IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

7 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> rozhovor, vzdělaných
Hodnocení 5 V
!Tvý?ák!
příspěvek 06.12.2008, 15:49
Příspěvek #46


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910





PhDr Tomáš Zdražil, 30 let, Semily, melancholik - čtu ženské romány

Nemyslím si paní Kynčlová, že probírat niternosti a myslet tím jen spermie je správné. Jsoucno a lidská mysl není jen o spermiích a proto bych se možná pustil do závažnejších témat jako: Psí výkaly na dětských hřištích a jiná, podobně zajímavá témata, která by se měla projednávat, pokud chceme dělat čest naší straně.

Příspěvek upravil !Tweety!, 06.12.2008, 15:49.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 16:04
Příspěvek #47





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050






Prof. Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Je nutne si ovsem polozit otazku, zdali je vubec mozne s osobou mrzke moralky, jako jsou zdejsi zeny, vest smysluplnou a akademickou debatu. Odpovedne rikam, NE!
Jiz nedostatek ucty slecny neradove a jeji osloveni me osoby za kolegu, svedci o jejim mdlem usudku. Myslim ze ja, stejne jako docent Kulich mame akademicke vzdelani a tudiz bych si vyprosil byt nazyvan kolegou od kdejakeho asocialniho feministickeho individua.
K problemu nasi diskuse, taktez je zajimava a ze sociologickeho hlediska dulezita, migrace rumunskych loupeznickych tlup


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 16:10
Příspěvek #48


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horní Maršov, syn čepičáře Oulíka

Vážená paní inženýrko Evo Tylová. Právě přetekl pomyslný kalich mé trpělivosti a jsem nucen Vaši neomalenost spojenou s otevřeným napadáním mé osoby a neurvalým komolením mého jména, oznámit svému otci - zástupci KSČM v Královehradeckém kraji. Až se nám s otcem podaří opět nastolit starý pořádek, tak s Vámi bude veden velmi, opakuji velmi demokratický soud. Tímto ukončuji naši argumentační přestřelku, já se vracím zpátky ke své ponožce a vy můžete znovu osedlat tkalcovský stav, případně se jít nechat podojit do JZD.

Doktore Tomáši Zdražile, Vámi zmíněný problém je problémem velmi aktuálním. Nedávno jsem z okna našeho družstevního bytu krmil holuby a měl jsem tu možnost zahlédnout jistý mladý manželský pár s kočárkem. Oba manželé zdáli se být mírně povzneseni, řekl bych létajíce nad oblaky opojeni vzájemnou láskou v nekončném asbolutnu příjemna. V tom naklonil se zjevně nezkušený otec nad své dílo lásky, objal maminku, upravil miminku dudlíka a pošeptal své milé do ouška slova, která díky větši vzálenosti a ruchu ulice nedolehla až k mým sluchovým detektorům. Inu, byl jsem zvědavý, co se bude dít, tak jsem vydržel v mém okením pozorování. V tom se z ničeho nic přiřítila z východní strany ulice dodávka s označením VAZ 4589, vyskákalo z ní několik zjevně rumunských žen mužského vzezření a hbitě odebrali mladému páru všechny cennosti včetně zánovního kočárku, který by, za dobrých časů, přišel v tuzexu na několik stovek bonů. Teď již zcela zřetelně a nahlas pronikl až k mojemu oknu výkřik mladého otce "Zbylo nám hovno!". Tento příběh poukazuje na jistou spojitost mezi výkaly na dětských hřištích, rumunských loupežnických tlup a žen. Nebál bych se tvrdit, že některé z těchto zlodějek měli pod nosem plnovous! Větší, než já!

Příspěvek upravil Pospa, 06.12.2008, 16:12.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 06.12.2008, 16:22
Příspěvek #49


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910





PhDr Tomáš Zdražil, 30 let, Semily, melancholik - čtu ženské romány

Pane Kulichu,
vidím, že vaše zkušenosti jsou bohaté a mladí by se od Vás ve všech ohledech mohli učit. Váš příběh jistě odrazil téma "výkaly" ovšem v abstraktním a přeneseném slova smyslu. Je vidět, že doba se změnila, což by se nám za našich minulých akcích, kdy jsme zabíjely bobry, abychom zachránili strom nestalo. Prosím tedy, abyste vzal v potaz, že mi dělají starosti exkrementy povalující se na hřištích, které, snad se neurazíte, nutí důchodce říkat větu : Za komunistů nám tu bylo líp, tohle by nikdy nedopustili. My se ale musíme zamyslet, že naše strana musí lidem dát víc než jen žvásty, proto bychom měli poslat naše zaměstnance s lopatičkami na dětská hřiště. Svěží vzduch jim udělá jen dobře a navíc pokud jim dáme dostatečně svítivá trička a megafony a pošleme je do ulic někdy kolem jedné v noci, kdy jsou všichni doma a mají na ně z oken svých bytů nejlepší výhled, tak naše preference nebezpečně stoupnou.




--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
repeek
příspěvek 06.12.2008, 16:32
Příspěvek #50


Chcete otestovat muj píčometr?


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2735
Registrován: 23.10.2005
Bydliště Neznámé
ID: 9150






Eva Bílková, 23 let, Sedliště (JC), svobodna panna

Dovoluji si upozornit pana Vajraucha, že ne každá diskuse musí byt nutně akademická. Chcete svojí poznámkou snad říci, že se nehodláte bavit s lidmi co nemají akademický titul?

Zároveň prosím o prominuti pana dokora Kulicha. Svojí odpovědí jste dokázal, že jste gentleman (nechcete se někdy stavit na skleničku?), který umí diskutovat věcně. Víte, přiznám se, že mne samota za těchto chladných podzimních večerů tíží opravdu hodně. Ráda bych už zažila teplo manželské náruče, tak jsem dost podrážděná.

Paní Tylová pokud se zde povyšujete nad nás ostatní, přítomností v salonku u našeho dokonalého prezidenta, ekologa, ekonoma a vizionáře pana doktora Klause, jste zde vedle. Nebudu zde roztrubovat svoje vztahy s ním, ale vězte, že jsou jistě důvěrnější. Myslím, že si Vás v salonku stejně nevšímal a bavil se s chytřejšími kolegy.

Děkuji za pozornost

Příspěvek upravil repeek, 06.12.2008, 16:32.


--------------------
QUOTE
Na mém osobním píčometru se stupnicí od 1 do 10 seš někde na pětadvaceti...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 06.12.2008, 16:33
Příspěvek #51


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214





Ing. Eva Tylová, 44 let, Praha

Pane Kulich , nemusíte mi ukazovat že váš pan otec je velké zvíře v KSČM ,ale tohle už je minulost pro "vás" a budoucnost je pro mladé "nás" proto svoje rehvmatické a zpuchřelé názory nechte vystřídat mládím ! Je mi jasné že ve vašich očích je krok s ustřižením špiček ponožek velice radikální , ale to je jen špička ledovce ! Budoucnost si žádá radikální kroky a ne se pořád otáčeti a brečeti do otcovských sukní ! Zmušte se nebo se zmužím já a naše radikální křídlo a vy nebudete moct ani pípnout ! Musíte řešit exkrementy s kterými si musí hrát děti , protože ponožky už nejsou tak velký problém jaký byl za vašich mladých let , ted už má každá rodina pračku !

Paní Bílková odhaduji že to co jsem prožila já s panem presidemtem vy jste určitě , jak napovídá vaše vizitka , nedělala !

Příspěvek upravil +-=, 06.12.2008, 16:38.


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budvar
příspěvek 06.12.2008, 19:01
Příspěvek #52


You look unhappy, I like that
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2533
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Budweis
ID: 337





JUDr. Svatomír Mlčoch, 49 let, vracejivší se z centra krásných Českých Budějovice

Dobrý večer přátelé, předně se s Vámi musím podělit o krásy, které jsem v dnešním podvečeru spatřil. České Budějovice jsou ve vánočním období krásné město, střídmá, leč dechberoucí, výzdoba, to by jste nevěřili, na náměstí umělé kluziště - no co Vám budu vyprávět, vidět ty tvářičky spokojených dětí - nejenom duchovnem živ je člověk, ve zdravém těle, zdravý duch, že? Já sám jsem byl v mládí zapáleným atletem. Nicméně jak okouzlily mou cho? Svatavu, i přes náš pokročilý věk jsme zatoužili po potomokovi.

Ale zpět k diskuzi, vítám nově příchozí dámy, nicméně musím konstatovat, že vstup nebyl zrovna nejpříhodnější. Přeci jen, snažit se přivlastnit si zde probíhající diskuzi, nezdá se Vám to paní inženýrko Tylová nepatřičné, až dovolil bych si říci drzé? Berte mou výtku v přátelském duchu, opět musím zopakovat, copak není v našem světě zloby víc než dost? Nedivím se panu doktoru Kulichovi, že reagoval jak reagoval, i když neškodilo by více tolerance. A já Vás proto žádám, veďme tuto diskuzi na úrovni, jak by bylo hodné lidem našeho postavení - vždy? pluralita názorů je to, co tvoří demokracii, buďme prosím tolerantní.

S pozdravem Váš Mlčoch


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bretonian Tetřef
příspěvek 06.12.2008, 19:18
Příspěvek #53


Wilhelmus cognomine bastardus


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1077
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Where the story take a place..
ID: 16152





Marcela Neradova, 25 let, narozena v Bruntále

Musím říct, že se za kolegu Vajraucha stydím... tato diskriminace žen, které nechodili na VŠ protože byli diskriminováni a neprošli příjmacím řízením je smutná a i na poměry našeho státu zarážející. Jsem proto ráda , že tu vidím tak krásné a líbezné tváře jako jsou docenti Kulich a Mlčoch, opravdoví znalci problematiky schopni komorným vtípkem mé srdce a mysl povznést (tel. v profilu)
Paní Otýlii Tylovou jsem měla tu čest poznat na soutěži dobrmanů v lipsku v roce 2003 a prosím omluvte její, občas prostořeké, narážky. Sama si prožila dost a přesto vychovala několik zdravých socialně skoropřizpůsobivých dětí (některé i lidské).
Jsem ráda, že se nacházím v tak solventním kruhu inteligentních lidí, kteří s jistým až žoviálním nadhledem dokáží věcně rozebrat problém a odsoudit gubiánskéo chování víše zmíněného magistra Vajvrucha.
Děkuji vám a přeji příjemný večer.


--------------------
1. Outdoor kundolap visage: TRICKO Tesco Quality Story Classic- T-shirt (20%cotton/80%polyester) KALHOTY Nhut-Du-Kar Jeans (90% jeans/ 10% vol. alc.) TRENKY nepoužívám PONOZKY Gastarbeit Socken (100% rauch) BOTY Nyke AyrStream
2. Indoor: KOSILE Brandybood Shirt XL color: Navy Pink KALHOTY: OP Prostějov color: black TRENKY: New Yorker - Hello Kitty (100% přírodní tkanina) XXL PONOZKY: Gastarbeit Socken Schwarz Schimansky BOTY: Ille Cretino - 42 (černá kůže, dvou slotové, unisex)
3. SWIMING úbor - PLAVKY - New Yorker Plavky Default PLAVACI CAPKA Kenvelo Jarmulka "Dead Sea" edition black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 06.12.2008, 19:25
Příspěvek #54


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022





RNDr. Jiří Kulich, 47 let, Horní Maršov, znaven onanií myslí na páření

Dobrý večer pane Mlčochu, taky to na Vás přišlo? Já to na sobě pozoruji již třetím dnem. Nejprve jsem se domníval, že se jedná o nějakou politickou provokaci ze západu. Že se na mě domluvili, něco mi nasypali do párku v rohlíku, který jsem si odpoledne zakoupil na nádraží a já jsem teď trízněn ve vlastním pokoji. Jenže další večer to následovalo znova, nemohl jsem se bránit, musel jsem využít Vaší ponožky. Byla to již poslední, takže v brzké době očekávejte moji objednávku. Zatím se spokojím s Tesco výrobky. Nicméně nejspíše využiji nabídek, jež byly dámami vysloveny výše. Dnes to již nemůžu vydržet. Eva Bílková i Marcela Neradova vypadají jako rozkošné samice, stačilo by jenom kulicha nasadit a bambulku podráždit. Promiňte mi tento naturalistický projev, nemohu si pomoci. Jestli Vaše nabídky dámy stále platí, ve vší počestnosti, jsem ochoten dojet kamokoliv. Mám zánovní vůz značky Lada. Pozvu Vás na tlačenku.


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budvar
příspěvek 06.12.2008, 20:03
Příspěvek #55


You look unhappy, I like that
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 2533
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Budweis
ID: 337





JUDr. Svatomír Mlčoch, 49 let, dávající, beroucí, milující v Českých Budějovicích

Vážený pane Kulichu, jak praví klasik, láska kvete v každém věku a bylo by trestuhodné, aby takový pohledný muž v nejlepších letech jako Vy neměl partnerku a nezaložil rodinu, základ státu. Nebraňte se tomu a poddejte se tomu krásnému citu, který dlí v každém z nás. Má manželka Svatava Vám vzkazuje, že stačí být tolerantní a milý, vždy? dnes galantnost jako by vymizela. Ale já si to nemyslím, stále je mezi námi plno gentlemanů. A takovým budete zajisté i Vy.

S pozdravem Váš Mlčoch


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 20:05
Příspěvek #56





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050






Prof. Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Ženy jsou nádoby hříchu! Je nutno je naplnit až po okraj!


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 06.12.2008, 20:13
Příspěvek #57





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050





Prof. Mgr. Michal Vajrauch, 55 let, sociolog

Pánové, trošku odbočím. Z geopolitického hlediska a socialně solidárního pohledu mi přijde velice zvláštní v návaznosti na zmiňovanou diskriminaci že se na trhu s minerální vodou ukázal nový produkt a tím je antidiskrminační Mattoni Negroni. Tedy stále jsem se neodvážil se toho napít....


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 20:17
Příspěvek #58


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, nakupuji v Lidlu

Musím souhlasit se slečnou Marcelou Neradovou, bruntálskou rodačkou. Dostat se na VŠ bylo doslova šovinistické peklo. Ty šílené věci které jsem musela protrpět. Nikdy jsem se nesetkala s takovým jednáním. Někdy mi opravdu přišlo jestli to není jen vtip ale záhy se ukázalo že nebyl! Několik bezesných nocí jsem musela absolvovat poté co mi řekli, že musím napsat příjmací zkoušky. Rozhořčení, úzkost a zklamání nad naším vzdělávacím systémem, který nedá a ani nechce dát moderní ženě právo na slušné vzdělání na které má nárok ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 06.12.2008, 20:23
Příspěvek #59


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214





Ing. Eva Tylová, 44 let, Praha

Dostat se na vysokou školu může být složitější však ne nemožné . Žena se nemůže nechati zastrašit a bojovat ! Musí ukázat že chlap má mozek sice dělaný na matematické myšlení ,ale žena je má přednosti pro pochopení přírodních věd .


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NimF
příspěvek 06.12.2008, 20:28
Příspěvek #60


That's Groove in U ...
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3588
Registrován: 20.04.2005
ID: 6014





Tereza Kynčlová, 26 let, Hradec Králové, fandím Excitovi a SARSovi

Jestli paní inženýrko Evo Tylová z těch přírodních věd myslíte lidskou anatomii, tak jak myslíte že jsem udělala řidičský průkaz?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 01:50
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist