IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> win7 - save - nastavení, reinstal ani smazaní activision složky nepomaha obnovit orig. hru
dreamy
příspěvek 25.11.2014, 21:06
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




Zdravím,
k codku 2 jsem se vrátil asi po dvou letech, tentokráte na sedmičkách. Na GP vše jede jako dříve (krom toho že se to tu šíleně vylidnilo) ale ve hře mi nefungují myš tlačítka (myš 4,5) mám tam nasteveno hazení nádů a změnu zbraně. Mám to za těch milion hodin už vžité a chci to využívat i teď.

V singlu i po připojení na server přes mulťák to funguje naprosto v pořádku, nechápu jak to může space blokovat.

Mno vyřešit sem to sám nedokázal a na GP mi nikdo neporadil (ptal sem se jen ve hře) tak jsem vyrazil na nějaký server který mi našlo COD, při připojení to stáhlo nějaké svinstvo.. takové ty jejich upravy určitě víte co myslím. Vždy pak stačilo si v /main složce najít jméno toho serveru a soubor smazat a hra bylo nedotčená.. tedy až do teď, byl jsem na Tesla serveru a toho jejich modifikovaného menu jsem se nedokázal zbavit. Reinstal hry, smazaní všeho co mělo něco společného s activision nepomohlo, Nechápu.

Hra si ale pamatuje mé nastavení, a v singlu dokonce mám uložený můj dosavadní postup. Kam si tedy hra v sedmičkách ukládá save a ten sajrat z jinych serveru?

Vyguglil jsem jednoho člověka co tohle umístění také hledal, odpověď ale nedostal.

Neví tedy někdo prosím jak vymazat upravy jinych serverů, respektive dostat se k sejvům a proč mi space nedovolí používat další tlačitka na kryse?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 25.11.2014, 21:16
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(dreamy @ 25.11.2014, 21:06) *
Zdravím,
k codku 2 jsem se vrátil asi po dvou letech, tentokráte na sedmičkách. Na GP vše jede jako dříve (krom toho že se to tu šíleně vylidnilo) ale ve hře mi nefungují myš tlačítka (myš 4,5) mám tam nasteveno hazení nádů a změnu zbraně. Mám to za těch milion hodin už vžité a chci to využívat i teď.

V singlu i po připojení na server přes mulťák to funguje naprosto v pořádku, nechápu jak to může space blokovat.

Mno vyřešit sem to sám nedokázal a na GP mi nikdo neporadil (ptal sem se jen ve hře) tak jsem vyrazil na nějaký server který mi našlo COD, při připojení to stáhlo nějaké svinstvo.. takové ty jejich upravy určitě víte co myslím. Vždy pak stačilo si v /main složce najít jméno toho serveru a soubor smazat a hra bylo nedotčená.. tedy až do teď, byl jsem na Tesla serveru a toho jejich modifikovaného menu jsem se nedokázal zbavit. Reinstal hry, smazaní všeho co mělo něco společného s activision nepomohlo, Nechápu.

Hra si ale pamatuje mé nastavení, a v singlu dokonce mám uložený můj dosavadní postup. Kam si tedy hra v sedmičkách ukládá save a ten sajrat z jinych serveru?

Vyguglil jsem jednoho člověka co tohle umístění také hledal, odpověď ale nedostal.

Neví tedy někdo prosím jak vymazat upravy jinych serverů, respektive dostat se k sejvům a proč mi space nedovolí používat další tlačitka na kryse?

To přeinstalování hry zkus komplet. Předpokládám, že jsi ji smazal přes ccleaner nebo podobný program, jinak by ti tam save a nastavení nezůstalo. Zkus natvrdo smazat celou tu složku se hrou tak, že ji šoupneš do koše a koš posléze vyčistíš.

Pochybuji, že by tento problém způsoboval space. Sám mám na těchto tlačítkách nastavené házení granátů a jde mi to normálně, též na windows 7 64 bit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 25.11.2014, 22:33
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




odinstalováno přes cod uninstal, přes ovládací panely, smazáním složky vše následně vyčistěno, restartováno ale stejně po další instalaci azapnutí hry tam mám ten svůj sejv a to jejich pošahané menu. Sedmičky musí mít někde schovanej cod profil nebo tak něco. Třeba u cod MW to je schovaně naprosto dementně v složce appdata v userovi ale u cod2 to bude ještě větší nesmysl.

Ohledně těch tlačítek, pokud to nedělá space, tak mi neleze od makovice jak to že v singlu a jinde v multaku to funguje správně.. sad.gif


ale dík za radu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sub-Zero
příspěvek 26.11.2014, 08:51
Příspěvek #4


Qui ventum seminat, turbinem metet!
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 head admin
Příspěvků: 5497
Registrován: 14.08.2006
ID: 16943




Pro zachování funkčnosti všech potřebných tlačítek je třeba modifikovat oba config_mp.cfg - jak ve složce main/players/nick, tak ve složce mappack/players/nick. V případě klanbáze pak ještě ve složce kb.


--------------------
"To přeci každej civilizovanej člověk ví že když tluče, a někdo na něj zatluče, že na něj tluče proto aby netlouk!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 26.11.2014, 16:27
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




Tak po X hodinách jsem to stále nevyřešil, nicméně se mi to náhodou povedlo ochcat.. Activision složku z filesu jsem přetáhl na plochu a po zapnutí hry, je vše na novo. Žádné cizí menu, žádný save. Nerozumím tomu ale funguju je to :)

Co se těch tlačítek týče, tak zaboha nemohu vyřešit jak si na kryse nastavit změnu zbraně.

V tom comfigu jsem si našel changeweapon stim že tam bindu MOUSE4... vubec to ale nejde, zkoušel jsem všechny možné kombinace

"

origo config


bind S "+back"
bind W "+forward"
bind X "openScriptMenu ingame changeweapon"
bind Y "chatmodeteam


Poradí někdo?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreamy
příspěvek 26.11.2014, 22:28
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 16
Registrován: 21.12.2008
ID: 28473




tak sem přišel na to že sem to psal špatně.. správně to je bind MOUSE4 "weapnext"
ale ono to pořád NEJDE, v menu hry se mi už zobrazuje že změna zbraně je mouse 4 ale to je tak všechno. V singlu to funguje, v multaku na jinych serverech take ale na GP prostě ne, to už přece není možné, proč to tady ignoruje nastavení?

oba config soubory jsou stejné
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.04.24 - 07:42
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist