IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

3 Stran(y): V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> CoD HQ mod, Ste hodní, ale.....
Hrskt
příspěvek 29.03.2009, 18:10
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 18.01.2006
ID: 10673




Dobrý den, chtěl bych reagovat na moje dnešní zjištění, co se nám stalo s našim starym HQčkem.

Vím, že se admini snaží o oživení a spestření hry, protože na HQ už je jen hodně málo vidět nějaká ta plná roomka, ale nejsem si jistý, jestli novinky, který ste přinesli tomuto modu budou jen prospěšné. Mě osobně dost odradilo nesmrtelnost hráčů na 3 sekundy po spawnu. Co to je... na HQ se dost často stává, že se nepřítel spawne přímo u Vás... a co s tim budete dělat, když je nesmrtelnej.. :D Dále nový spawny radií na starších mapách. Ano je to sice hezké, ale ten kdo to vymyslel asi nepočítal s chybama který to přinese..... Hodně nových radií, co jsem stihl zhlédnout za 2 mapy které se odehráli, se dají vzít přez zdi. A už jen tohle, že ničíte rádio, které je od Vás přez metr tlustou zeď mi přijde dost absurdní. Takže bych timto chtěl poprosit adminy, aby nad některými věcmi popřemýšleli a případně je trochu pozměnili.

Jiná přidání map byl výborný nápad a nějaký ty body za obsazení či zničení rádia nemusí být taky na škodu, aspoň to některé přinutí pro ně chodit.

Díky a s pozdravem Hrskt. (Old school HQ B|L|U|M|A)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 29.03.2009, 18:29
Příspěvek #2


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(Hrskt @ 29.03.2009, 19:10) *
Dobrý den, chtěl bych reagovat na moje dnešní zjištění, co se nám stalo s našim starym HQčkem.

Vím, že se admini snaží o oživení a spestření hry, protože na HQ už je jen hodně málo vidět nějaká ta plná roomka, ale nejsem si jistý, jestli novinky, který ste přinesli tomuto modu budou jen prospěšné. Mě osobně dost odradilo nesmrtelnost hráčů na 3 sekundy po spawnu. Co to je... na HQ se dost často stává, že se nepřítel spawne přímo u Vás... a co s tim budete dělat, když je nesmrtelnej.. :D Dále nový spawny radií na starších mapách. Ano je to sice hezké, ale ten kdo to vymyslel asi nepočítal s chybama který to přinese..... Hodně nových radií, co jsem stihl zhlédnout za 2 mapy které se odehráli, se dají vzít přez zdi. A už jen tohle, že ničíte rádio, které je od Vás přez metr tlustou zeď mi přijde dost absurdní. Takže bych timto chtěl poprosit adminy, aby nad některými věcmi popřemýšleli a případně je trochu pozměnili.

Jiná přidání map byl výborný nápad a nějaký ty body za obsazení či zničení rádia nemusí být taky na škodu, aspoň to některé přinutí pro ně chodit.

Díky a s pozdravem Hrskt. (Old school HQ B|L|U|M|A)

samozřejmě, že se to dá změnit, antiresp se může vypnout, nebo dát třeba jen na 1s. Pozice rádií stačí nahlásit jejich polohy a změní se ( třeba popsat, udělat screen/demo )


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pupek Námořník
příspěvek 29.03.2009, 18:30
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2915
Registrován: 12.09.2005
Bydliště Praha
ID: 8486




QUOTE(Hrskt @ 29.03.2009, 19:10) *
bla bla bla

Ta nesmrtelnost na 3 vteřiny je imho obecně dobrej nápad, ale na některejch módech se asi hodí míň a na některejch víc, např. u TDM se to docela hodí.

QUOTE(bighead @ 29.03.2009, 19:29) *
samozřejmě, že se to dá změnit, antiresp se může vypnout, nebo dát třeba jen na 1s. Pozice rádií stačí nahlásit jejich polohy a změní se ( třeba popsat, udělat screen/demo )

Tak to už tu nesmrtelnost můžete rovnou vypnout, ne? :)

Příspěvek upravil Pupek Námořník, 29.03.2009, 18:31.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hugo_zly_muz
příspěvek 29.03.2009, 18:32
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




Ta nesmrtelnost je v pohodě, hlavně kvůli nadům fakt paráda narodit se a buchne to před váma....


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
bighead
příspěvek 29.03.2009, 18:32
Příspěvek #5


velký = big a dál ?
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 3316
Registrován: 10.04.2006
ID: 14196




QUOTE(Pupek Námořník @ 29.03.2009, 19:30) *
Ta nesmrtelnost na 3 vteřiny je imho obecně dobrej nápad, ale na některejch módech se asi hodí míň a na některejch víc, např. u TDM se to docela hodí.


Tak to už tu nesmrtelnost můžete rovnou vypnout, ne? :)

můžem, pokud se tak dohodneme...uvidíme dle dalších příspěvků. tongue.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hugo_zly_muz
příspěvek 29.03.2009, 18:36
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




Víte co mě na HQ štve nejvíc a nikdo s tím nic neudělá... to že 80% lidí neumí založit normální room a to že to moc lidí nehrje denně je pro to smrtící innocent.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kundivous
příspěvek 29.03.2009, 18:46
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1673
Registrován: 04.03.2007
ID: 20050




Tak jestli chce někdo něco říkat na HQ tak to rozhodně nebude pan Bluma, ktereho jsem dnes shledl ve hře.
Admini se snaží dělat neco pro CoD nyní pro HQ, ale když pak přijde člověk do hry a potká tam takovéhoto člověka který si tam se svým kamarádem spustí vlnu TK a vulgarit v say, tak ten hrač tam nezustane a odejde.
Takže kritika ano, doporučení ano, ale od lidí kterým o tu hru jde a ne od lidí kteří již tím že se připojí a hrají "svým stylem" likvidují potencionální zájmece.


--------------------
---------------------------
Luca Brasi spí s rybama
---------------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
nasick
příspěvek 29.03.2009, 19:45
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 23.03.2006
ID: 13855




QUOTE(Kundivous @ 29.03.2009, 19:46) *
Tak jestli chce někdo něco říkat na HQ tak to rozhodně nebude pan Bluma, ktereho jsem dnes shledl ve hře.
Admini se snaží dělat neco pro CoD nyní pro HQ, ale když pak přijde člověk do hry a potká tam takovéhoto člověka který si tam se svým kamarádem spustí vlnu TK a vulgarit v say, tak ten hrač tam nezustane a odejde.
Takže kritika ano, doporučení ano, ale od lidí kterým o tu hru jde a ne od lidí kteří již tím že se připojí a hrají "svým stylem" likvidují potencionální zájmece.

Nepřeháněj,párkrát se zabijem a ty z toho děláš 2. světovou...připojíš se jednou za měsíc do hry a nám tu budeš řikat,aby k danému tématu psali lidi,kterejm o tu hru jde.....zamyšlení prosím...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hugo_zly_muz
příspěvek 29.03.2009, 21:31
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




Neska sem byl po dlouhý době na TDM, protože tam byla založená rotace worship.gif a sem jednozančně pro aby se tam dala ta nesrmtelnost... protože někdy to se jim rodíte přímo do hledí pušky thumbsup.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pupek Námořník
příspěvek 29.03.2009, 21:47
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2915
Registrován: 12.09.2005
Bydliště Praha
ID: 8486




QUOTE(nasick @ 29.03.2009, 20:45) *
Nepřeháněj,párkrát se zabijem a ty z toho děláš 2. světovou...připojíš se jednou za měsíc do hry a nám tu budeš řikat,aby k danému tématu psali lidi,kterejm o tu hru jde.....zamyšlení prosím...

Myslíš že všichni admini hrajou ve hře se svejma pravejma nickama?

QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 29.03.2009, 22:31) *
Neska sem byl po dlouhý době na TDM, protože tam byla založená rotace worship.gif a sem jednozančně pro aby se tam dala ta nesrmtelnost... protože někdy to se jim rodíte přímo do hledí pušky thumbsup.gif

Jn, na TDM se to docela hodí


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
f0rtune
příspěvek 29.03.2009, 22:03
Příspěvek #11


Je těžké býti debilem, konkurence je vysoká!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 948
Registrován: 13.02.2006
Bydliště Hradec Králové
ID: 12987




QUOTE(Kundivous @ 29.03.2009, 19:46) *
Tak jestli chce někdo něco říkat na HQ tak to rozhodně nebude pan Bluma

//Ano jsem komunista a vůbec mě nezajímáte! Co dělám je správné a bezpochybu dokonalé
chichichi Blumo kundivousaku radsi mi posli ten screen v personal


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hrskt
příspěvek 29.03.2009, 22:25
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 60
Registrován: 18.01.2006
ID: 10673




Koukám, že někteří nepochopili. Na TDM ci DM se možná nesmrtelnost hodí, i když pochybuju když se grupě respne za zadkem nesmrtelnej tomíkař asi z toho nebudou nadšený. Zde se jedná o HQ mod, ti kteří ho hrají, vědí, že resp nepřítele přímo u Vás, není zase nic divnýho a stává se poměrně často. Můžu teda mluvit jen za pár lidí, všech názor neznám, ale střílet do nesmrtelnýho člověka na metr neni zrovna příjemný....

Kundivousy, od tý doby co ses stal adminem je z tebe pěkný ..... a to že kamarádovi do teamsaye řeknu že je vůl....doufám že tebe to odradilo a už se na HQ neukážeš. Já ho hraju od doby, kdy ty si ještě hrál Dooma 2 a myslim, že vetšina lidí, která dřív HQ věnovala pozornost mě zná a ví, že se nechovám jako rozmazlený děcko, narozdíl od někoho viď?

No tak timhle sme si vyměnili názory a můžeme zase k tématu. A prosím lidi, který neznají mod HQ. A mluví zde o DM či TDM. Sice sem za názory rád, ale každej mod je jinej. Nedají se srovnat.

Jinak někdo namítne že díky 3 sekundové nesmrtelnosti na začátku se omezí respawnkillerství. HQ mod je dělaný tak, že pokud Vás nedej bože někdo na začátku zabije. Máte stále 5 sekund na to se respnout znovu a navíc ještě vetšinou do zad nepřítele, takže na tom spíše vyděláte... Jak někdo řekl že spawny rádií které se dají brát přez zdi by se dali vyfotit a poslat adminum. Myslim, že tohle ani neni třeba. Nový spawny radií určitě dělal někdo kdo HQ aspoň jednou hrál, takže tenhle problém pozná v pohodš sám.

A jak sem již jednou psal. Díky za snahu oživení HQ, sem za práci adminů rád. Jen sem chtěl podotknout, že ne vše je úplně promyšlené a chtělo by to ještě upravit.

Díky ta další názory či postřehy.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MAXX´´´
příspěvek 29.03.2009, 22:36
Příspěvek #13


Nic není nemožné ^^


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 811
Registrován: 07.07.2008
Bydliště Chrudim
ID: 26072




Snížil bych taky tu nesmrtelnost o nějakou tu vteřinku dolů. thumbsup.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hugo_zly_muz
příspěvek 29.03.2009, 22:37
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




QUOTE(MAXX´´´ @ 29.03.2009, 23:36) *
Snížil bych taky tu nesmrtelnost o nějakou tu vteřinku dolů. thumbsup.gif

tak dáme 2 sekundy ne rolleyes.gif nebo 1? thumbsup.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
8Ball
příspěvek 30.03.2009, 10:38
Příspěvek #15


Spero Dum Spiro


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 77
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Mladá Boleslav
ID: 11710




Tak asi takhle:
1. Ta nesmrtelnost měla být udělána podle nejmenovaného módu (ostatně jako více věci z této inovace), který běží na některých serverech v nejmenované zemi. Bohužel zde to není dotažené, tam se totiž nesmrtelnost ruší nejen časově, ale i s prvním výstřelem. Tudíž když se vám respne do zad a začne střílet už nesmrtelnej není. thumbsup.gif To by asi chtělo pořešit, ale snížit to na 1 sekundu ......... to to můžete rovnou vypnout thumbsdown.gif .
2. Rádia co se dají brát přes zeď tu byli i dříve (mp_bellicourt) a nevadilo to nikdy nikomu, to bych ani moc neřešil. Jde stejně jen o to, že nejste zvyklí na nový mapy a nevíte odkud se dá brát rádio a to naštve při vlastní obraně. biggrin.gif
3. Body za rádio dobrá věc ale 2 bodíky by podle mě stačili, tři je až až.
4. Nebylo by možné malinko zvětšit kolik hráču žije? (je to vpravo dole), Podle mě je to dost malý a špatně viditelný, ale zase to nepřehnat thumbsup.gif .

Jinak si myslím, že stížnosti nejsou na místě nic nejde ze dne na den a chce to spíš věcný připomínky co a jak vylepšit!

Ještě něco mě napadlo. První dva dny bylo zaplý info co je to za mapu, že admini přejí zábavu atd. Dobrá věc akorát to nějak nefungovalo rolleyes.gif Nevím jak jste to měli nastavený, ale pokud to budete zprovozňovat, tak bych to viděl takhle:

Přání od adminů jen při připojení hráče do mapy a jen tomu hráči.
Co je momentálně za mapu bejt nemusí nebo taky pouze na začátku (stačí dát frag tabulku a tam je název mapy).
Co bude za mapu zobrazovat nějakej čas před koncem.

Samozřejmě záleží i na ostatních a hlavně na vás.
Co bylo dál v tom infu si už nevzpomínám. whistle.gif

Jinak dobrá práce admini, jen tak dál! thumbsup.gif

BTW. Nazdar BLUMO ty ještě žiješ? biggrin.gif

EDIT: Teď jsem si vzpoměl DOTAZ:
Jak funguje vyhodnocení nejlepší Radista mapy (na konci mapy)? První z každého teamu mají stejný počet fragů, Radistu mapy vyhraje ten z teamu který prohrál a to má (mám dojem) i více smrtí. Což je docela blbost né?
BTW. Nemělo by to ocenění bejt spíše Fragista mapy? biggrin.gif (joke)


Příspěvek upravil 8Ball, 30.03.2009, 10:45.


--------------------
COD 1 FOREVER
COD 4 INACTIVE
COD WaW INACTIVE
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stran(y): V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.04.24 - 09:14
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist