IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> ..
Zabacke
příspěvek 23.01.2014, 14:43
Příspěvek #31





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 08.02.2012
ID: 43350




Ja se ti vubec nedivim smashi, vzdyt uz to podle fora vypada strasne..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 23.01.2014, 17:21
Příspěvek #32


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(xjirka5 @ 22.01.2014, 11:22) *
No třeba,jak merc provokoval a bral si do pusy kowalskyho,tak mi to tak nepripadalo. Skupinovej chat jsi viděl,takže snad víš,že jsem se kowyho ptal jestli jsi merce nechal do něj tak hučet. Psal že jo,tak jsem si prostě zanadával,ale i to se najednou nesmí i když to není do hlavního chatu. To je jeden z mnoha důvodů proč jsem si to myslel.
To co děláš pro server beru,ale nemůžu vědět co jsi udělal/navrhnul. Kdyby v novinkách big připsal čí to byl nápad,změnil bych třeba i názor na merce že je zbytečný v AT.
K AB jsem ti napsal svoje na mejlu, my jsme si psali že s tím pudem na VG a ráhulovi to nešlo,tak jsem mu poradil. Na GP jsme to využívat nechtěli/nepotřebovali. Jenže ty furt tvrdíš že jsme s tím hráli i na GP,bez toho aniž by jsi to dokázal. Kdybych tam dělal s AB bordel,neřeknu půl slova a vadí mi,že to nepoznáte u ostatních hráčů a nás zabanujete podle chatu,kterej jste očividně neviděli celej.

A ještě něco k těm bazarům. Nejsem si vědom že by admin na to upozorňoval,jediný co,že jsme s Kockou dostali jail (tím jsme to ukončili). Kocka dostal jail téměř neprávem,jelikož přišel jako poslední (skoro nic neudělal) a pak to dopadlo tak,že napsal zakázané slovo na V a dostal zbytečně ban. Což se nám taky nelíbilo,že dostal trest někdo,kdo s tím neměl skoro co dělat a ne ostatní,kteří s tím začali semnou.


Ahoj reaguji na tvůj topic protože to co tady píšeš je docela hloupost,Kowalkyho jsem přestal řešit už davno co začla provokovat a po té co založil svou skupinu a to že pošle heslo do chatu tak to je jeho hloupost a tím padem jsem viděly co tam kdo píše ale to už je ted jedno whistle.gif whistle.gif
EDIT:To co děláš pro server beru,ale nemůžu vědět co jsi udělal/navrhnul. Kdyby v novinkách big připsal čí to byl nápad,změnil bych třeba i názor na merce že je zbytečný v AT.
Myslíš že jsem zbytečnej admin a že nedělám nic pro server jen si porušuji admin prava a banuji hrače pro srandu,to že nejsem psanej v novinkach tak to asi proto protože kocka si to vyžadal u hlavniho admina že tam chce bejt psanej,jinak jsem udělal /event:zavod truck,monster,tiera roada atd.kdyby každej admin udělal nějakej event a mělo se vše psát do novinek tak nešteš nic jineho něž kdo co udělal,ted doufám že teda změníš nazor na mě ale to je jen a jen na tobě a já nikoho nebudu ani nemusím přesvědčovat thumbsdown.gif thumbsdown.gif

Co se týče těch bazarů už jsem svoje napsal a už se k tomu víc vyjadřovat nebudu,a na slovo V.....už mím jinej nazor a taky jsem se rozhodl za to jednat jinak a ne banem ale to se v čas dozvíte ale ty bany co jsou teď zadané zatim necham a až uvidím snahu od banovejch hračů tak pak možná budu uvažovat nad snížením banu nebo úplnému unbanu whistle.gif
Je to vše jen na vás jak se teď k tomu postavíte,přeji hezký zbytek dne Mercurius3

Příspěvek upravil janvolek3, 23.01.2014, 19:54.


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zabacke
příspěvek 23.01.2014, 17:47
Příspěvek #33





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 08.02.2012
ID: 43350




Vis ze ostatni vidi kdo pise a nemusis se podepisovat? A ze ostatnim dojde ze vdolek3=merc3 ...?
Vypsani toho, co ci byl napad a tak v novinkac je super .. hraci by si potom fakt udelali obrazek kdo je zbytecnej a kdo ne.. osobne si myslim ue adnin prava urcite nejak porusujes ... at uz to byl ten tvuj gang backstreetboys, nebo jak to bylo a tak ....
Mam takovou otazku i na ostatni, videl tady vubec nekdo nwkd alespon naznak pochvaly na merca?? :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 23.01.2014, 17:59
Příspěvek #34



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




No ja ti odpoviem len toľko, že admini môžu hráčom zniesť aj modré z neba a pochvalu nedostanú.

A keď už admin dostane od hráča pochvalu, o 5 minút už ten hráč na admina nadáva/uráža len kvôli tomu, že ho upozornil pomocou /var za jeho slovník.

Adminujem na GP už nejaký ten piatok a zatiaľ som úprimnú pochvalu dostal 2x , pričom to bolo od zabanovaného hráča biggrin.gif


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zabacke
příspěvek 23.01.2014, 18:02
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 08.02.2012
ID: 43350




QUOTE(__sXe__ @ 23.01.2014, 17:59) *
No ja ti odpoviem len toľko, že admini môžu hráčom zniesť aj modré z neba a pochvalu nedostanú.

A keď už admin dostane od hráča pochvalu, o 5 minút už ten hráč na admina nadáva/uráža len kvôli tomu, že ho upozornil pomocou /var za jeho slovník.

Adminujem na GP už nejaký ten piatok a zatiaľ som úprimnú pochvalu dostal 2x , pričom to bolo od zabanovaného hráča biggrin.gif


Tak jakykoli pozitivni ohlas, nebo neco ... zatom jsou na nej jen stiznoati a urazky ... to o necem svedci...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 23.01.2014, 18:48
Příspěvek #36



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2006
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Tak pochopím, ak sú na admina sťažnosti. Ale urážky svedčia o inteligencií hráčov/adminov.

Ak mne poslal niekto sťažnosť nie len na mňa, ale aj na iného admina a tá sťažnosť mala úroveň, tak som ju prijal s otvorenou náručou, lebo aj vďaka týmto sťažnostiam človek vie, kde robí chybu. Aj ja som sa pár krát pri banovaní sekol, prípadne som spravil chybu a ak mi hráč slušným spôsobom bez arogancií a hlúpych poznámok vysvetlil svoje konanie, tak som nad tým vedel popremýšlať a spraviť kompromis.
Akonáhle ale hráč začne nadávať/urážať a rozkrikovať sa na všetky strany tak je jasné, že ten človek sa nepolepší a môže si zato sám. Áno, je pravda, niekedy je to s admin týmom ťažké, no normálnou komunikáciou sa dá všetko vyriešiť a ak nie u jedného admina, tak u druhého.
Základ je ale vedieť podať sťažnosť/návrh.


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 23.01.2014, 18:51
Příspěvek #37


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Zabacke @ 23.01.2014, 18:02) *
Tak jakykoli pozitivni ohlas, nebo neco ... zatom jsou na nej jen stiznoati a urazky ... to o necem svedci...


Víš prd a tady něco píšeš ale jdi do hry a hrači ti řeknou svůj názor na mě a to že chodí jen stížnosti a uražky tak to ale dělají hrači co mají ban a ban mají za svou hloupost tak už se tady konečně prober thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Už mě tady ty tvoje řeči dost unavujou tak si najdi něco jineho ať nemusíme číst tvoje blaboly když nehraješ a nic o serveru nevíš whistle.gif whistle.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zabacke
příspěvek 23.01.2014, 19:00
Příspěvek #38





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 08.02.2012
ID: 43350




QUOTE(janvolek3 @ 23.01.2014, 18:51) *
Víš prd a tady něco píšeš ale jdi do hry a hrači ti řeknou svůj názor na mě a to že chodí jen stížnosti a uražky tak to ale dělají hrači co mají ban a ban mají za svou hloupost tak už se tady konečně prober thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Už mě tady ty tvoje řeči dost unavujou tak si najdi něco jineho ať nemusíme číst tvoje blaboly když nehraješ a nic o serveru nevíš whistle.gif whistle.gif


Vis proc hrat nechci? Protoze tam adminuje jeden neadrtalec ... staci mi fakt cist co tu kdo pise a jsem v obraze honziku.
Ptal jsen se, at mi nekdo teda napise jednu pozitvni vec na tvoje pocinani na serveru, slusne....tak nevim co zas silis s probiranim a blabolama...
A psat si bohuzel muzu co chci, i kdyz si to budes promazavat, za..... bolseviku ;) ;*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vojtasira
příspěvek 23.01.2014, 20:03
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 12.08.2013
ID: 45884




QUOTE(janvolek3 @ 23.01.2014, 18:51) *
Víš prd a tady něco píšeš ale jdi do hry a hrači ti řeknou svůj názor na mě a to že chodí jen stížnosti a uražky tak to ale dělají hrači co mají ban a ban mají za svou hloupost tak už se tady konečně prober thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Už mě tady ty tvoje řeči dost unavujou tak si najdi něco jineho ať nemusíme číst tvoje blaboly když nehraješ a nic o serveru nevíš whistle.gif whistle.gif

Mercu to se pleteš znám hodně hráčů co na tebe nadává a nemají ani neměli ban....... A proč by nemohl Zabacke napsat svůj názor ?? V hodně věcech s ním souhlasím
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 23.01.2014, 20:12
Příspěvek #40


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(vojtasira @ 23.01.2014, 20:03) *
Mercu to se pleteš znám hodně hráčů co na tebe nadává a nemají ani neměli ban....... A proč by nemohl Zabacke napsat svůj názor ?? V hodně věcech s ním souhlasím


Každej na serveru si myslí svoje a každej hrač má na každeho admina má svůj nazor a dokud jsme nebanovaly tak tady na forum nikdo nepsal a teď najednou každej jen píše tak to asi svědčí o tom že si stěžujou jen zabanovaní hrači thumbsdown.gif thumbsdown.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vojtasira
příspěvek 23.01.2014, 20:30
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 12.08.2013
ID: 45884




QUOTE(janvolek3 @ 23.01.2014, 20:12) *
Každej na serveru si myslí svoje a každej hrač má na každeho admina má svůj nazor a dokud jsme nebanovaly tak tady na forum nikdo nepsal a teď najednou každej jen píše tak to asi svědčí o tom že si stěžujou jen zabanovaní hrači thumbsdown.gif thumbsdown.gif

Jenže kdyby si stěžovali tak by se pak objevily na vaší černý listině a hlídali byste ho jak malý dítě dokud něco neporuší a hned mu šupnete ban
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zabacke
příspěvek 23.01.2014, 20:54
Příspěvek #42





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 08.02.2012
ID: 43350




QUOTE(janvolek3 @ 23.01.2014, 20:12) *
Každej na serveru si myslí svoje a každej hrač má na každeho admina má svůj nazor a dokud jsme nebanovaly tak tady na forum nikdo nepsal a teď najednou každej jen píše tak to asi svědčí o tom že si stěžujou jen zabanovaní hrači thumbsdown.gif thumbsdown.gif



To je jak mluvit do hodne dutyho a vykotlanyho stromu.. si jak zasekla gramofonova deska
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 23.01.2014, 21:31
Příspěvek #43


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(Zabacke @ 23.01.2014, 20:54) *
To je jak mluvit do hodne dutyho a vykotlanyho stromu.. si jak zasekla gramofonova deska


HM a ty si jak ohraná nezaseknutá kazeta,pořad plno keců ale prostor pro někoho kdo hraje tak toho ani ke slovu nepustíš thumbsdown.gif thumbsdown.gif a já si s tebou tady odmítam debatovat whistle.gif whistle.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zabacke
příspěvek 23.01.2014, 21:43
Příspěvek #44





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 462
Registrován: 08.02.2012
ID: 43350




QUOTE(janvolek3 @ 23.01.2014, 21:31) *
HM a ty si jak ohraná nezaseknutá kazeta,pořad plno keců ale prostor pro někoho kdo hraje tak toho ani ke slovu nepustíš thumbsdown.gif thumbsdown.gif a já si s tebou tady odmítam debatovat whistle.gif whistle.gif

Nerozumim reci zveho kmene ...
Bohuzel, ja nemuzu zablokovat to, aby nekdo pridal prispevek tady na foru, takze ke slovu poustim...
Na serveru ksem hral a vim jak to tam chodi, zmam vetsinu tich lidi .... to uz sakra pochop troubo... a nejaky ze na me nejsi zvedavej a nehodlas debatovat .... tak to necti a nereaguj ... fakt, ba svuj vek jsi strasne ale strasbe detinskej a hloupej
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RonyCrySkill
příspěvek 23.01.2014, 21:55
Příspěvek #45


Ahoj lidičky ! =D


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 360
Registrován: 27.08.2008
Bydliště Spáléné Poříčí
ID: 26655




Velmi hrozny merc řeší takové blbosti :DD kdyby byl normálně em však sever bude v pohodě,ale vím kazdou noc chodí do hry a vždycky nás zabanoval..V noci nikdo by nedostal ban,ale my jo ..je tu jeden hrozného admina na světe (y)

Příspěvek upravil RonyCrySkill, 23.01.2014, 21:56.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 5 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 22.06.24 - 17:14
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist