IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Stížnost na "admina", aneb já můžu ty ne.
MyGun.
příspěvek 08.10.2009, 18:45
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




nevim jestli tady má cenu psát, ale když dělaj na GP admini takoví kreténi typu Djumbo, kterej akorát ve hře otravuje a své PRAVÉ povinosti nejspíš ani neplní, tak musím. Hraje se suply, po získání flagu za allies na nás pošle djumbo pár spawnkill náletů, nikdo nic, ON je přece admin, no mám panzu tak si to ráčím na axis spawn, ofc zastavit co nejvíc němců a? můžou mí spoluhráči bezpečně opravit crane...po pár panzách už přicházi jeho trapné upozornění, napsal jsem mu "ty můžeš a já ne??" odpověď žádná. Znovu jsem jich U spawnu pár zabil, jeden mě nazval mamordem, tak jsem votoval mute, kdo by to řekl že. Djumbo hned "duvod mute?" mu napíšu že vulgarismy, vote ofc failed, admin NIC až na to že mi dá 2h ban za "spawnkill". TAK MI ŘEKNĚTE CO JE TOHLE ZA JEDNÁNÍ? chci aby se Djumbo vyjádřil zde, popřípadě i jiní admini, ne a? se Djumbo vybrečí Fatherovi přes icq or whatever a dopadne to jako vždy, admini jsou svatý a já zlý.

ps. nevím, s Djumbem mám pořád problémy, většinou teda když je v protějším týmu, asi má mindráky že si ho pořád dávám, občas dostane na full, nevim, ale chová se jako idiot.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 14.05.24 - 15:59
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist