IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Neopravněný kick od Djumba..., Djumbo admin???
Hodnocení 5 V
KulichJ
příspěvek 16.02.2010, 18:47
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 16.02.2010
ID: 33596




Dneska jsem chvilku hrál ET na Gp připojil se tam "hráč" (admin) Djumbo , on hrál za Allies já za Axis ,
celou hru do mě kopal jeden hráč , vím že od jisté doby kdy napíšeš nějaké vulgární slovo v ET dostaváš
automaticky MUTE . Takže to nedělam a hráči který do mě kopal jsem napsal slovo cu**rak takhle jak to slovo
vidite !! V tom mi dal inteligentni Djumbo ! MUTE , ano to by se dalo pochopit i kdyz ve skutecnosti toto
slovo takhle napsane asi nic neznamena, ale to neresim rolleyes.gif . Odpojil jsem se ze hry a třeba cca za 10 min
jsem se do hry zase připojil , a tenhle Machr mi dal rovnou Kick (120 min) a důvod..obcházení MUTE .. Pánové
nebo možná děti za to že tyto věci máte nedostatečně nastaveny a že MUTE a další věci nemáte např.
na celé kampaně i s odpojením a následným připojením za to si můžete sami !! A Djumbo od jisté doby
si po tvém připojení budu dělat dema protože na to na co Ty si hraješ v téhle hře neni možný thumbsdown.gif .
Prosím o vyjádření . Díky
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lukino
příspěvek 16.02.2010, 19:18
Příspěvek #2



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 7583
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Plzeň
ID: 16142




Takže když tě tady teď pošlu do oných míst stylem ty ty ko**te pos**nej. Fakt už táhni do p**i ty de**le vy***anej. Tak to bude v pořádku?

Je to jen exemplární příklad, takhle bych nikdy nemluvil blush.gif

Ono těžko vychytáš mute tak, aby tam byly veškerý kombinace. Prakticky to nejde nikdy. Vždycky si někdo najde způsob jak psát vulgárně a od toho tam ti admini jsou.
př.: a*uto, au*to, a**uto, a uto, au*****to, au-to, au.to... A kolik možností ještě existuje...


--------------------
*Ono z úrovně chodníku vypadá přijíždějící sanitka poněkud smysluplně...

*Lidský život je příliš velký na to, aby mohl být ztracen...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tipos
příspěvek 16.02.2010, 19:19
Příspěvek #3


A problem bro?


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2352
Registrován: 25.02.2009
Bydliště Šenov u Ostravy
ID: 29558




tak toč demo jak do tebe kope, a pak to pošli adminum.. proč točit admina abys to poslal adminovi...


--------------------
Nadupaný ntb - Acer 5742G !!!____a ještě nadupanější PC !!! <- OSTRAVA !!!
Intel® Core™ i3-370M processor____________________Intel ® Core™ i3-4130 CPU @3,4GHz
15.6" HD LED LCD________________________________LG Flatron W1942S
Ati Mobilitiy Radeon™ HD 5470_____________________Ati Radeon R7 260x
4GB DDR3 Memory_______________________________ 4GB DDR3 Memory
320 GB HDD ____________________________________1000 GB HDD Seagate
DVD-Super Multi DL Drive_________________________ ---
Acer Nplify™802.11b/g/n _________________________ ---
6-cell Li-ion battery_______________________________ 400W Seasonic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KulichJ
příspěvek 17.02.2010, 14:25
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6
Registrován: 16.02.2010
ID: 33596




QUOTE(Lukino @ 16.02.2010, 19:18) *
Takže když tě tady teď pošlu do oných míst stylem ty ty ko**te pos**nej. Fakt už táhni do p**i ty de**le vy***anej. Tak to bude v pořádku?

Je to jen exemplární příklad, takhle bych nikdy nemluvil blush.gif

Ono těžko vychytáš mute tak, aby tam byly veškerý kombinace. Prakticky to nejde nikdy. Vždycky si někdo najde způsob jak psát vulgárně a od toho tam ti admini jsou.
př.: a*uto, au*to, a**uto, a uto, au*****to, au-to, au.to... A kolik možností ještě existuje...



Zřejmě si nepochopil o čem tady píšu , nepíšu vůbec o tom aby někdo musel vychytávat mute , ale o tom
že se odpojíš ze hry ve které máš mute a po cca 10 min se tam vrátíš a dostaneš kick za obcházení mute ,
což uděláš prostě nevedomě , protože já ani nevěděl že se tím to mute zruší!!!Chápeš to??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Djumbo
příspěvek 17.02.2010, 17:18
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 11
Registrován: 20.06.2008
ID: 25833




Vzhledem k tomu, že jsem hrál jak píšeš za protihráče tak nevidím cose děje.

Ano mute jsi dostal za to co jsi napsal, a důvod je jednoduchý urážet spoluhráče není dovoleno. A obcházením mravokárce vytečkováním, vyhvězdičkováním není taktéž dovoleno.
Po udělení mute jsi se odpojil a okamžitě připojil, a okamžitě začal psát, což je jednoznačné obcházení rozhodnutí admina.

Za obcházení mute dávám minimálně 120 minut, neb je to vědomé porušení pravidel.

Napočítáno celkem jsi porušil 3 pravidla během krátké chvilky a za to kick na 120 minut je myslím si mírný.

Doporučuji přečíst pravidla a pak je následně dodržovat!!!!!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 17.02.2010, 19:39
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




.

Příspěvek upravil Shisha, 27.08.2012, 11:05.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 13:22
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist