IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

5 Stran(y): V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ET:QW, Druhá šance a opět zklamání :( na GP
IAczech
příspěvek 22.09.2007, 10:13
Příspěvek #1


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




1) děsné sekaní na začátku hry, než hra zjistí že máte asi akcelerovanou grafiku!! Je to děsný, ale když tohle člověk překousne tak to jde v pohodě ...
2) klečení nebo ležení ... uplně k ničemu, je to tak rychlé, že se tyto dvě funkce absolutně eliminují ze hry, jediné co je dobré mít zapnutý nestálý běh, který vám zajistí že ste netrefitelní...
3) Engine je hodně odfláknutý, po většinu času je vidět jak se vojáci kloužou..
4) Grafika proti BF2142 se nedá absolutně srovnat (díky tomu tato hra jde každému).
5) Vojáci vydrží tolik ran, kam se na to hrabe QUAKE...
6) Letada vypadají na zemi moc pěkně, ale další chyba, když do něho nasednete samo se vám rozletí tak neuvěřitelnou rychlostí, že je člověk rád, že nechcípne a když mu letadlo zbyde na 60% života tak je to už hodně dobré... Transpor je v pohodě, ale útočné letadlo děs...
7) poslední věc naní tam autobalance takže klidně hrajete 3vs8 jak se nám stalo zde na GP ...

Aby sem jenom nenadával:
Hra má i své kladné stránky! (povolání a každé povolání je potřeba k postupu dopředu)...
Inženýři opravují mosty jinak se prostě na druhou stranu nedostanete... Sniper HACKUJE hlavní základnu STROGů... atd atd ... Myšlenka hry je opravdu dobrá... Jen škoda že tak dobrý nápad je pěkně v pič...
Největší sranda je snad hrát za supporta a odpalovat malé taktické jaderné hlavice na nepřítele :o))

Toto je jenom výčet chyb kterých si všimne každý lajk ...

Osobně je to pro mě zklamání... vidim v tom jen prach obyčejnou hopsačku, bohužel... Skvělá myšlenka pohřbena odfláknutou prací... thumbsdown.gif body 65-70% a to jenom za dobrou myšlenku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Conan
příspěvek 22.09.2007, 10:22
Příspěvek #2


Serve & Protect ! Modelín
Ikona skupiny

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 8019
Registrován: 26.01.2004
Bydliště Chrudim
ID: 908




Hral si nekdy klasicky ET ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 22.09.2007, 10:34
Příspěvek #3


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




QUOTE(Conan @ 22.09.2007, 11:22) *
Hral si nekdy klasicky ET ?

Jooo a to je ta samá hopsačka, ale myslel sem že tady se trošku přiblíží do jiné sféry ... a néé, že udělají kopii v nové grafice thumbsdown.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frostys
příspěvek 22.09.2007, 12:47
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1874
Registrován: 08.05.2006
ID: 14791




Tak ty si dobrý magor. Avatar 1,2mb.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
O|2K
příspěvek 22.09.2007, 13:31
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 77
Registrován: 21.01.2006
Bydliště Praha 4 - Krč
ID: 10714




Ono je to demo na GP? Koukám, že si zase po půl roce nainstaluju GP klienta.
Btw: Ijáčku ten avatar je tak extrémní, že až ani neni pěknej.
Edit: No tak jsem to hrál a nijak extra nadšenej z toho nejsem, ale mě nikdy nebavily hry jako je Battlefield...

Příspěvek upravil O|2K, 22.09.2007, 15:08.


--------------------
92% of teens have moved onto hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sawier
příspěvek 22.09.2007, 13:38
Příspěvek #6



Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3707
Registrován: 23.12.2005
ID: 10196




jdu to testnout ale az budu na druhem compu

Příspěvek upravil saWier, 22.09.2007, 13:39.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 22.09.2007, 16:00
Příspěvek #7


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:13) *
1) děsné sekaní na začátku hry, než hra zjistí že máte asi akcelerovanou grafiku!! Je to děsný, ale když tohle člověk překousne tak to jde v pohodě ...

Hmm, že já takový problém nemám.. a nebude to tvou operační pamětí nebo předpotopním HW?

QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:13) *
2) klečení nebo ležení ... uplně k ničemu, je to tak rychlé, že se tyto dvě funkce absolutně eliminují ze hry, jediné co je dobré mít zapnutý nestálý běh, který vám zajistí že ste netrefitelní...

Dle tohoto prohlášení nemáš evidentně zkušenosti s herním systémem.

Samozřejmě pro nezkušeného hráče je mnoho věcí, které se mu zdají nepoužitelné? Proč, jelikož si je neosvojil a neumí je použít.

QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:13) *
3) Engine je hodně odfláknutý, po většinu času je vidět jak se vojáci kloužou..

Úroveň animací nemá s enginem NIC společného.

QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:13) *
4) Grafika proti BF2142 se nedá absolutně srovnat (díky tomu tato hra jde každému).

Klíčem je u MP her hratelnost, ne grafika.

QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:13) *
5) Vojáci vydrží tolik ran, kam se na to hrabe QUAKE...
6) Letada vypadají na zemi moc pěkně, ale další chyba, když do něho nasednete samo se vám rozletí tak neuvěřitelnou rychlostí, že je člověk rád, že nechcípne a když mu letadlo zbyde na 60% života tak je to už hodně dobré... Transpor je v pohodě, ale útočné letadlo děs...
7) poslední věc naní tam autobalance takže klidně hrajete 3vs8 jak se nám stalo zde na GP ...

Nj, jenže to by ses musel nejříve trefit. Když se trefíš, tak na zabití ze samopalu stačí pár ran .-)

QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:13) *
6) Letada vypadají na zemi moc pěkně, ale další chyba, když do něho nasednete samo se vám rozletí tak neuvěřitelnou rychlostí, že je člověk rád, že nechcípne a když mu letadlo zbyde na 60% života tak je to už hodně dobré... Transpor je v pohodě, ale útočné letadlo děs...

Pozor, nesmíš se opírat rukou o SHIFT, pak ti to lítá samo.. whistle.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sawier
příspěvek 22.09.2007, 16:03
Příspěvek #8



Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 3707
Registrován: 23.12.2005
ID: 10196




nj s tim litanim je to jak v ET :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 22.09.2007, 16:03
Příspěvek #9


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(IAczech @ 22.09.2007, 11:34) *
Jooo a to je ta samá hopsačka, ale myslel sem že tady se trošku přiblíží do jiné sféry ... a néé, že udělají kopii v nové grafice thumbsdown.gif

Wolfenstein: Enemy Territory a Enemy Territory Quake Wars jsou dvě zcela jiné hry, které na sebe nijak nenavazují.

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 22.09.2007, 16:03.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shisha
příspěvek 22.09.2007, 16:45
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 617
Registrován: 12.05.2007
ID: 20684




Jak si mam udelat to s tim punk busterem mi to pise ze ho musim mit do hry povolenej a jak se zptaky reconectnu diky....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tatarkas
příspěvek 22.09.2007, 18:48
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1092
Registrován: 04.09.2005
ID: 8382




V mnoha bodech má IA pravdu.

Nejvíc mě tady štve právě to, že všichni poskakují a při tom naprosto v pohodě střílí.


--------------------
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General George S. Patton
Go to the top of the page
 
+Quote Post
O|2K
příspěvek 22.09.2007, 19:07
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 77
Registrován: 21.01.2006
Bydliště Praha 4 - Krč
ID: 10714




Zizou: Musíš to zaškrtnout v Play Online vlevo nahoře.


--------------------
92% of teens have moved onto hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature


Go to the top of the page
 
+Quote Post
IAczech
příspěvek 23.09.2007, 04:16
Příspěvek #13


Jsem MafesX věřte mi ??
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4953
Registrován: 12.01.2006
Bydliště Barel s žíravinou
ID: 10551




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 22.09.2007, 17:00) *
1)Hmm, že já takový problém nemám.. a nebude to tvou operační pamětí nebo předpotopním HW?
2)Samozřejmě pro nezkušeného hráče je mnoho věcí, které se mu zdají nepoužitelné? Proč, jelikož si je neosvojil a neumí je použít.
3)Klíčem je u MP her hratelnost, ne grafika.
4)Nj, jenže to by ses musel nejříve trefit. Když se trefíš, tak na zabití ze samopalu stačí pár ran .-)
5)Pozor, nesmíš se opírat rukou o SHIFT, pak ti to lítá samo.. whistle.gif

1) HW dost pochybuju ... možná by nebylo od věci nebýt línej a cvaknout na Xfire profil, kde vidíš můj PC teehee.gif
2) Noo o zkušenosti by sem nemluvil, viz Xfire... pak možná pochopíš co mám nahráno a opravdu to není jedna hra...
3) BF2142; BF2 asi tak nějak zní má odpověď (spojení dobré hry+grafiky)... spojení obou dělá skvělou hru! To ET: QW opravdu nemá...
4) Ono se i trefíš, ale to ten hráč musí stát na místě a ještě se zmateně otáčet a pokuď možno nehýbat... Když to srovnám s BF2142, to se ani srovnat nedá...ET:QW je na sestřelení nepřítele mnohem horší, protože opravdu vydrží děsně moc.... (byla by to dobrá hra, ale chtělo by to ještě hodně opatchovat, myšlenka skvělá, ale pohřbena svýma nedostatkama).
5) Nooo stím šhiftem je to fakt, ale já se o něj neopírám, mám to permanentně zapnuté, protože když běháš tak si nesestřelitelný thumbsdown.gif

a 6) to posekávání nazačátku nemám opravdu sám... dost lidí si na to stěžovalo. cca 10sec člověk má 5FPS než se načte celí team a pak se to až rozjede... a lítá to kolem 80-100FPS.

POZN: Včera sem tomu dal další šanci a jde o to si opravdu vybrat charakter který člověka zabaví, mě třeba baví ONLY support... má kobercové nálety a atoma blush.gif Ostatní sou docela suchý ještě je dobrej inža thumbsup.gif
To sou postavičky s kterýma si člověk pohraje a musí u toho trošku myslet whistle.gif


Ono jde o to že 80% lidí ani neví co má dělat a pomateně tam chodí ... to ti pak tu hru otraví, bohužel. Včera Krusty napsal vyjádření z hraní a měl absolutní pravdu, že GP děti prostě takové hry nezvládají. Když chytneš dobrý team který využije svůj kooperativní potenciál tak druhá strana je za pár minut OUT... ale to se tady na GP málo kdy stane.

A pro všechny co to ještě nehráli... POSLOUCHEJTE co vám hra říká!!! A hlavně poslouchejte zkušenější hráče z teamu, ať nepobýháte jak nooby po mapě a nebudete vědět co dělat !! biggrin.gif Pak akorád mršíte hru těm zkušenějším... kteří vědí co říkají, když máte něco udělat... Tady opravdu záleží na každém povolání. A když si hrajete DM ONLY RAMBO styl tak nikomu tím nepomůžete a ste pouze zátěž a zabíráte místo...

Příspěvek upravil IAczech, 23.09.2007, 05:34.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CyboPat
příspěvek 23.09.2007, 08:51
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3162
Registrován: 25.10.2003
ID: 223




Nějaké záškuby jsem nezaznamenal a to už mám předpotopní gfx (nvida 6800GT+2GB RAM+CPU Intel 2.1 GHz dual core). Hraju na low detaily, 1280x800 v okně. Jede to kolem 100 FPS.

V této hře je prostě tým na prvním místě. To že nebudete ve výsledkové tabulce vás trápit nemusí, protože třeba díky vám tým vyhrál, kdy jste lamil celou hru a pak za GDF položil finální bombu, která pár vteřin před limitem vybuchla. To strogy potěší... biggrin.gif

Než začnete psát blbosti typu: TO STE TAKOVÝ LAMY CO MI NECHTĚJÍ ŘÍCT CO MÁM DĚLAT... - jako jeden týpek včera. Strašně se divil, proč mu nikdo neodpovídá. Lidi co už ví co mají dělat jen určitě teď protočí očima. Tam se "co se má dělat" pořád mění. PROSTĚ STAČÍ ČÍST!!! BF2 je proti tomuhle v ohledu splnění mise velice jednoduché.

Nelze zde vyzdvyhnout nějakou třídu (medic, eng, sold ..) nad druhou. Každá má svojí důležitou úlohu ve splnění (nedovolil bych si tvrdit, že některá je suchá) a mise jsou tak postavené, že bez některých to ani nedokončíte. Funguje zde taky spolehlivě systém "kámen nůžky papír". Na vše je obrana a naopak.

Takže než tam vlítnete, tak si raději něco o tom přečtete zde (etqw.cz nebo v angličtině zde ETCW 4 newbies) a? se to zlepší. thumbsup.gif

Pro blázny co dělají dema jsem si dovolil něco ze své zahrádky wink.gif :

Download: http://www.cybopat.net sekce Visual Basic


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beluga
příspěvek 23.09.2007, 12:16
Příspěvek #15


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




jakkoliv sekce na kterou na tech tvych strankach kliknu mi hodi chybu "page cannot be found"


--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 10:53
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist