IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  « < 2 3 4  
Closed TopicStart new topic
> unban, unban
Preu
příspěvek 13.10.2013, 15:24
Příspěvek #46


Všichni tak skončíme
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 3630
Registrován: 16.12.2005
Bydliště u PC
ID: 10083




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 12.10.2013, 16:30) *
Web gameparku se nenachazí v situaci, ve které si můžete dovolovat banovat za každou kravinu (chápáno sprostotu). Gamepark chcípá, což samo o sobě znamená, že chcípá i jeho úroveň jako taková a pochopte, že doba, kdy se banovalo za nadávky, aby se tu udržela úroveň, je dávno pryč, protože tu žádná úroveň, kterou by bylo třeba chránit, už prostě není a nebude. Tento banovací systém tak absolutně postrádá veškerý smysl a obrací se proti Vám. U toho vašeho GTA to platí čtyřnásob. Je to konec konců poslední přidaná hra na tomto webu a kolik ji hraje lidí? Třicet? Přitom by ji mělo hrát minimálně tři stovky hráčů. GTA měl být, jakožto zdejší novinka, ten největší tahák mezi hrami, jenomže není a rozdíl v banování 30 nebo 300 lidí musí být prostě znát, jinak velmi špatně a rychle skončíte.

Nemluvě o tom, že chaty se dají všude vypnout, takže se z nadávek stává ten minimální problém nebo možná dokonce vůbec žádný.

Tohle nejsou jen spekulace, ale holá fakta. Hráčskou komunitu CoD 1, kterou v posledních měsících jejího života hrálo tak maximálně sto lidí, nikdo s podobnýma banama neotravoval. Nejen, že by se adminům tamější komunita vysmála, ale další pokles stabilních hráčů by prostě znamenal, že by se smrt CoD 1 mnohonásobně urychlila. Tohoto rizika si tam byli všichni vědomi, a tak se banovali vlastně jen podvodníci, či extrémně sprostá individua.

Ne že by se snad za každou vulgaritu měli udělovat několika měsíční bany, nicméně přecházet je určitě neni správný přístup. Raději o jednoho šmoulu v banlistu víc, než aby vyvolával další a další hádky a tim znechutil hru více lidem.
Vždy se tu držela určitá úroveň a byť je pravda, že se ta úroveň obecně uvolnila tak si nedovedu představit, že by se dala ještě někam snižovat (mluvím o CoD2).

No a o tom jak sem nalákat další lidi a přidat další hry se obecně na fórum popsali hromady řádků. Jenže vedení GP se nedokáže prosadit u majitele a toho jak se zdá GP nezajímá, takže se těžko bude dít něco co by GP drželo dlouhodobě v chodu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mercurius3
příspěvek 13.10.2013, 15:32
Příspěvek #47


Mercurius3


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1459
Registrován: 27.01.2012
Bydliště Most
ID: 43267




QUOTE(RonyCrySkill @ 13.10.2013, 15:52) *
Ne,já jsem asi z Ameriky--> Vdolektechnonaparty. :)
(Co je za debi*ní otázky ? )

USA USA USA whistle.gif whistle.gif whistle.gif


--------------------



-------------------------------------
V nebi mne nechtějí,
v pekle se mne bojí,
tak jsem tady.
Mercurius3 :-) :-)
--------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
__sXe__
příspěvek 13.10.2013, 15:57
Příspěvek #48



Ikona skupiny

Skupina: CoD4 admin
Příspěvků: 2004
Registrován: 15.09.2009
ID: 31898




Ok, řeši se tu blbosti. Lock


--------------------
Tvůj příslib ticha padl kolem,
Blázním z pohledu do tvých očí,
Cítím temnotu, která se nad ní rozlila,
Převezmu tě, jestli chceš
(Tohle jsi udělala)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  « < 2 3 4
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 01:54
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist