IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> Problém s demem, prosím o pomoc se spouštění dem...
Klanova_snipicka
příspěvek 22.03.2014, 14:27
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 22.03.2014
ID: 46395




Mám problém se spuštěním demem. Mám jinou ikonku toho dema, ale nevím jestli to je ten problém. Když zanou COD2 MP, dám do konosle /demo atd. nebo když to zapnu přes cod2player, načte se mi carentan dm, to je vpořádku, ale potom se mi to hodí zpátky do MENU, a píše mi to : error during initializition: Clip size mismatch "enfield" clip: 'enfield_mp" set it to 20, but "defaultweapon_mp" already set it to 10. toto mi to píše, a nevím co s tím :-(, prosím o pomoc, doufám že se někdo najde, děkuji :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sub-Zero
příspěvek 22.03.2014, 18:33
Příspěvek #2


Qui ventum seminat, turbinem metet!
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 head admin
Příspěvků: 5497
Registrován: 14.08.2006
ID: 16943




V jaké složce to demo máš? Potom bych si být tebou promazal nastahovaný bordel ve složce main, to bývá dost častá příčina těhle problémů s demy. Navíc u tebe to vypadá na nějakou modifikaci zbraní, takže bych si pro klid duše hru pěkně zčista přeinstaloval, abys neměl problémy i s PB. To by se ti pak nemuselo vyplatit, riskoval bys ban. Pokud ten reinstall zvolíš, tak nezapomeň po odinstalaci smazat veškeré zbylé soubory v adresáři hry, ideálně celý tenhle zbylý adresář a pěkně vše nainstalovat znova. Samozřejmě ideálně z origo DVD, to je jistota.


--------------------
"To přeci každej civilizovanej člověk ví že když tluče, a někdo na něj zatluče, že na něj tluče proto aby netlouk!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
strécoWolfrámo
příspěvek 29.03.2014, 14:08
Příspěvek #3


jhn_


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1267
Registrován: 21.04.2006
Bydliště Hranice na Moravě
ID: 14423




Není možné, že to demo bylo nahráno na lehce upravené mapě, či nějakém jiném módu, jež ty nemáš nainstalován ?


--------------------
Gandalf, man, you ruined my VUVUZELA! ... Oh no, wait, it's working!
Motherboard: Gigabyte P35-DS4 | CPU: Intel Core 2 Duo E6550 Conroe @ 2,80 GHz | RAM Memory: Kingston 2GB @ 800 MHz | GPU: Gigabyte GeForce 8800 GTX 768 mb | HDD: Seagate Barracuda 250 GB, 16 mb cache | Zdroj: Fortron Blue Storm 500 W | Case: Thermaltake Mambo VC 2000 | DVD RAM: Samsung DVD±R ±RW 20x Drive, Lightscribe, Bulk DL±8.5GB, SATA, Black
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 06:30
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist