IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Levná motorka/skútr na ježdění do práce
Hodnocení 5 V
nevimjmeno2
příspěvek 01.11.2016, 19:19
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 118
Registrován: 08.07.2014
Bydliště Praha
ID: 46535




Čau kucí. Potřebuji nějaký levný (asi ojetý ale není to podmínka) 2 kolový stroj do práce. Nebaví mě jezdit přes hodinu trasu, která má dle jízdního řádu trvat 10 minut a to ještě 2x denně, 10 x týdně....milionkrát za život. Díky absenci pražského okruhu, debilně vymyšleným silnicím, nechutné náplavě co sem každý den dolejzá za prací a také kreténismu řidičů, kteří svojí vrozenou demencí už tak posrané kolony ještě zvětšují se každodenní rutina stává horrorem. Neznám nikoho, kdo by nebyl nasraný jak dlouho jede poslední týdny do práce. Je otázka chvíle než se Praha zablokuje a auta budou vytahávat helikoptéry nebo to všichni odcouvají do středočeského kraje.Každopádně zpátky k tématu, hodina není nic extra i do školy sem jezdil déle jenže když skoro pořád stojíte (je to krátká cesta (ne, nedá se to jít pěšky)) tak vás to brutálně sere. Poposkakování autem vás kromě zničeného motoru (u blbých řidičů i spojky) bude stát benzín (nafta) jako kdybyste jeli Hummerem a v případě vymyšlení lepší trasy ušetříte tak 10-15 minut jízdy.

Fakt potřebuji něco levného, co málo žere a díky malému objemu motoru bude mít malé pojištění. Kolega chce kupovat skútr za 70 000. Za to koupím auta a takový luxus si fakt nemohu dovolit. Chci něco do 20 000 fakt jen na krátké sraní do práce. A chci fakt názory lidí co tomu nerozumí aby mi nějaký kretén neporadil fichtla, toho mám a ten žere jako auto.


--------------------
moc velký podpis, smazáno, 1st
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 18:39
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist