IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> rozhodnuti Krusty??, protest vs worez(baterky, ponozky... :X)
[MB]Tiger
příspěvek 05.01.2006, 16:58
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 28.11.2005
Bydliště Czech Republik
ID: 9774




zadali jsme protest, 3 dny se nic nedelo a dneska mi prisel email ze Krusty potvrdil vysledek.. Hm ale nejak jsme zvykly na esl ze tam se to aspon nejak resi, a na konci je zdelen duvod proc se to potvrdilo, popripade stornovalo. Zadnej duvod jsem nedostal.. Takze byl bych rad kdyby sem Krusty nebo nekdo jiny admin mi napsal co a proc se rozhodnul pro klan ponozky. thumbsdownsmileyanim.gif


--------------------
Kdyz suka sob soba, maji radost oba. Santa place vola ne, kdo potahne sane me. Na sane ti santo jebem, letos nikam nepojedem. Roznes zpravu svetem a vyrid od nas detem. Zadny darky necekejte a radsi si zasukejte. Kdo suka ten nezlobi, tak se radost nasobi. Stastny NOVY ROK. Stastny a vesely, mimochodem jezisek byl hipisak mel dlouhy vlasy a nepracoval
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 07.01.2006, 02:08
Příspěvek #2


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




Nechci mluvit za Krustyho, ale:
QUOTE(Tiger)
3 dny se nic nedelo

3.9. Konflikty k zápasům se nikdy neřeší ihned a admini obvykle dají oběma stranám týden, než se začnou případem zabývat, aby si obě strany mohly problém vyjasnit. Nikdy nekontaktujte kvůli svého případu adminy. Váš spor je na našem seznamu pořád a to až do doby, kdy je vyřešen, takže mějte trpělivost, nezapomněli jsme na vás.

QUOTE(Tiger)
Takze byl bych rad kdyby sem Krusty nebo nekdo jiny admin mi napsal co a proc se rozhodnul pro klan ponozky.

QUOTE(Marihuana Brothers)
nepodložená obvinění v clipu, nesportovni chovani a at admin zkontroluje jejich dema vypada to na cheaty

3.8.3. Pokud je demo používáno jako důkaz cheatingu, musíte přesně určit moment(y) (s přesností na minuty a vteřiny), kdy podle vás k cheatingu dochází, jinak bude konflikt okamžitě a automaticky uzavřen ve váš neprospěch. Admini nebudou prohlížet celá dema.


Stačí číst pravidla.

Příspěvek upravil A.l.i.3.n, 07.01.2006, 02:08.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krusty
příspěvek 07.01.2006, 11:41
Příspěvek #3


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




Alien podotkl spravne par pravidel, ja ti to jen upresnim

nedodrzeli jste tyhle pravidla

3.2. Nejprve zkuste svůj problém se soupeřem vyřešit po icq/irc/emailu. Pokud jste se problém před započetím konfliktu nepokusili vyřešit tímto způsobem, spor automaticky prohráváte.

3.3. Strana, která vyvolá konflikt k zápasu musí problém vysvětlit jasně a srozumitelně. Odkazy na screenshoty a dema je třeba dodat spolu s konfliktem, pokud jsou tyto materiály důležité. Pokud se klan domáhá jiného výsledku, je třeba okamžitě dodat screenshoty, na nichž je vidět skóre zápasu. Jejich nedodání vede k okamžité prohře v konfliktu.

3.8. Pokud soupeřící klan podezíráte z cheatování, musíte mít důkaz a musíte jej ihned předložit. Konflikty založené na domnělém cheatování, ale bez jasných důkazů budou okamžitě a automaticky uzavírány v neprospěch vyvolávající strany.

3.8.2. Všechny soubory používané jako důkazy (dema, screenshoty,...) je třeba nahrát do Záznamu her herního serveru GameZone a odkazy přidat ke konfliktu. Přímé posílání souborů adminům není dovoleno.

3.8.3. Pokud je demo používáno jako důkaz cheatingu, musíte přesně určit moment(y) (s přesností na minuty a vteřiny), kdy podle vás k cheatingu dochází, jinak bude konflikt okamžitě a automaticky uzavřen ve váš neprospěch. Admini nebudou prohlížet celá dema.

4.6. Do konfliktu je třeba napsat přesný seznam požadovaných dem ve formátu "jménohráče/názevmapy/strana." Pokud takový seznam není připojen, může soupeř nahrát jakákoliv dema se mu zlíbí. Pokud je v seznamu požadovaných dem uvedeno více položek než je dovoleno, je soupeř povinen nahrát pouze výše určený počet záznamů ze seznamu a vybírá z něj dle svého uvážení.

a vzhledem k tomu, ze jsi to ty, jsem ti je tady pekne okopiroval, at si je muzes precist znova innocent.gif urcite by se jeste nejake nasly, ale lidi jako ty to maj stejne marne thumbsup.gif


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[MB]Tiger
příspěvek 07.01.2006, 13:40
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 10
Registrován: 28.11.2005
Bydliště Czech Republik
ID: 9774




cool.gif marnej ses ty, pravidla jsem cetl ale neco resit proste asi nemas v krvi. Je jednodussi se na to vykaslat hodit sem uplny zneni gz pravidel a hotovo whistle.gif tomu se rika lejno kamo. Snad si to domyslis.. zas tolik se od admina neocekava


--------------------
Kdyz suka sob soba, maji radost oba. Santa place vola ne, kdo potahne sane me. Na sane ti santo jebem, letos nikam nepojedem. Roznes zpravu svetem a vyrid od nas detem. Zadny darky necekejte a radsi si zasukejte. Kdo suka ten nezlobi, tak se radost nasobi. Stastny NOVY ROK. Stastny a vesely, mimochodem jezisek byl hipisak mel dlouhy vlasy a nepracoval
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krusty
příspěvek 07.01.2006, 14:00
Příspěvek #5


everybody loves silken pussy
Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 5887
Registrován: 26.07.2004
Bydliště Prague
ID: 2338




QUOTE([MB]Tiger @ 07.01.2006, 14:40)
cool.gif marnej ses ty, pravidla jsem cetl ale neco resit proste asi nemas v krvi. Je jednodussi se na to vykaslat hodit sem uplny zneni gz pravidel a hotovo  whistle.gif tomu se rika lejno kamo. Snad si to domyslis.. zas tolik se od admina neocekava
[right][snapback]175292[/snapback][/right]

he, ty mas taky lejno nekde jak tak vidim, kdybys to cet a postupoval podle toho, tak tady nemusis psat blbe pripominky, tva chyba ze jsem ten protest uzavrel ve vas neprospech


--------------------
My důležití jsme. Doby, kdy jsme se tak snažili jenom vypadat, jsou nenávratně pryč
a vubec, my nejsme zadna opozice, my sme vetsinovej vzorek lidstva!

tak to jsme v pěkných sračkách velebnosti
好奇的貓
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sonnak
příspěvek 07.01.2006, 18:41
Příspěvek #6


peaceful warrior
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 1945
Registrován: 21.01.2005
Bydliště Liborec
ID: 4669




QUOTE([MB]Tiger @ 07.01.2006, 13:40)
cool.gif marnej ses ty, pravidla jsem cetl ale neco resit proste asi nemas v krvi. Je jednodussi se na to vykaslat hodit sem uplny zneni gz pravidel a hotovo  whistle.gif tomu se rika lejno kamo. Snad si to domyslis.. zas tolik se od admina neocekava
[right][snapback]175292[/snapback][/right]


nc, neumis prohravat.


--------------------



"Death is not sad; the sad thing is that most people don't ever really live at all"
.Temporary awaY.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 07.01.2006, 23:09
Příspěvek #7


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




QUOTE([MB]Tiger @ 07.01.2006, 13:40)
cool.gif marnej ses ty, pravidla jsem cetl ale neco resit proste asi nemas v krvi. Je jednodussi se na to vykaslat hodit sem uplny zneni gz pravidel a hotovo  whistle.gif tomu se rika lejno kamo. Snad si to domyslis.. zas tolik se od admina neocekava
[right][snapback]175292[/snapback][/right]


Ty seš krutej chlape! Nedodržíš pravidla zadání protestu, do komentáře napíšeš "vypadá to na cheaty" a admine starej se. A pak se ještě vztekáš, že ti tu Krusty nenapsal třístránkovou slohovou práci o tom, proč neuznal váš protest. frusty.gif bye.gif


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sneq
příspěvek 14.01.2006, 23:18
Příspěvek #8





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1301
Registrován: 23.12.2005
Bydliště Prague
ID: 10199




QUOTE([MB]Tiger @ 07.01.2006, 13:40)
cool.gif marnej ses ty, pravidla jsem cetl ale neco resit proste asi nemas v krvi. Je jednodussi se na to vykaslat hodit sem uplny zneni gz pravidel a hotovo  whistle.gif tomu se rika lejno kamo. Snad si to domyslis.. zas tolik se od admina neocekava
[right][snapback]175292[/snapback][/right]

ty si neak myslis kamarade....Chtel bych videt tebe co bys delal na msite krustyho
frusty.gif frusty.gif t_omg.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 20.04.24 - 10:33
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist