IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

2 Stran(y): V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> PB kick PnkBstrB.exe heartbeats stopped - vyřešeno (?), Service Communication Failure: PnkBstrB.exe heartbeats stopped
Hodnocení 5 V
malE__)__
příspěvek 16.01.2009, 00:47
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 16.01.2009
ID: 28905




Zdravím,

myslím, že většina z Vás se s tímto problémem už setkala. Není to nic příjemného, a není to jen problém serveru GamePark.
Já sám jsem s tímto "PB kickem" měl docela slušný problém. Řešil jsem ho celkem asi 1 den. Pak bylo vše OK. Myslel jsem si, že problém závisí na tom, jaký máte PC, připojení atp..., že řešení je pro každého individuální. O moji radu jsem se podělil celkově se 4 lidmi, kterým pomohla okamžitě. Na požádání Lady, jsem se rozhodl, že se podělím i s Vámi.

O co tedy jde?
Z různých anglických a českých zdrojů jsem se dozvěděl, že tento PB kick způsobuje především brána firewall. Je zajímavé, že nepomohlo její vypnutí, ba naopak. PB využívá dva spouštěcí soubory s názvy: "PnkBstrA.exe a PnkBstrB.exe", které přestávají správně pracovat. No, není důležité v čem přesně problém spočívá. Sám to nevím úplně do detailu :).

Jak problém vyřešit?

1)
Nejprve doporučuji (pokud si "troufnete"), odinstalovat bránu firewall a ponechat jen tu základní. Dále vyresetujte její nastavení (bránu firewall, však nechte zapnutou). Vyresetujete ji tak, že otevřete Ovládací Panely/Brána firewall kliknete na "změnit nastavení" mělo by se Vám otevřít okno a v něm tři záložky. Najděte záložku "rozšířené" a kliknete na "výchozí nastavení" (neznám ty názvy přesně, mám visty a navíc anglicky, takže musíte trošku improvizovat - omlouvám se ). Jakmile toto uděláte, otevřete opět stejné okno a klikněte na záložku "vyjímky", poté kliknete dole na "přidat program" a nalistujete "PnkBstrA.exe" který se nachází defaultně v C:/Windows/System32. To stejné udělejte ještě jednou a přidejte "PnkBstrB.exe". Nezapomeňte kliknout na tlačítko "OK".

2)
Pokud jste připojeni pomocí modemu, restartujte ho. Jednoduše ho odpojíte ze sítě (ze zásuvky) alespoň na 10 vteřin a poté opět zapojíte.

3)
Pokud máte programy na čištění registrů např. CCleaner, nebo Advanced windows care, Free windows registry repair, použíjte je. Dále je dobré nemít v PC viry :) a předpokládám, že máte aktualizovaný PB. To uděláte tak, že na webové adrese www.punkbuster.com kliknete na "CoD2", dále na "Software Updates - Download". Otevře se Vám nová stránka, kde máte nahoře "PBSetup" na ten také klikněte. Rolujte kolečkem dolů a stáhněte si verzi pro Váš operační systém. Pro ty co mají Windows platí "For all windows games" a stánete.

Nyní najděte stažený soubor a přesuňte ho (není to nutné, ale pro přehlednost lepší) do složky hry, konkrétně do složky "pb". Otevřete jej a začněte instalovat - otevře se licenční okno a my samozřejmě souhlasíme :) - klikněte na "I Agree". Mělo by se otevřít okno PBsetup. Dále klikněte na "Add game" najděte CoD2 a opět potvrdíte tlačítkem se stejným názvem "Add game". Pokud máte, kliknete na záložku "check for updates" a počkáte.
Až se stáhnou nové verze souborů, můžete okno zavřít. V lepším případě Vám to vyhodí hlášku, že PB nepotřebuje novější verzi - "No new updates needed. All versions are up to date." Pokud ano, jednoduše kliknete na tlačítko "OK".

5)
Klasická rada :) Restartujte PC.
________________________________________________________________

*pozn.
Hrajte se zapnutým GP klientem!!!!!! :P

________________________________________________________________


Nyní už stačí vyzkoušet jestli se vše podařilo. Dejte si pozor, až budete spuštět hru, bude se Vás Windows ptát jestli chcete hru blokovat nebo odblokovat. Klikněte na "Odblokovat" (unblock).

Tak, to je z mojí strany vše. Pokud se Vám zdá toto řešení jako absolutní kravina, tak se omlouvám, mě a mým kamarádům, pomohlo.

Kdybyste chtěli s něčím pomoct, nebo si nevěděli rady, napište mi na ICQ: 449036467.
Ještě bych dodal, že toto řešní bylo aplikováno na OS Windows XP a Vista.

ps: nezneužívejte prosím mého ICQ. Prvně zkuste problém vyřešit podle tohoto článku.
děkuji



mějte se


malE

Příspěvek upravil malE__)__, 16.01.2009, 01:26.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MasterMajkl
příspěvek 16.01.2009, 09:08
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 650
Registrován: 14.12.2004
ID: 4050




Tohle všechno je moc hezké. Až na to že s Firem to vůbec nemá co dělat. Je zajímavé že do vánoc to šlo všechno ok. 6 let hraji s firem všechny hry a v pohodě.
Včera jsem oběvil další takovou zajímavůstku. Když pujdu do místnosti kde hraje minimum hracu řekněme 7 tak mě pb nekopne. Jeli jch tam cirka 20 letim po minutě.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
malE__)__
příspěvek 16.01.2009, 14:13
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 16.01.2009
ID: 28905




Nerikej, ze to nema co delat s firewallem kdyz to sam presne nevis. Me a nekolika lidem pomohlo nastavit ji defaulntni hodnoty. Nikdo presne nevi jak ten PB funguje a jsem si jistej, ze vsechno prochazi pres filtr co je ve firewallu. Nedokazu ale vysvetlit proc nepomaha jeji vypnuti.

Podle me je zakopanej pes v poskytovateli. At uz to ma neco spolecnyho s packetloss ...nevim. Treba jde jen o ztraceny packet a nasledny kick. A toto by byl problem poskytovatele. Nekterym staci nastavit vychozi branu firewall a tim se jeji propustnost zrejme pro cod zlepsi. Ona se totiz vzdy po nejake dobe opet prenastavi aniz bysme neco menili. Takze ani toto reseni neni uplne :). Az prijdes na jine, lepsi reseni,napis prispevek prispevek. Je mi jasny, ze to nepomuze vsem. Bohudik me a par lidem ano


Ty rikas, ze s FW to nema co delat jen proto, ze ti to nepomaha. Ale tak to nemusi byt. Verim tomu, co jsem se dozvedel na portalu game-violations a punkbuster.com
_________________________

Jeste bych dodal. To neznamena, ze kdyz hrajes napriklad csko, ET, americas army apod. Hry, kde je take PB, ze vse pracuje stejne jako v CoD2. Takze se ani nesmis divit, ze te to treba kickuje jen v cod. A to jak jsi rikal, ze to zavisi na poctu hracu. To je mozna pravda. Nakonec, cim vice lidi, tim je sit vice zatizena. Neni, tak velka sance prijimat vsechny packety jako kdyz je na serveru napriklad jak rikas 7 lidi. Kdybychom sli hloubeji, existuje neco jako pristupova metoda, priorita atd... tyto veci hraji take velkou roli a kdyz se na tebe proste "nedostane" letis. To jsem mozna prehnal, ale i tento pripad muze nastat. A myslim, ze lidi PB kickuje porad za podobnou vec viz. Lossing key packets.

zkus jeste tento prikaz /cl_packetdup 5 - Zmensi riziko ztraceni packetu. (myslim, nebo to funguje podobne).

Příspěvek upravil malE__)__, 16.01.2009, 14:39.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anastaz
příspěvek 16.01.2009, 15:04
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1584
Registrován: 18.05.2007
Bydliště H. B.
ID: 20725




Po tý reinstalaci PB ještě vlezte do start>nastavení>ovládací panely>nástroje pro správu>služby. Tam zkontrolujte, jestli je PnkBstr.exe nastaven na spouštění "Automatikcy". Jesli ne, tak nastavte. Restart PC.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MasterMajkl
příspěvek 16.01.2009, 15:15
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 650
Registrován: 14.12.2004
ID: 4050




Pořád si musím stát zatím že toto není problém FW. A poskytovatele už vůbec ne. Jelikož mam poskytovatele pořád stejného stejný FW atd....a jak jsme uvedl do vánoc cod na GP naprosto v pohodě.A uplne normalni bylo ze jsme mel odevrene 2 hry prohlizec sosani z torrentu atd...a ze bych trpel nejakym problemem se ztratama paket a jinejch veci, nic takoveho.
Jinak v nastaveni FW mam vyjimku na cod a pb ale jak jsme napsal bez efektu. Tento problem je bud za 1. Samotnym cistym problemem PB. Nebo problemem serveru. Ničim jinym to u mě není i kdyby jsi mi napsal 100 jinych argumentu že je. Věnuju se online hraní už hodně dlouho a když zjistim že to není u mě tak..... grrr.gifwhistle.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Legio IX
příspěvek 16.01.2009, 15:20
Příspěvek #6


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8102
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




QUOTE(MasterMajkl @ 16.01.2009, 15:15) *
Nebo problemem serveru.

Taky bych to viděl na problem serveru a nebo poskytovatele připojení k netu .

btw : co máš za poskytovatele ? Jesli nějaký místní Wi-fi , tak u toho je možný vše ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
malE__)__
příspěvek 16.01.2009, 17:13
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 16.01.2009
ID: 28905




RE: MASTRMAJKL


no ok. Budiz :) Me je to celkem volny. Ja jsem napsal nejakej clanek kterej by to mohl resit. Pokud to tobe nepomaha a minis se hadat, tak ja ne. Me hra funguje vpohode. To ze si ty nezahrajes je me fuk :) uprimne...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sub-Zero
příspěvek 16.01.2009, 17:13
Příspěvek #8


Qui ventum seminat, turbinem metet!
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 head admin
Příspěvků: 5497
Registrován: 14.08.2006
ID: 16943




QUOTE(MasterMajkl @ 16.01.2009, 15:15) *
Pořád si musím stát zatím že toto není problém FW. A poskytovatele už vůbec ne. Jelikož mam poskytovatele pořád stejného stejný FW atd....

Tento problem je bud za 1. Samotnym cistym problemem PB. Nebo problemem serveru. Ničim jinym to u mě není i kdyby jsi mi napsal 100 jinych argumentu že je. Věnuju se online hraní už hodně dlouho a když zjistim že to není u mě tak....

Také máš stejnou verzi PB, jako kdysi, když máš v původním stavu i FW? Trošku zcestný argument.
Znovu- s PB jsme nic nedělali. Jelikož se ale PB aktualizuje každou chvilku, tak v čem tedy asi bude chyba?
Je zajímavé, že mě PB na serverech nekope, jak je rok dlouhý. Max. za packetloss, a to všehovšudy 2x celkově za celou dobu, kdy se na GP hraje 1.3, jinak vůbec nic. Pokud by byl problém na serveru, tak mi řekni, jak je možné, že nejen mě nechává PB žít? Že by defaultním konfigem a žádnými zásahy do hry? Nevim.
Chápu, že je nejjednodušší kopat okolo sebe, ale v tomhle případě kopeš špatně :)

e: Jinak MaIe, díky za snahu thumbsup.gif

Příspěvek upravil Sub-Zero, 16.01.2009, 17:14.


--------------------
"To přeci každej civilizovanej člověk ví že když tluče, a někdo na něj zatluče, že na něj tluče proto aby netlouk!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
malE__)__
příspěvek 16.01.2009, 17:15
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 4
Registrován: 16.01.2009
ID: 28905




Dik sub-zero. NICE ONE
_________________________________

RE: Anastaz

JJ to je taky pravda. Na Vistach je to sice trosku jinak, ale vetsina ma stejne asi XP. To co rika Anastaz udelejte. Pro kontrolu jestli se tyto procesy spousteji.

Příspěvek upravil malE__)__, 16.01.2009, 17:19.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anastaz
příspěvek 16.01.2009, 17:46
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1584
Registrován: 18.05.2007
Bydliště H. B.
ID: 20725




QUOTE(malE__)__ @ 16.01.2009, 17:15) *
Dik sub-zero. NICE ONE
_________________________________

RE: Anastaz

JJ to je taky pravda. Na Vistach je to sice trosku jinak, ale vetsina ma stejne asi XP. To co rika Anastaz udelejte. Pro kontrolu jestli se tyto procesy spousteji.


Ano, dost často je tahle služba nastavená špatně a nepouští se automaticky.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MasterMajkl
příspěvek 17.01.2009, 10:03
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 650
Registrován: 14.12.2004
ID: 4050




QUOTE(Legio IX @ 16.01.2009, 15:20) *
Taky bych to viděl na problem serveru a nebo poskytovatele připojení k netu .

btw : co máš za poskytovatele ? Jesli nějaký místní Wi-fi , tak u toho je možný vše ...



Wi-finu no fuj :-)
Mam to co jsem mel od dob gamezone.....Kabel.
Ale v pohodě hlavní admin (fuj mě to nejde z pusy) mi to vysvětlil už. thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Legio IX
příspěvek 17.01.2009, 10:08
Příspěvek #12


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8102
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




QUOTE(MasterMajkl @ 17.01.2009, 10:03) *
Wi-finu no fuj :-)
Mam to co jsem mel od dob gamezone.....Kabel.
Ale v pohodě hlavní admin (fuj mě to nejde z pusy) mi to vysvětlil už. thumbsup.gif

Poslední co asi můžeš zkusit (mě to kdysi pomohlo) :
Odinstalovat PB , kompletně vymazat složky PB ze hry i ze složky Local . Znovu nainstalovat patch 1.3 . Restartovat PC i modem .
Je to asi poslední možnost .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MasterMajkl
příspěvek 17.01.2009, 10:15
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 650
Registrován: 14.12.2004
ID: 4050




QUOTE(Legio IX @ 17.01.2009, 10:08) *
Poslední co asi můžeš zkusit (mě to kdysi pomohlo) :
Odinstalovat PB , kompletně vymazat složky PB ze hry i ze složky Local . Znovu nainstalovat patch 1.3 . Restartovat PC i modem .
Je to asi poslední možnost .

To už jsem taky vyzkoušel. :-) Hele moc ti dík za pomoc....tak hrát mi jde na jinych serverech tak už mě to tak nějak je jedno. Jen škoda schází mi jak se děti urážej a obvinujou z cheatovani. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lukino
příspěvek 17.01.2009, 12:32
Příspěvek #14



Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 7583
Registrován: 05.07.2006
Bydliště Plzeň
ID: 16142




Je to asi docela blbost, ale už fakt nevím. Poslední měsíc, dva mám problém s grafikou, asi se přehřívá. Chvíly hraju v pohodě a pak to začne lagovat a nakonec mě kopne PB s tímhle důvodem. Je možný, že to bude nějaký HW problém?? Ale asi ne :-)


--------------------
*Ono z úrovně chodníku vypadá přijíždějící sanitka poněkud smysluplně...

*Lidský život je příliš velký na to, aby mohl být ztracen...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Legio IX
příspěvek 17.01.2009, 13:15
Příspěvek #15


Flirting, fun and new connections without obligations.
Ikona skupiny

Skupina: CoD2 admin
Příspěvků: 8102
Registrován: 04.02.2006
Bydliště Usa
ID: 11588




QUOTE(Lukino @ 17.01.2009, 12:32) *
Je to asi docela blbost, ale už fakt nevím. Poslední měsíc, dva mám problém s grafikou, asi se přehřívá. Chvíly hraju v pohodě a pak to začne lagovat a nakonec mě kopne PB s tímhle důvodem. Je možný, že to bude nějaký HW problém?? Ale asi ne :-)

Zkus tu grafiku pořádně očistit od prachu a podívej jestli se na ní točí větráček . PB by s vadnou grafikou neměl mít nic společného .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 24.04.24 - 03:15
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist