IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Hrani multiplayeru, problem
Dred
příspěvek 19.04.2012, 12:16
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 07.02.2011
ID: 37549




Zdravim GP,

sice vim ze tento problem nema nic spolecneho s vasi strankou ale potrebuju nejakou pomoc od nekoho kdo by tomu mohl rozumet vic nez ja. Mam problem. Pred par dny jsem si koupil Mass Effect 3 na strance kde se prodavaji CD klice gametime.cz (fake to neni). Vlozil sem klic do Originu uspesne sem stahnul a nainstalovat ME3 hra funguje vsechno mam ji officialni ale nejde se mi pripojit do multiplayeru porad mi to vyhzuje chybu ze servery EA nejsou dostupne a at to zkusim pozdeji. Kabel od netu mam primo do PC zkousel sem i vypnout firewall antivirak znovu nainstalovat hru nic nepomohlo. Jako kdybych nemel komunikaci s EA servery ale stahnout hru od nich mi slo ale hrat tu hru po netu uz ne. Zkousel jsem i ten jejich Battlefield Play4free stazeni bylo ok ale pri spusteni hry kdy se to pripojuje na jejich servery me vyhodilo ze spojeni bylo ztraceno. To stejny mi to delalo i u hry Medal of Honor coz je taky od EA proste cokoli od EA me nejde multiplayer. Nevim co mam delat:-(. Sice je mi jasny ze bych to mel resit primo s EA ale nejsem zrovna prebornik v anglictine tak se obracim na Vas pro nejakou radu co by to mohli byt.
Diky.

S pozdravem Dred

Příspěvek upravil Dred, 19.04.2012, 12:17.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 19.04.2012, 12:39
Příspěvek #2


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




http://findports.com/document.php?tag=mass-effect-3

musíš povolit tyhle porty


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dred
příspěvek 19.04.2012, 13:04
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 07.02.2011
ID: 37549




Jasny chapu aleee ja nemam router. Me jde kabel od poskytovatele do rozvadece co mame jako bytovka ve sklepe a od tam mi to jde primo do PC. Tak nevim kde mam ty porty povolit. Ja sem ohledne tohodle nezkuseny takze bych potreboval trochu vic informaci. Jestli se to da i nekde v komplu udelat nevim.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calll_
příspěvek 19.04.2012, 13:16
Příspěvek #4


_
Ikona skupiny

Skupina: Poker admin
Příspěvků: 3532
Registrován: 07.10.2006
Bydliště carentan
ID: 18001




aha no ja to povoluji rovno v routeru ale možná ti tohle pomůže

http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows...indows-Firewall

jinak to ea ma taky centrum pomoci v čestine pokud to teda neni redirect na tu eng verzi ale asi ne

https://help.ea.com/cz/

Příspěvek upravil calll_, 19.04.2012, 13:21.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Qwwerty
příspěvek 19.04.2012, 13:31
Příspěvek #5


Clinically Insane
Ikona skupiny

Skupina: Guru
Příspěvků: 12928
Registrován: 18.05.2005
ID: 6539




praktičtejší bude sehnat si IP a port serveru a zkusit jeho dostupnost
z toho se pak dá usuzovat, jestli je chyba opravdu v konektivitě nebo někde jinde

tak jako tak, pokud ti to dělalo u všech EA her, tak buď máte plošně blokovanou přípojku (přípoj z rozvodu rovnou do PC, wtf) a nebo je to dlouhodobej implementační problém EA


ještě (čistě pro jistotu) projdi nastavení síťový karty a povypínej všechny powersave pseudo-fičury jako vypínání za účelem úspory energie a podobný nesmysly


--------------------
When freedom is oulawed, only outlaws wil be free (⌐■_■)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dred
příspěvek 19.04.2012, 13:33
Příspěvek #6





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 07.02.2011
ID: 37549




Koukal sem se na ty porty jak je to podle toho microsoftu a ja mam i mass effect 3 porty zadano jakykoli porty.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 23.04.24 - 14:45
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist