IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> NEW ADMIN
Falty
příspěvek 20.03.2008, 17:34
Příspěvek #1


Kostěný strašák


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 522
Registrován: 04.04.2005
Bydliště Východní Čechy
ID: 5749




Trochu jsem popřemýšlel. Možná, že by nebylo na škodu, kdybych odešel do SoF důchodu. innocent.gif Prakticky už nehraju a také mě omrzela administrativní činnost s tím spojená: úpravy serverů a pořádání turnajů atd. Pokud máte někdo chu? se do toho pustit nejsem proti.

Vizi bych měl asi následující:

1. Rozjetí SoFplus a přidání mappacku TCL (total carnage league) samostatně ve spolupráci s Mamertusem
2. Oživení hraní SoFu na GP

Pokud by se to obešlo bez mojí maličkosti bylo by to super. Nerad bych to dával do kupi zase ja. Tomu se snažím právě vyhnout. Zbytečně jsem to odkládal. Však to znáte. Říkal jsem si, že to počká, že na to mrknu za týden možná dva a stále se to odkládalo až do nekonečna. thumbsdown.gif Odhaduji, že se čas od času objevím, ale už to nebude, tak často jako kdysi. teehee.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 20.03.2008, 18:17
Příspěvek #2


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214




Hmm škoda cry.gif , i když je pradva že možná SoF na GP ožije (jsem optimista no :) ... Ale řek bych že ti to moc lidí dělat nepude , ti kteří to umí hrají TCL => nemaji čas a zbytek vlasne neni :)


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MemphiS
příspěvek 20.03.2008, 18:42
Příspěvek #3


oO


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2195
Registrován: 02.11.2003
Bydliště Orlová :-)
ID: 341




myslím, že kdyby se udělal nějaký turnaj, tak by SoF na GP ožilo, alepoň na chvíli smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 20.03.2008, 18:59
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




QUOTE(Falty @ 21.03.2008, 04:34) *
Trochu jsem popřemýšlel. Možná, že by nebylo na škodu, kdybych odešel do SoF důchodu. innocent.gif Prakticky už nehraju a také mě omrzela administrativní činnost s tím spojená: úpravy serverů a pořádání turnajů atd. Pokud máte někdo chu? se do toho pustit nejsem proti.

Vizi bych měl asi následující:

1. Rozjetí SoFplus a přidání mappacku TCL (total carnage league) samostatně ve spolupráci s Mamertusem
2. Oživení hraní SoFu na GP

Pokud by se to obešlo bez mojí maličkosti bylo by to super. Nerad bych to dával do kupi zase ja. Tomu se snažím právě vyhnout. Zbytečně jsem to odkládal. Však to znáte. Říkal jsem si, že to počká, že na to mrknu za týden možná dva a stále se to odkládalo až do nekonečna. thumbsdown.gif Odhaduji, že se čas od času objevím, ale už to nebude, tak často jako kdysi. teehee.gif




ja bych kanditoval na admina ale nemam zas tak skusenosti musel by me nekdo zasvetit : rAs nebo ty :))) snazil bych se ja hodne hraju SoF s ovládaním serveru uz taky neco vim biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-Gladi-
příspěvek 20.03.2008, 19:05
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 139
Registrován: 09.08.2007
ID: 21737




:D No Falty diky za vse. Ale neboj bez tebe se neztratime :) Tobe vsechna cest za ty leta worship.gif worship.gif Hip Hip Falty!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rAs!
příspěvek 20.03.2008, 19:51
Příspěvek #6


Já jsem rAs, ja nejsem jen tak někdo !


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 85
Registrován: 23.10.2006
ID: 18280




Zdravím,

hned na úvod bych chtěl Faltymu poděkovat za výtečnou praci, kterou na sof odvedl.

Co se týče, věcí které jsou potřeba zrealizovat, tak již zmiňovaný mapppack, který jsem z části již vytvořil, ale je ho potřeba jěště doladit a pořádně otestovat zda všechno funguje jak má.

Když bychom přešli k Sofplusu, tak je zde celkem náročné nastavení pro funkci serveru a kterém jsem se bavil s flecckem a ten mi sdělil, že má určité zkušenosti z nastavením, já jsem server se sofplus též zkoušel rozjíždět, ale od jisté doby mi server nefunguje a nevím z jaké příčiny, tak bychom využili funkčnosti flecckova serveru a vše nastavení zkoušeli u něj, a proto bych fleccka viděl do budoucího admin teamu. Určitě bychom uvítali pomoc dalších hráčů - viz malyyy.

Turnaje - zde bych neviděl problém něco vytvořit a z pomocí fleccka administrovat. Co se týče sponsorů pro turnaj nejspíše bychom znovu oslovili skype a udělali turnaj, ale v dohledné době bychom nejprve zrealizovali mappack, do kterého bychom zařadili třeba i nové mapy, které bychom využili na již zmiňovaný turnaj.

Mrzí mě, že SoF už se skoro nehraje, ale myslím, že kdybychom zapracovali na rozšíření mappacku, že bychom mohli pár hráčů přilákat. smile.gif


--------------------

Máte problémy s internetem? - Neváhejte kliknout na banner.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 20.03.2008, 19:57
Příspěvek #7


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




cio, uvodem vsechna cest faltymu.
jinak ras ma pravdu chce to ozivit, chtel bych se timto pripojit at nam ten sof jede podle predstav biggrin.gif
hejj hoou
Go to the top of the page
 
+Quote Post
+-=
příspěvek 20.03.2008, 20:17
Příspěvek #8


součinitel evakuace = 0,6
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 6476
Registrován: 26.08.2005
Bydliště Příbram ...
ID: 8214




QUOTE(flecck @ 20.03.2008, 19:57) *
cio, uvodem vsechna cest faltymu.
jinak ras ma pravdu chce to ozivit, chtel bych se timto pripojit at nam ten sof jede podle predstav biggrin.gif
hejj hoou

Takže to bereš ? :) (né že bych podcenoval mallyho , já jen komu mám začít podlejzat :)


Jinak chce to rozlučkovej večírek !


--------------------
"Kámen - může se hodit."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Falty
příspěvek 21.03.2008, 16:10
Příspěvek #9


Kostěný strašák


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 522
Registrován: 04.04.2005
Bydliště Východní Čechy
ID: 5749




QUOTE(-Gladi- @ 20.03.2008, 19:05) *
:D No Falty diky za vse. Ale neboj bez tebe se neztratime :) Tobe vsechna cest za ty leta worship.gif worship.gif Hip Hip Falty!


Chce to minimálně jednou za rok udělat turnaj. Ideálně po prazdninách, když se ochladí a začne škola. Vyzkoušeno, funguje. Ale musíte počítat s tím, že v SoFu nikdy nebude 20 nonstop hrajících lidí to prostě nejde. thumbsdown.gif Co si budeme nalhávat. blush.gif Jinak Crazymycky psal, že není problém sehnat nějaký ceny, pokud bude reklama v turnaji. thumbsup.gif

Příspěvek upravil Falty, 22.03.2008, 12:22.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
B4.nd
příspěvek 22.03.2008, 10:56
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 21.12.2007
ID: 23677




Ja bych rád do toho šel takže se chci dostat na admina B4.nD
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mallyyy
příspěvek 22.03.2008, 12:12
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 295
Registrován: 13.03.2007
ID: 20141




QUOTE(B4.nd @ 22.03.2008, 21:56) *
Ja bych rád do toho šel takže se chci dostat na admina B4.nD




y ty ses kdo vubec te neznam na SoFu sem te nikdy nevidel ? eh-smiley.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Falty
příspěvek 22.03.2008, 12:37
Příspěvek #12


Kostěný strašák


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 522
Registrován: 04.04.2005
Bydliště Východní Čechy
ID: 5749




Tak jsem přidal PA flecckovi a ještě bych ho dal mallyyymu, ale nevim GPID


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OH killdup LK
příspěvek 22.03.2008, 16:29
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 99
Registrován: 04.01.2007
ID: 19383




Falty...vem za ručičku fleckundu a zmizte!!!

Nikdy mi tu nebudeš chybět-hlavně ne tvoje neoběktivní banování a vlastně mi ani nebude chybět-že pořád jen někdo omílá dokola-jak jsi skvělěj-protože jsi pro SoF něco udělal...Udělal-ale teď děláš prdlačku...

PS:čekám urážky mé osoby,možná se dočkám i něčeho víc-je mi to však uplně ukradený...jen jsem chtěl vyjádřit muj názor...Pá Pá Lá Lá
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flecck
příspěvek 22.03.2008, 20:08
Příspěvek #14


flecck


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 332
Registrován: 25.10.2005
Bydliště Prague street
ID: 9197




QUOTE(Falty @ 21.03.2008, 16:10) *
Chce to minimálně jednou za rok udělat turnaj. Ideálně po prazdninách, když se ochladí a začne škola. Vyzkoušeno, funguje. Ale musíte počítat s tím, že v SoFu nikdy nebude 20 nonstop hrajících lidí to prostě nejde. thumbsdown.gif Co si budeme nalhávat. blush.gif Jinak Crazymycky psal, že není problém sehnat nějaký ceny, pokud bude reklama v turnaji. thumbsup.gif


Jasně, nepočítáme že se připojí zase 30lidí jako dřív, ale možná když bude v turnanji nejen skype sponzor ale jeste se sezene jinej, tak myslim ze to snad pujde. Kdyz se to nepovede tak se to nepovede, ale zkusíme to :)

QUOTE(B4.nd @ 22.03.2008, 10:56) *
Ja bych rád do toho šel takže se chci dostat na admina B4.nD


Jak se ptá mallyyy kdopak jsi?? :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Falty
příspěvek 23.03.2008, 19:54
Příspěvek #15


Kostěný strašák


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 522
Registrován: 04.04.2005
Bydliště Východní Čechy
ID: 5749




QUOTE(OH killdup LK @ 22.03.2008, 16:29) *
Falty...vem za ručičku fleckundu a zmizte!!!

Nikdy mi tu nebudeš chybět-hlavně ne tvoje neoběktivní banování a vlastně mi ani nebude chybět-že pořád jen někdo omílá dokola-jak jsi skvělěj-protože jsi pro SoF něco udělal...Udělal-ale teď děláš prdlačku...

PS:čekám urážky mé osoby,možná se dočkám i něčeho víc-je mi to však uplně ukradený...jen jsem chtěl vyjádřit muj názor...Pá Pá Lá Lá


killdupe tvoje demence mě dojímá, díky. worship.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.03.24 - 23:47
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist