IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

5 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Pozor na skillery z Abaddonu
lotky
příspěvek 07.05.2008, 17:39
Příspěvek #46





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




QUOTE(Rev.B @ 07.05.2008, 18:11) *
no tak vis jak,ja to beru asi takhle: z te nahravky je slyset ze se ti vsichni vsemozne snazi pomoci s tim falesnym screenem a jura napsal ze to bude posuzovat stejne jako by nekdo pomahal nekomu obchazet ban..takze by se dalo rici, ze o tech banech je mozna uz rozhodnuto a ban nikdy nemuze schvalit jen jeden admin, ale celej adm team,tudiz to nejde pote hodit na jednoho admina, ze on vam chtel dat ban a tak ste ho dostali, je to vyjadreni vsech adminu.
nebo se pletu? turned.gif


Pakliže pro jurgenba není původ nahrávky relevantní, jak pro něj může bejt obsah relevantní? A ještě ke všemu jurgenbem citované pravidlo mi přijde v tomto řípadě dosti nelogický, ono totiž tento problém neni v pravidlech pořádně popsán. Osobně si nemyslim, že z pravidla: "- jakkoliv jinak záměrně kazit hru ostatním hráčům. Trest je ban na 1 týden - 12 měsíců." lze udělit ban v tomto případě, ačkoliv se to jurgenb snažil naznačit. A proč nelze z tohoto pravidla vycházet? Rozhovor na TS žádným ani minimálním způsobem neovlivňuje hru hráčů na GP a už vůbec jim jí nekazí.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 07.05.2008, 17:54
Příspěvek #47





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




ja bych to rek takhle, falesne screeny jsou logicky proti pravidlum ( viz co neni dovoleno je zakazano :) ) a jestlize ti oni chteli pomoci ty falesne screeny udelat( zalozeni hry na gamezone a pod) tak je muze take stihnout trest, jelikoz se na tom primo podileli nebo o tom uvazovali... flejmem se tady nic nevyresi..muj nazor

Příspěvek upravil Rev.B, 07.05.2008, 18:18.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 07.05.2008, 18:04
Příspěvek #48



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




QUOTE(Rev.B @ 07.05.2008, 18:11) *
no tak vis jak,ja to beru asi takhle: z te nahravky je slyset ze se ti vsichni vsemozne snazi pomoci s tim falesnym screenem a jura napsal ze to bude posuzovat stejne jako by nekdo pomahal nekomu obchazet ban..takze by se dalo rici, ze o tech banech je mozna uz rozhodnuto a ban nikdy nemuze schvalit jen jeden admin, ale celej adm team,tudiz to nejde pote hodit na jednoho admina, ze on vam chtel dat ban a tak ste ho dostali, je to vyjadreni vsech adminu.
nebo se pletu? turned.gif


Nepleteš thumbsup.gif ,Lotky mé celkové vyjádření máš,včetně toho okamžiku,kdy jsi měl za úkol zaslat screeny na daný mail.To,že nekomunikuji v klientu neznamená,že bych neměl zájem komunikovat.Byl jsi jediný a poslední hráč od kterého screeny nepřicházely a z té nahrávky bylo víc než jasné,že bylo také proč.Za každým svým slovem a rozhodnutím si stojím.Nebýt té nahrávky,nevznikl by tento flejm a tvá čest by možná byla neposkvrněna,tvé pozdější přiznání považuji ne za čin charakteru,holt nebylo co dodat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 07.05.2008, 18:38
Příspěvek #49





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




promi, ale rekni mi kde se tam kdo nejak snazi?:D jako ej fakt, ze tam padaji navrhy.... ale kurna to je proste proti logice veci! bzdyt je to uuuplne postavene na hlavu! podivej se kdekoliv, zeptej se kohokoliv... nikde a nikdo te nemuze za nic odsoudit na zaklade nahravky! to by te pak mohli zavirat jen za to, kdyz nekomu volas a reknes mu "ja te zabiju" ve smyslu, ze neco podelal..... a jako zavrou te za planovani vrazdy?:D je to fakt usmevne....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 07.05.2008, 18:44
Příspěvek #50





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




obracis fakta....snazis se to zesmesnit? muj nazor je ze jakmile jste si vsimli toho ze vas nekdo nahrava tak jste zacali placat ty blbosti stim ze to pouzijete na vasi pozdejsi obranu ;)
udelal falesny screen, vy jste o tom vedeli.....bonzovat se nema, hlasit se to musi..... fair play je jedine na co se tady da spolehat kdyz tu neni anticheat a falesne screeny jsou pod urovni, snazit se zachranit za kazdou cenu se nevyplaci...a jak jsem zde jiz napsal, flejmem unban neprijde a nebudem tady flejmovat do konce banu ne? :)

btw nejsme u soudu..a na zaklade nahravky te muzou odsoudit kdekoliv jsou povolene odposlechy:D:D kdyz to chces takhle :-)

pokud by jste s nekym hrali cw, pak je nahrali na tsku ze se bavi o tom jak jsou dobri, ze nikdo neprisel na jejich wh a pod co by jsi delal? pozadoval by jsi potrestani na zaklade nahravky


Příspěvek upravil Rev.B, 07.05.2008, 18:48.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 07.05.2008, 19:02
Příspěvek #51





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




ja vim takovych veci a nerikam to... ale uz me to opravdu prestav bavit... uvidime...!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 07.05.2008, 19:05
Příspěvek #52





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




QUOTE(Excites @ 07.05.2008, 19:04) *
Nepleteš thumbsup.gif ,Lotky mé celkové vyjádření máš,včetně toho okamžiku,kdy jsi měl za úkol zaslat screeny na daný mail.To,že nekomunikuji v klientu neznamená,že bych neměl zájem komunikovat.Byl jsi jediný a poslední hráč od kterého screeny nepřicházely a z té nahrávky bylo víc než jasné,že bylo také proč.Za každým svým slovem a rozhodnutím si stojím.Nebýt té nahrávky,nevznikl by tento flejm a tvá čest by možná byla neposkvrněna,tvé pozdější přiznání považuji ne za čin charakteru,holt nebylo co dodat.


Myslim, že jsem několikrát zopakoval, že jsem ochoten zpřístupnit email, kde uvidí mnou vybraný admin, že jsem screeny odesílal, uvidí to, co jsem zde postnul ve screenech, akorát bez okolní cenzury ostatních emailů. To, že ti mail nepřišel jsi oznámil až někdy po půlnoci, já to odesílal ve 23:39. Tak mi řekni, kde se ty screeny jako ztratili? Kde se ten mail ztratil? Řikám, že právem to můžu považovat za úmysl. A jak jinak jsi mám přeložit to, že jsi nekomunikoval, když jsem se snažil s tebou nějak domluvit, aby ti screeny došli. Řekni mi, jak jsem si to měl já asi vyložit?! A promiň, kdybych se nepřiznal, tak nevíte, co máte dělat už tuplem, pravost nahrávky byste němli šanci dokázat a už jenom to, že jste i po přímym označení falešného screeny tvrdili, že buď jsou screeny falešný všechny a nebo jsou všechny pravý mi přijde dosti komický... Takže, kdybych se nepřiznal, tak dojde akorát k tomu, že se budeme dohadovat o tom, jestli jsme opravdu o nahrávači věděli nebo ne, ale nic byste neměli sebemenší šanci prokázat. Takže, kdybych neměl nějáký charakter, tak se asi ani přiznávat nebudu a budu si pěkně wajnovat a smát se, že jste v koncích, že jo...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 07.05.2008, 19:11
Příspěvek #53





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




posledni cast muze byt dvousecnou zbrani to kdybych se nepriznal..... tak by jste taky mohli vsichni dostat ban za cheaty na zaklade te nahravky,to by se ti libilo jak?..pokud mate nazor ze vas na zaklade te nahravky admini nemuzou zabanovat tak to zente vejs a neflejmujte tady wink.gif


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Excites
příspěvek 07.05.2008, 21:46
Příspěvek #54



Ikona skupiny

Skupina: MOH admin
Příspěvků: 543
Registrován: 25.09.2005
ID: 8690




QUOTE({-G-O-T-U-}lotky @ 07.05.2008, 20:05) *
Myslim, že jsem několikrát zopakoval, že jsem ochoten zpřístupnit email, kde uvidí mnou vybraný admin, že jsem screeny odesílal, uvidí to, co jsem zde postnul ve screenech, akorát bez okolní cenzury ostatních emailů. To, že ti mail nepřišel jsi oznámil až někdy po půlnoci, já to odesílal ve 23:39. Tak mi řekni, kde se ty screeny jako ztratili? Kde se ten mail ztratil? Řikám, že právem to můžu považovat za úmysl. A jak jinak jsi mám přeložit to, že jsi nekomunikoval, když jsem se snažil s tebou nějak domluvit, aby ti screeny došli. Řekni mi, jak jsem si to měl já asi vyložit?! A promiň, kdybych se nepřiznal, tak nevíte, co máte dělat už tuplem, pravost nahrávky byste němli šanci dokázat a už jenom to, že jste i po přímym označení falešného screeny tvrdili, že buď jsou screeny falešný všechny a nebo jsou všechny pravý mi přijde dosti komický... Takže, kdybych se nepřiznal, tak dojde akorát k tomu, že se budeme dohadovat o tom, jestli jsme opravdu o nahrávači věděli nebo ne, ale nic byste neměli sebemenší šanci prokázat. Takže, kdybych neměl nějáký charakter, tak se asi ani přiznávat nebudu a budu si pěkně wajnovat a smát se, že jste v koncích, že jo...


Postupně mi přicházel jeden mail za druhým,do poslední chvíle tvůj nikoli,to že se někde toulal neovlivní nikdo z nás Lotky.Měl jsem právo se po té nahrávce domnívat,že sám potřebuješ na zpracování (falšování) screenu podstatně více času,než ostatní.Flejmuješ tu zcela zbytečně a nevidím jediný důvod,proč bych měl mařit Tvé příchozí maily.Víc se Ti k tomu vyjadřovat nehodlám,považuji to za zcela zbytečné
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lotky
příspěvek 08.05.2008, 01:44
Příspěvek #55





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 49
Registrován: 03.02.2006
ID: 11057




QUOTE(Excites @ 07.05.2008, 22:46) *
Postupně mi přicházel jeden mail za druhým,do poslední chvíle tvůj nikoli,to že se někde toulal neovlivní nikdo z nás Lotky.Měl jsem právo se po té nahrávce domnívat,že sám potřebuješ na zpracování (falšování) screenu podstatně více času,než ostatní.Flejmuješ tu zcela zbytečně a nevidím jediný důvod,proč bych měl mařit Tvé příchozí maily.Víc se Ti k tomu vyjadřovat nehodlám,považuji to za zcela zbytečné


A co prosba o Tvoje připojení na ICQ a Tvá odpověď, že chceš ty screeny přímo do té emailové schránky. Ano možná nelžeš, že Ti ty screeny nedošli. Ale už jenom to, jak jsi se vyhýbal náhradnímu řešení doručení screenů (a? už ICQ, přeposlání třetí osobou, dokonce proti odeslání na sanet jsi protestoval!!!), mě spíš utvrzuje v tom, žes buď ty screeny radši ani nechtěl doručit a nebo To došli a tys to nehodlal přiznat a chtěl jsi mít jistotu, že nějákej ban dostanu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rev.B
příspěvek 08.05.2008, 05:53
Příspěvek #56





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 19
Registrován: 17.04.2008
ID: 25097




QUOTE({-G-O-T-U-}lotky @ 08.05.2008, 02:44) *
A co prosba o Tvoje připojení na ICQ a Tvá odpověď, že chceš ty screeny přímo do té emailové schránky. Ano možná nelžeš, že Ti ty screeny nedošli. Ale už jenom to, jak jsi se vyhýbal náhradnímu řešení doručení screenů (ať už ICQ, přeposlání třetí osobou, dokonce proti odeslání na sanet jsi protestoval!!!), mě spíš utvrzuje v tom, žes buď ty screeny radši ani nechtěl doručit a nebo To došli a tys to nehodlal přiznat a chtěl jsi mít jistotu, že nějákej ban dostanu...


namitka, spekulace

pripousti se

btw vite ze FC BAYERN MÜNCHEN je mistr :-)

http://youtube.com/watch?v=0Tj9pdgwMhE
worship.gif worship.gif worship.gif




EDIT: JESTLI CHCEŠ MERMOMOCÍ NĚKDE NĚCO PSÁT JEN PROTO, ABY SES ZVIDITELNIL, TAK TO ZKOUŠEJ JINDE, TADY TI BRZO ZAČNOU PŘIBEJVAT TRESTŇÁKY. BUĎ SE VYJADŘUJ K TÉMATU A POKUD MOŽNO ROZUMNĚ, NEBO SEM RADŠI VŮBEC NEPIŠ. DÍKY ZA POCHOPENÍ. febrik

tak sry febro, sem nevedel ze nefandis bayernu :D

nechtel jsem to tu rozepisovat tak jsem to napsal hodne strucne..tudiz:
to co napsal lotky jsou spekulace, v pravidlech je napsano ze hrac je povinen odeslat screeny na uvedeny email, tudiz je zbytecne flejmovat proc nechtel excites aby mu screeny poslal na jeho druhy email ci pres icq. Pochybuji, ze by jakykoliv admin smazal dosle screeny ci zaprel ze by mu prisli stim ze si zabanuje a bude o jednoho ci vice hracu mene, komunita mohaa je uz tak mala, takze si dokazu predstavit jak jura pise na nejakem admin foru banujte banujte, budeme hrat medala jenom my admini, za kazdeho zabanovaneho dostanete bodiky a kdo bude mit nejvice bodiku vyhraje dovolenou u more.
btw urcite se tady chci zviditelnit :-)

Příspěvek upravil Rev.B, 08.05.2008, 09:35.


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Staropramen
příspěvek 08.05.2008, 08:25
Příspěvek #57





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 13
Registrován: 03.05.2008
ID: 25244




jak vice casu jak ostatni? vis co si tam napsal? napsal si tam, ze sem ty screeny falsoval jak ja, tak fors! no to uz je skoro vrchol vseho... myslim, ze pravy vrchol teprva prijde:-/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fors
příspěvek 08.05.2008, 11:39
Příspěvek #58





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 06.05.2008
ID: 25269




asi si neuvědomujete, proč se tady Lotky přiznal … chtěl vám ulehčit práci, protože je zcela jasné, že na základě té nahrávky, nemůžete nikoho odsoudit, pokud si myslíte, že ano, tak udělejte přesný důkladný rozbor celé nahrávky, porovnejte s našimi hlasy… potom se můžeme bavit že ta nahrávka je důkaz podložený ...

procházel jsem svoje screeny dost dlouho ... jediné co mě napadlo že myslíte jsou nabindované maxpackety ... proto jsem si nechal udělat objektivní a nestranné vyjádření od kojaka, který mi sdělil, že se tohle NEDÁ považovat za umělé lagy i když jsem to už dávno věděl ... navíc mi vysvětlete, proč se mými údajnými "umělými lagy" zabýváte teprve teď po dvou letech co mám tento konfig ... nejednou jste mě screenovali, ne jednou byly moje screeny kontrolovány na ESL jak kojakem, tak koníkem, a v životě jsem za to neobdržel ban, natožtak hloupé obvinění!

je mi zřejmé, že se snažíte najít všechno, čím byste nás mohli napadnout …

nadruhou stranu jsem chtěl už dlouho skončit s hraním, každopádně né takovouto cestou ...

Příspěvek upravil fors, 08.05.2008, 11:41.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 08.05.2008, 12:59
Příspěvek #59


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




Takže předně Lotky - práci jsi nám v žádném případě ulehčit nechtěl. To je výmysl a výmluva. Kdyby jsi ji nám ulehčit chtěl, tak pošleš screeny a je klid. Popřípadě napíšeš ihned adminovi, že jsi zapomněl jeden příkaz. To je ulehčení. To, že pak jak píšeš jsi komunikoval s adminem v klientovi, chtěl jsi zapnout jeho ICQ apod, to je irelevantní. Vezmi si, že vás tam fotil více a procházel ty došlé screeny a kontroloval. Já jsem taky vždy spamován a nekomunikuji (až na vyjímky).

To, že jsi ty screeny upravoval ve Photoshopu, tím jsi ztratil veškerou čest.

Ohledně té nahrávky - jak jsem psal a někdo to buď nepochopil nebo záměrně překroutil - je mi jedno, jak byla pořízená, ale její obsah je pro mně vypovídající. Pokud ani toto někdo nechápe, tak prostě je mi jedno, zda vás někdo nahrával a vy to považujete za unfair, ale to, co tam říkáte, to zase zajímá mně a bude to mít vliv na mé posouzení trestu/trestů.
V RL i když nejsi ten, kdo vraždu/přepadení/znásilnění... spáchal, ale aktivně jsi se na něm podílel či k tomuto jednání naváděl, jsi stejně trestně odpovědný jako ten, kdo ji spáchal/vykonal. Sazba je jiná, ale trestán bude i ten "v pozadí".

Forsi, tyto příkazy nejsou sice zakázány, ale nepopřeš, že se s nimi dá krásně zalagovat. Jelikož je máš nabindované, tak je na tuti užíváš často během hry. Jinak totiž není problém po prvním či druhém kole ve spectu tento příkaz napsat a čekat na reakci serveru. Zda je máš nebo nemáš nabindované dva roky, to tu nikdo neřeší. Já nemám důvod hledat důvody banů. Nejsem nijak hodnocen za počty banů a věř mi, že je jednodušší oznámit někomu, že je čistý, než banovat.

Co se týká pravidla "úmyslně kazit hru ostatním hráčům... " je to schválně napsáno všeobecně, protože vychytralost hráčů mohaa je téměr na elitním stupni a není v mých možnostech popsat každou konkrétní situaci, která může nastat. Toto pravidlo je ve smyslu "kdo se nechová férově, poškozuje ostatní hráče" a tudídž je možno (nutno) jej za to trestat.



--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fors
příspěvek 08.05.2008, 14:46
Příspěvek #60





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 3
Registrován: 06.05.2008
ID: 25269




QUOTE(jurgenb @ 08.05.2008, 13:59) *
Forsi, tyto příkazy nejsou sice zakázány, ale nepopřeš, že se s nimi dá krásně zalagovat. Jelikož je máš nabindované, tak je na tuti užíváš často během hry. Jinak totiž není problém po prvním či druhém kole ve spectu tento příkaz napsat a čekat na reakci serveru. Zda je máš nebo nemáš nabindované dva roky, to tu nikdo neřeší. Já nemám důvod hledat důvody banů. Nejsem nijak hodnocen za počty banů a věř mi, že je jednodušší oznámit někomu, že je čistý, než banovat.

potom nechápu, proč mě tady obviňujete z umělých lagů když to žádné umělé lagy nejsou ... mám je tam, protože můj connect je proměnlivý na stavu aktuálně připojených PC na síti, jelikož jsem správce sítě a mám okamžitě možnost vidět kolik PC je on, přispůsobím se k tomu žeyo (mám tu vedle nohy 16ti portový a 8 portový switch + AP a modem) ... jelikož je to někdy i během hry, tak je pro mě jednodušší si to nabindovat asi jako drawviewmodels atd... protože to je taky někdy třeba změnit konkrétně na bugování ...

ano, v RL se hodí do basy i ti, co někomu pomáhali způsobit trestný čin, ale pouze na základě jasných faktů a důkazů, které nejsou napadnutelné ... právo, občanský zákoník, trestní právo a státoprávní teorii mám nastudovanou dobře, a vím že váš jediný důkaz je napadnutelný a zpochybnitelný ... potom, mohu udělat nahrávku z vlastního hlasu, upravit si ho pomocí audiocity atd. a můžu kohokoliv z mohaa scény a klidně i z RL obžalovat na základě této nahrávky, a pokud budu mít štěstí a soudce se bude řídit takovým precedentem jako si tady podal, mohu napadnout klidně prezidenta ...

Příspěvek upravil fors, 08.05.2008, 14:54.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stran(y): V  « < 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 16.06.24 - 14:33
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist