IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Problém s náhráním uložené pozice
sorcer
příspěvek 01.09.2004, 22:32
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 17
Registrován: 08.12.2003
ID: 627




mad.gif Hraju singla a po jakémkoliv savnutí jde vše v pohodě ( mohu nahrávat uložené pozice) jak se mi zachce. Vypnu-li ale počítač a pokusím se o znovu nahrání kterékoliv pozice, v konsoli mi to akorát vyhodí : "Error: Game error: ReadLevel: Function pointers have moved" Nejnovější patch mám. Systém na mém poči Win XP Home (poslední aktualizace jsou samozřejmostí). Díky za tipy jak odstranit tuto chybu. Nevypínat počítač se mi totiž nechce mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[K|F|G]s4bOT
příspěvek 02.09.2004, 08:08
Příspěvek #2


LeroY


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 384
Registrován: 24.08.2004
Bydliště kR4Ck 70WN
ID: 2556




QUOTE(sorcer @ 01.09.2004, 23:32)
mad.gif Hraju singla a po jakémkoliv savnutí jde vše v pohodě ( mohu nahrávat uložené pozice) jak se mi zachce. Vypnu-li ale počítač a pokusím se o znovu nahrání kterékoliv pozice, v konsoli mi to akorát vyhodí : "Error: Game error: ReadLevel: Function pointers have moved"  Nejnovější patch mám. Systém na mém poči Win XP Home (poslední aktualizace jsou samozřejmostí).  Díky za tipy jak odstranit tuto chybu. Nevypínat počítač se mi totiž nechce mad.gif

no tohle slysim prvne,rozhodne bych ti doporucoval jestli chces hrat SP tak smaz vsechny veci kterejma sis chtel KP vyladit,patch,cestina a podobny uchylky.
nevim jak to je s tema XP HOME,ale taky sem zazil ze hra padala pri vybuchu granatu u barelu ale to bylo na profesionalech.s timhle ti moc nikdo neporadi


--------------------
BABY KOST KILLA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 02.09.2004, 10:52
Příspěvek #3


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




jedna se o velmi malo frekventovanou chybu se kterou jsem se osobně dosud nesetkal. dle informací co jsem naše na internetu se nejedná problém xp. ale špatným nasazením patche. nedavals sis nahodou jeste no-cd crack? reseni, ktere doporucovali je

odinstalovat kingpina
smazat z registru vsechno co po nem zbylo
nainstalovat
zapatchovat patchem (je tady na gz)

pokud chces pouzit crack na nocd, tak muzes, ale musis mit crack na patch, ktery sis predtim nainstaloval. hra je dnes zdarma, v pripade potizi muzu cd vypalit a poslat (samozrejmne za adresu a manipulacni poplatek 50$ :) hehe). delam si legraci zdarma.

jinak tady jeste preposilam co o tomto problemu pise jeden chlapik z poison ville

Well Fellas it seems we have a strange case indeed. Let me share my story with you. I purchased Kingpin Life Of Crime in 1999 back when I was running a "low-end" system and it ran just fine. As the years have gone by, I have continually upgraded my rig and I have re-installed Kingpin numerous times. The last "fresh" install I did was July of 2003. This most recent time was quite different from previous installs because: A)I was running Windows XP for the first time, and B)I had to reload all maps, models, skinz, etc... from scratch.

Anyway, the only problems I encountered was #1)my mouse settings seemed a bit off (at first) and #2)The "KP Plug-In" no longer worked for server browsing.

So, I have to ask you a few questions first before your specific problems can be addressed.

The original problem was "When I try to load up my saved games it says Error: Game Error: Read Level: Function Pointers Have Moved"

Now, it seems to me that if you do a complete "uninstall", it should remove any "saved games", but to keep things simple - Use "Control Panel" to remove the game and then do a complete registry scan and "C" scan to remove all traces of the game from your sys. Witha clean HD to work with, a proper "install" can take place.

Now for Part #2: "boothead, found your post using google, Have just purchased Kingpin and been having similar problems."

So now I have to wonder why if you "just recently purchased Kingpin" you would have a problem loading "saved games" right from the start. Especially from the opening cut scene.....

Anyway, I think the MOST important questions to ask is:

#1)Did you purchase the game "new" or "used"?
#2)Either way, is your CD a "Kingpin Only" or part of a bundle pack with other games?
#3)Did you install clean from the CD and then patch up or not?
#4)What are your system specs beyond "win XP"?

And finally, realize that A)Kingpin-Life Of Crime was made by "Xatrix" who went out of business promptly after it's release and B) was distributed by Interplay who only recently acknowledged ownership and offers 0% support for it to this very day.

So, it's up to us the FANS to keep it alive and offer up solutions. As you two seem to be fans, it is therefore up to the both of you to do your part in helping the rest of the community understand your problem and contribute to it's solution.

Doesn't sound likle much fun I know, but it's the TRUTH.

Příspěvek upravil muthafucka_OC_, 02.09.2004, 11:25.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 02.09.2004, 10:54
Příspěvek #4


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




QUOTE(K|F|G-r43K @ 02.09.2004, 09:08)
QUOTE(sorcer @ 01.09.2004, 23:32)
mad.gif Hraju singla a po jakémkoliv savnutí jde vše v pohodě ( mohu nahrávat uložené pozice) jak se mi zachce. Vypnu-li ale počítač a pokusím se o znovu nahrání kterékoliv pozice, v konsoli mi to akorát vyhodí : "Error: Game error: ReadLevel: Function pointers have moved"  Nejnovější patch mám. Systém na mém poči Win XP Home (poslední aktualizace jsou samozřejmostí).  Díky za tipy jak odstranit tuto chybu. Nevypínat počítač se mi totiž nechce mad.gif

no tohle slysim prvne,rozhodne bych ti doporucoval jestli chces hrat SP tak smaz vsechny veci kterejma sis chtel KP vyladit,patch,cestina a podobny uchylky.
nevim jak to je s tema XP HOME,ale taky sem zazil ze hra padala pri vybuchu granatu u barelu ale to bylo na profesionalech.s timhle ti moc nikdo neporadi

jj s tema barelama jsem to take zazil, ale to u me vyresil patch. :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[K|F|G]vHY7e
příspěvek 02.09.2004, 15:35
Příspěvek #5


Lamont


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 92
Registrován: 30.10.2003
ID: 306




Kingpin je jeden velkej bug, vite ze mala kombinace prikazu na jednu klavesu v cfg dokaze v KP udelat takovej bordel, ze pri hre nefacha skoro zadna klavesa? :)
XP je lame, dost, mys se nekdy v KP chova jinak na 98 a jinak na XP, nefunguje multiplayer, nebo nejde nacist mapy..je toho dost, a to nehlede na to ze mate 1.21 verzi, jediny bezpecny (podle me) je v XP pro KP tohle: - cerstve po nainstalovanych XP prvni nainstalovat KP (vtip, ale ja to tak delam :) ), opatchovat a najet mmclienta, a potom hlavne zadny updaty do XP nestahovat, joa HOME je snad nejhorsi, profesional sou stabilnejsi (ve hrach)


--------------------
KOKE FUNK GANG
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[K|F|G]s4bOT
příspěvek 02.09.2004, 17:11
Příspěvek #6


LeroY


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 384
Registrován: 24.08.2004
Bydliště kR4Ck 70WN
ID: 2556




QUOTE(K|F|G-wH!Te @ 02.09.2004, 16:35)
Kingpin je jeden velkej bug, vite ze mala kombinace prikazu na jednu klavesu v cfg dokaze v KP udelat takovej bordel, ze pri hre nefacha skoro zadna klavesa? :)
XP je lame, dost, mys se nekdy v KP chova jinak na 98 a jinak na XP, nefunguje multiplayer, nebo nejde nacist mapy..je toho dost, a to nehlede na to ze mate 1.21 verzi, jediny bezpecny (podle me) je v XP pro KP tohle: - cerstve po nainstalovanych XP prvni nainstalovat KP (vtip, ale ja to tak delam :) ), opatchovat a najet mmclienta, a potom hlavne zadny updaty do XP nestahovat, joa HOME je snad nejhorsi, profesional sou stabilnejsi (ve hrach)

hosi jako by mluvila sama vedma w00t.gif


--------------------
BABY KOST KILLA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 02.09.2004, 18:08
Příspěvek #7


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




jj hehe. s tim multiplayerem ma pravdu. na 4 compech doma mam w2000 a na jednom xp. na xp my zaboha nefungovalo vytvorit server resp. slo ale jakmile se nekdo pripojil tak zbuchl a museli sme jej delat na w2000. ted sem preinstaloval xp s sp1 a vsemi patchy a vse funguje :). na druhou stranu musim rict, ze krome zminenych granatu, na ktere sel stejne 21.patch je kingpin velmi stabilni. nikdy se mi nestalo, ze by sam od sebe pri hre spadnul. nepocitam drivesi restarty, kuli nakoply desce. btw. jestli mi ji taky pochcal raek? :))


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[K|F|G]s4bOT
příspěvek 03.09.2004, 15:12
Příspěvek #8


LeroY


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 384
Registrován: 24.08.2004
Bydliště kR4Ck 70WN
ID: 2556




QUOTE(muthafucka_OC_ @ 02.09.2004, 19:08)
jj hehe. s tim multiplayerem ma pravdu. na 4 compech doma mam w2000 a na jednom xp. na xp my zaboha nefungovalo vytvorit server resp. slo ale jakmile se nekdo pripojil tak zbuchl a museli sme jej delat na w2000. ted sem preinstaloval xp s sp1 a vsemi patchy a vse funguje :).  na druhou stranu musim rict, ze krome zminenych granatu, na ktere sel stejne 21.patch je kingpin velmi stabilni. nikdy se mi nestalo, ze by sam od sebe pri hre spadnul. nepocitam drivesi restarty, kuli nakoply desce. btw. jestli mi ji taky pochcal raek? :))

na tvoji desku mutho seru blink.gif


--------------------
BABY KOST KILLA
Go to the top of the page
 
+Quote Post
muthafucka_OC_
příspěvek 05.09.2004, 12:30
Příspěvek #9


nuthin but muthafucka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 866
Registrován: 27.10.2003
Bydliště Prague, Kladno
ID: 252




jo tak kvuli tomu to neslo :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 10:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist