IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Florbalove hokejky, Unihoc, Zone, Salming, Exel, Fat Pipe, (Zii) etc.
Hodnocení 5 V
sh00ter
příspěvek 22.10.2007, 19:47
Příspěvek #1


Panther tělem i duší.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 762
Registrován: 02.07.2006
Bydliště Praha
ID: 16089




Tak sice necekam nejaky kreativni nazory, ale zkusit se ma vsechno.
Vybiram si novou hul(na florbal samozrejme), prozatim mam vybranou Unihoc Player Curve 26, ale nekde na webu sem cet, ze se prej docela dost lame a vyhodit 4 litry(oukej jen 3,2 - sponzorska sleva) za hul abych s ni hral par tejdnu se mi fak nechce, nemate s ni nekdo nejakou zkusenost?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 22.10.2007, 20:05
Příspěvek #2


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910




ok, že to seš ty
1) florbal asi hraješ už závodně... (sem pochopil...)
pravda je, že pokud nejsi nějakej very kůl hráč, tak ty prachy za to nedávej. jsou i jiný hokejky levnější a docela dobrý (ani "dřevo" s florbalkou za 10 litrů nic neudělá)

2) vzpomeň si, jak často ti praská hokejka, pokud je to interval 3 měsíce, můžeš čekat, že za 3 měsíce praskne i tahle
nevěř tomu, že když je drahá, tak vydrží. spolužák měl florballku za 2500Kč (zlevněná byla na 1800, proto ji koupil) a zlomil jsem ji za měsíc.
pokud ti na ní někdo blbě šplápne (a náhoda je blbec) tak to nezachrání

3)cenové jsou dobrý Zone a Unihoc jsou zase lehoučký....i ty levnější
já si kupoval tuhle (taky praskla) od tý doby nejdu nad 1000Kč thumbsup.gif
Zounka

4) je lepší jít někam do obchodu a ošahat si ji a koupit si ji tam, protože co vidíš na netu může vypadat v reálu jinak
taky zkušenost: kámoš si koupil celkem solidní hokejku (na obrázku vypadá normál) ale čepel je tak deb*lně zahnutá, že s ní 50% střel jde do autu i po lehkým střelení -a na obrázku se do ni skoro zamiluješ

5) kupuj taky podle zahnutí (pokud máš střela příklep-tah)

6) zvol i pružnost (podle délky hraní a pozice zadák-před-niversál)

toť vše whistle.gif

edit: tahle čepel je jinak hodně dobrá (kámoše stála 600-800, teď nwm) tak nevim jestli se ti vyplatí dát tolik do hole ;)

Příspěvek upravil !TweeTy!, 22.10.2007, 20:07.


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 22.10.2007, 20:17
Příspěvek #3


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




Jelikož jsem s UNIHOCkou odehrál 2 roky v 1. lize starších žáků, tak ti asi doporučím jakoukoliv UNIHOCu. Ty co jsem měl v ruce byly na to kolik stály kvalitní. Ještě teď ji mám a jediná vada je už moc neprotizkluzová omotávka a naprasklá lopata. Za tu si ale můžu sám, protože jsem s ní jednou mrdl o zem. Mimochodem o její výdrži svědčí i to, že vydržela celý rok a to jsem byl na postu obránce, takže si asi dokážeš představit, jak jsem ji obíjel o protivníky, mantinely, atp.

edit: Možná v té 1. lize to byl jenom rok. :)

Příspěvek upravil Šupex, 22.10.2007, 20:17.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sh00ter
příspěvek 22.10.2007, 21:11
Příspěvek #4


Panther tělem i duší.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 762
Registrován: 02.07.2006
Bydliště Praha
ID: 16089




QUOTE(!TweeTy! @ 22.10.2007, 21:05) *
ok, že to seš ty
1) florbal asi hraješ už závodně... (sem pochopil...)
pravda je, že pokud nejsi nějakej very kůl hráč, tak ty prachy za to nedávej. jsou i jiný hokejky levnější a docela dobrý (ani "dřevo" s florbalkou za 10 litrů nic neudělá)

2) vzpomeň si, jak často ti praská hokejka, pokud je to interval 3 měsíce, můžeš čekat, že za 3 měsíce praskne i tahle
nevěř tomu, že když je drahá, tak vydrží. spolužák měl florballku za 2500Kč (zlevněná byla na 1800, proto ji koupil) a zlomil jsem ji za měsíc.
pokud ti na ní někdo blbě šplápne (a náhoda je blbec) tak to nezachrání

3)cenové jsou dobrý Zone a Unihoc jsou zase lehoučký....i ty levnější
já si kupoval tuhle (taky praskla) od tý doby nejdu nad 1000Kč thumbsup.gif
Zounka

4) je lepší jít někam do obchodu a ošahat si ji a koupit si ji tam, protože co vidíš na netu může vypadat v reálu jinak
taky zkušenost: kámoš si koupil celkem solidní hokejku (na obrázku vypadá normál) ale čepel je tak deb*lně zahnutá, že s ní 50% střel jde do autu i po lehkým střelení -a na obrázku se do ni skoro zamiluješ

5) kupuj taky podle zahnutí (pokud máš střela příklep-tah)

6) zvol i pružnost (podle délky hraní a pozice zadák-před-niversál)

to? vše whistle.gif

edit: tahle čepel je jinak hodně dobrá (kámoše stála 600-800, teď nwm) tak nevim jestli se ti vyplatí dát tolik do hole ;)

jasny todleto vim, jako kdyz ti pride sam darmek na trenink predstavit hokejky tak je to neco jinyho, tu hul sem mel nekolikrat v ruce a zdala se vyborna, pak k ty cene, jako ja uz neresim jestli dam za hul 2500 nebo 3200.
jako jasny, ze si do obrany(to sem zapomnel zminit:D) nekoupim hul s kerou nevystrelis jinak nez tahem, ja uz byl rozhodnutej jit do ty curvy ale prave me zarazilo to ze prej v tatranu kde to skoro fasujou bylo prej hodne reklamaci

QUOTE(Šupex @ 22.10.2007, 21:17) *
Jelikož jsem s UNIHOCkou odehrál 2 roky v 1. lize starších žáků, tak ti asi doporučím jakoukoliv UNIHOCu. Ty co jsem měl v ruce byly na to kolik stály kvalitní. Ještě teď ji mám a jediná vada je už moc neprotizkluzová omotávka a naprasklá lopata. Za tu si ale můžu sám, protože jsem s ní jednou mrdl o zem. Mimochodem o její výdrži svědčí i to, že vydržela celý rok a to jsem byl na postu obránce, takže si asi dokážeš představit, jak jsem ji obíjel o protivníky, mantinely, atp.

edit: Možná v té 1. lize to byl jenom rok. :)

ja prave nakou delsi zkusenoust s unihockou postradam, proto sem zalozil vsude mozne nakej takovejdle topic,


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 23.10.2007, 11:55
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




já bych doporučil Fat Pipe, osobně mám Doggy 33 za 999-1200kč, čepel je super, hraju sní už asi 2 roky a nemůžu si stěžovat....ale pro tebe bude možná dost měkká...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veselý Pumprlík
příspěvek 23.10.2007, 13:31
Příspěvek #6


To je Lister bohůšu


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1159
Registrován: 17.08.2006
Bydliště Český Těšín
ID: 17024




Tak já mám Unihoc EVO2 29 a nemůžu si stěžovat. Dal sem si přímo v obchodě kde sem ji kupoval změnit lopatu ACE s takovým háčkem na konci jelikož střílím často tahem a míček vůbec nesjíždí. Mám již už skoro rok a hraju také první ligu starších žáků. Ale první co sem udělal jak sem si ji koupil tak sem si ji oblepil pruhlednou lepici paskou. A po roce jak bych tu pásku sundal tak je jak nová až na zašedlou omotavku a trochu podřenou lopatu. Myslím že floorballka do těch 2k je dostačující.

EDIT: Ale pro příště bych si vzal asi floorballku s ovalem a zkusil bych bublinu protože je sní tvrdší střela.

Příspěvek upravil Veselý Pumprlík, 23.10.2007, 13:34.


--------------------
Jsem Klokan a jsem na to hrdej :)
Fuck off Cola, Fuck off pizza, best is Slivovica!!
Nehledej mne ženo má.Kde je pivo tam jsem já!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sh00ter
příspěvek 23.10.2007, 15:03
Příspěvek #7


Panther tělem i duší.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 762
Registrován: 02.07.2006
Bydliště Praha
ID: 16089




QUOTE(Repin @ 23.10.2007, 12:55) *
já bych doporučil Fat Pipe, osobně mám Doggy 33 za 999-1200kč, čepel je super, hraju sní už asi 2 roky a nemůžu si stěžovat....ale pro tebe bude možná dost měkká...

ja bych nerek ze je to dobra hul, hlavne je hrozne divny ze ma flex 33 a dela se ve 100, s tou bych strilel nekam do riti

QUOTE(Veselý Pumprlík @ 23.10.2007, 14:31) *
Tak já mám Unihoc EVO2 29 a nemůžu si stěžovat. Dal sem si přímo v obchodě kde sem ji kupoval změnit lopatu ACE s takovým háčkem na konci jelikož střílím často tahem a míček vůbec nesjíždí. Mám již už skoro rok a hraju také první ligu starších žáků. Ale první co sem udělal jak sem si ji koupil tak sem si ji oblepil pruhlednou lepici paskou. A po roce jak bych tu pásku sundal tak je jak nová až na zašedlou omotavku a trochu podřenou lopatu. Myslím že floorballka do těch 2k je dostačující.

EDIT: Ale pro příště bych si vzal asi floorballku s ovalem a zkusil bych bublinu protože je sní tvrdší střela.

podle myho nazoru se ta bublina projevi akorat na golfu a priklepu...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veselý Pumprlík
příspěvek 23.10.2007, 15:31
Příspěvek #8


To je Lister bohůšu


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1159
Registrován: 17.08.2006
Bydliště Český Těšín
ID: 17024




QUOTE(sh00ter @ 23.10.2007, 16:03) *
podle myho nazoru se ta bublina projevi akorat na golfu a priklepu...

Nemáš pravdu. Bublina funguje tak že když třeba zvedneš florbalku a vystřelíš tak v době kdy je hul na zemi a vysilaš míček tak ta síla se přenáší do bubliny(ne do celé florbalky) a jak ji zvedáš tak to jde z bubliny ven a dalo by se říct že te švih je větší.


Takhle sem to někde zhruba četl a bylo mi to tak i vysvětleno v obchodě ale můžete mě opravit.

EDIT: Dá se to použít i u tahu.

Příspěvek upravil Veselý Pumprlík, 23.10.2007, 15:31.


--------------------
Jsem Klokan a jsem na to hrdej :)
Fuck off Cola, Fuck off pizza, best is Slivovica!!
Nehledej mne ženo má.Kde je pivo tam jsem já!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 23.10.2007, 15:40
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




QUOTE(sh00ter @ 23.10.2007, 16:03) *
ja bych nerek ze je to dobra hul, hlavne je hrozne divny ze ma flex 33 a dela se ve 100, s tou bych strilel nekam do riti


hh je i 85 cm a dá se zkrátit....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 23.10.2007, 17:32
Příspěvek #10


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11618
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




QUOTE(Veselý Pumprlík @ 23.10.2007, 14:31) *
Tak já mám Unihoc EVO2 29 a nemůžu si stěžovat. Dal sem si přímo v obchodě kde sem ji kupoval změnit lopatu ACE s takovým háčkem na konci jelikož střílím často tahem a míček vůbec nesjíždí. Mám již už skoro rok a hraju také první ligu starších žáků. Ale první co sem udělal jak sem si ji koupil tak sem si ji oblepil pruhlednou lepici paskou. A po roce jak bych tu pásku sundal tak je jak nová až na zašedlou omotavku a trochu podřenou lopatu. Myslím že floorballka do těch 2k je dostačující.

EDIT: Ale pro příště bych si vzal asi floorballku s ovalem a zkusil bych bublinu protože je sní tvrdší střela.

Tak ovál je, řekl bych, nutnost. V tomhle je ta ergonomie opravdu na místě.

Jo a já mám svoji UNIHOCu lakovanou už od novoty, takže jsem to nějak neřešil. Spíše by mě zajímalo, jestli to dělají. A olepoval jsi to, aby se ti neojebal lak nebo nálepka?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sh00ter
příspěvek 23.10.2007, 17:33
Příspěvek #11


Panther tělem i duší.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 762
Registrován: 02.07.2006
Bydliště Praha
ID: 16089




QUOTE(Repin @ 23.10.2007, 16:40) *
hh je i 85 cm a dá se zkrátit....

tech 85 sem si taky vsimnul, ale za prvy, nebudu si nicit hul zkracovanim, a nebudu se 2 metrama hrat s 85, navic, nestrili se skrtnutim vo zem, ale tim ze behem svihu prohnes hul a tim kickem ty hole strilis a pokud je mmoc mekka tak ti to lita do strany...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
!Tvý?ák!
příspěvek 24.10.2007, 15:39
Příspěvek #12


ofinkáááá
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4468
Registrován: 14.05.2006
Bydliště bylo, je a bude!
ID: 14910




jak tak koukám, ty prachy moc neřešíš, to jsi měl říct hned, v tom případě dbej jen na váhu hokejky trochu s přihlednutím na kvalitu hole (ale ty drahý už jsou kvalitní) = unihoc vede thumbsup.gif


--------------------
Neunundneunzig Luftballons, ihrem Weg zum Horizont.
Jdi s davem, mysli proti davu a hlavně používej Dave.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sh00ter
příspěvek 24.10.2007, 21:32
Příspěvek #13


Panther tělem i duší.


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 762
Registrován: 02.07.2006
Bydliště Praha
ID: 16089




QUOTE(!TweeTy! @ 24.10.2007, 16:39) *
jak tak koukám, ty prachy moc neřešíš, to jsi měl říct hned, v tom případě dbej jen na váhu hokejky trochu s přihlednutím na kvalitu hole (ale ty drahý už jsou kvalitní) = unihoc vede thumbsup.gif

tak me naka vyborna unihoc vyjde stejne jako dobra od jiny znacky...tak jako kdybych dbal jen na vahu tak si koupim top lightku nebo bamboo od unihocu ale zas na druhou stranu me laka ta curva


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veselý Pumprlík
příspěvek 24.10.2007, 22:00
Příspěvek #14


To je Lister bohůšu


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1159
Registrován: 17.08.2006
Bydliště Český Těšín
ID: 17024




QUOTE(Šupex @ 23.10.2007, 18:32) *
Tak ovál je, řekl bych, nutnost. V tomhle je ta ergonomie opravdu na místě.

Jo a já mám svoji UNIHOCu lakovanou už od novoty, takže jsem to nějak neřešil. Spíše by mě zajímalo, jestli to dělají. A olepoval jsi to, aby se ti neojebal lak nebo nálepka?

Na to je myslím nálepka ale stejně bych si to oblepil tak či tak.


--------------------
Jsem Klokan a jsem na to hrdej :)
Fuck off Cola, Fuck off pizza, best is Slivovica!!
Nehledej mne ženo má.Kde je pivo tam jsem já!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MyGun.
příspěvek 25.10.2007, 12:36
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2028
Registrován: 19.11.2005
ID: 9645




btw. jaká čepel je na freestyle nejlepší? a je lepší mít ovál u freestylu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 16.04.24 - 13:38
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist