IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 4, nejprve si přečtěte naši NÁPOVĚDU, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

> COD4 Promod problém se spuštěním
Jiruss
příspěvek 04.01.2015, 21:36
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 04.01.2015
Bydliště Praha
ID: 46762




Zdravíčko, jak jsem již nakousl v nadpisu, nejde mi se nějak dostat do hry.. Když hraju normal přes hru, tak to funguje, ale nejde mi spustit ProMOD přes GamePark. Jakmile pustim hru, tak mi naskočí klasicky Awaiting Connection 1,2,3,4.. poté naskočí Setting up a začnou se mi stahovat data. Jenže toto stahování trvá asi tak půl vteřiny, jen tak problikne a jede to zas celé znovu. Nechal jsem to takhle cca 10 minut, ale jede to furt dokola. Stává se mi to když založim svuj server, tak i když se chci někam připojit. Pokud se chci někam připojit, tak to podle kamaráda hlásí ingame chybu "<player> dropped download files" ci nebo podobneho. Pokud už je zde podobné téma založeno, tak se omlouvám za repost.

Budu rád za jakékoliv rady, předem díky! rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpovědi
Slamb
příspěvek 04.01.2015, 23:25
Příspěvek #2



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




asi máš vypnutý stahování, proto to nemůže nic stáhnout... to se nastavovalo snad někde v multiplayer options a samozřejmě je možnost to natvrdo změnit v cfg... vůbec nejlepší bude, když si překopíruješ svůj cfg do složky, kterou si vytvořil gamepark promod, a v atributech mu nastavíš jen pro čtení... snad si to pamatuju dobře wow.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Příspěvky k tomuto tématu


Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 27.04.24 - 12:53
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist