IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Důležité upozornění

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Call of Duty 2, nejprve si přečtěte naše ČASTO KLADENÉ OTÁZKY, než položíte vlastní otázku!

Také byste měli znát PRAVIDLA pro hraní na našich serverech. Vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem.

 
Reply to this topicStart new topic
> Radu - vysoký ping, ping
mardaboss
příspěvek 22.10.2014, 13:31
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 12.10.2014
ID: 46636




Dobry den tak sem psal typkovi od netu byl tu od nas a vsechno se podival a rekl mi ze vse je v poradku ze u nej problem neni mam svuj server tak ze pretizeny to byt nemuze, ale proste v danou chvili kdyz mam lagy tak zapnu CMD v počitači natukam tam ping www.gamepark.cz -t ale tam mam ping do 10 a kdyz namerim na jejich strankach moji rychlost tak me to nabehne na 17 Mb/s a ping 8 , ale na ts mam 90 100 a ve hre to samy , kolem 3 4 hodiny to jeste jde kdyz prijdu domu ale kolem 6 7 8 9 10 hodiny uz je to proste spatny nevi nekdo co stim?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hopik120
příspěvek 22.10.2014, 16:40
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 339
Registrován: 07.10.2011
Bydliště Plzeň
ID: 42388




Co máš za poskytovatele? Já jsem takhe poskytovatele měnil. Pingy na GP jsem míval kolem 20 a najednou byly tak 50-60. Poskytovateli se to zdálo naprosto v pořádku, takže jsem je vyměnil a teď mám ve he ping 13 +-. Tkže to, že ti technik řekne, že z jejich strany je vše v pořádku. Nebejvá občas až tak pravda.

Příspěvek upravil Hopik120, 23.10.2014, 11:54.


--------------------
BAN
Člověk by měl přemýšlet o spoustě věcí, ale starosti by si neměl dělat s ničím...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L@chtan
příspěvek 22.10.2014, 18:18
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1219
Registrován: 05.10.2007
Bydliště VnM
ID: 22573




QUOTE(Hopik120 @ 22.10.2014, 17:40) *
Co máš za poskytovatele? Já jsem takhe poskytovatele měnil. Pingy na GP jsem mýval kolem 20 a najednou byly tak 50-60. Poskytovateli se to zdálo naprosto v pořádku, takže jsem je vyměnil a teď mám ve he ping 13 +-. Tkže to, že ti technik řekne, že z jejich strany je vše v pořádku. Nebejvá občas až tak pravda.

Odezva na gp, jenže herní servery neběží na stejném serveru jako web..


--------------------


Go to the top of the page
 
+Quote Post
L.T.Sm@sh
příspěvek 22.10.2014, 21:29
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 1070
Registrován: 07.12.2009
Bydliště Tábor
ID: 32815




QUOTE(mardaboss @ 22.10.2014, 14:31) *
Dobry den tak sem psal typkovi od netu byl tu od nas a vsechno se podival a rekl mi ze vse je v poradku ze u nej problem neni mam svuj server tak ze pretizeny to byt nemuze, ale proste v danou chvili kdyz mam lagy tak zapnu CMD v počitači natukam tam ping www.gamepark.cz -t ale tam mam ping do 10 a kdyz namerim na jejich strankach moji rychlost tak me to nabehne na 17 Mb/s a ping 8 , ale na ts mam 90 100 a ve hre to samy , kolem 3 4 hodiny to jeste jde kdyz prijdu domu ale kolem 6 7 8 9 10 hodiny uz je to proste spatny nevi nekdo co stim?

Jak, že máš svůj server? Já neříkal, že máš přetížený server, ale že je přetížená/zatížená internetová síť tvého poskytovatele. Prostě k večeru každý sedne k počítači a čím více lidí v té době využívá internet od téhož poskytovatele, tím hůře ten internet (vyšší ping) všem půjde. Pokud to není dobrý provider, který má internet dostatečně stabilní i při větším zatížení, tak se to zkrátka projevuje tak, jak píšu. Sám jsem tento problém měl nebo občas stále mám.

Když jsi přesvědčený, že máš modem a router DOBRÝ, tak budťo si připlatit za větší rychlost internetu, nebo rovnou změnit internetového poskytovatele. A pokud bydlíš někde v paneláku, tak tam ti to lagování může mimo jiné způsobovat absolutně cokoli, co by tebe a ani nikoho jinýho v životě nenapadlo. Paneláky jsou dementní bydlení.

Příspěvek upravil L.T.Sm@sh, 22.10.2014, 21:36.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mardaboss
příspěvek 25.10.2014, 09:51
Příspěvek #5





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 5
Registrován: 12.10.2014
ID: 46636




QUOTE(L.T.Sm@sh @ 22.10.2014, 22:29) *
Jak, že máš svůj server? Já neříkal, že máš přetížený server, ale že je přetížená/zatížená internetová síť tvého poskytovatele. Prostě k večeru každý sedne k počítači a čím více lidí v té době využívá internet od téhož poskytovatele, tím hůře ten internet (vyšší ping) všem půjde. Pokud to není dobrý provider, který má internet dostatečně stabilní i při větším zatížení, tak se to zkrátka projevuje tak, jak píšu. Sám jsem tento problém měl nebo občas stále mám.

Když jsi přesvědčený, že máš modem a router DOBRÝ, tak budťo si připlatit za větší rychlost internetu, nebo rovnou změnit internetového poskytovatele. A pokud bydlíš někde v paneláku, tak tam ti to lagování může mimo jiné způsobovat absolutně cokoli, co by tebe a ani nikoho jinýho v životě nenapadlo. Paneláky jsou dementní bydlení.

Nebydlim v panelaku
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 26.05.24 - 11:43
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist