IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Age of Empires: Online, F2P, výhody premia, skilly, etc.
Beluga
příspěvek 01.10.2011, 14:45
Příspěvek #1


Back to the roots.
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12637
Registrován: 05.02.2006
Bydliště Praha
ID: 11876




Hrajete někdo nové Age of Empires: Online?

V základu je to "free 2 play" s tím, že si můžete koupit něco jako premium účet a získat různé výhody. I bez premia je to hodně hratelné, ale samozřejmě postupem času dost přituhuje. Jsem teď LVL 27 z 40 (afaik) a některé questy jsou - hlavně na začátku - už docela výzva. Trošku mě mrzí, že se do hry pomalu ale jistě vkrádá stereotyp.

Co mě na F2P verzi hodně štve je, že mi premium předměty zasírají inventář (jsou takové, které jakmile sebere, musíte buď použít [nustnost premia] anebo vám zůstanou napořád) a prakticky už není nic, co bych si mohl koupit u obchodníků, či třeba u kováře.

Každopádně se mi líbí grafický styl - velmi přehledný, jednoduchý a přesto líbivý. Hratelnost je perfektní a i některé questy mají dobrý nápad. AI je oproti tomu úplně na nic, hloupá jak štoudev.

A dnes se mi povedlo tohle:

Splnit quest přesně v okamžiku, kdy mi vypršel časový limit.



--------------------

O Belugově obchodu s lidskými orgány uslyšíte na černém trhu hotové legendy.
Jediný Evropan, který dokáže konkurovat Číňanům.
Jednou prý ze čtyř mrtvol složil jedenáct lidí, a ještě mu zbylo na liliputa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hugo_zly_muz
příspěvek 01.10.2011, 14:57
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 2610
Registrován: 18.12.2007
Bydliště Luka nad Jihlavou
ID: 23635




Hraju. Koupil sem si prémium Řeky normálně v obchodě... Bohužel ten stereotyp je příšernej, přestalo mě to uplně bavit teď a dal sem si od toho pauzu... Pro mě osobně by to bylo bez premium naprosto nehratelné, takže lvl 27 - respekt... Bohužel si nemůžu ani užít kooperaci, protože díky mýmu netu mi to prostě s kýmkoliv solidně laguje... a dokud se nevyřeší lagy a nepřidají do PvP aspoň možnost 3v3, tak nemám důvod se vracet ztm...


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 25.04.24 - 05:15
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist