IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

13 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Téma pro svalovce, jj
Hodnocení 5 V
lllllllllll
příspěvek 04.04.2011, 19:39
Příspěvek #1


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




Tak nebudeme špinit jiný témata...

kde že sme to skončili?

Příspěvek upravil lllllllllll, 04.04.2011, 19:41.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 04.04.2011, 19:59
Příspěvek #2


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Cau, tak jsem tady. O cem si budem povidat? cool.gif


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 04.04.2011, 20:18
Příspěvek #3


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910




tak jako by mě teda zajímalo jak jezdíte tréninky, kolik děláte opakování, jaké metody hecu používáte, jestli myslíte na to, že budete vypadat v létě jako plejbójové, nebo prostě že stříkáte nějakého jedničkáře do němoty atd. thumbsup.gif


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 04.04.2011, 20:23
Příspěvek #4


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




QUOTE(!Tvý?ák! @ 04.04.2011, 21:18) *
tak jako by mě teda zajímalo jak jezdíte tréninky, kolik děláte opakování, jaké metody hecu používáte, jestli myslíte na to, že budete vypadat v létě jako plejbójové, nebo prostě že stříkáte nějakého jedničkáře do němoty atd. thumbsup.gif

Můj hec je můj teď úspěšně rozkvétající narcismus
Jako plejboj vypadám už teď.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nidecker _
příspěvek 04.04.2011, 20:24
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 268
Registrován: 12.09.2008
Bydliště Ceske budejovice
ID: 26778




QUOTE(!Tvý?ák! @ 04.04.2011, 21:18) *
tak jako by mě teda zajímalo jak jezdíte tréninky, kolik děláte opakování, jaké metody hecu používáte, jestli myslíte na to, že budete vypadat v létě jako plejbójové, nebo prostě že stříkáte nějakého jedničkáře do němoty atd. thumbsup.gif


Já posiluju 3x týdně a serie kolem 3-5 po 8-12ti podle toho jakej cvik a jaká váha. Hec mam ten, že to mam zaplacený na rok biggrin.gif ale jinak mě to hlavně baví tongue.gif


--------------------
cau
cus
mam dulezitou otazku­
preferujes pepina nebo durex?
sry ale techno neposloucham
ty wole, to neni techno :-D


Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 04.04.2011, 20:30
Příspěvek #6


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13001
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (lllllllllll @ 04.04.2011, 21:23) *
Můj hec je můj teď úspěšně rozkvétající narcismus
Jako plejboj vypadám už teď.

Holohlavej vojáček plejboj, kterej trpí emařskejma záchvatama z žen.
Chyběj ti jen letecký brejle, bílý vansky a cédéčko s rihannou... seber se, esi si se doteď nenašel, tak se nehledej a dělej prostě to co ti je vlastní :)




Mimochodem, jak se donutit začít chodit do posilky když to stojí litr na pomalu deset vstupů?
Večerní kliky na korbění nestačej.

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 04.04.2011, 20:32.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vEprik?
příspěvek 04.04.2011, 20:32
Příspěvek #7


@:{D>


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3205
Registrován: 26.02.2006
ID: 13325




QUOTE(!Tvý?ák! @ 04.04.2011, 21:18) *
tak jako by mě teda zajímalo jak jezdíte tréninky, kolik děláte opakování, jaké metody hecu používáte, jestli myslíte na to, že budete vypadat v létě jako plejbójové, nebo prostě že stříkáte nějakého jedničkáře do němoty atd. thumbsup.gif

Já jezdim na většinu věcí 4-6 sérií a jednou za dva nebo tři tejdny si dám tréninik kdy jedu skoro všechno 10 sérií.
Opakování teď u benche 4 a u dřepů vždycky 10, MT 6.
Pak k tomu nějaký doplňkový cviky, každej trénink na jinou část těla, jednou triceps+hrudník+lejtka, pak záda+trochu biceps..Jednou tejdně jedu na břicho p90x ab ripper x, mít víc času tak to jedu klidně každej trénink(3-4x tejdně), ale málokdy to vyjde.
Co mě hecuje? To, že vidim degenerovaný hovada co se buď přežíraj a nebo nežerou vůbec, to, že můžu bejt lepší než kdejakej idiot ze školy (IT).. grin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eSko
příspěvek 04.04.2011, 20:34
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 196
Registrován: 18.09.2007
ID: 22385




QUOTE(!Tvý?ák! @ 04.04.2011, 21:18) *
tak jako by mě teda zajímalo jak jezdíte tréninky, kolik děláte opakování, jaké metody hecu používáte, jestli myslíte na to, že budete vypadat v létě jako plejbójové, nebo prostě že stříkáte nějakého jedničkáře do němoty atd. thumbsup.gif


Korte

Posilování je životní styl, tady nejde jen o to zvedat a mít svaly, v tom to vidí jen začátečník. Kdo to nechápe, tak to má blbý no...


--------------------
<!--[if !IE]> -->

<!-- <!--[if IE]>


<!--><!--dgx-->

Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 04.04.2011, 20:35
Příspěvek #9


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910




QUOTE(vEprik? @ 04.04.2011, 21:32) *
Pak k tomu nějaký doplňkový cviky
cítím liftera biggrin.gif

QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 04.04.2011, 21:30) *
Holohlavej vojáček plejboj, kterej trpí emařskejma záchvatama z žen.
Chyběj ti jen letecký brejle, bílý vansky a cédéčko s rihannou... seber se, esi si se doteď nenašel, tak se nehledej a dělej prostě to co ti je vlastní :)
tak já na narcismus přešel už dávno on až te´d, třeba se konečně našel :)

QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 04.04.2011, 21:30) *
Mimochodem, jak se donutit začít chodit do posilky když to stojí litr na pomalu deset vstupů?
Večerní kliky na korbění nestačej.
permice by měla bejt levnější a nevim jak v praze, ale tady u nás na venkově se dá sehnat i levnější posilka, než je ta, na kterou první narazíš innocent.gif
a ano, kliky nestačí blush.gif

QUOTE(eSko @ 04.04.2011, 21:34) *
Posilování je životní styl, tady nejde jen o to zvedat a mít svaly, v tom to vidí jen začátečník. Kdo to nechápe, tak to má blbý no...
já když si neřeknu (v duchu): Budeš mít svaly a holky se na tebe budou lepit jak mouchy na med. tak nic nezvednu biggrin.gif taková ta úplně blbá, nejlépe primitivní a sobecká motivace mi pomáhá hodně whistle.gif

Příspěvek upravil !Tvý?ák!, 04.04.2011, 20:37.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vEprik?
příspěvek 04.04.2011, 21:06
Příspěvek #10


@:{D>


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3205
Registrován: 26.02.2006
ID: 13325




QUOTE(!Tvý?ák! @ 04.04.2011, 21:35) *
já když si neřeknu (v duchu): Budeš mít svaly a holky se na tebe budou lepit jak mouchy na med. tak nic nezvednu biggrin.gif taková ta úplně blbá, nejlépe primitivní a sobecká motivace mi pomáhá hodně whistle.gif

Nejhorší je řikat si to tolik, že pak zvednešm ale ne partií jakou chceš. grin.gif
Jinak k tomu..No jako lifter se necejtim, mně takhle ten trénink se osvědčil a baví mě, že bych jezdil po soutěžích to teda zatim ne.. rolleyes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lllllllllll
příspěvek 04.04.2011, 21:10
Příspěvek #11


DMS


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3907
Registrován: 03.12.2006
Bydliště Brno
ID: 18985




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 04.04.2011, 21:30) *
Holohlavej vojáček plejboj, kterej trpí emařskejma záchvatama z žen.
Chyběj ti jen letecký brejle, bílý vansky a cédéčko s rihannou... seber se, esi si se doteď nenašel, tak se nehledej a dělej prostě to co ti je vlastní :)

Já sem pořád na stejné vlně, jenom neposiluju kvůli nějakýmu nereálnýmu snu o vstupu k nějakým speciálům, ale kvůli tomu, aby trička byly co nejuplejší. :)) S tím samozřejmě souvisí zvýšený sebevědomí, tudíž kompletní vyrovnání se z toho, že sem na ZŠ několik let pařil WoW a s tím jdou ty baby... Sice mě už hodně měsíců dožírá jenom ta jedna, ale čím víc mě dožírá, tím větší sou tendence chodit posilovat a balit na to jiný, který aspoň na jeden večer dokážou vyléčit "duši"... whistle.gif

U mě to teda není žádná novinka to posilování, už v deváté třídě sem chvilu cvičil, pak celej prvák. V druháku sem na to teda kašlal, protože sem ztratil tu motivaci, ale právě teď jí zase mám a baví mě to víc než kdy jindy. Každopádně sem měl na čem stavět.

Jinak co se týče ceny posilky, kdybych měl platit, tak asi nechodím, protože ty ceny sou fakt hrozný a navíc by mě nebavilo pořád někam jezdit, ale já jí mám zadarmo a pár kroků, sice kvalita hrozná, ale na té já si moc nepotrpím, stačí, že se tam dá cvičit.

Příspěvek upravil lllllllllll, 04.04.2011, 21:33.


--------------------
I wanted to see exotic Vietnam... the crown jewel of Southeast Asia. I wanted to meet interesting and stimulating people of an ancient culture... and kill them. I wanted to be the first kid on my block to get a confirmed kill!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ritchie
příspěvek 04.04.2011, 22:40
Příspěvek #12


867-5309


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1532
Registrován: 12.02.2005
Bydliště Ruskov
ID: 5001




tak ja si dávam 3x týždenne po 3 až 5 sérií po 10 opakovaní viac sa mi jednoducho nechce...
kombinujem to spôsobom "veľký a malý sval" teda raz "Hrudník + biceps" potom "ramená + triceps" a nakoniec zvyšok... a brucho trénujem doma...
a hlavne sa zameriavam na slabšie partie, aj keď celkovo to je naprd zatiaľ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zeBRA
příspěvek 05.04.2011, 10:01
Příspěvek #13


Uživatel sere na svůj popisek
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3513
Registrován: 19.04.2005
ID: 6005




QUOTE(eSko @ 04.04.2011, 21:34) *
Korte

Posilování je životní styl, tady nejde jen o to zvedat a mít svaly, v tom to vidí jen začátečník. Kdo to nechápe, tak to má blbý no...


Můžeš mi to nějak vysvětlit? Protože já tomu fakt nerozumim. Vidim v tom přesně jenom ty svaly, na který ti pak poletěj ty největší krávy se kterejma bych se ani nechtěl nikdy bavit :) A jestli chci bejt v nějaký kondici, tak stačí něco dělat a nesedět doma ne?

Já sem tomu nikdy nerozuměl a rozumět nebudu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 05.04.2011, 10:13
Příspěvek #14


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8294
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




QUOTE(zeBRA @ 05.04.2011, 11:01) *
Můžeš mi to nějak vysvětlit? Protože já tomu fakt nerozumim. Vidim v tom přesně jenom ty svaly, na který ti pak poletěj ty největší krávy se kterejma bych se ani nechtěl nikdy bavit :) A jestli chci bejt v nějaký kondici, tak stačí něco dělat a nesedět doma ne?

Já sem tomu nikdy nerozuměl a rozumět nebudu.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
coldik
příspěvek 05.04.2011, 11:43
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7640
Registrován: 16.01.2005
ID: 4565




QUOTE(lllllllllll @ 04.04.2011, 22:10) *
Jinak co se týče ceny posilky, kdybych měl platit, tak asi nechodím, protože ty ceny sou fakt hrozný a navíc by mě nebavilo pořád někam jezdit, ale já jí mám zadarmo a pár kroků, sice kvalita hrozná, ale na té já si moc nepotrpím, stačí, že se tam dá cvičit.

jo tak v tomhle to mám podobný - na koleji se dá koupit permice za 100 Kč/měsíc, vybavení ujde, i když samozřejmě ve vybavenejch posilkách je to mnohem lepší, ale taky mnohem (Praha) dražší..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 18:27
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist