IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Pozor na clan ACR !!
BlackZoneCZ
příspěvek 15.06.2007, 18:46
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1
Registrován: 15.06.2007
ID: 21002




Klan jmenem -ACR- je banda podvodníků co si musí všechno vyřvat a udělají všechno aby byli nejlepší !!!

Cheaty, zabíjení vlastních, hlasování o vykopnutí - jen proto že se jim nelíbí, že máte hodnost sapér , kterou chce zrovna jeden z jejich spoluhráčů!

Nejsou to hráči,ale podvodníci a "prasata"!!

Já nehraji profesionálně (jen pro pobavení) , ale tohle hraničí se slušností a pravidly!

Zabíjet všechno co se hýbe bez ohledu spoluhráč/protihráč a říkat: "sorry byl jsem nasranej, že mi blbla myš"



Je to hnus, hlavně hráč: -ACR- Hoky pirs(CZ) - to je onen hlavní aktér!! grrr.gif grrr.gif grrr.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Yuri
příspěvek 16.06.2007, 07:42
Příspěvek #2


VC admin


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 262
Registrován: 24.12.2005
ID: 10215




QUOTE(BlackZoneCZ @ 15.06.2007, 19:46) [snapback]516506[/snapback]

Klan jmenem -ACR- je banda podvodníků co si musí všechno vyřvat a udělají všechno aby byli nejlepší !!!

Cheaty, zabíjení vlastních, hlasování o vykopnutí - jen proto že se jim nelíbí, že máte hodnost sapér , kterou chce zrovna jeden z jejich spoluhráčů!

Nejsou to hráči,ale podvodníci a "prasata"!!

Já nehraji profesionálně (jen pro pobavení) , ale tohle hraničí se slušností a pravidly!

Zabíjet všechno co se hýbe bez ohledu spoluhráč/protihráč a říkat: "sorry byl jsem nasranej, že mi blbla myš"
Je to hnus, hlavně hráč: -ACR- Hoky pirs(CZ) - to je onen hlavní aktér!! grrr.gif grrr.gif grrr.gif


bylo by dobre kdyby jsi prilozil nejake dukazni materialy o jejich cinu...


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordGenius
příspěvek 16.06.2007, 21:58
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 81
Registrován: 09.06.2004
ID: 2045




samozdřejmě pokud, budeme mít šanci je při tomto přistihnout budou potrestáni, jak říkal yuri pokud by jsi měl nejaké sreeny toho co delaji mohli bychom to resit hned
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 08:31
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist