IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 4, nejprve si přečtěte naši NÁPOVĚDU, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

> Zvláštní problém s CoD4
Arm0r!
příspěvek 18.01.2012, 22:07
Příspěvek #1


Nikdy,neříkej nikdy...
Ikona skupiny

Skupina: CoD admin
Příspěvků: 370
Registrován: 01.06.2007
ID: 20852




Cau

Takže popis problému je následující : Při delším hraní CoDka ( kdekoliv, GP i mimo GP, mám origo ) se mi začne zničehonic odpojovat internet a chytám 999.
Jenže má to háček... MODEM je v pořádku, Windows uplne znovu nainstalovany, zkouseno vice ovladacu na LANku, nejnovejsi update PB v CoDku, nejnovejsi aktualizace k Win 7 Ultimate s SP1 a stale to dela... Podotykam, ze mam origo hru a nikdy sem s tim problem nemel, zacalo mi to tak pred mesicem a půl dělat a zatím sem nepřišel na to co by to mohlo být.

Zvláštní však je, že když sem CoD4 nehrál nějakou dobu, internet byl v pořádku, ale dneska sem začal hrát zase a od té doby, se mi v náhodném (docela častém) intervalu odpojuje internet... stěží skoro sem i na ICQ online... Problém pak přetrvává i když sem už CoD4 pak vypl. A v tom je ten problem ...

Zkoušeno jak sem již výše psal, jiné ovladače, reinstalace win, kontrola i viru na celym HDD, vymena kablu u modemu, zkousen jiny port od modemu (LANka). ale s timto problemem si neumim poradit. Mam podezreni na nejakou novou aktualizaci od WIN, ktera tohle zpusobuje, protoze LANka v (PC) funguje normalne , kdyz nehraju online CoD4 nejakou dobu ,zhruba tyden ...

Nema nekdo podobny problem pokud ano, jak jej vyresit ? Nevim si celkem rady a to nejsem zadnej zacatecnik co se tyka reseni problemu ohledne techto veci.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 23:23
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist