IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Překvápko, ....
Marsen
příspěvek 19.12.2006, 14:38
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 38
Registrován: 15.12.2006
ID: 19142




tuto hru sem hrával ještě na starym no?asu - windows 95. Hrál jsem to s kodama eh-smiley.gif . Nikdy mě nenapadlo že se to bude hrát jako multiplayer na gp. Škoda na dnešních XP tuto hru nerozjedu. thumbsdownsmileyanim.gif Moc rád bych s vámi tuto old good hru zapařil! tongue.gif thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vain
příspěvek 20.12.2006, 12:25
Příspěvek #2


DooM lamka


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 52
Registrován: 14.10.2004
ID: 3120




Pro hraní v dnešní době na GameParku nebo různě ve světě se používá port >>ZDaemon.org<< který umožňuje mimo jiné vychytávky hraní i v Windows XP.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
SM*Tomsa_x
příspěvek 27.12.2006, 00:41
Příspěvek #3



Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 306
Registrován: 05.01.2006
ID: 10429




Prosimte notas s win 95? To byla mega bomba pro dooma... zbytecnej luxus takzvane. Chlubit se muzou ty co to rozjeli na 386ce s 4MB ram protoze to se muselo prez f5 nebo f8 (uz nevim) kde se rucne museli vypnout procesy ostatni a rozjet to v prikazovim radku normalne... A stejne na maly detaily a tak.

No ja nebudu machrovat protoze sem to poprvy poradne hral az v breznu 2003, ale pamatuju si kdyz mi to na ty 386ce ukazoval kamos, protoze sem mu to tam sel rozbalit (lamak neumel pracovat s .arj)... to byl tak rok 94 mozna no.

Jinak ja mel az nekde tak do 2001 286ku 12Mhz, 0,5MB RAM a EGA grafarna 16barev. Komp koupenej za 60000 nekde na prelomu 90. let... Takez mi doom nesel, bohvy jak bych dopad:)))).

Jinak hraj to jako my vsichni prez net pomoci zdaemona jak psal vain a nebo jestli si chces zavzpominat a zahrat si singla v podobnym kabatku jako kdysi original tak port prboom (na googlu ti vyjede hnedka kdyz ho das vyhledat ted sem linej to delat za tebe hh).


--------------------
Na tebe to sedí, ale co sem já?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 22:12
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist