IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> LCD, monitor
Mole
příspěvek 01.02.2004, 17:06
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




Dik vsem za pomoc a rady. Az si neco vyberu tak vam to napisu, at mi to muzete jeste zavcas rozmluvit biggrin.gif


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neregistrovaný_nanami_*
příspěvek 02.02.2004, 17:57
Příspěvek #17





Neregistrovaný







este sem si vzpomel na jednu dulezitou ved - DVI
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mole
příspěvek 02.02.2004, 18:28
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




Digitalni vstup, jestli se nepletu. O tom vim, dik. To mi ale pripomelo ...
S-video vstup je na co?


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neregistrovaný_nanami_*
příspěvek 02.02.2004, 18:32
Příspěvek #19





Neregistrovaný







kamera treba
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mole
příspěvek 02.02.2004, 18:50
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




QUOTE(nanami @ 02.02.2004, 18:32)
kamera treba

Aha, tak to nebrat, jeste by mi sem lezl bracha.

Tak jsem vybral dva, podle toho jaka bude vyplata, jeden asi koupim.

ACER AL1531m, 15", 16ms, 250cd - 13 100,-
LCD ACER AL1721m, 17", 16ms, 260cd - 15 600,-

Je to s dani a oba maji DVI. Je to dobra volba?


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neregistrovaný_nanami_*
příspěvek 02.02.2004, 19:26
Příspěvek #21





Neregistrovaný







za ty prachy jo, a acery sou na hry dobry
ale toho drazsiho acera tezko sezenes, zkus spis iiYAMA ProLite E431S-B 17, nebo E431S-w jestli se ti vic libi ta "standartni" barva, je taky dost fpoho, nevidel sem, ale na forech lidi rikaj ze je dobra a v recenzich vichazi taky dobre ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zeke
příspěvek 04.02.2004, 14:47
Příspěvek #22


thoughts under zekeright!
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3128
Registrován: 18.09.2003
ID: 6




dival sem se ty lcd a vypadaji docela slusne, ale ten maly je jednak maly :o), a jednak ma moc male pozorovaci uhly. uz si rikal, ze ten horizontalni ti moc nevadi, ale ten vertikalni je celkem podstatny a me pripada 100° malo....

jinak mezi DVI a analog. vstupem zas az tak drasticky rozdil neni, aspon co sem se ptal a vypozoroval...


--------------------
Klacek se ma ohybat, dokud neni tvrdy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neregistrovaný_nanami_*
příspěvek 06.02.2004, 07:35
Příspěvek #23





Neregistrovaný







tak mam doma sony x73b a je to fakt mazec, rozdil v odezve mezi nim a crt sony e220 co mam vedle neni ve hrach vubec poznat, de videt jen kdyz jezdim mysi po byli plose stredni rychlosti tak za tou mysi je este jeden pixlik trochu sedej jindy to poznat neni, spis me vadi ze v jinym rozliseni nez 1280*1024 to rozmazava. jinak to dvi neni tak o kvalite ale je to asi jako rozdil mezi at a atx ...
sere me ofsem ze nevim jak nastavit barvy aby to vypadalo stejne jak crt ): pacto kdyz dam high tak barvi nadhera ale sviti jak debil a na low s podsvetlim 0 je to zas tmavy moc :X
jo no a taky ten monitor se sam zesvetluje a stmavuje podle osvetleni v pokoji aby svitil furt stejne ... cool (:


a taky nevim jak donutim direcshow zobrazvat na dvou monitorech :X
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mole
příspěvek 07.02.2004, 11:00
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




Sony je na me moc drahy, tolik se mi do toho nechce vrazit.
Chtel jsem se zeptat jestli problem sehnani Aceru 17" je v tom, ze ja opravdu tak dobrej (za tu cenu)? Kdyby se vyskytla sance ho sehnat, mam do toho jit aniz bych ho videl?
Muj prodejce mi doporucil Viewsonic VE700 za stejnou cenu jako ten Acer a IIYamu. Vsude ctu ze je to kvalitni vyrobce. Je to pravda?


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zeke
příspěvek 07.02.2004, 12:44
Příspěvek #25


thoughts under zekeright!
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3128
Registrován: 18.09.2003
ID: 6




ja sem videl, ze kamos ma acer l732 (myslim tak nejak) a chtel sem taky neco podobneho... stanovil sem si cenu, do jake bych se chtel vejit (12-13k) a maximalni cenu (15k) ... paxem si sednul k netu, nasel nejakeho lcd prodejce a dva tydny sem ho otravoval na icq, az mi doporucil tu moji adinku...
jelikoz je to clovek, kteremu pod rukama projde hodne lcd, taxem mu veril a opravdu jsem ted nad miru spokojen a onen acer (je o par mesicu starsi nez moje adi) se muze jit se svymi vykony zahrabat....

jednoduse tim chci rict, ze dej na radu prodejce, a pokud mas tu moznost, tak se na to lcd negde podivej i osobne, tim nic neznazis :mrk:


--------------------
Klacek se ma ohybat, dokud neni tvrdy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mole
příspěvek 09.02.2004, 17:20
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




Tak do zitra si mam vybrat mezi Sony X73 a HX73. Nakonec sem sahnul do srajtofle hloubeji nez jsem puvodne chtel.
Vypozoroval jsem nejake rozdily
HX73 - 400 cd jas, 5:11 odezva
X73 - 300 cd jas, 12:4 odezva, navic nejaky graf. procesor

Nemam paru jaky pomer odezvy je lepsi a kolik toho zvlada ten procesor. Cena je u obou skoro stejna, HX je o 500,- levnejsi. Nejake rady?


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neregistrovaný_nanami_*
příspěvek 09.02.2004, 19:15
Příspěvek #27





Neregistrovaný







ja mam to x73 a pochybuju ze to hx bude mit lepsi odezvu a jestli tak to stejne nepoznas (no mozna tak pri scorlovani naky www stranky) (: jas 300cd je naprosto nechutne moc stejne jedu furt na medium a to mam este stlumeny, graficky procesor fakt netusim co by melo bejt moc sem to nestudoval ale jestli mi zistis co by to melo priblizne delat tak zistim (:, jinak v 1280*1024 to ma fakt zupah obraz a taky narozdil od hx se da posouvat i nahoru a dolu - to je u lcd hodne vyhoda pacto divat se na to ne zezhora nebo nedej boze zespoda fak kurvi obraz.
no a hx ma takovej zajimavesi design, ten co ma x je takovej konzervativni (:

btw manga se na tom cte uplne supr, ale u anime byl problem ze s pocatecnym nastavenim vypadali ty postavicky jako albini - musel sem snizit brightenes pak to bylo fpoho :X

jo a ta rada (: - rozhodni se podle toho kterej se ti bude vic libit vzhledove

Příspěvek upravil nanami, 09.02.2004, 19:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mole
příspěvek 09.02.2004, 19:26
Příspěvek #28





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




No ja nevim na co ten procesor je, ty ho tam mas. Tak ho vyndej a podivej se biggrin.gif .
Jinak podle vzhledu se rozhodovat nemusim, to by byl jasnej favorit HX.
Odezvu maji stejnou, jen v jinem pomeru. Buhvi proc v naprosto opacnem.


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neregistrovaný_nanami_*
příspěvek 09.02.2004, 19:31
Příspěvek #29





Neregistrovaný







no nejspis asi proto ze maj jinou obrazovku :X no v manualu nic o grafickym procesoru neni tak navim, a na webu to heledat moc nemuzu pacto modem :x
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mole
příspěvek 09.02.2004, 19:35
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 133
Registrován: 29.09.2003
ID: 29




Zajimalo by me co tam takovej procesor dela. Ale to je fuk, nenasel sem ho ani na strankach sony, maji tam jen HX. Navic ho maji na uvodni strance, takze dam na reklamu a koupim si HX(a hned potom kosmodisk, kamos mi ted rekl ze jde slozit i pod postel).
Nebo si koupim oba, pul roku bez jidla, vody, plynu a elektriky vydrzim jako nic.


--------------------
Pythagoras, když objevil pravdu, obětoval bohům 100 volů; dodnes se voli třepou, když se objeví pravda.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stran(y): V  < 1 2 3 4 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 23.04.24 - 21:16
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist