IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

19 Stran(y): V  « < 16 17 18 19 >  
Reply to this topicStart new topic
> browsery, OS, aneb neverending story
Hodnocení 5 V
Qwwerty
příspěvek 07.02.2014, 14:26
Příspěvek #256


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(A.l.i.3.n @ 07.02.2014, 14:12) *
... Pokud to tak není, tak by mě docela zajímalo, jak systém s BariXem používáte.

viz thread vedle
QUOTE(BariX @ 20.11.2012, 21:43) *
Co se týká Excelu, tak nevím, nemám nainstalovanej Office.
...trend je totiž opačnej, tzn. záložky, záložky, záložky, ne pro vše nový okno. Popravdě už si dneska nedovedu představit, že bych měl jednu aplikaci na liště Xkrát.
Myslím že tenhle bordel už do našeho desetiletí nepatří
QUOTE(BariX @ 25.10.2013, 15:14) *
Nikdy jsem nepotřeboval mít otevřený více než dvě :-)
Ty Metro aplikace se nedají používat na regulérní práci, k tomu ani nejsou dělaný a proto není důvod jich mít otevřených víc.
..K práci je to na hovno, ale jako pomocník pro spouštění aplikací, hledání souborů,... je to výborný.


takže jasně pokud je vaší náplní spuštění jedné aplikace, tak věřim, že je pro vás Metro fajn
já poslední měsíc (a další je na obzoru) mám základní setup 3x doc, 3x xls, 4x terminál, několik složek a další obslužný aplikace, tak je pro mě pořád praktičtější mít zástupce na ploše a přistupovat k nim přes Win+D, než lovit luncher někde ve fullscreen Metru
doma to mám podobně - aktuálně asi 20 otevřenejch oken. Proto je pro mě Metro naprosto nepoužitelný (asi jako Gnome3, který si to aspoň vynahrazuje podporou víc ploch)

btw zvykl jsem si používat Start přichycenej k boku monitoru
1. širokoúhlý monitory - na šířku mám víc pixelů, který nepotřebuju a takhle neomezuje zobrazovací výšku
2. přehlednej seznam všech aplikací, včetně titulku jejich okna - vejdou se tam všechny bez slučování do skupin a je to přehledný
(nechápu tu módu sloučit 5 identicky vypadajících ikonek bez textu do jedné a tvářit se, že nějaký náhledy složek/dokumentů tomu pomůžou)

ad. vyhledávání souborů - nechápu, jak můžete používat to co je součástí Win
používám TotalCMD a nedokážu si představit, jak bych ve Win definoval hledání podle atributů (zvládaj to), obsahu souboru (o tohle se pokouší taky), duplicit nebo nedejbože logickejch operátorů (ani nezmiňuju podporu regexpu, což je pro MS skoro sprostý slovo, na který je potřeba PowerShell)
navíc to pak podporuje další zpracování ve feedboxu

prostě z mýho pohledu "klávesnice > myš" a pokud se nedá aplikace ovládat pohodlně klávesnicí tak meh

Příspěvek upravil Qwwerty, 07.02.2014, 14:39.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 07.02.2014, 15:09
Příspěvek #257


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11619
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




QUOTE(A.l.i.3.n @ 07.02.2014, 14:12) *
I když ti to může přijít jako rejpání, tak je to pravda ... všimni si, že většina poweruserů tady na Win8 nadává. Ostatním, co na PC k práci používají max pár programů je to jedno, protože ten systém vlastně ani moc nepoužívají a jsou 99% času ve webovém prohlížeči nebo v nějaké hře. Pokud to tak není, tak by mě docela zajímalo, jak systém s BariXem používáte.

Vektor je pro mě grafika, co se dá jednoduše scalovat bez ztráty kvality. Veškeré UI Win7 tohle splňuje (okna, font, etc) ... jediné co tohle nesplňuje je obrázek pozadí a ikonky. Ikonky se dají převést do SVG a bylo by po problému. Vubec netušim v čem je v tomhle ohledu Win8 lepší.

Tak poweruser samozřejmě používá Mac OSX v horším případě Linux. Ale soudit dle toho, že nehejtuju win8(.1), respektive metro, tak přece nutně používám jenom jeden dva programy v jednu chvíli je značně debilní.

Mě by zajímalo, co myslíš tím "používáním systému". Ty nějak konkrétně pracuješ se systémem? Řekneš si: "Tak a teď jdu pracovat s Mac OSX"? Nejspíš si řekneš, tak a teď si zapnu ten a ten program a budu pracovat s tím a tím programem.

QUOTE(Qwwerty @ 07.02.2014, 14:26) *
takže jasně pokud je vaší náplní spuštění jedné aplikace, tak věřim, že je pro vás Metro fajn
já poslední měsíc (a další je na obzoru) mám základní setup 3x doc, 3x xls, 4x terminál, několik složek a další obslužný aplikace, tak je pro mě pořád praktičtější mít zástupce na ploše a přistupovat k nim přes Win+D, než lovit luncher někde ve fullscreen Metru
doma to mám podobně - aktuálně asi 20 otevřenejch oken. Proto je pro mě Metro naprosto nepoužitelný (asi jako Gnome3, který si to aspoň vynahrazuje podporou víc ploch)

Tak já zkusím taky svůj "setup" za poslední měsíc. 3 prohlížeče, 3 virtuály, Visual Studio, taktéž několik složek, 1-2 powershell okna a ostatní věci jako hudba, steam, etc. Světe div se, zvládám to na Win8.1 bez jediného problému.

Věci, které nemám na taskbaru, je pro mě jednodušší připnout si na úvodní obrazovku, protože i přes to, že win + d znám, tak je pro mě pořád jednodušší zmáčknout jenom win klávesu a okamžitě díky velké ikonce/dláždice vím, kam mám kliknout. Což se někdy o zabordelené ploše říct nedá. Ale chápu. Můj setup a přístup k úvodní obrazovce asi nebude dost cool, aby byl akceptovatelný.

QUOTE(Qwwerty @ 07.02.2014, 14:26) *
Proto je pro mě Metro naprosto nepoužitelný (asi jako Gnome3, který si to aspoň vynahrazuje podporou víc ploch)


No a dle téhle věty mám dojem, že asi oba mluvíme úplěn o něčem jiném.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BariX
příspěvek 07.02.2014, 16:19
Příspěvek #258


Presidents Club
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 8296
Registrován: 16.02.2005
Bydliště Štatl tatíček všech měst
ID: 5043




QUOTE(A.l.i.3.n @ 07.02.2014, 14:12) *
I když ti to může přijít jako rejpání, tak je to pravda ... všimni si, že většina poweruserů tady na Win8 nadává. Ostatním, co na PC k práci používají max pár programů je to jedno, protože ten systém vlastně ani moc nepoužívají a jsou 99% času ve webovém prohlížeči nebo v nějaké hře. Pokud to tak není, tak by mě docela zajímalo, jak systém s BariXem používáte.

Většina poweruserů (stejně jako uživatelů obecně), kteří na to nadávají, to nikdy nezkusili (a znovu opakuju, že hrát si s tím pár desítek minut, není pořádný vyzkoušení).
Další na to nadávají proto, že si prostě nechtěj zvykat na nic jinýho, to je regulérní názor a nic proti němu.

QUOTE(Qwwerty @ 07.02.2014, 14:26) *
takže jasně pokud je vaší náplní spuštění jedné aplikace, tak věřim, že je pro vás Metro fajn

Myšleno jako jedna Metro aplikace - a tím je myšleaa blbinka pro zábavu, za sebe říkám třeba Skype, nebo Hudba, jinou Metro aplikaci napoužívám a myslím, že jsou uplně na hovno. Metro aplikace pro mě nejsou hlavní důvod používání Metra.


QUOTE(Qwwerty @ 07.02.2014, 14:26) *
já poslední měsíc (a další je na obzoru) mám základní setup 3x doc, 3x xls, 4x terminál, několik složek a další obslužný aplikace, tak je pro mě pořád praktičtější mít zástupce na ploše a přistupovat k nim přes Win+D, než lovit luncher někde ve fullscreen Metru
doma to mám podobně - aktuálně asi 20 otevřenejch oken. Proto je pro mě Metro naprosto nepoužitelný (asi jako Gnome3, který si to aspoň vynahrazuje podporou víc ploch)

Co se týká práce, tak na to je klasická plocha, kde můžeš mít oken tři zadnice, není v tom jedinej rozdíl oproti Win7 (já třeba mám běžně otevřeno několik oken IE, Chrome, IDEčko, několik oken průzkumníka, něco na grafiku, Putty, WinSCP, poznámkovej blok a občas Virtualbox).

QUOTE(Qwwerty @ 07.02.2014, 14:26) *
prostě z mýho pohledu "klávesnice > myš" a pokud se nedá aplikace ovládat pohodlně klávesnicí tak meh

To tady ale vůbec nikdo nerozporuje :-) A už vůbec ne na desktopu.

-------------------

Zkuste pochopit, že existence Metra nijak nezavazí používání klasické plochy, stejně jako dřív. Z tohoto ohledu se vůbec nic nezměnilo. Kdo má rád svých milion oken na liště, má je tam stále a pracuje s nima stejně jako v Win7. Metro je prostě jenom vylepšenej Start.

Příspěvek upravil BariX, 07.02.2014, 16:21.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slamb
příspěvek 07.02.2014, 16:22
Příspěvek #259



Ikona skupiny

Skupina: GP Support
Příspěvků: 6437
Registrován: 20.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5109




tak sem si zkusil dát lištu doleva dizzy.gif nejen že mi to sem cpe po zobrazení metro panelu vpravo datum a čas v černym obdélníku, což je s lištou vlevo úplně k ničemu, ale ještě tu mám dvě tlačítka start (jedno nahoře natvrdo a druhý dole vyjížděcí)...

QUOTE(A.l.i.3.n @ 07.02.2014, 14:12) *
Vektor je pro mě grafika, co se dá jednoduše scalovat bez ztráty kvality. Veškeré UI Win7 tohle splňuje (okna, font, etc) ... jediné co tohle nesplňuje je obrázek pozadí a ikonky. Ikonky se dají převést do SVG a bylo by po problému. Vubec netušim v čem je v tomhle ohledu Win8 lepší.

u desktopu je problém v tom, že se nepřizpůsobuje sám a na míru, ale zvětšení se musí nastavovat ručně a stejně to pak vypadá s různym ppi různě...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 07.02.2014, 20:22
Příspěvek #260


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516




QUOTE(BariX @ 07.02.2014, 16:19) *
Většina poweruserů (stejně jako uživatelů obecně), kteří na to nadávají, to nikdy nezkusili (a znovu opakuju, že hrát si s tím pár desítek minut, není pořádný vyzkoušení).

Já se do Win8 přepínám poměrně často, jednak kvůli testováni v IE a druhak kvuli aplikacím MF ČR, který i když stáli miliony korun, běhaj jenom na tom zkurveném Windows. Win7 jsem používal poměrně dost dlouho jako hlavní OS na práci i doma. Netušim jak dlouho bych měl OS zkoušet abych si na něj udělal (pozitivní) názor.

QUOTE(BariX @ 07.02.2014, 16:19) *
Další na to nadávají proto, že si prostě nechtěj zvykat na nic jinýho, to je regulérní názor a nic proti němu.

OS X mě nadchl hned od začátku i když to bylo uplně něco jiného než Win7, na který jsem byl zvyklý.

QUOTE(BariX @ 07.02.2014, 16:19) *
Zkuste pochopit, že existence Metra nijak nezavazí používání klasické plochy, stejně jako dřív. Z tohoto ohledu se vůbec nic nezměnilo. Kdo má rád svých milion oken na liště, má je tam stále a pracuje s nima stejně jako v Win7. Metro je prostě jenom vylepšenej Start.

Já ti nevim, ale když jsem chtěl cokoliv nastavit, tak se mi tam pořád sralo Metro. Windows update y ovládací panely se defaultně otevíraly v Metru, kde to má polovinu funkcí a je to totálně nepřehledný a na hovno. Hned po čisté instalaci se mi všechny PDF otevírají v Metru. Systém nabíhá rovnou do Metra. V 8.1 to prý konečně jde nějak přenastavit, ale stejně ...

QUOTE
Mě by zajímalo, co myslíš tím "používáním systému". Ty nějak konkrétně pracuješ se systémem? Řekneš si: "Tak a teď jdu pracovat s Mac OSX"? Nejspíš si řekneš, tak a teď si zapnu ten a ten program a budu pracovat s tím a tím programem.

Ne, ale často potřebuju něco nastavit. Vytvořit někde složku. Najít soubor. Najít a spustit aplikaci. Přepínat se mezi aplikacema. Přepínat se mezi plochama. Updatovat systém atd ... když se mi do poloviny věcí pořád bude srát Metro, tak na nějakou produktivitu můžu rovnou zapomenout.

QUOTE
u desktopu je problém v tom, že se nepřizpůsobuje sám a na míru, ale zvětšení se musí nastavovat ručně a stejně to pak vypadá s různym ppi různě...

OS X tohle zvládá uplně v pohodě. Nevidím důvod, proč by Win7 bez Metra nemohl dělat to stejné.

Příspěvek upravil A.l.i.3.n, 07.02.2014, 20:23.


--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Šupex
příspěvek 07.02.2014, 20:41
Příspěvek #261


Geekoviny. Ty jsou moje, i když jim vůbec nerozumím.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 11619
Registrován: 06.03.2006
Bydliště Ostrava
ID: 13513




QUOTE(A.l.i.3.n @ 07.02.2014, 20:22) *
Ne, ale často potřebuju něco nastavit. Vytvořit někde složku. Najít soubor. Najít a spustit aplikaci. Přepínat se mezi aplikacema. Přepínat se mezi plochama. Updatovat systém atd ... když se mi do poloviny věcí pořád bude srát Metro, tak na nějakou produktivitu můžu rovnou zapomenout.

Všecko z tebou jmenovaného, krom ploch samozřejmě, jde udělat bez jediného zásahu metra. Ale pokud něco používáš schválně takovým způsobem, aby tě to sralo a mohl si to hejtovat, pak prosím no.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 21.02.2014, 18:59
Příspěvek #262


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




Mám otevřené 4 taby v Chrome.

A ten šunt žere 2,5 GiB paměti.
Sice jsem ho den nerestartoval nejméně den, ale já (uživatel) tu přece nejsem k manuálnímu čistění cache. grrr.gif

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 21.02.2014, 18:59.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A.l.i.3.n
příspěvek 22.02.2014, 12:14
Příspěvek #263


Om ňom ňom ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 8888
Registrován: 19.11.2003
ID: 516






--------------------
- dope
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 22.02.2014, 23:44
Příspěvek #264


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13005
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




tl dr; lelz.

Jsem supergigauser, používám osmičky, a nic nenaznačuje že bych chtěl v dohledný době něco jinýho.

Když se kouknete pod pokličku Win8, je to přesnej opak toho, co si lidi myslej že viděj na první pohled. Tam kde lidi viděj pitomý UI s dlaždicema jako balast ...a.pak.nic.....a.ještě.nic...a.pak...žeby.už.teď...nene.furt.vidim.jen.dlaždic
e.....taaaaaak.......a...teď možná i nějaký to rychlejší jádro,
já vidim na kost osekanej, funkční, stabilní a sakra rychlej systém, kterej se konečně zbavil balastu a "vylepšovátek" který se na něj lepily jako mouchy na mucholapku ještě před dobou než NT začal bejt mainstream.


S dlaždicema nepříjdu na pc do styku. Plocha je stejná, okna přehledný, hodně rychlý, minimalistický, samotný windows se od zapnutí počítače načítaj rychlejš než PROGRAMY nich.
Prostě všechno funguje... a necpe to člověku, o co nestojí. A navíc, když chci vyhledávat psanim, najet myšítkem do rohu je fakt rychlejší, než věnovat instrukce mozku a pohyb očí na detekci, zamíření a kliknutí nějakýho "startu".


Mě ty osmičky vážně příjdou jako přesněj opak toho, za co je všichni maj.

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 22.02.2014, 23:47.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kindlinho
příspěvek 22.02.2014, 23:59
Příspěvek #265


Now with extra spicy sauce
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 4959
Registrován: 29.08.2005
Bydliště Mlada Boleslav
ID: 8264




Taky si nemám na co stěžovat, ten launch je až neuvěřitelně rychlej. Ale ono je strašně moderní nadávat na Windows, Google, USA, Rusko...

Příspěvek upravil Kindlinho, 23.02.2014, 00:00.


--------------------
×
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 23.02.2014, 01:08
Příspěvek #266


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 22.02.2014, 23:44) *
aj.
...

máš někde manuál, jak to osekat na ten rychlej systém bez balastu?


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
I-I.e.r.g.o.t.I-...
příspěvek 23.02.2014, 11:06
Příspěvek #267


Truth prevails, and that's why we lose
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 13005
Registrován: 02.03.2005
Bydliště Kdo neměl svého tuku, upadl lichvě v šanc.
ID: 5250




QUOTE (Qwwerty @ 23.02.2014, 01:08) *
máš někde manuál, jak to osekat na ten rychlej systém bez balastu?

Vzít čistej počítač jehož věk <= délka trvání ekonomické krize, nainstalovat windows 8, naplácat na to všechny dostupný patche včetně updatu na .1, začít používat. Neinstalovat píčoviny, ale jen to, co člověk skutečně používá.
Jediná věc kterou jsem na tom systému ručně měnil je že jsem zatrh aby se rovnou bootovalo do plochy.

Pokud se čirou náhodou stane, že už asi tak dva roky nejste z marsu a používáte i SSD disk a 4GB RAM, prakticky neexistuje možnost, že by nový windows běhaly v čemkoliv pomalu.


Jediný co mě trochu mrzí je ten online účet (kterej imho používat nemusíte), ale já ho kvůli synchronizaci s windows phone používám. Sice bych jim tyhle coudoviny nejradši omlátil o hlavu, vždyť jde stejně jen o kontakty a skydrive, kterej se může krásně synchronizovat ručně, ale tak, tož. Jestli se časem najde najdu nějaký svépomocně cloudový řešení, tak si to onlajnování zrušim. A furt je mi milejší bejt krví upsanej microsoftu, než krví upsanej googlu s tim jeho assrapewarem a jednotnou velkobratrskou identitou na každý webový stránce.

Příspěvek upravil I-I.e.r.g.o.t.I-I, 23.02.2014, 11:12.


--------------------
Vzestup zla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 15.03.2014, 11:51
Příspěvek #268


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 24.12.2013, 12:30) *
Jako vyhledávač jsem začal používat Yahoo!

Kdo uhádne proč? :D

No, jelikož jste bystří jako rysi, tak vám to teda prozradím.

Pro vyhledávání na YouTube používám zkratku — písmeno Y. V tehdy nové verzi Opery byla jako novinka hardkódován vyhledávač Yahoo právě pod písmeno Y a nešlo to změnit. Takže se mi často stalo, že jsem namísto YouTube omylem hledal na Yahoo.

Teď v Opeře vyměnili Yahoo za Seznam. Ale je to pořád bída s nouzí. Ten Seznam mi nachází naprosto nerelevantní výsledky oproti Google.

----------------

Jinak jsem se plácl přes kapsu a příští týden mi přijde i5-4570S, 16 GiB operační paměti a SSD.
Oproti současnosti si polepším u výkonu procesoru cca 4x, u velikosti paměti cca 5x. Už se nemůžu dočkat, až zakážu používání stránkovacího souboru a všechno bude hezky ve fyzický paměti.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 15.03.2014, 15:34
Příspěvek #269


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




QUOTE(<Your>Father<CZ> @ 15.03.2014, 11:51) *
Pro vyhledávání na YouTube používám zkratku — písmeno Y. V tehdy nové verzi Opery byla jako novinka hardkódován vyhledávač Yahoo právě pod písmeno Y a nešlo to změnit. Takže se mi často stalo, že jsem namísto YouTube omylem hledal na Yahoo.
Teď v Opeře vyměnili Yahoo za Seznam. Ale je to pořád bída s nouzí. Ten Seznam mi nachází naprosto nerelevantní výsledky oproti Google.

hardcoded? wtf? jaká verze?
(zůstávám zaseklej na 12.16, kde je tahle změna záležitost 4 kliknutí)

btw docela mě irituje jazykový nastavení aplikací
mám EN wokna, ale některý aplikace si stejně by defualt vyberou Češtinu (a např Excel funkce v CZ jsou opravdu nelogický zlo s diakritikou)


Příspěvek upravil Qwwerty, 15.03.2014, 15:52.


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
<Your>Fath...
příspěvek 15.03.2014, 17:47
Příspěvek #270


Der Draufgänger
Ikona skupiny

Skupina: GP admin
Příspěvků: 4503
Registrován: 04.09.2004
Bydliště rodný kraj Johna Kennedyho
ID: 2655




QUOTE(Qwwerty @ 15.03.2014, 15:34) *
hardcoded? wtf? jaká verze?
(zůstávám zaseklej na 12.16, kde je tahle změna záležitost 4 kliknutí)

Já taky měl hodně dlouho verzi 12,.x protože se z této verze stala samostatná vývojová větev, což jsem donedávna nevěděl. Stále se mi ukazovaly aktualizace verze 12.x, ale přitom už byla verze 18.x.

Na verzi 18.x jsem přešel a tam bylo to Yahoo. Ve verzi 20 už Yahoo není, ale je tu zase Seznam a zde jsou hardkóvané zkratky M (Mapy.cz), S (Seznam.cz) a W (Wikipedia.org).
Ty zkratky mi nevadí, stejně jsem je tak měl nastavené sám. Ale vadí mi, že si nelze nastavit jako výchozí prohlížeč jiný než M, S nebo W.

Možná to jde nastavit v nějakém konfigu jako dřív, ale každopádně ne skrze menu Opery.

Příspěvek upravil <Your>Father<CZ>, 15.03.2014, 17:48.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stran(y): V  « < 16 17 18 19 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (3 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.05.24 - 17:10
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist