IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Closed TopicStart new topic
> FAQ - Často kladené otázky, pred tim nez zacnete zakladat posty
tomo.m
příspěvek 09.02.2006, 21:43
Příspěvek #1


SCO Founder


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 379
Registrován: 24.09.2003
Bydliště Milky Way-Solar System-Earth
ID: 17




Po prihlaseni na GP stale nejsem prihlasen
Nemate povolene cookies ve vasem internetovem prohlizeci, proto udelejte tohle :
-Jak zapnout Cookies:
-Vlastní nastavení ochrany osobních údajů pro všechny webové stránky-
V aplikaci Internet Explorer klepněte v nabídce Nástroje na příkaz Možnosti sítě Internet.
Klepněte na kartu Soukromí a potom na tlačítko Upřesnit.
Zaškrtněte políčko Přepsat automatické zpracování souboru cookie a určete, jakým způsobem má aplikace Internet Explorer zpracovávat soubory cookie z vlastních a cizích webových serverů.
Pokud chcete, aby aplikace Internet Explorer vždy povolila ukládání souborů cookie do počítače, klepněte na přepínač Přijmout.
Pokud chcete, aby aplikace Internet Explorer nikdy nepovolila ukládání souborů cookie do počítače, klepněte na přepínač Blokovat.
Pokud chcete, aby se aplikace Internet Explorer dotázala, zda chcete či nechcete povolit ukládání souboru cookie do počítače, klepněte na přepínač Dotázat se.
Chcete-li, aby aplikace Internet Explorer vždy povolila ukládání souborů cookie relací (soubory cookie, které budou vymazány po ukončení aplikace Internet Explorer), zaškrtněte políčko Vždy povolit soubory cookie relací.


Chtěl bych si zahrát na GP. Co musím všechno udělat?
1) Stáhnout si GamePark klienta - nutné ke hraní her na Gamepark.cz. Klient je ke stažení v sekci Download.
2) Zaregistrovat se na GP tzn. Založit si nick s heslem - nezapomeňte si přes mail který Vám následně dojde účet aktivovat.
3) Na GamePark si v sekci Hry vybrat tu jež chcete hrát.
4) Toto hru musíte mít koupenou (kromě Enemy Territory, America's Army, Soldat a Diamantů, které jsou zdarma), nainstalovanou a ošetřenou příslušnými opravnými patchi (vše potřebné je vždy uvedeno pod popisem hry).
5) Vybrat si "typ hry" (Deathmatch, CTF atd.).
6) Kliknout na tlačítko "Start" - spustí se Vám GamePark klient a tam si již vyberete hru a spustíte ji.


GP mi laguje a já už nevím co s tím
Ve chvíli kdy Vám spojení začne dělat problémy, proměřte jej Tracertem
(START -> SPUSTIT -> napište TRACERT WWW.GAMEPARK.CZ). Výsledky sejměte buď snapshotem nebo zkopírujte do textu a zašlete nám je mailem na support@gamepark.cz

Chci si zahrát hru, ale klient GP se ne a ne spustit.Co s tím?
Pravděpodobně máte špatně instalovaného klienta. Přeinstalujte ho. Pokud to nepomůže,
zkuste GP spustit tímto způsobem: Přihlaste se pod svým nickem, proklikejte se až k tlačítku start,
které by mělo spustit klienta. Místo levého tlačítka myši použijte pravé a dejte “Uložit cíl jako..“
Zástupce uložte třeba na plochu (měl by to být soubor Start.gz1) a změňte zástupci atribut na „Pouze pro čtení“
(read only), jinak Vám bude zástupce po každém použití mizet. Zkuste klienta spustit přes tohoto zástupce.

Zapoměl jsem svoje heslo. Dá se něco dělat?
Klikněte na "Přihlásit se" a poté na "Zapomněli jste své heslo?" (nebo
klikněte sem http://www.gamepark.cz/ZapHeslo.asp.
Do kolonky vyplňte svůj mail na který máte svůj účet registrován a heslo Vám bude na tento mail zasláno.


Pri kliknuti na nejakou hru mi to chce stahnout nejakej soubor s priponou .gp1
stahnete a nainstalujte si GP klienta : http://www.gamepark.cz/DownloadStart.asp?idD=1


Problemy s proxy-firewallem
Jsem za proxy / firewallem. Jak ji mám nastavit abych mohl hrát na GP?
U proxy serveru je třeba uvolnit porty 26000-29999 jak pro UDP tak pro TCP.

Adresy serveru GP jsou nyní 194.228.200.86 az 194.228.200.110

Neprisel mi mail s aktivacnim linkem co ted ?
Po odeslání registrace Vám přijde mail s odkazem. Přes tento odkaz je nutné účet AKTIVOVAT.
Pokud to neuděláte, účet se nezaloží.Neaktivovaná registrace vyprší do 1 dne a poté je nick
uvolněn k nové registraci.

Jaka je adresa TS2 serveru ?
ts2.gamepark.cz


Pridate moji oblibenou hru kterou sem hraval na stare GZ ?
ano, postupem casu zaradime vsechny hry na ktere jste byli zvykli na
stare GZ, ted prosime uz jen o trpelivost, snazime se ze vsech sil
sehnat nove servery a pridat i tuhle hru mezi hrane hry

GP klient mi píše, že jsem na banlistu ale svuj nick tam nemam
zaslete nam vase ID ktere najdete zde : http://www.gamepark.cz/RegistraceZmena.asp

Mam jinej problem nez sou problemy zde popsane, co ted ?
Napiste mail na support@gamepark.cz s podrobnostama o problemu, co mate za pocitac, windows atd.


--------------------
Living on Earth may be expensive, but it includes an annual free trip around the Sun.
Support : GamePark | Personal Page : Tomo.m 'ashes' (blog) | Modding & Mapping Tutorials: www.modtut.net |
CPU: Intel Core2Duo™ E6600 @ 2.4 GHz GPU: Asus nVidia 8800 GTS 640MB MEM: 4GB RAM
HDD: 320 GB S-ATA2 7200rpm OS: Windows Vista
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 13:58
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist