IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Chronický tinnitus - šumění a pískání v uších, Svinstvo, které umí pěkně otrávit život
Hodnocení 5 V
Qwwerty
příspěvek 19.05.2010, 19:21
Příspěvek #31



Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12929
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 19.05.2010, 20:14) *
Nejedná se o nemoc. whistle.gif A proč bych tu nemohl někoho takového hledat? Když se zde zakládá všechno možné, proč ne tohle? Ale já vím, vy chcete raději číst stížnosti na bany a dělat tam rozumy. Ovšem tady dělat rozumy nikdo z těch, co přispívali, nemůžou, protože tinnitu nerozumí. Tak tu alespoň píší rádoby vtipné příspěvky, viz +-=idiot.

přestaň tady žvanit sr_čky prosimtě

konkrétně "vy chcete raději číst stížnosti na bany" .. ukaž mi kdy naposledy byla v MM stížnost na ban a zůstala tady


a to že pro tebe nejsou vtipný příspěvky, který si z tebe dělaj prd_l je většině lidí tady asi těžce ukradený


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 19.05.2010, 19:23
Příspěvek #32


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 19.05.2010, 19:00) *
Kdoví, třeba ti mozek chytá wifi.


tohle me pobavilo :d tu máš za odmenu



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 19.05.2010, 19:30
Příspěvek #33


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6477
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 19.05.2010, 20:14) *
...

Sry ale to že ta nemoc způsobuje i demenci jsem nevěděl , kdyby ano , tak bych používal méně ironie , omlouvám se z dementních lidí si opravdu srandu nedělám.
Pro tvoji informaci ještě pořád mám léčení na ještě zábavnější nemoc - raka . A opravdu nemám potřebu tady zakládat témata o tom co to je , proč ?
1. Nikoho to nezajímá
2. Tady se soucitu nedočkám
3. Chci si z toho dělat srandu jen když mám náladu a jen když chci já ...

Ani Lukino tady nic nepsal (teda pokud vim tak Lukino měl taky něco vážnýho , psal o tom blog ,pokud si tě s někym pletu tak se omlouvám :)

Takže si laskavě svoji "super" nemoc strč za klobouk a snaž se být zajímavý něčím jiným , třeba tvoji povahou (ano tohle myslám vážně , u já umím psát sentimentální keci)


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 19.05.2010, 19:41
Příspěvek #34





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(+-= @ 19.05.2010, 20:30) *
Sry ale to že ta nemoc způsobuje i demenci jsem nevěděl , kdyby ano , tak bych používal méně ironie , omlouvám se z dementních lidí si opravdu srandu nedělám.
Pro tvoji informaci ještě pořád mám léčení na ještě zábavnější nemoc - raka . A opravdu nemám potřebu tady zakládat témata o tom co to je , proč ?
1. Nikoho to nezajímá
2. Tady se soucitu nedočkám
3. Chci si z toho dělat srandu jen když mám náladu a jen když chci já ...

Ani Lukino tady nic nepsal (teda pokud vim tak Lukino měl taky něco vážnýho , psal o tom blog ,pokud si tě s někym pletu tak se omlouvám :)

Takže si laskavě svoji "super" nemoc strč za klobouk a snaž se být zajímavý něčím jiným , třeba tvoji povahou (ano tohle myslám vážně , u já umím psát sentimentální keci)

Za prvé si na nic nestěžuju. Založil jsem to jako diskuzní kroužek pro lidi, kterých se to týká a který mají o to zájem. Za druhé se nejedná o nemoc a za třetí je mi váš soucit upřímně u prd*le. Dále mi nejde na rozum, proč musíš reagovat na téma, které jde mimo tebe? Prostě si to přečteš, vidíš že se tě to nijak netýká a nezajímá a zase odejdeš. A to platí pro většinu lidí zde. Ale ne, vy musíte napsat všude. Tak se potom nediv, že mi tvé příspěvky přijdou ubohé a zcela off topic.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 19.05.2010, 19:44.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 19.05.2010, 19:55
Příspěvek #35





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




tak teda naposled - tady ti asi pšenka nepokvete.. pokud chceš hledat lidi se stejným problémem zde, tak skoro tipuju, že pojedeš v rytmu monologu, ale jelikož je toto diskuzní forum, tak ti to těžko výjde..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PipBoy
příspěvek 19.05.2010, 19:55
Příspěvek #36





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 722
Registrován: 08.08.2008
Bydliště Litomyšl
ID: 26465




No ty vole, tak si tu založil soukromej spolek tinnitů. Wtf? Tak to udělal, se pokálejte, že na vašem megažůžoforu, kde jste polobozi, má někdo bzukot v uších. Když se vám to nelíbí, tak nepište. Když předtím prosil o věcný komenty, tak napište až budete mít bzučák v hlavě.

Někdo je nemocnej a nepíše, někdo je nemocnej a píše.


--------------------
Dakka Dakka Dakka
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 19.05.2010, 19:57
Příspěvek #37


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




ja myslím že každá vec má nejakej význam i to že to sem psal alespoň sem se dozvedel o tom víc, každá nová informace je pro nás jenom +, časem to bude lepší když se informace dostanou z netu rovno do hlavy a všichni budeme všechno vedet


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 19.05.2010, 20:03
Příspěvek #38


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6477
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214




QUOTE(PipBoy @ 19.05.2010, 20:55) *
No ty vole, tak si tu založil soukromej spolek tinnitů. Wtf? Tak to udělal, se pokálejte, že na vašem megažůžoforu, kde jste polobozi, má někdo bzukot v uších. Když se vám to nelíbí, tak nepište. Když předtím prosil o věcný komenty, tak napište až budete mít bzučák v hlavě.
Někdo je nemocnej a nepíše, někdo je nemocnej a píše.

Jenom polo ? Tak to taky táhni do háje ... (ano i tohle není myšleno vážně )


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PipBoy
příspěvek 19.05.2010, 20:17
Příspěvek #39





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 722
Registrován: 08.08.2008
Bydliště Litomyšl
ID: 26465




QUOTE(+-= @ 19.05.2010, 21:03) *
Jenom polo ? Tak to taky táhni do háje ... (ano i tohle není myšleno vážně )


(já vím). Ok, plusminusrovnase je Bůh, ne polobůh, ale stejně mi přijde...


--------------------
Dakka Dakka Dakka
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ritchie
příspěvek 19.05.2010, 20:56
Příspěvek #40


867-5309


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1532
Registrován: 12.02.2005
Bydliště Ruskov
ID: 5001




možno chytá na plombu rádio a chce to doladiť...

Inak... Keď som bol malý (čo stále som) mal som "vnútorného ucha" alebo niečo také... asi mesiac som v kuse počúval ako mi v hlave prúdi krv... a viem, že tam bol aj taký šum (ale len niekedy). nejak som tomu nevenoval pozornosť... človek sa sústreďuje asi hlavne na bolesť ktorá bola dosť hrozná.... a jediné čo mi na to pomáhalo bol studený obklad (ale voda sa nesmela dostať do ucha, kvôli zápalu...) Tak skús možno pomôže... Good Luck..
Tam píšu lieči sa to zlepšením prekrvenia alebo niečo také... tak pumpuj do hlavy krv ne?? :D

a aké je stanovisko doktora??

Příspěvek upravil ritchie, 19.05.2010, 21:07.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 19.05.2010, 21:22
Příspěvek #41





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(ritchie @ 19.05.2010, 21:56) *
možno chytá na plombu rádio a chce to doladi?...

Inak... Keď som bol malý (čo stále som) mal som "vnútorného ucha" alebo niečo také... asi mesiac som v kuse počúval ako mi v hlave prúdi krv... a viem, že tam bol aj taký šum (ale len niekedy). nejak som tomu nevenoval pozornos?... človek sa sústreďuje asi hlavne na boles? ktorá bola dos? hrozná.... a jediné čo mi na to pomáhalo bol studený obklad (ale voda sa nesmela dosta? do ucha, kvôli zápalu...) Tak skús možno pomôže... Good Luck..
Tam píšu lieči sa to zlepšením prekrvenia alebo niečo také... tak pumpuj do hlavy krv ne?? :D

a aké je stanovisko doktora??

No to, co jsi měl ty, byl nejspíše akutní tinnitus. Chronický je trochu něco jiného.

Stanovisko doktora? Velmi povzbudivé. Naučit se s tím žít. Zkrátka tinnitu se stále pořádně nerozumí a jediné, co ti poradí, je mít puštěné rádio nebo televizi a venku být někde v hluku, aby bylo pískání přehlučeno.

Jinak to mám už rok, takže ten nejhorší stav, než si na to mozek alespoň trochu zvykl, je snad už pryč.

A ten tvůj problém je stále přítomen nebo už je pryč?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ritchie
příspěvek 19.05.2010, 21:37
Příspěvek #42


867-5309


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1532
Registrován: 12.02.2005
Bydliště Ruskov
ID: 5001




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 19.05.2010, 22:22) *
A ten tvůj problém je stále přítomen nebo už je pryč?

Ja som sa na to ani nes?ažoval... nebolo treba bolo to také slabé, že som nevnímal... iba vtedy to bolo cíti?.... a niekedy si uvedomujem, že mi "píska" vysoký tón v uchu keď zaspávam... Ale aj to si uvedomujem len preto, lebo je úplné ticho... a ten šum? len nikedy...



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 19.05.2010, 21:45
Příspěvek #43





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(ritchie @ 19.05.2010, 22:37) *
Ja som sa na to ani nesťažoval... nebolo treba bolo to také slabé, že som nevnímal... iba vtedy to bolo cítiť.... a niekedy si uvedomujem, že mi "píska" vysoký tón v uchu keď zaspávam... Ale aj to si uvedomujem len preto, lebo je úplné ticho... a ten šum? len nikedy...

Tak on to přeci bude asi i tak trochu ten chronický. Akutní je totiž dočasný. Jinak ano, v noci to lidé, trpící tímto problémem, vnímají nejvíce. Což je logické. Ticho šumíkům a pískátkům nepřeje. A vadí ti vysoké tóny? Mám na mysli, když třeba posloucháš nahlas nějakou muziku, nebo v televizi ti zní hlasitá hudba. Bylo mi totiž řečeno, že tohle s tím tinnitem též souvisí.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 19.05.2010, 21:46.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ritchie
příspěvek 20.05.2010, 12:05
Příspěvek #44


867-5309


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1532
Registrován: 12.02.2005
Bydliště Ruskov
ID: 5001




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 19.05.2010, 22:45) *
Tak on to přeci bude asi i tak trochu ten chronický. Akutní je totiž dočasný. Jinak ano, v noci to lidé, trpící tímto problémem, vnímají nejvíce. Což je logické. Ticho šumíkům a pískátkům nepřeje. A vadí ti vysoké tóny? Mám na mysli, když třeba posloucháš nahlas nějakou muziku, nebo v televizi ti zní hlasitá hudba. Bylo mi totiž řečeno, že tohle s tím tinnitem též souvisí.

Heavy metál, power metál, hardcore, metalcore, post hardcore (okrajovo)... trochu aj Viking metál.... :D

A Eric Clapton worship.gif
biggrin.gif
To je moje... biggrin.gif
nie nevadia mi vysoké tóny...

A nikdy som to nejako neriešil... :D až teraz som si to vlastne detailnejšie uvedomil :D


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mack
příspěvek 20.05.2010, 12:58
Příspěvek #45


Mighty František ze štítů


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 6735
Registrován: 25.04.2006
Bydliště Polabí voe
ID: 14529




QUOTE(calll_ @ 19.05.2010, 09:45) *
ja když byl malej (6-9) tak sem slyšel takové zvuky v hlave jak kdyby se někdo snažil neco říct ale ja mu nerozuměl pak ani nevím kdy to přestalo

to byla asi učitelka...


--------------------
TEN FAKT, DRAHÝ BRATRANČE, ŽE SI NECHÁVÁ ŘÍKAT TANGO V ZEMI SAMBY, NÁM NAPOVÍDÁ, ŽE MÁME CO DĚLAT S TOTÁLNÍM IDIOTEM :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.06.24 - 17:34
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist