IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mapy, Mapy
Hodnocení 5 V
Shisha
příspěvek 20.05.2007, 10:03
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




Někteří hráči stále dokola hrají kampaň POPULÁR a CLASSIC. Já hraji 10 map a někdy tu klasiku. Jsou další kampaně například mix atd. ale jak příjdu na gp et tak nikdo nehraje nic jiného než populár a klasiku. A když je tam 10 map dají vote a zase populár dokola a dokola. Musím zvednout popisy map od FLUTTERA (=D řezník) Každopádně ET = GOOD GAME! thumbsup.gif cool.gif PS: hrajte please něco jiného (někdy) než popík a klasiku thanks wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 21.05.2007, 11:23
Příspěvek #2


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




Já zaké nemám Populár zrovna v lásce.. ale je to druhá nejoblíbenější kampaň.. bohužel.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 21.05.2007, 16:35
Příspěvek #3


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Popular nesnasim, radsi mam klasiku..takova vsestranejsi. 10 map - moc lidi to nezna, pak je to strasne nevyvazeny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 21.05.2007, 18:45
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




QUOTE(Zizou @ 20.05.2007, 11:03) [snapback]503210[/snapback]

Někteří hráči stále dokola hrají kampaň POPULÁR a CLASSIC. Já hraji 10 map a někdy tu klasiku. Jsou další kampaně například mix atd. ale jak příjdu na gp et tak nikdo nehraje nic jiného než populár a klasiku. A když je tam 10 map dají vote a zase populár dokola a dokola. Musím zvednout popisy map od FLUTTERA (=D řezník) Každopádně ET = GOOD GAME! thumbsup.gif cool.gif PS: hrajte please něco jiného (někdy) než popík a klasiku thanks wink.gif

Jo v Lechovém spolku hrajem nyní 10 map a vžycky mě dovede vytočit když se tam nahrne pár novejch lidí naráz a chcou vyvolat hlasování a změnit na ten Populár a nebo Klasic.A tak se to i párkrát stalo. grrr.gif
a když jim řeknu ať jdou hrát Klasic a nebo Popular jinam,že existuje dalších 9 místností,tak mají takové blbé řeči,jakože jestli jsu ředitelem zeměkoule,neboco. biggrin.gif A serou na mě.Nehledí na název pojmenované místnosti a toho kdo to založil.Prostě ignoranti a burani to jsou.Dle mejch měřítek. angry.gif

Příspěvek upravil Lech, 21.05.2007, 18:47.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TArcher
příspěvek 22.05.2007, 17:27
Příspěvek #5


I see you...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 453
Registrován: 05.05.2007
Bydliště Královehradecko
ID: 20608




JJ, taky vyhledávám 10 map, je to zase něco jinýho, než smažit popik furt dokola. Ale oni jsou snad navedený, bo co, si takhle zapnu GP ET, byly založený 3 hry a na všech běžel Popular a jakmile to po dopaření skočilo na desítku, tak skákal jeden vote za druhým, až se jim to podařilo změnit zpátky grrr.gif . Opravdu, kdo můžete založte dycinky jednu hru s desítkou v názvu a snad se to časem vytříbí...


--------------------
Věčná sláva budiž provolávána naší drahé Idear . . . . . . . jo a Pospovi taky... a ještě na Qwwertyho nesmim zapomenout...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 25.12.2007, 20:04
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Jsem si dneska projel 10 map a hleděl jsem jak je to tam změněno.A to proč jako? Vždy? ta poslední desátá s tím vláčkem jak přejížděl po mostech byla asi nejlepší co jsem hrával.No a pak taky té je škoda jak se měla na to hrádečku spustit to rádiové vysílání spojenecké.Nebo bylo někde nějaké halsování které jsem propásl jako jeden z těch co jsem to hrával často,potažmo Lechův spolek a proč tak admini rozhodli? eh-smiley.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 26.12.2007, 19:36
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Lech @ 25.12.2007, 20:04) *
Jsem si dneska projel 10 map a hleděl jsem jak je to tam změněno.A to proč jako? Vždy? ta poslední desátá s tím vláčkem jak přejížděl po mostech byla asi nejlepší co jsem hrával.No a pak taky té je škoda jak se měla na to hrádečku spustit to rádiové vysílání spojenecké.Nebo bylo někde nějaké halsování které jsem propásl jako jeden z těch co jsem to hrával často,potažmo Lechův spolek a proč tak admini rozhodli? eh-smiley.gif


Složení maplistů jednotlivých kampaní se průběžně upravuje a mění. Ta s vláčkem byla sice paradní, ale většině lidí se díky své rozsáhlosti ani nehla a hrát s 5-10 fps se vážně nedá wink.gif

Po každé změně maplistu se najde pár hráčů, kterým se změny nelíbí, ale upřímně řečeno, pokud navštěvuješ server častěji, po čase tě těch pár map co jsou v popu a clasicu omrzí, takže každá změna stojí za zkoušku.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lukino
příspěvek 27.12.2007, 09:57
Příspěvek #8



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 7583
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Plzeň
ID: 16142




Byl bych pro aby se měnilo složení map CLasic a Popular biggrin.gif a každej tejden tongue.gif


--------------------
*Ono z úrovně chodníku vypadá přijíždějící sanitka poněkud smysluplně...

*Lidský život je příliš velký na to, aby mohl být ztracen...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Energizer
příspěvek 27.12.2007, 10:11
Příspěvek #9


Kvalitu postů nahrazuji kvantitou, žádný strach.


Skupina: V aktivaci
Příspěvků: 5830
Registrován: 21.05.2006
ID: 15063




ja mam nejradsi asi mix, protoze je tam ta super mapa se super ponorkou


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suvi
příspěvek 28.12.2007, 01:02
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 08.05.2007
ID: 20647




No me osobne taky pekne nastvala ta zmena mapa railgun v clasicu byla jedna z nejlepsich co sem hral a ted misto ni je naka trapna TC base nebo co tu si meli nechat v popularu a prozmenu v popularu caen taky paradni mapa a zase to vymenite za nakou trapnou ikdyz uz sem si na ni zvyk a hraju ji celkem s chuti ale stejne.Tech 10 map se podle me podelalo uplne nejvic.Mapy tam byli paradni.Spis by bylo lepsi podle me vytvorit novy kampane nez menit stavajici. A taky bych pridal pak TJ map co sem videl videa na youtube je jich spousta a peknejch ale tady jich je minimum a taky by u nich rovnou moh bejt nastavenej medik pripadne eng na plno aby se moh pouzivat adrenalin jinak je to o nicem dle meho by to dost ulehcilo nez schanet fathera a otravovat ho s temahle vecma.

Jinak shrnuti zmeny map v kampanich fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj grrr.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suvi
příspěvek 28.12.2007, 01:06
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 15
Registrován: 08.05.2007
ID: 20647




PS Flutere proc na ty posledni mape v kampani 10 map myslim ze to je mapa bridges 5-10 FPS Pokud vim mel sem tam vzdy 90 jelikoz vys to nastaveny nemam.:DTeda pokud neberu v potaz stavajici problemy na public xp save serveru kde mi to pri bitkach beha tak 25-30FPS a nevim proc :(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 29.12.2007, 15:28
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Jo taky se přikláním k názoru že v kampyni Clasik by mělo být původních 6 map.Teda včetně originální mapy Rail Gun.
No a vytvořit,pokud teda ještě není kampaň kde by to bylo půl na půl.Počet map myslím kde útočí Němci i Amíci.
Jo jasně že takových map kde útočí Němci je málo ale snad máte rozhled a nějaké byste vybrali a začlenili do této kampaně.Díky za pochopení. rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lech
příspěvek 03.01.2008, 21:21
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 189
Registrován: 26.07.2005
Bydliště Veselí nad Moravou
ID: 7704




Proč nejde na GameParku zvolit mapu Bridges? Přes VOTE-MAP ? eh-smiley.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Flutter
příspěvek 03.01.2008, 22:28
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 64
Registrován: 06.03.2007
Bydliště z Prahé
ID: 20077




QUOTE(Suvi @ 28.12.2007, 01:06) *
PS Flutere proc na ty posledni mape v kampani 10 map myslim ze to je mapa bridges 5-10 FPS Pokud vim mel sem tam vzdy 90 jelikoz vys to nastaveny nemam.:DTeda pokud neberu v potaz stavajici problemy na public xp save serveru kde mi to pri bitkach beha tak 25-30FPS a nevim proc :(


Pak mas stesti ze mas relativne silny pocitac, ne kazdy kdo hraje na GP ma silny pocitac ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 04.01.2008, 09:15
Příspěvek #15


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Lech @ 03.01.2008, 21:21) *
Proč nejde na GameParku zvolit mapu Bridges? Přes VOTE-MAP ? eh-smiley.gif

Jelikož není na serveru. Mapa je to moc pěkná, bohužel na slabších strojích je na ní velmi málo FPS - seká se.

QUOTE(Flutter @ 03.01.2008, 22:28) *
Pak mas stesti ze mas relativne silny pocitac, ne kazdy kdo hraje na GP ma silny pocitac ....

Ano, velká část hráčů hraje se slabými grafickými kartami..


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 2.05.24 - 10:10
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist