IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Pozor na skillery z Abaddonu
Staropramen
příspěvek 05.05.2008, 11:26
Příspěvek #16





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




muzu se zeptat jak sme se podileli aktivne? teda kdyz pominu, ze se tam o tom mluvilo:D..... nikde sme je nikdo nevyrabel....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 05.05.2008, 15:27
Příspěvek #17





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




Ten screen nebyl nakonec focenej nikde na pařbě, ani na žádnym privátnim serveru, kde by mi fors a staráč šli dělat ty dva Axis. Je to screen, kterej jsem si nakonec vyfotil sám ve hře a upravil to ve photoshopu (přidáním 2 Axis panáčků a úpravou řádku se skórem) - todle byla nejjednodušší cesta, za 2 minuty bylo hotovo. Takže dalo by se říct, že jim dáš ban za účast na TS, jestli to je proti pravidlů, tak by mě zajímalo, kde to jsme...

EDIT: V tom případě by pak zaslohuval ban i kanec, jelikož logika věci říká, že on byl taky na tom TS a tudíž se na tvoření screenu podle této logiky spolupodílel.

A ještě bych tu rád viděl vyjádření ohledně chování Excitese, zatím se k tomu vyjádřil pouze Elmis.

Rev.B: Jak jsme napsal, jsem ochoten některým lidem z admin týmu poskytnout přístup na můj email, kde uvidí, že jsem email odesílal 3x. A imho možná to bylo lepší říct už předtim, jenže to se lehce řekne ale hůř provede. :) Samozřejmě to byla chyba, ale kolik lidí by se tímto způsobem zachovalo?

Příspěvek upravil {-G-O-T-U-}lotky, 05.05.2008, 15:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 05.05.2008, 15:43
Příspěvek #18





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




QUOTE({-G-O-T-U-}lotky @ 05.05.2008, 16:27) *
Rev.B: Jak jsme napsal, jsem ochoten některým lidem z admin týmu poskytnout přístup na můj email, kde uvidí, že jsem email odesílal 3x. A imho možná to bylo lepší říct už předtim, jenže to se lehce řekne ale hůř provede. :) Samozřejmě to byla chyba, ale kolik lidí by se tímto způsobem zachovalo?



njn, tezko rict jak by se zachoval kdokoliv jiny,ale bohuzel stalo se....i kdyz ti stim nepomahali vedeli ze screen neni delam tak jak by mel byt udelan.... bonzovat se nema,hlasit se to musi :P... vem to takhle, pokud v realen zivote budes vedet o vrazde,ci jinem trestnem cinu a neohlasis to a benga na to prijdou dostanes paragraf za to ze jsi to neohlasil a nebo dokonce i za spoluvinu....ted je vse na rozhodnuti adm teamu.... za chyby se plati


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 05.05.2008, 15:52
Příspěvek #19





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




to Rev.B
nevim nevim, jestli je to dobre prevadet do realneho zivota.... ani radeji nechci vedet co se deje v ostatnich klanech, kdyz je nejaky problem, ale vzdy se to urcite snazi vyresit ku prospechu jejich hrace... je to proste normalni! je tu par veci na kterych bych se rad zeptal jury popr. elmise a pak az excitese....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 05.05.2008, 15:56
Příspěvek #20





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




to byl jen priklad.... nenahlasis,prijde se na to,musis ocekavat ze poneses nasledky..kort kdyz to nekdo nahraval a vedelo se o tom, nebylo lepsi v ten moment rict pravdu?
ale z kazde chyby se clovek pouci....


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 05.05.2008, 15:59
Příspěvek #21





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




:)..... kdyz by rekl pravdu.. prvni co by bylo, ze je haxor... proste co se stalo, tak se stalo... podelalo se to a priznalo se to.... akorate nevim co dokazuje PATH? kdyz to same je na diru?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 05.05.2008, 16:07
Příspěvek #22





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




QUOTE(Staropramen @ 05.05.2008, 16:59) *
:)..... kdyz by rekl pravdu.. prvni co by bylo, ze je haxor... proste co se stalo, tak se stalo... podelalo se to a priznalo se to.... akorate nevim co dokazuje PATH? kdyz to same je na diru?!



to je mozne,ale vzdy je lepsi rict pravdu...jak vypada ted kdyz tam hodil falesnej screen? i kdyz to nakonec priznal..pozde,ale prece turned.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 05.05.2008, 16:15
Příspěvek #23





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




QUOTE(Rev.B @ 05.05.2008, 17:07) *
to je mozne,ale vzdy je lepsi rict pravdu...jak vypada ted kdyz tam hodil falesnej screen? i kdyz to nakonec priznal..pozde,ale prece turned.gif


Doufám, že vypadám čistě a max. se na mě kouká jako na blba :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elmis
příspěvek 06.05.2008, 10:57
Příspěvek #24





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 02.09.2004
Bydliště Chomutov
ID: 2634




QUOTE(Staropramen @ 05.05.2008, 16:52) *
to Rev.B
nevim nevim, jestli je to dobre prevadet do realneho zivota.... ani radeji nechci vedet co se deje v ostatnich klanech, kdyz je nejaky problem, ale vzdy se to urcite snazi vyresit ku prospechu jejich hrace... je to proste normalni! je tu par veci na kterych bych se rad zeptal jury popr. elmise a pak az excitese....

Ptej se...... Nemám problém odpovědět....elm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 06.05.2008, 11:03
Příspěvek #25



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




Lotky je snad pravidlem,že se zde pa každém ForceScrenu musím vyjádřit k danému tématu?Je to má dobrá vůle a především pomoci druhým,nikoli flejmovat nad prohraným skutkem.Nebýt té nahrávky TS,měl by jsi jen dobrý pocit z toho,že jsi svým činem oklamal nejen protihráče,admin tým,ale co víc jak se říká,s jídlem roste chu?.Domalovávat panáčky ve PhotoShopu,upravovat tabulku,to bude nejspíše čest a já se shoduji na tom,že záměr většiny z Vás byl screeny falšovat (společné řešení jak na to).I já jsem s chutí vyslech onu nahrávku a a? už jsem pro Vás Gaylord jak bylo na mou adresu řečeno,tím spíše nemám chu? se dohadovat a mírnit vaše tresty směrem ke spodní hranici obzvláš? pro nabindované příkazy, které za určitých okolností dokáží způsobit umělé lagy nebudu mít pochopení (pro pana Forse).Pro mne to je uzavřená kapitola,už jen zvolit výši trestu.

Příspěvek upravil jurgenb, 06.05.2008, 11:05.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 06.05.2008, 11:34
Příspěvek #26





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




uz jen dodat amen tongue.gif

a vubec kaslete na flejm a de se do hospody teehee.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 06.05.2008, 12:12
Příspěvek #27





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




QUOTE(Excites @ 06.05.2008, 12:03) *
Lotky je snad pravidlem,že se zde pa každém ForceScrenu musím vyjádřit k danému tématu?Je to má dobrá vůle a především pomoci druhým,nikoli flejmovat nad prohraným skutkem.Nebýt té nahrávky TS,měl by jsi jen dobrý pocit z toho,že jsi svým činem oklamal nejen protihráče,admin tým,ale co víc jak se říká,s jídlem roste chu?.Domalovávat panáčky ve PhotoShopu,upravovat tabulku,to bude nejspíše čest a já se shoduji na tom,že záměr většiny z Vás byl screeny falšovat (společné řešení jak na to).I já jsem s chutí vyslech onu nahrávku a a? už jsem pro Vás Gaylord jak bylo na mou adresu řečeno,tím spíše nemám chu? se dohadovat a mírnit vaše tresty směrem ke spodní hranici obzvláš? pro nabindované příkazy, které za určitých okolností dokáží způsobit umělé lagy nebudu mít pochopení (pro pana Forse).Pro mne to je uzavřená kapitola,už jen zvolit výši trestu.


Kdo se tu hádá o ForceScreenu? Napsal jsem někde, že jsi na něj neměl právo? Nenapsal. Obvinil jsem tě ze lhaní o nedoručení emailu a Tvojí ABSOLUTNÍ NEOCHOTĚ s tím cokoliv udělat. Teď se tu vyjadřuješ na naší adresu jak na adresu největších hajzlů, co kdy medala hráli. Obviňuješ force na základě ničeho (jinými slovy na základě absolutního výmyslu) a ještě ke všemu pro to nic nemáš JEDINÝ REÁLNÝ důkaz (překvapivě, že). Stejně jako Tvoje obvinění, že kdyby mi to vyšlo, tak mi poroste chu? a vlastně si to wh skutečně zapnu. Spekulativní obvinění založené na jakési zvrácené dedukci.

Ano, jak jsem už napsal, ten screen jeden je falešný, co se vlastně stalo už jsem též popsal. Ale Tvůj přístup je natolik zarážející a snaha o faktickou likvidaci půlky jednoho z mála posledních aktivních klanů je tak okatá, že doufám, že podobný praktiky Ti nebudou nadále procházet. Teď mluvím čistě o trestech pro force a staráče. Já sám jsem už napsal, že tresty budu akceptovat a nebudu se proti nim odvolávat, protože u mě je pochybení naprosto prokazatelné.

A teď návrat k tý tvý lži, screeny z mojí emailový schránky, že jsem emaily posílal, ačkoliv tys celou dobu tvrdil, že ti nic nedošlo (to je to, co jsem ochoten zpřístupnit některým lidem z admin týmu)
screen první, screen druhý

A nakonec přidávám vzkaz od force:
QUOTE
force- (13:08:37 6/05/2008)
nemam chut se kt omu vyjadřovaat, jen jim tam za mě napiš : kdo chce psa být, hůl si vžddycky najde a že účel světí prostředky
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 06.05.2008, 12:30
Příspěvek #28





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




screeny dej pls jako prilohu z toho ukazto se mi to nenacte a ja chci drbat a flejmovat tak bych rad vedel co na nich je biggrin.gif rolleyes.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 06.05.2008, 13:00
Příspěvek #29





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




QUOTE(Rev.B @ 06.05.2008, 13:30) *
screeny dej pls jako prilohu z toho ukazto se mi to nenacte a ja chci drbat a flejmovat tak bych rad vedel co na nich je biggrin.gif rolleyes.gif


Jsou trošku oseklý, aby se vešli do jednoho příspěvku (limit 200KB neni moc :) ), ale všechno podstatný tam vidět je.
Připojené(ý) soubory
Připojený soubor  bla1a.JPG ( 90.41k ) Počet stažení: 13
Připojený soubor  bla2a.JPG ( 96.88k ) Počet stažení: 13
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 06.05.2008, 13:48
Příspěvek #30





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




nj excites nema email na gp ale ten posledni.... excites@sanet.cz.... tak nejak nechapu jaktoze ti neprislo ze emaily nebyli doruceny a prodleva mezi mejly je docela velka( ze tim nez jsi odeslal dalsi) takze na toto asi nemuze byt prihlednuto..... spatne napsany email neni omluva:/ email na adminy si muzes najit v kontaktech na gp ci mohaa special

Příspěvek upravil Rev.B, 06.05.2008, 13:52.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 1.06.24 - 22:34
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist