IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Closed TopicStart new topic
> Vraceni hráče NecromancerCZ do funkce admina., Anketa + pár vět proč by se měl vrátit zpět do funkce admina.
NecromancerCZ adminem?
Chtěli byste aby se hráč NecromancerCZ vrátill do funkce admina?
Ano. [ 2 ] ** [22.22%]
Ne. [ 7 ] ** [77.78%]
Celkem hlasů: 14
  
Painkiller
příspěvek 01.11.2011, 21:05
Příspěvek #1


Painkiller22
Ikona skupiny

Skupina: GTA:SA admin
Příspěvků: 814
Registrován: 30.09.2011
ID: 42348




Milí BigHeado chtěl bych se tě zeptat jestli by si nemohl vrátit hráče NecromancerCZ do funkce admina. Sice vím že jeho chování je trochu výbušné ale jinak je to dobrý admin, který se snaží aby na serveru byl pořádek a dodržovali sa pravidla. Kdyby si mu dal ještě šanci, určitě by na tom svém spravaní zapracoval.Co víc dodat je to na tobě ale mohl bys mu dát ještě jednu šanci.

Příspěvek upravil Painkiller, 01.11.2011, 21:06.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 01.11.2011, 21:12
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




Ahoj, Lidi prosím vás o ANo dělal jsem na servru eventy,nicil potizisty,tuning srazy atd.... Za všechno byla adměna pomáhal jsem vam co jsem mohl..
innocent.gif innocent.gif innocent.gif innocent.gif innocent.gif

Příspěvek upravil NekromancerCZ, 01.11.2011, 21:13.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sultik
příspěvek 02.11.2011, 13:57
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 28.12.2010
ID: 36124




1/ Zneužívá admin příkazy. Myslím, že hráč CIPI vyhrál odměnu 100 mega za event a dal mu o 200 mega více.. (300mega)
2/ neustále se na mě portuje a vyrušuje.
3/ ignoruje nas když se strili po tuningu u Wangcars (ktery je v pravidel) rozstrileli tuning hracum: Yozkaa, DummyCZ a Pribak (svedci) (A to ignoruje-není sám...!)
4/ když jsme ho zabili protože se na mě a kámoše Pribaka portnul (pribak mel tuning auto) zacal nam ho nicit. Zabili jsme ho... Za chvíli se na nás opět portnul a opět začal ničit auto..
5/ Dnes mě neustále kickoval za to, že jsem říkal jen a jen svůj názor... (Být hl. adminem kicknul bych vás) celý server dosvědčí, že já mu nenadával cca 4x me kicknul 1x mutnul a zamrazil jen za jeho nervy...
6/ Jednou portoval k sobe lidi s Wanted a zatykali jsme je (to se dosvedcim byl to i muj osklivy čin...)
7/ Dával jen tak Zbraně
8/ Jeho neuvěřitelný výbuchy po zkončení Admina mi začal vyhrožovat že kdyby věděl kde bydlím že by me zabil apod... Docela se obávám, že kdyby se stal opět adminem, já bych na tom serveru a na celým GP dostal Ban (od něho) a provedl by mi neuvěřitelný prasárny a nebo ještě metoda - Otravovat mě.. (Killit, nepomáhat mi když někdo poruši pravidla apod...)

TATO ANARCHIE MUSÍ PŘESTAT !!!
Je mi to líto, ale na tomto serveru už nechci zažít další peklo a nenávist lidí. Chci si jen zahrát ve volným času a ne se s**t s těmihleto k*****y

Díky, caw!

Odemě máte jasnou dvoj-písmenovou odpověd: NE (nevemte ho zpět) thumbsdown.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 02.11.2011, 15:17
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




[/color]
QUOTE(sultik @ 02.11.2011, 13:57) *
1/ Zneužívá admin příkazy. Myslím, že hráč CIPI vyhrál odměnu 100 mega za event a dal mu o 200 mega více.. (300mega)
2/ neustále se na mě portuje a vyrušuje.
3/ ignoruje nas když se strili po tuningu u Wangcars (ktery je v pravidel) rozstrileli tuning hracum: Yozkaa, DummyCZ a Pribak (svedci) (A to ignoruje-není sám...!)
4/ když jsme ho zabili protože se na mě a kámoše Pribaka portnul (pribak mel tuning auto) zacal nam ho nicit. Zabili jsme ho... Za chvíli se na nás opět portnul a opět začal ničit auto..
5/ Dnes mě neustále kickoval za to, že jsem říkal jen a jen svůj názor... (Být hl. adminem kicknul bych vás) celý server dosvědčí, že já mu nenadával cca 4x me kicknul 1x mutnul a zamrazil jen za jeho nervy...
6/ Jednou portoval k sobe lidi s Wanted a zatykali jsme je (to se dosvedcim byl to i muj osklivy čin...)
7/ Dával jen tak Zbraně
8/ Jeho neuvěřitelný výbuchy po zkončení Admina mi začal vyhrožovat že kdyby věděl kde bydlím že by me zabil apod... Docela se obávám, že kdyby se stal opět adminem, já bych na tom serveru a na celým GP dostal Ban (od něho) a provedl by mi neuvěřitelný prasárny a nebo ještě metoda - Otravovat mě.. (Killit, nepomáhat mi když někdo poruši pravidla apod...)

[color="#FF0000"]TATO ANARCHIE MUSÍ PŘESTAT !!!
Je mi to líto, ale na tomto serveru už nechci zažít další peklo a nenávist lidí. Chci si jen zahrát ve volným času a ne se s**t s těmihleto k*****y

Díky, caw!

Odemě máte jasnou dvoj-písmenovou odpověd: NE (nevemte ho zpět) thumbsdown.gif

1.Cipi to byl omyl to priznam
2.To neni pravda
3.Neignoruji kdyz tam pridu nidko tam nestrilel tak nemam dukaz a nemuzu nic delat.
4.nicil jsem vas na otrove tam neni zakaz strilet po tuning autach
5.Urazel jsi adminy nebudu tolerovat kdyz nekdo urazi adminy tak je jasny kick!!!!!!!!!!!!!!!a NEBO ROVNOU BAN!!!!!
6.Byly jsme na skype a ty sis to vymyslel a ted to budes name hazet......
7.delal jsem eventy (Duealy).
8.Ban by si nedostal protoze nemam dukazy.a vybuchl jsem protoze nadavas na adminy me se to neliby.

Žádná ANARCHIE na servru nebyla!!!!!!!!!!!

a JEDINA ANARCHIE JSI TY SULTIKU!

Příspěvek upravil NekromancerCZ, 02.11.2011, 15:45.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 02.11.2011, 15:23
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




No ty bláho. Já netušil, že jste už dokonce schopní mezi sebe brát obdobné verze Pepsika. innocent.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 02.11.2011, 15:56
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




Ted zas moje krityka jo!

1.sam nicis auta tuning ve wangcars
2.nicis evetny co jsme poradali
3.Pouzivas cheaty
4.Urazis neustale adminy.
5.delas kamose a nakonec jim vrazis kudly do zad.
6.vyuzivas AFK.
7.kdyz te napomenu delas to porad.
8.porusujes neustale pravidla.
9.Anarchista si ty ne ja.


Tobě jedine thumbsdown.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif thumbsdown.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sultik
příspěvek 02.11.2011, 16:01
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 28.12.2010
ID: 36124




QUOTE(NekromancerCZ @ 02.11.2011, 15:17) *
[/color]
1.Cipi to byl omyl to priznam
2.To neni pravda
3.Neignoruji kdyz tam pridu nidko tam nestrilel tak nemam dukaz a nemuzu nic delat.
4.nicil jsem vas na otrove tam neni zakaz strilet po tuning autach
5.Urazel jsi adminy nebudu tolerovat kdyz nekdo urazi adminy tak je jasny kick!!!!!!!!!!!!!!!a NEBO ROVNOU BAN!!!!!
6.Byly jsme na skype a ty sis to vymyslel a ted to budes name hazet......
7.delal jsem eventy (Duealy).
8.Ban by si nedostal protoze nemam dukazy.a vybuchl jsem protoze nadavas na adminy me se to neliby.

[color="#FF0000"]Žádná ANARCHIE na servru nebyla!!!!!!!!!!!


a JEDINA ANARCHIE JSI TY SULTIKU!



1/ Ano omyl který už si nechal omylem a zapoměl si na něj
2/ Hráč Vasilij a já to můžem dosvědčit... !!!!
3/ Si slepý akorát...
4/ Nemluvil jsem o ničení tuningu ja vím že to tam není zakázaný.. ale já mluvil jka ses na NAŠE auto portl (důkaz: Pribak)
5/ Zase se opakuji: VSICHNI KDO TAM TUTO DOBU BYL LOGLEJ TAK DOSVEDCI ZE JSEM TI NENADAVAL NEZNAS JESTE NADAVKY OD NAZORU vim ze ti je 14 let a je to spatne pochopitelny Skola + prava ale to nerez
6/ Ano vsak pisu ze se priznavam ale presto mas horsi pruser ze sto udelal jako ADMIN kdyz si musel pomahat a ne pomahat je davat do vazby.
7/ za prvi To si jeste neudelal ale Event a za 2. si mi daval zbrane na DERBY coz zbrane jsou k nicemu a znicil si mi na eventu kolo - % u auta sly dolu... a to si ADMIN ??? smích... (a nauc se cestinu ty analfabete)
8/ Ja verim jak mi tedkon porad ale porad nadavas ve hre jaky jsem zmrd apod... vsichni vidi jak si nasrany vsadim se ze ty by sis neco vymyslel...

Jako anarchista si tu prisel ty s nervama v PR***I
Ja se ridim Demokracii takze mi vyliz gule!

A uz me nebavis vidis sam anketu dej si ANO ubozaku...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
NekromancerCZ
příspěvek 02.11.2011, 16:16
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 12
Registrován: 28.10.2011
ID: 42548




jedinej ubozak si tu ti nejdiv delas kamose juchu super vsechno okey a ted mi vrazis kudlu do zad to si rikas kamarad ty ty jsi jen bezohledenj fracek co si mysli jak je hezke byt kamos a pak jen mu neco provest.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 02.11.2011, 16:20
Příspěvek #9


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(NekromancerCZ @ 02.11.2011, 15:56) *
Ted zas moje krityka jo!

QUOTE(sultik @ 02.11.2011, 16:01) *
Ja se ridim Demokracii takze mi vyliz gule!



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hugo_zly_muz
příspěvek 02.11.2011, 16:21
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




Aneb GP adminstvo v akci biggrin.gif biggrin.gif Bože, ještě že tu už nic nehraju.... ale na zasmátí, je to tu dobré...


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 02.11.2011, 16:22
Příspěvek #11


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




QUOTE(Hugo_zly_muz @ 02.11.2011, 16:21) *
Aneb GP adminstvo v akci biggrin.gif biggrin.gif Bože, ještě že tu už nic nehraju.... ale na zasmátí, je to tu dobré...

možná si prišel o jeden zásadnej fakt a to že ani jeden znich už nedelá admina


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sultik
příspěvek 02.11.2011, 16:27
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 39
Registrován: 28.12.2010
ID: 36124




QUOTE(NekromancerCZ @ 02.11.2011, 16:16) *
jedinej ubozak si tu ti nejdiv delas kamose juchu super vsechno okey a ted mi vrazis kudlu do zad to si rikas kamarad ty ty jsi jen bezohledenj fracek co si mysli jak je hezke byt kamos a pak jen mu neco provest.....



Reknu to takhle akorat se strapnujes a znemoznujes ze si byl vuebc nejaky ADmin... rekl bych to takhle... jak ses tal adminem zacal ses vytaovat a chovat jak King ale presto si porad kid co neumi nic + nervy mas opravdu v haji :)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 28.04.24 - 15:10
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist