IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

10 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Poker - silenstvi? hazard! :)
Hodnocení 5 V
Darecek
příspěvek 29.07.2009, 13:19
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 267
Registrován: 16.11.2007
Bydliště Bystrice city
ID: 23207




Tak s prichodem Facebooku do nasich koncim, ktery prinesl mnoho veci, ale tou dulezitou o ktere se chcu pobavit je hra TexasHoldEm poker. Zvedla se o 100% popularita pokru. Novinky, medializace apod. Jiste bylo a kdo sleduje vi ze v Tv narazite i na napr. Czech poker tour, ktera je opravdu zajmava. Ale FB sel jeste dal a muzou se ho naucit a hrat vsechny vekove kategorie.
Jiste nehraje se o penize, navic se naucite pravidla teto ehm spolecenske hry. Pobavite se s prateli, pokecate, uvolnite ventily a v nejhorsim uvolnite misto na sve kreditce. Proc me to vubec trapi?
Od doby kdy se zacal Poker vseobecne(diky FB hlavne) dostavat do podvedomi vsech lidi, jsem si zacinal vsimat okoli jak propadaji tomuto "sportu". Misto vecerniho fotbalku se koupil stul, kufrik s zetony a pari se u kamarada. Zacinalo se pekne na 10kc, ted je vklad kolem 300kc. Takovychto amaterskych heren dost pribylo u nas. Ale vcera jsem byl pozvan pres kamarada do jedne "opravdove cerne herny" kdy nejaky pan se smesnou kravatou projel 1 250 000. Meli jste videt jeho vyraz :) Mozna je to jen navalem udalosti, ale ja ten poker zacinam slyset vsude. Stve me to protoze jsem se s Hazardu vylecil. Nevim jestli to ma vubec smysl resit, ale rad diskutuji.


--------------------
Play hard go Pro! or out!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 29.07.2009, 13:28
Příspěvek #2


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12999
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




Na to je snadná pomoc - nehrajte o prachy ale o chlast. Prostě u stolu nahoďte nějaký pravidla který vycházej tak, že prohrávající i vyhrávající nakonec vyinkasuje podobný množství promile a kuřiva, po pár partiích se všichni na to vykašlou a pudou lovit baby do nejbližšího baru a nikomu se nic špatnýho nemůže stát :)


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
preca1
příspěvek 29.07.2009, 13:30
Příspěvek #3


Klikni si na koníky.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1930
Registrován: 23.02.2005
ID: 5150




je to hazard a peníze se v tom prohrávaly vždycky. stejně jako v ruletě, automatech atd. pravidla sou jednoduchý, takže se to naučí všichni a možná proto to tam dali. a taky proto, že to většina lidí ještě nehrála, tak si to chtěj vyzkoušet. mě to asi před tejdnem naučili kámoši a baví mě to, ale o velký peníze bych to nikdy nehrál. možná tak o 100 a to jenom s kámošema. určitě bych nešel někam do herny za cizíma lidma.

teď je prostě vlna pokeru, za chvilku příde něco jinýho


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 29.07.2009, 13:36
Příspěvek #4


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Jo tak poker to je teďka pro mě hra číslo 1. Samozžejmě holdem je nejlepší, ale nebráním se dalším druhům jako třeba omaha, badugi a 7 card stud.
Začalo to tím, že sem jednou šel se spolužákama na intru zahrát poker o koruny a to mě fakt fascinovalo. Po tom sem začal hrát na facebooku, kde sem se to pořádně naučil po technické stránce. Pak sem každej večer začal sledovat Europen/World Poker Tour, hrát freerolly a pokeru si užívat třeba v hospodě.
Ale čím dál tím víc mě láká nějakej live turnaj.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Folwar
příspěvek 29.07.2009, 13:38
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1593
Registrován: 26.08.2008
Bydliště buď jsem tady nebo někde jinde, ještě se mi nestalo, abych nebyl nikde
ID: 26647




Hej tat na FB jsem to zapl dneska po dlouhé době a z tísíce jsem se dostal na 60k a pak zase na nulu...

RE: Cože? Jak můžeš srovnávat poker s ruletou? Rulete je maximálně o náhodě, kdyžto u pokeru potřebuješ více než jen dobrou kartu.

Příspěvek upravil Folwar, 29.07.2009, 13:40.


--------------------

Z chlapců se stávají muži, když přestanou za svůj podpis v diskusních fórech připojovat podrobné parametry své PC sestavy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 29.07.2009, 13:44
Příspěvek #6


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Na facebooku sem včera v jednom handu prohrál 600 000, ale stejně mi hra tam o nějaký facebook chipsy nepřináší žádný potěšení.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Folwar
příspěvek 29.07.2009, 13:52
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1593
Registrován: 26.08.2008
Bydliště buď jsem tady nebo někde jinde, ještě se mi nestalo, abych nebyl nikde
ID: 26647




QUOTE(lllllllllll @ 29.07.2009, 14:44) *
Na facebooku sem včera v jednom handu prohrál 600 000, ale stejně mi hra tam o nějaký facebook chipsy nepřináší žádný potěšení.


Přesně tohle je ta tenká hranice mezi zábavou a gemblem. Já mám přímo brutální potěšení, když někde hraju o prachy, prostě ten adrenalin (a tohle se netýká jen hazardu) a všechny ty otázky jako: Co se stane, když prohraju? Prohraju jednou - musím to vyhrát zpět... Sice nehraju nějak stabilně a když ano tak jen o pár korun, ale i ty chipy přes ten FB něco dělají.

Skvělí příklad, když dali na GP loterii. Tam se prostě hrnuli všichni. Utratili se desetitisíce Kč (ne bodů, ale korun), aby měli co vsázet respektive prohrávat v loterii. Teď ten poker, no... blush.gif


--------------------

Z chlapců se stávají muži, když přestanou za svůj podpis v diskusních fórech připojovat podrobné parametry své PC sestavy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 29.07.2009, 14:04
Příspěvek #8


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Na pokeru se mi líbí to, že to není klasická obíračka jako většina hazardních her(ruleta, black jack, forbes), ale hráč má z hlediska pravděpodobnosti vcelku reálnou možnost vyhrát i když to hraje dlouhodobě ... navíc, když se k tomu přidaj zkušenosti a jekejsi skill, tak šance na výhru je solidní.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pospa
příspěvek 29.07.2009, 14:11
Příspěvek #9


Bůh je mrtev.
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 4968
Registrován: 15.06.2005
Bydliště Praha
ID: 7022




Hazard je v podstatě droga. Pouze inteligentní jedinci ho dokážou provozovat a zvládat, aniž by jim to nějak zasahovalo do normálního života. Třeba mě osobně moc nebaví automaty, ale poker si zahraju rád. Škoda, že na něj moc nemám čas. Internetovému pokeru z principu nevěřím. Na facebooku sem se dostal z tisíce na ňákejch 150k, ale o reálné peníze bych to přes net nikdy nehrál, protože se z toho potom stane vlastně takovej forbes...


--------------------
podpis už není a nebude
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Folwar
příspěvek 29.07.2009, 14:15
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1593
Registrován: 26.08.2008
Bydliště buď jsem tady nebo někde jinde, ještě se mi nestalo, abych nebyl nikde
ID: 26647




QUOTE(Pospa @ 29.07.2009, 15:11) *
Hazard je v podstatě droga. Pouze inteligentní jedinci ho dokážou provozovat a zvládat, aniž by jim to nějak zasahovalo do normálního života.


Tohle nemá nic s inteligentním jedincem společného. Jen vůle a umění si říct dost.


--------------------

Z chlapců se stávají muži, když přestanou za svůj podpis v diskusních fórech připojovat podrobné parametry své PC sestavy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 29.07.2009, 14:16
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




kámoš před nějakým časem koupil ten pokerovej kufřík, tak jednou za čas zajdem zahrát za sázku 50kč/1 celá hra. Vítěz bere vše, člověk pokecá, napije se a že bych pocitoval záchvaty gamble šílenství se říct nedá :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krusty
příspěvek 29.07.2009, 14:18
Příspěvek #12


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




QUOTE(coldik @ 29.07.2009, 15:16) *
kámoš před nějakým časem koupil ten pokerovej kufřík, tak jednou za čas zajdem zahrát za sázku 50kč/1 celá hra. Vítěz bere vše, člověk pokecá, napije se a že bych pocitoval záchvaty gamble šílenství se říct nedá :)

mám pocit, že dokud nehraješ o prachy, tak moc šílenství nepocítíš, nemluvím o korunkách, ale už o deseti a sto korunách, to už se pak ta hra prořívá jinak


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 29.07.2009, 14:21
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




tak jasný no.. za větší prachy a s cizejma bych to nehrál, ale docela mě láká se zúčastnit v příštím semestru nákýho live turnaje, co se pořádá pro studenty vysokejch škol v Praze byuin snad 300,- + něco pro hernu..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 29.07.2009, 14:37
Příspěvek #14


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Já sem teď získal free deposit bonus 50 dolarů na jednom pokerovém serveru a mám 3 měsíce abych nahrál 300 jakýchsi bodů (během chvilky sem jich měl tak 15) a pak si to můžu vybrat, ale to co vyhraju nad rámec těch 50 dolarů si můžu vybrat rovnou.
Začal sem limit holdem a takovej shit už nehraju, sice při tom nemůžeš jednorážově prohrát, ale pomalu tě to vycucává, projel sem tak 7 dolarů. Pak sem šel na no-limit a během chvilky sem svých 10 dolarů buyin zdvojnásobil thumbsup.gif

Příspěvek upravil lllllllllll, 29.07.2009, 14:37.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 29.07.2009, 20:05
Příspěvek #15


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Dnes sem v pokeru vyhrál 20 euro, kam se hrabou nějaký klikačky... rolleyes.gif


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 14:16
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist