IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> Dropy FPS
Hodnocení 3 V
ManoCze
příspěvek 23.11.2013, 14:21
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 23.11.2013
ID: 46097




Zdravím, na jakýchkoliv mapách hraji CoD2 na 120 fps + ... Ale pokaždé co mi bouchne granát (tak at ho vidím) tak kouř a vše ostatní dropne mi to na 40 fps a mezi tím nemůžu vlastně dělat nic než se to dá zase do pohody do těch 10 vteřin do nedávna mi to ještě nedělalo ale ted prostě bouchne granát nebo tak a mám to na drop, další věc : Nastavím si všechny textury na low, dám apply ale pak stejně když hraju tak mám vždycky texture resolution na medium ... dam to zase na low nastavim /r_picmip 2 aby me to nekickovala z GP serveru a zase to mam na medium tu texturu .. nechapu, dik.




Kdo by měl nějakou radu nebo nějaký config kde by problém s tou texturou to spravilo nebo to s tím nadem tak díky se ozvěte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
strécoWolfrámo
příspěvek 03.12.2013, 13:27
Příspěvek #2


jhn_


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1267
Registrován: 21.04.2006
Bydliště Hranice na Moravě
ID: 14423




Zkus vypnout prohlížeč na hraní, nech pouze klienta ... Dělalo mi to jak na CoD2, tak CoD 4 ...


--------------------
Gandalf, man, you ruined my VUVUZELA! ... Oh no, wait, it's working!
Motherboard: Gigabyte P35-DS4 | CPU: Intel Core 2 Duo E6550 Conroe @ 2,80 GHz | RAM Memory: Kingston 2GB @ 800 MHz | GPU: Gigabyte GeForce 8800 GTX 768 mb | HDD: Seagate Barracuda 250 GB, 16 mb cache | Zdroj: Fortron Blue Storm 500 W | Case: Thermaltake Mambo VC 2000 | DVD RAM: Samsung DVD±R ±RW 20x Drive, Lightscribe, Bulk DL±8.5GB, SATA, Black
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fr0
příspěvek 05.08.2014, 23:38
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2
Registrován: 05.08.2014
ID: 46574




Pokiaľ máš problémy z FPS, tak na to existujú tzv. FPS configy, ktoré ti hru upravia tak, aby bola lepšie hrateľná pre teba.. Sám to používam, pretože výkon môjho PC nie je zrovna best.

Pozri sa tu: http://www.configs.eu/fps-configs/
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 29.03.24 - 06:25
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist