IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Po dlouhé odmlce jsem zpět !
Double_prdele
příspěvek 07.11.2012, 00:06
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




Jistě se ptáte, co bylo příčinou mé delší odmlky v hráčských stínadlech. Závodní rada nám zvýšil neurvalým způsobem frekvenci směn a má tělesná konstrukce se tak ocitla mezi mlýny. Šéf si byl u mě stěžovat, že zřejmě někdo z řad hráčů UO mě v pondělky a čtvrtky neustále schání po pracovišti a podařilo se mu shodit jednu televizi. Nakonec jsem musel hodinu a dvanáct minut poslouchat výtky ředitele a našeho psychologa práce o škodlivosti počítačových her. Byla mi zakázána pod pohrůžkou snížení výplaty a krmě ,mezitím co nade mnou visel Damoklův meč celodenních směn. Díky tomu jsem musel omezit komunikaci na fóru. Šéf oddělení se neustále pídil po identitě pravidelného návštevníka. Celé to dopadlo krajně nevkusně, neboť tam došlo na nějaké tralala s uklízečkou. Pochopitelně vše padalo na moji hlavu. Návštěvník také začal šířit poplašné zprávy o krácení pracovní doby zaměstnancům, odkazujíc se na mé informace. Pracovní doba nám byla zvýšena. Musím se nyní věru a v pravdě co ohánět. Hrozí mi povýšení do nemilé funkce předáka kontrolní sekce. Prosím neznámého hráče, aby mě neprodleně vyhledával pouze u zadní vrátnice. V práci se schyluje k nastolení totality, šéf se zřejmě shlédl v nějaké historické figuře minulého století a uspokojuje své ego terrorem zaměstnanců. Zlá doba mi nastala. A k tomu ještě ten nehorázný poprask kvůli uklízečce. Někteří potměšilí zaměstnanci plkají a nakukávají vedení, že to byl můj zvhrlý nápad, jak torpédovat už tak krachující podnik. Teď když všichni vypráví o "sabotáži" jednoho bývalého zaměstnance, neopomenou tam uvést i mě, jakožto pokračovatele. Jistá skupina pracujících mne však vnímá jako potencionální perzónu, která povede odbory a zdá se, že chystají menší puč, do čehož budu zřejmě proti své vůli zapleten.

Modlete se za mě, vrtohlavci!

Příspěvek upravil Double_prdele, 07.11.2012, 00:08.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 07.11.2012, 01:24
Příspěvek #2


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(Double_prdele @ 07.11.2012, 00:06) *
Jistě se ptáte, co bylo příčinou mé delší odmlky v hráčských stínadlech. Závodní rada nám zvýšil neurvalým způsobem frekvenci směn a má tělesná konstrukce se tak ocitla mezi mlýny. Šéf si byl u mě stěžovat, že zřejmě někdo z řad hráčů UO mě v pondělky a čtvrtky neustále schání po pracovišti a podařilo se mu shodit jednu televizi. Nakonec jsem musel hodinu a dvanáct minut poslouchat výtky ředitele a našeho psychologa práce o škodlivosti počítačových her. Byla mi zakázána pod pohrůžkou snížení výplaty a krmě ,mezitím co nade mnou visel Damoklův meč celodenních směn. Díky tomu jsem musel omezit komunikaci na fóru. Šéf oddělení se neustále pídil po identitě pravidelného návštevníka. Celé to dopadlo krajně nevkusně, neboť tam došlo na nějaké tralala s uklízečkou. Pochopitelně vše padalo na moji hlavu. Návštěvník také začal šířit poplašné zprávy o krácení pracovní doby zaměstnancům, odkazujíc se na mé informace. Pracovní doba nám byla zvýšena. Musím se nyní věru a v pravdě co ohánět. Hrozí mi povýšení do nemilé funkce předáka kontrolní sekce. Prosím neznámého hráče, aby mě neprodleně vyhledával pouze u zadní vrátnice. V práci se schyluje k nastolení totality, šéf se zřejmě shlédl v nějaké historické figuře minulého století a uspokojuje své ego terrorem zaměstnanců. Zlá doba mi nastala. A k tomu ještě ten nehorázný poprask kvůli uklízečce. Někteří potměšilí zaměstnanci plkají a nakukávají vedení, že to byl můj zvhrlý nápad, jak torpédovat už tak krachující podnik. Teď když všichni vypráví o "sabotáži" jednoho bývalého zaměstnance, neopomenou tam uvést i mě, jakožto pokračovatele. Jistá skupina pracujících mne však vnímá jako potencionální perzónu, která povede odbory a zdá se, že chystají menší puč, do čehož budu zřejmě proti své vůli zapleten.

Modlete se za mě, vrtohlavci!

No, to jsme teda všichni rádi, že všechno tohle víme a bereme to tedy v potaz. eh-smiley.gif

Příspěvek upravil MAXX´´´, 07.11.2012, 01:24.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 07.11.2012, 10:29
Příspěvek #3


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




Promiň, byl jsem to já, já jsem ten který Tě prásknul. Já jsem ten, který za tvoje udání získal miliony. A mohl si tak najmout hráče na koordinaci Nicht Cupů na UOčku, jelikož všechny negativní proporce bude nyní vyslechávat on, já si odbydu pouze papírování a mám klid. Díky tobě, díky Ti za to, že si nyní můžu užívat den neplaceného volna, které by mělo býti placené v řádech několika stovek tísíců, které beru za hodinu, jelikož já za výpadek elektřiny v nejluxusnější budově na území bohatém nerostných i roslitných surovin opravdu nemůžu. Opravdu děkuji, jednou Ti to oplatím ve formě jedno-denního prémium účtu na všechny tvé profily registrované před tím to incidentem. Šiř tuto zprávu dál, dál až za hranice nemožného, počkám tam na vás a hojně vás všechny obsoulužím. Darama které mi stále a v klidu odpočívají v trezoru ve výšce několika metrů pod zemí.


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Double_prdele
příspěvek 09.11.2012, 18:33
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 182
Registrován: 11.08.2008
ID: 26497




Škorpi? Ty!? Třetí oko mi našeptává, že tvé doznání kryje nějakou jinou figuru! Dnes jsme měli opět diskuzní kroužek s firemním psychologem. Tam nám také říkal, že lidé, kteří se příliš rychle přiznají, ve skutečnosti něco kryjí. Šéf do toho neustále skákal s větami typu "škoda, že ve firmě nevyrábíme skřipec" atd. No, to jsem odbočil. Dali mi pak otázku, jestli ochotně a radostně pracuji pro firmu. No já na to: "ano". A psycholog: "vidíte!? zakrývá!" A bylo to. Šéf už se na mě celý den díval úkosem a celé to vyvrcholilo nějakým šíleným nápadem, že jelikož se firemní psycholog osvědčil, podá inzerát i na firemní psycholožku. Nejvíc mě ale mrzelo, že mě ten psycholog opravdu odhalil, ačkoliv od sabotování výroby mám opravdu daleko. V práci se šéfová snaží nastolit rádoby familiární atmosféru a neustále se tam přetřásají nějaké blekoty, co kde kdo na koho slyšel a pak se to řeší. Nyní jsem na ráně já, poněvadž jste si zvykli chodit kolem mé práce a nestustále se doptávat na vrátnici, kde jsem a co právě dělám. Škorpi podle mě kryje a mlží, protože onen hráč tam měl nějaké tralala a následné mecheché s uklízečkou. Pro běžného člověka to mohl být jen pozdrav a letmý úsměv, ale šéfová a ten pošahanej psycholog to úplně mohli otočit. Škorpi, je to od tebe čestné a odvážné! Ale mě nemůžeš lehce nachytat. Bohužel máme odpolední kroužky s psychologem poměrně často.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 09.11.2012, 20:46
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




Az napises knihu, clanek nebo cokoliv jineho delsiho v podobnem duchu, dej vedet, tohle me pobavilo nehlede na kontext ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 12.11.2012, 19:29
Příspěvek #6


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




Taky bych si měl začít psát deník.


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goodbody
příspěvek 08.12.2012, 16:08
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 27.05.2011
ID: 41316




Nevíte co je s Bugnim, hraje tady ještě?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumčajz
příspěvek 08.12.2012, 16:46
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4034
Registrován: 05.02.2006
Bydliště mám
ID: 11680




Teď letěl na intergalaktický turnaj v Rhinevalley CTF.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goodbody
příspěvek 11.12.2012, 14:21
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 43
Registrován: 27.05.2011
ID: 41316




Kdy se vrátí?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 11.12.2012, 16:17
Příspěvek #10


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(goodbody @ 11.12.2012, 14:21) *
Kdy se vrátí?


Asi prej zůstane už tam, protože tady ho na planetě nedrží nic a vůbec.. 21.12. je konec.


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 13.12.2012, 01:22
Příspěvek #11


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




GFMkáři ovládli CoD: UO na GP na Zemi, tak zkouští štěstí jinde. turned.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AlBugni_SK_
příspěvek 19.01.2013, 10:18
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 67
Registrován: 29.05.2011
Bydliště Rajn
ID: 41334




Sem zpet, konec sveta byl jen blud iluminatu, cekam na rhinu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
^ScOrpI?
příspěvek 19.01.2013, 19:15
Příspěvek #13


"Člověk, který nemyslí sám za sebe, nemyslí vůbec."
Ikona skupiny

Skupina: CoD:UO admin
Příspěvků: 1837
Registrován: 17.07.2008
ID: 26194




QUOTE(AlBugni_SK_ @ 19.01.2013, 10:18) *
Sem zpet, konec sveta byl jen blud iluminatu, cekam na rhinu.


Rhine už neexistuje.


--------------------

CoD:UO

Ever wonder if illiterate people get the full effect of alphabet soup?
No good deed ever goes unpunished!
It's the economy, stupid man!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 20.01.2013, 06:53
Příspěvek #14


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




QUOTE(AlBugni_SK_ @ 19.01.2013, 10:18) *
Sem zpet, konec sveta byl jen blud iluminatu, cekam na rhinu.

Tak to se asi načekáš, hodně štěstí Ti přeji, teďka už frčí jenom GFM HQ rotace ... turned.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AlBugni_SK_
příspěvek 20.01.2013, 11:05
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 67
Registrován: 29.05.2011
Bydliště Rajn
ID: 41334




Existuje, já tam bydlím teď, prevíti, fujtajbl grrr.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 00:33
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist