IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Flatout2 - první dojmy ze hry, Tak to vidím já
conecting
příspěvek 06.08.2006, 17:10
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 48
Registrován: 23.06.2006
ID: 15883




Zdravím všechny flatou?áky co se nemůžou dočkat pokračování flatout2.
Já jsem mněl možnost tuto hru už testnout a chtěl bych se pochlubit prvními dojmy.
No upřímně můj první dojem nebyl až tak obrovský, protože hra se divně sekala a příliž mnoho věcí na trati jízdu znepřehledňovala. Ale po naštelování grafárny a po odježdění pár kol jsem se velice rychle zorientoval a můžu říct, že ve flatout2 se máte na co těšit. Auta se chovají reálněji, je výběr z mnoha zkratek a výběr auta teď bude mít větší smysl, protože mít rychlé auto se vždy nemusí vyplatit. Možnost jet v teréním autě a drtit rychlá auta v drsném terénu je opravdu sranda. Multiplayer jsem nemněl možnost otestovat, ale určitě si jej vychutnají hráči co mají rádi styl šrotiště. Ve stylu hry start-cíl, čili závod taková zábava asi nebude, ale to záleží, jaký styl máte rádi. Hra nabízí mnoho tras jak pro závod, tak i pro to šrotiště na trati.
Hra se opravdu tvůrcum povedla a na gameparku jistě nesmí chybět. worship.gif
Další poznatky ze hry určitě napíšu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ammoni@c
příspěvek 06.08.2006, 19:09
Příspěvek #2


Ježíš tě vidí...
Ikona skupiny

Skupina: GP redaktor
Příspěvků: 2010
Registrován: 02.03.2004
ID: 1132




to zni zajimave :)
cekam kdy mi konecne dorazi ceska verze, pisu recenzi pro GP..
uz se na tu parbu tesim


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.w3cko©
příspěvek 06.08.2006, 19:40
Příspěvek #3


What you see is what you play!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2868
Registrován: 07.08.2005
Bydliště AUSTRALIA Tangalooma Moreton island
ID: 7847




QUOTE(Ammoni@c @ 06.08.2006, 20:09) [snapback]337452[/snapback]

to zni zajimave :)
cekam kdy mi konecne dorazi ceska verze, pisu recenzi pro GP..
uz se na tu parbu tesim

ti ji poslu i s crekem)) teda pokud umis anglicky thumbsup.gif


--------------------
darovat G body



ドン'トンを見詰める
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.w3cko©
příspěvek 07.08.2006, 11:50
Příspěvek #4


What you see is what you play!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2868
Registrován: 07.08.2005
Bydliště AUSTRALIA Tangalooma Moreton island
ID: 7847




je skoda ze to nejde na serweru GP? mylslim ze je to problem proc se to moc nehraje njn dizzy.gif jinak je to zahul na softik a doporucuju 1g ram a vice pak to je god whistle.gif


--------------------
darovat G body



ドン'トンを見詰める
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ModJiri
příspěvek 07.08.2006, 15:23
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 01.04.2006
ID: 14017




Tady to někdo nevydržel a stáhnul si to :D sám bych si to stáh taky, ale mám limit :( a stahovat z rapidu v herně je taky na nic...
Osobně sem ji eště nehrál, ale co sem měl příležitost číst na flatoutjoint.com od takových hráčů jako sme my, co mají FO jako svojí oblíbenou hru, tak tam byl jeden velmi kritický názor. Už si nepamatuji vše, ale psal tam něco o tom, že objekty mají nulovou hmotnost a při srážce se ani neznění rychlost auta a už tam není řízení amatér/ profesionál a že figurína vyletí už jen opravdu ve výjimečných případech a celé mu to přišlo více podobné NFS.
Můžeš mi to potvrdit?


--------------------
Hraju na GP:
FlatOut
Vietcong
Trackmania Nations
Hraju na GSA:
FlatOut 2
Hraju cez hamachi:
Ground Control II

Go to the top of the page
 
+Quote Post
conecting
příspěvek 07.08.2006, 16:05
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 48
Registrován: 23.06.2006
ID: 15883




Tak to je tak trošku pravda. Předměty na trati teď auto nerozhází jak v fo1 a jízdu trošku zlehčujou. Ale řízení aut je reálnější a proto dovednost řízení je zde důležitá. S NFS bych to nesrovnával, mně osobně NFS nenatchlo. No uvidíte sami. Já jsem zatím nenašel ve flatout2 chybu. thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dr.w3cko©
příspěvek 07.08.2006, 17:23
Příspěvek #7


What you see is what you play!


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2868
Registrován: 07.08.2005
Bydliště AUSTRALIA Tangalooma Moreton island
ID: 7847




QUOTE(ModJiri @ 07.08.2006, 16:23) [snapback]338173[/snapback]

Tady to někdo nevydržel a stáhnul si to :D sám bych si to stáh taky, ale mám limit :( a stahovat z rapidu v herně je taky na nic...
Osobně sem ji eště nehrál, ale co sem měl příležitost číst na flatoutjoint.com od takových hráčů jako sme my, co mají FO jako svojí oblíbenou hru, tak tam byl jeden velmi kritický názor. Už si nepamatuji vše, ale psal tam něco o tom, že objekty mají nulovou hmotnost a při srážce se ani neznění rychlost auta a už tam není řízení amatér/ profesionál a že figurína vyletí už jen opravdu ve výjimečných případech a celé mu to přišlo více podobné NFS.
Můžeš mi to potvrdit?

mno lepci bude kdys pockas na FO2 pak uvidis sam. je to komercni zalezitost chapes ale stoji za to whistle.gif sou tam podobny screeny jako v nfs to je fakt ale jinak to je klasika Fo2


--------------------
darovat G body



ドン'トンを見詰める
Go to the top of the page
 
+Quote Post
n!ghth@wk
příspěvek 08.08.2006, 14:24
Příspěvek #8


Tuning Forever


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 35
Registrován: 14.07.2006
Bydliště KMHZ
ID: 16350




bude to nejlepsi hra tohoto leta thumbsup.gif thumbsup.gif , tesim se jak malej kluk


--------------------



Go to the top of the page
 
+Quote Post
ModJiri
příspěvek 08.08.2006, 15:53
Příspěvek #9





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 01.04.2006
ID: 14017




QUOTE(conecting @ 07.08.2006, 17:05) [snapback]338212[/snapback]

Tak to je tak trošku pravda. Předměty na trati teď auto nerozhází jak v fo1 a jízdu trošku zlehčujou. Ale řízení aut je reálnější a proto dovednost řízení je zde důležitá. S NFS bych to nesrovnával, mně osobně NFS nenatchlo. No uvidíte sami. Já jsem zatím nenašel ve flatout2 chybu. thumbsup.gif

jo už jen pár dní a budu mrvit FO2 taky, díky za bleskovou odpověď :-)
Už sem tě dlouho neviděl na icq, nemáš new číslo? nebo si invisible? :D


--------------------
Hraju na GP:
FlatOut
Vietcong
Trackmania Nations
Hraju na GSA:
FlatOut 2
Hraju cez hamachi:
Ground Control II

Go to the top of the page
 
+Quote Post
slejtr
příspěvek 08.08.2006, 22:50
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 14.07.2004
ID: 2266




Musim rict ze tato hra me nezklamala ... singl sem sice jeste vlastne ani poradne nehral innocent.gif ale nato ja stejne moc nejsem.Souhlasim ze na to rizeni sou tam kladeny vetsi naroky.MP jde hrat primo ze hry na zakladani je potreba stejne porty jako byly tady na GP (coz me velice potesilo protoze je to muj pripad biggrin.gif ) .Zklamalo me vsak v MP nekolik veci zaprve zadny chat takze se nemuzete nijak dorozumet zadruhe tam neni vubec ukazatel pingu ci narodnosti takze musite mit stesti abyste hral aspon s nekym na stejnym kontinentu....jinak stara dobra lobby smile.gif prekvapila me funkce nitro coz je jakysi docasny turbo pridava to na hratelnosti dobry :) dalsi prijemny prekvapeni je velka spousta aut :) jenom me mrzi ze vetsina lidi s kteryma sem to zatim hral to brala doslova jako zavody ale kdyz sem narazil na cloveka meho detruktivniho razeni tak to bylo super maokdy sme dojeli do cile vcelku jde se tam totalne znicit neco jako carmaggedon, jenom je to vsechno ve vetsi rychlosti nez v 1 nitro tomu pomaha a moznost vetsi devastace okoli vytvari velice dobrou kulisu, ve meste to nema chybu.Navic velka moznost nastaveni ... mne FO2 rozhodne nezklamal.(akorat me mrzi nedokonaly crack ktery nekdy zpusobil ze to spadlo sad.gif teehee.gif ) ale zato hra asi moc nemuze innocent.gif

Příspěvek upravil slejtr, 08.08.2006, 22:53.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ModJiri
příspěvek 09.08.2006, 04:39
Příspěvek #11





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 01.04.2006
ID: 14017




a co máš za crack? Sem koukal, že na netu je přístupný patch noDVD od Deviance


--------------------
Hraju na GP:
FlatOut
Vietcong
Trackmania Nations
Hraju na GSA:
FlatOut 2
Hraju cez hamachi:
Ground Control II

Go to the top of the page
 
+Quote Post
slejtr
příspěvek 09.08.2006, 07:46
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 14.07.2004
ID: 2266




Stahl sem verzi i s crackem od reloaded.Ten noDVD patch je tusim na tu verzi na se Star force 4.Nevim jak moc se to tu muze resit pokud by vsak nekdo na neco prisel pisnete mi pls SZ :) chyba se projevuje jenom kdyz nejaky hry hledam, pokud zalozim ja, je to v poho ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ammoni@c
příspěvek 12.08.2006, 17:45
Příspěvek #13


Ježíš tě vidí...
Ikona skupiny

Skupina: GP redaktor
Příspěvků: 2010
Registrován: 02.03.2004
ID: 1132




warez zde prosim vubec nereste, to si nechejte na ICQ... diky


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ModJiri
příspěvek 13.08.2006, 21:31
Příspěvek #14





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 42
Registrován: 01.04.2006
ID: 14017




jasný sry... od toho tu sou přece jiný fóra thumbsup.gif
ale nebejt jich tak to dnes nehrajem, že? biggrin.gif innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
slejtr
příspěvek 14.08.2006, 10:47
Příspěvek #15





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 14.07.2004
ID: 2266




Ja sem si myslel ze se to tu nesmi to je pochopitelne innocent.gif .Kdyztak to promaz thumbsup.gif
Jinak co sem hral tetka s modem a s conectem tak me trochu zarazilo ze sem je videl dost trhane, nevim cim to bylo kdyz sem zkousel davat ping na moda tak kolem 30ms coz je v poho... delalo vam to taky?Mimochodem s tim stunt ste me dostali pac sem to jeste nehral ani v 1 takze vubec nevim jak to ovladat tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 19.03.24 - 12:00
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist