicknes KB prednejsi pred nejakym ESL a jeste FW omg se vspamatuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yeah
příspěvek 09.12.2006, 09:15
Příspěvek #6


neberte život tak vážně,stejně z něj nevyvázneme živý :P


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 305
Registrován: 08.12.2006
ID: 19083




jéé zdravíčko :))) no jen tak abych to kapku uved na pravou míru :)...tak jako v klientu bylo 5!!!!! 5 adminů a ty jsi hned z ničeho nic začal na mě vulgárně mluvit.(např: ty čuráku proč jsi nás kickl z té roomky??).A to jsem ještě tak unes,ale ban jsi dostal za to jak sem přišel do klienta a ty jsi začal říkat at koukám co se tu píše a když jsem ti napsal,že tam nekoukám že jen čekám až naši seženou soupeře,tak jsi mi začal nadávat co tady dělám od čeho tu jsem.A když sme u toho,tak zatím všecky moje bany jdou přes jinýho amina a ten by určo nedával ban kdyby tam nebyl u toho důvod.To je všecko co bych k tomu dodal.Já vím že ty tedka to tady budeš vyvracet,aby jsi byl ta hvězda tady na foru,ale mě je to jedno já se kuli jednomu "nevychovanci" nezbláznim. whistle.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deatr
příspěvek 09.12.2006, 09:57
Příspěvek #7


Dýýýýýtr je čííííítr!!! A nečum :)
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 1969
Registrován: 20.05.2005
Bydliště Jsem DOKONALOST sama SEBE!!!
ID: 6560




QUOTE(x0lixo @ 09.12.2006, 01:16) [snapback]414502[/snapback]

OMG jasnyyyyyyyyyyyyy a proc to udelal HAAA i kdyby se uklikl tak nam mohl ji priradit na z5 a ty pomlc lame si me teez kickl z roomu pri KB mel si misto toho kicknout ESL nebo nejaky FW a ty kicknes KB prednejsi pred nejakym ESL a jeste FW omg se vspamatuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

za prvý jsem KB admin, já naopak kopu roomy pro KB nebo KC a jestli se takto vyjadřuješ v klientu nedivim se, že dostáváš bany a přečti si prosímtě přednosti místností a celej FAQ. ulehčíš tím všem Díky


--------------------
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
x0lixo
příspěvek 09.12.2006, 13:09
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 27.09.2006
ID: 17816




chapes ze ty si kicknul room KB.....a bylo tam SPOOOOUSTA mistnosti OTEVRENYCH JESTE NESPUTSENYCH a nebo FWcka se tam hrala proc si nesel tam.....a neobstaral si jim nejakou jinou room..a o tobe tu tento topic neni tak cau...:)

nynejsi admini ''nekteri'' sou na nic proste kazdej si z toho dela holubnik atd...proste n/c ..dal bych aby byly admini od urciteho roku...mlady ty jeste nemaj rozum...

QUOTE(yeah @ 09.12.2006, 09:15) [snapback]414518[/snapback]

jéé zdravíčko :))) no jen tak abych to kapku uved na pravou míru :)...tak jako v klientu bylo 5!!!!! 5 adminů a ty jsi hned z ničeho nic začal na mě vulgárně mluvit.(např: ty čuráku proč jsi nás kickl z té roomky??).A to jsem ještě tak unes,ale ban jsi dostal za to jak sem přišel do klienta a ty jsi začal říkat at koukám co se tu píše a když jsem ti napsal,že tam nekoukám že jen čekám až naši seženou soupeře,tak jsi mi začal nadávat co tady dělám od čeho tu jsem.A když sme u toho,tak zatím všecky moje bany jdou přes jinýho amina a ten by určo nedával ban kdyby tam nebyl u toho důvod.To je všecko co bych k tomu dodal.Já vím že ty tedka to tady budeš vyvracet,aby jsi byl ta hvězda tady na foru,ale mě je to jedno já se kuli jednomu "nevychovanci" nezbláznim. whistle.gif

No tak milej zlatej to pekne kecas NIKDYY NERIKAM ADMINUM ZE JE CURAK..ani PICA pred nim..to bacha SCREEN MAS???ja jen rikam dej si facku ..nebo ses normalni...ale ty si taký A az to boli.....kecas..a proste ty se na AVN .......!!!!!!!!!
A taky ale pravdu mas v tom..ze si prisel a nejaky typek se mi navazel do rodiny a do me...ASPON KDYBY SI MU REK....at se ZKLIDNIII ale ty niiiic......chapes to omg???proste n/c vsimej se obcas co se kde pise....STACILO by mi ze bys mu rek aspon zklidni slovnik...nebo neco takovyho ale ty si mi napsal ze te to vubec nezajima co se tu pise....a myslim chlapce neee MYSLIM JA MAM SCREENY CO SEM TI NAPSAL ja vedel ze mi das BAN ale screeny mam..:) a tam nic o HODNE VULGARNICH vecech neni :) jdu se kouknout jestli sem nesmazal...kamo

Příspěvek upravil x0lixo, 09.12.2006, 13:13.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
x0lixo
příspěvek 09.12.2006, 13:42
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 27.09.2006
ID: 17816




helette zapomenem na toto smazte ten topic ja si to vyresim sam

***********OWNAGE***********


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deatr
příspěvek 09.12.2006, 13:49
Příspěvek #10


Dýýýýýtr je čííííítr!!! A nečum :)
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 1969
Registrován: 20.05.2005
Bydliště Jsem DOKONALOST sama SEBE!!!
ID: 6560




lol podivej se jak se chováš. Nikdy bych nekikl žádnou room, když by byla něaká volná, nemám proč to dělat. Důkaz screen??? Nemáš??? Asi ne, protože tu zas a zas jen lžeš wow.gif wow.gif wow.gif


--------------------
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yeah
příspěvek 09.12.2006, 14:15
Příspěvek #11


neberte život tak vážně,stejně z něj nevyvázneme živý :P


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 305
Registrován: 08.12.2006
ID: 19083




áá tady nemá někdo screeny :)) tak radši na to zapomenem,co? hmmsmiley.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
x0lixo
příspěvek 09.12.2006, 15:53
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8
Registrován: 27.09.2006
ID: 17816




QUOTE(Deatr @ 09.12.2006, 13:49) [snapback]414612[/snapback]

lol podivej se jak se chováš. Nikdy bych nekikl žádnou room, když by byla něaká volná, nemám proč to dělat. Důkaz screen??? Nemáš??? Asi ne, protože tu zas a zas jen lžeš wow.gif wow.gif wow.gif

scren nemam protoze bych to nikdy nerozvadel a screenu server odpojen muzu udelat kdekoliv stejne by nikdo neverial a volny room zadana nebyl ale byla obsazena a byla otevrena lamo :) ty ses ANP ..:) tak gl TK!!:D:D:D


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deatr
příspěvek 09.12.2006, 16:15
Příspěvek #13


Dýýýýýtr je čííííítr!!! A nečum :)
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 1969
Registrován: 20.05.2005
Bydliště Jsem DOKONALOST sama SEBE!!!
ID: 6560




QUOTE(x0lixo @ 09.12.2006, 15:53) [snapback]414707[/snapback]

scren nemam protoze bych to nikdy nerozvadel a screenu server odpojen muzu udelat kdekoliv stejne by nikdo neverial a volny room zadana nebyl ale byla obsazena a byla otevrena lamo :) ty ses ANP ..:) tak gl TK!!:D:D:D

Ježiš já tě začínám mít čim dál víc rád, ještě napiš jak mě rozbiješ. :P


--------------------
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yeah
příspěvek 09.12.2006, 17:56
Příspěvek #14


neberte život tak vážně,stejně z něj nevyvázneme živý :P


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 305
Registrován: 08.12.2006
ID: 19083




no to teda,tak nějak.Tady nadáváš a pak se divíš že máš ban.Myslim,že by ti ho dal každej


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MemphiS
příspěvek 10.12.2006, 03:01
Příspěvek #15


oO


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2195
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Orlová :-)
ID: 341




se ani nedivim ze si dostal bana, kdyz za kazdym slovem pises dmnc cool.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 16.04.24 - 05:19
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist