IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

3 Stran(y): V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> TnT real beermatch, Pište svoje poznámky, náměty...
[TnT]Speed_dead
příspěvek 19.11.2003, 23:15
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




Víceméně jsem se dostal do pozice zajiš?ovatele hospody. Znám pár hospod. Pár dobrých mimo centrum, pár levných v centru Prahy. Jediná hospodu, jenž je přijatelně drahá hospoda s dobrým výběrem a rychlou obsluhou a přitom v centru Prahy se mě jeví Poříčská Šatlava. Mají i web http://web.quick.cz/satlava. Tak se tam mrkněte a řekněte k tomu své postřehy. Dále by bylo vhodné, abych se dozvěděl kolik lidí tam půjde, jelikož dostat se tam bez rezervace v počtu 5+ lidí je skoro nemožné.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]mocak_cz
příspěvek 20.11.2003, 06:52
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 22.10.2003
ID: 125




hele ja krome toho ze to je ani nevim taky nic blizsiho nevim , muzu skusit sehnad frantuq,xichta,melagris.snadstorma,bloody meryho teda jestli chcete


--------------------
[TnT]mocak_cz
exUT klan exTreme annihilation Troopers
My Webpage
#troopers.cz , #troopers.live
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 21.11.2003, 00:11
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




Právě jsem se vrátil ze Šatlavy. Je to tam stále dobrý, jen jim páchnou (pouze uvnitř záchodů) celkem čistý záchody.


To Moči: Já bych byl pro - co na to to ostatní. Mel jsem viděl naposledy víc jak před rokem.

Příspěvek upravil [TnT]Speed_dead, 23.11.2003, 18:17.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]mocak_cz
příspěvek 21.11.2003, 06:23
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 22.10.2003
ID: 125




nj akorat bych nejdriv potreboval vedet v kolik je sraz atd


--------------------
[TnT]mocak_cz
exUT klan exTreme annihilation Troopers
My Webpage
#troopers.cz , #troopers.live
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 21.11.2003, 20:28
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




Ztím nevím víc, než to, že by to mělo být 27.11. nejspíš od 16:00
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]mocak_cz
příspěvek 21.11.2003, 22:39
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 22.10.2003
ID: 125




QUOTE([TnT)
Speed_dead,21.11.2003, 20:28] Ztím nevím víc, než to, že by to mělo být 27.11. nejspíš od 16:00

27.11 ?? ja jsem myslel ze to ma byt 28,11


--------------------
[TnT]mocak_cz
exUT klan exTreme annihilation Troopers
My Webpage
#troopers.cz , #troopers.live
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 21.11.2003, 22:57
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




Sorry Moči, jsem z toho nějak zmaten. Zafixoval jsem si, že to má být 27. a ono to přitom je v topicu celou dobu, že je to 28.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 21.11.2003, 23:14
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




Takže zatím mám zamluvit stůl pro 6 lidí na 28.11. na 16:00 do Poříčský šatlavy.

Pro ty kdo nevědí, kde to je, tak z metra (cesta z tramvaje začíná až ke konci popisu, jelikož tramvaj staví přímo před hospodou): Vylezete ze stanice metra Florenc výstupem na Sokolovskou. Kolmo na váš směr jezdí tramvaje. Dáte se doleva po kolejích, pod magistrálu, jenž vede na mostě, (směrem od Delvity), podejdete ji a až uvidíte [STÁLE ROVNĚ] (po pár metrech za magistrálou) prázdné místo po po baráku, (jenž spadnul při povodních), tak naproti bude jasně žlutě svítit Erotic city. Vedle něj, je průchod do baráku a tam visí celkem nenápadná cedule "Poříčská šatlava". Přímo mezi hospodou a spadlým barákem, je stanice tramvaje "Bílá labu?". Když vlezete do průchodu, dáte se dolů po točitých schodech do sklepení. Dole je téměř nemožné minout servírku a té se zeptejte, kde je stůl zamluvený na Součka, což je moje občanský jméno. Speed_dead, nebo TnT tam říc nemůžu, to by se na mě koukali jak na blázna .)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]mocak_cz
příspěvek 22.11.2003, 20:36
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 22.10.2003
ID: 125




QUOTE([TnT)
Speed_dead,21.11.2003, 23:14] Takže zatím mám zamluvit stůl pro 6 lidí na 28.11. na 16:00 do Poříčský šatlavy.

Pro ty kdo nevědí, kde to je, tak z metra (cesta z tramvaje začíná až ke konci popisu, jelikož tramvaj staví přímo před hospodou): Vylezete ze stanice metra Florenc výstupem na Sokolovskou.  Kolmo na váš směr jezdí tramvaje. Dáte se doleva po kolejích, pod magistrálu, jenž vede na mostě,  (směrem od Delvity), podejdete ji a až uvidíte [STÁLE ROVNĚ] (po pár metrech za magistrálou) prázdné místo po po baráku, (jenž spadnul při povodních), tak naproti bude jasně žlutě svítit Erotic city. Vedle něj, je průchod do baráku a tam visí celkem nenápadná cedule "Poříčská šatlava". Přímo mezi hospodou a spadlým barákem, je stanice tramvaje "Bílá labu?". Když vlezete do průchodu, dáte se dolů po točitých schodech do sklepení. Dole je téměř nemožné minout servírku a té se zeptejte, kde je stůl zamluvený na Součka, což je moje občanský jméno. Speed_dead, nebo TnT tam říc nemůžu, to by se na mě koukali jak na blázna .)

NO klidne se jim nickem pochlub to prezijes :) ..... ja se tak opcas zakaznikum pochlubim ze jsem mocak :))

btw:To je ta hospoda jak sem te tam jednou hledal a nenasel ??


--------------------
[TnT]mocak_cz
exUT klan exTreme annihilation Troopers
My Webpage
#troopers.cz , #troopers.live
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]mocak_cz
příspěvek 22.11.2003, 20:48
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 22.10.2003
ID: 125




jo speede mozna tech lidi bude vic ......... jo spis bych to vydel na nejakej sraz v metru v zhledem ktomu ze vetsina lidi neni z prahy


--------------------
[TnT]mocak_cz
exUT klan exTreme annihilation Troopers
My Webpage
#troopers.cz , #troopers.live
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 23.11.2003, 18:07
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




QUOTE([TnT)
mocak_cz,22.11.2003, 20:36]
QUOTE([TnT)
Speed_dead,21.11.2003, 23:14] Takže zatím mám zamluvit stůl pro 6 lidí na 28.11. na 16:00 do Poříčský šatlavy.

Pro ty kdo nevědí, kde to je, tak z metra (cesta z tramvaje začíná až ke konci popisu, jelikož tramvaj staví přímo před hospodou): Vylezete ze stanice metra Florenc výstupem na Sokolovskou.  Kolmo na váš směr jezdí tramvaje. Dáte se doleva po kolejích, pod magistrálu, jenž vede na mostě,  (směrem od Delvity), podejdete ji a až uvidíte [STÁLE ROVNĚ] (po pár metrech za magistrálou) prázdné místo po po baráku, (jenž spadnul při povodních), tak naproti bude jasně žlutě svítit Erotic city. Vedle něj, je průchod do baráku a tam visí celkem nenápadná cedule "Poříčská šatlava". Přímo mezi hospodou a spadlým barákem, je stanice tramvaje "Bílá labu?". Když vlezete do průchodu, dáte se dolů po točitých schodech do sklepení. Dole je téměř nemožné minout servírku a té se zeptejte, kde je stůl zamluvený na Součka, což je moje občanský jméno. Speed_dead, nebo TnT tam říc nemůžu, to by se na mě koukali jak na blázna .)

NO klidne se jim nickem pochlub to prezijes :) ..... ja se tak opcas zakaznikum pochlubim ze jsem mocak :))

btw:To je ta hospoda jak sem te tam jednou hledal a nenasel ??

To už si bohužel nepamatuju, ale je to možný. Jinak tenkrát, jak sme byli ty já a Hunter a Molotov v hospodě, jak sme se domlouvali, že půjdem právě tam, a nakonec jsme skončili v pivovarským domě (kde jsem byl poprvý s tebou a s Mel). Šlo o to, že tam měli plno a tak jsme tam nakonec ani nešli - taže pokud si to tenkrát hledal, tak je to tam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 23.11.2003, 18:10
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




QUOTE([TnT)
mocak_cz,22.11.2003, 20:48] jo speede mozna tech lidi bude vic  ......... jo spis bych to vydel na nejakej sraz v metru v zhledem ktomu ze vetsina lidi neni z prahy

Napadá tě Močáku nějaký místo na Florenci, který je vidět prakticky odevšad a téměř nejde minout? Takovýhle místo na sraz bude asi potřeba. :mrk: Já si myslím, že by to mohly být světový hodiny, ale blbý je, že nejsou hned vidět, když vylezeš z metra.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 23.11.2003, 18:52
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




**************************************************************
Zde to nebude pro nedostatek kapacity - viz níže NOVÉ MÍSTO !!!!!!
**************************************************************

Tady jsem přidal jednoduchou mapku, kde se co nachází, pro lepší přehled

Příspěvek upravil [TnT]Speed_dead, 26.11.2003, 00:51.
Připojené(ý) obrázek(ky)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]mocak_cz
příspěvek 23.11.2003, 19:44
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 63
Registrován: 22.10.2003
ID: 125




QUOTE([TnT)
Speed_dead,23.11.2003, 18:10]
QUOTE([TnT)
mocak_cz,22.11.2003, 20:48] jo speede mozna tech lidi bude vic  ......... jo spis bych to vydel na nejakej sraz v metru v zhledem ktomu ze vetsina lidi neni z prahy

Napadá tě Močáku nějaký místo na Florenci, který je vidět prakticky odevšad a téměř nejde minout? Takovýhle místo na sraz bude asi potřeba. :mrk: Já si myslím, že by to mohly být světový hodiny, ale blbý je, že nejsou hned vidět, když vylezeš z metra.

Jo napada a hned nekolik napriklat tramvajova zastavka smer vysocany ta se prehlednout neda a nebo kvetinarstvi mezi vystupy a nebo ten market co tam je


--------------------
[TnT]mocak_cz
exUT klan exTreme annihilation Troopers
My Webpage
#troopers.cz , #troopers.live
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TnT]Speed_dead
příspěvek 24.11.2003, 19:58
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 25
Registrován: 19.11.2003
ID: 518




Otázkou zůstává kde, abychom se poznali a potkali, jelikož tam není žádný dobrý pevný bod, kde se nesdržuje mnoho lidí - proto ten návrh na světový hodiny. Přímo proti metru je zastávka tramvaje, Delvita a květinářství, ale v tu dobu se tam pohybují mraky lidí a bylo by obtížné (pro ty, s nimiž se osobně neznáme) poznat.

Příspěvek upravil [TnT]Speed_dead, 24.11.2003, 20:01.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 20.04.24 - 03:08
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist