IPB

Vítejte ( Přihlášení | Registrace )

> Často kladené otázky

Pokud máte nějaký dotaz či problém s Medal of Honor, nejprve si přečtěte náš FAQ, než položíte otázku!

2 Stran(y): V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> skiny do MOH
Veci
příspěvek 19.05.2005, 12:16
Příspěvek #1





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 15.03.2005
ID: 5464




Hele proč se nemůžou používat skiny?
Když mi jeden člověk řekl že je používat můžu tak mě zas jiný zdrbal tak já nevím...proč to nemůže být?
Jo jinak-viděl jsem hodně jiných skinů co nejsou jen tak v čisté hře
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coner
příspěvek 19.05.2005, 19:41
Příspěvek #2





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 19.05.2005
ID: 6544




QUOTE(Veci @ 19.05.2005, 13:16)
Hele proč se nemůžou používat skiny?
Když mi jeden člověk řekl že je používat můžu tak mě zas jiný zdrbal tak já nevím...proč to nemůže být?
Jo jinak-viděl jsem hodně jiných skinů co nejsou jen tak v čisté hře
[right][snapback]93732[/snapback][/right]

Protoze v pravidlech je jasne dano, ze se smi jen cista instalace... nektere skiny prinaseji vyhodu...

proste clear install .. thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bara.cz
příspěvek 20.05.2005, 05:40
Příspěvek #3





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 911
Registrován: 21.02.2004
ID: 1059




QUOTE(coner @ 19.05.2005, 20:41)
Protoze v pravidlech je jasne dano, ze se smi jen cista instalace... nektere skiny prinaseji vyhodu...

proste clear install ..  thumbsup.gif
[right][snapback]93907[/snapback][/right]

neni co dodat, diky cone rolleyes.gif


--------------------
A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal. Oscar Wilde
It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
coner
příspěvek 20.05.2005, 06:28
Příspěvek #4





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 36
Registrován: 19.05.2005
ID: 6544




QUOTE(bara.cz @ 20.05.2005, 06:40)
neni co dodat, diky cone  rolleyes.gif
[right][snapback]94001[/snapback][/right]

blush.gif np :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jurgenb
příspěvek 20.05.2005, 14:34
Příspěvek #5


... když já fakt nevím ...


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 847
Registrován: 01.03.2005
Bydliště BRNO
ID: 5225




jj, cone, my tě nemít teehee.gif tongue.gif rolleyes.gif

#1 -> Nejen že jsem tě zdrbal, ale jestli to u tebe najdu i příště, tak máš okamžitě banána. Takže doporučuju reinstal MoHAA. Pak budeš mít jistotu.

Příspěvek upravil jurgenb, 20.05.2005, 14:56.


--------------------
Jsem beznadějný optimista. Pokud bych měl být realista, stane se ze mě skeptik.

Jsi nováček? Nevíš si rady? Přečti si nejprve často kladené otázky nebo Speciál MoHAA a pak se ptej admina, co dál!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 20.05.2005, 19:44
Příspěvek #6


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Reinstal netřeba, stačí MoHAA cleaner rolleyes.gif

Ale to s těma skinama není zas tak blbej nápad. nechápu, proč by se nemohlo vytvořit něco jako je mappack akorát, že by to obsahovalo schválený skiny, prostě skinpack. Stejně je standardně FF vypnutý, takže je to skoro šumák, jakej má kdo skin...

Pokaď se do toho nikomu nechce, klidně bych pár skinů našel a předložil ke schválení...

Vzpomínám si jak jsme měli na serveru u Camela každej svuj skin pojmenovanej podle hráče, kterej ho používal. To byly časy cry.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 22.05.2005, 23:47
Příspěvek #7





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 20.05.2005, 20:44)
Reinstal netřeba, stačí MoHAA cleaner  rolleyes.gif

Ale to s těma skinama není zas tak blbej nápad. nechápu, proč by se nemohlo vytvořit něco jako je mappack akorát, že by to obsahovalo schválený skiny, prostě skinpack. Stejně je standardně FF vypnutý, takže je to skoro šumák, jakej má kdo skin...

Pokaď se do toho nikomu nechce, klidně bych pár skinů našel a předložil ke schválení...

Vzpomínám si jak jsme měli na serveru u Camela každej svuj skin pojmenovanej podle hráče, kterej ho používal. To byly časy  cry.gif
[right][snapback]94172[/snapback][/right]


ja ten vas skinpack mam jeste nekde na disku :) prima vec
ale na GZ je povolena jen cista instalace (+mapy) a nic se na tom nebude menit. ostatni, mnohdy povedene skiny, si kazdy muze vyzkouset kdekoliv jinde :)


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 23.05.2005, 20:56
Příspěvek #8


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




QUOTE(duchodce_ @ 23.05.2005, 00:47)
ja ten vas skinpack mam jeste nekde na disku :) prima vec
ale na GZ je povolena jen cista instalace (+mapy) a nic se na tom nebude menit. ostatni, mnohdy povedene skiny, si kazdy muze vyzkouset kdekoliv jinde :)
[right][snapback]95245[/snapback][/right]

hmmm a mohl by si mi ten skinpack nějakým způsobem poslat či dát link ke stažení nebo tak něco, já ho nemám sad.gif

Je to škoda že se na GZ jiný skiny dávat nebudou. By stačilo kdyby se použily skiny ze Spearheadu nebo Breaktrough, ale věřim, že by to zas nějaký chytráci začli obcházet... eh-smiley.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stator_rotor
příspěvek 24.05.2005, 07:28
Příspěvek #9


Šmoulinka je gut


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 314
Registrován: 28.02.2005
ID: 5214




QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 23.05.2005, 21:56)
hmmm a mohl by si mi ten skinpack nějakým způsobem poslat či dát link ke stažení nebo tak něco, já ho nemám  sad.gif

Je to škoda že se na GZ jiný skiny dávat nebudou. By stačilo kdyby se použily skiny ze Spearheadu nebo Breaktrough, ale věřim, že by to zas nějaký chytráci začli obcházet...  eh-smiley.gif
[right][snapback]95623[/snapback][/right]

právě o tom to skule je, nezastavime se, sme v jednom kole, prestalo pro nas vsechny existovat vpodstate cokoli krome háku a gz, tenhle napor by sme uz asi neustali ...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
duchodce_
příspěvek 24.05.2005, 09:11
Příspěvek #10





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 824
Registrován: 28.02.2005
Bydliště Praha
ID: 5212




QUOTE([TORTUGA]<$kullman> @ 23.05.2005, 21:56)
hmmm a mohl by si mi ten skinpack nějakým způsobem poslat či dát link ke stažení nebo tak něco, já ho nemám  sad.gif

Je to škoda že se na GZ jiný skiny dávat nebudou. By stačilo kdyby se použily skiny ze Spearheadu nebo Breaktrough, ale věřim, že by to zas nějaký chytráci začli obcházet...  eh-smiley.gif
[right][snapback]95623[/snapback][/right]


$kulle tahej na http://duchodce.webzdarma.cz/nuble[x]-playerskins.pk3 whistle.gif


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 24.05.2005, 21:07
Příspěvek #11


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Tahám.... ....a díky moc thumbsup.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Veci
příspěvek 29.05.2005, 16:37
Příspěvek #12





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 7
Registrován: 15.03.2005
ID: 5464




Proč jste to zamkli-to si nemůžem o tom pokecat?proč nemůže být nějaký skinpack nebo tak....jak se jde něco obcházet?nepochopil jsem tu část...Jak můžete se skinem obejít hru??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bara.cz
příspěvek 29.05.2005, 17:05
Příspěvek #13





Skupina: Uživatel
Příspěvků: 911
Registrován: 21.02.2004
ID: 1059




QUOTE(Veci @ 29.05.2005, 17:37)
Proč jste to zamkli-to si nemůžem o tom pokecat?proč nemůže být nějaký skinpack nebo tak....jak se jde něco obcházet?nepochopil jsem tu část...Jak můžete se skinem obejít hru??
[right][snapback]97832[/snapback][/right]

tema jsem odemkla na tve prani, brala jsem to jako vyresene.
Dle pravidel, se kterymi souhlasis vstupem do hry, musis mit cistou instalaci mohaa, coz se pouzitim jinych skinu, nez defaultnich meni. Jine skiny mate moznost zkouset na jinych serverech, na GZ je vyzadovana cista instalace.


--------------------
A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal. Oscar Wilde
It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 29.05.2005, 17:49
Příspěvek #14


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Myslím, že na GZ nechtějí povolit žádný skinpack kvůli tomu, že by některé nedefaultní skiny mohly poskytovat některým hráčům výhodu.

Jinak tím ocházením bylo míněno to, že někteří hráči by si do tohoto skinpacku mohli přidávat jiné skiny popřípadě si skiny různě upravovat, tak aby jim tu výhodu poskytovali. Momentílně mě napadly akorát skiny, které by prosvítaly přes zeď, nebo by měli nějakou auru, která by byla okolo skinu a prozrazovala tak pozici hráče. Možná že to co tu píšu jsou uplný kraviny (jsou to jen moje osobní doměnky), ale myslim že podstatu to vystihuje.

turned.gif


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[TORTUGA]<...
příspěvek 29.05.2005, 17:59
Příspěvek #15


- Želvonaut -


Skupina: Uživatel
Příspěvků: 675
Registrován: 09.11.2003
Bydliště Mimoň
ID: 424




Ještě mám dotaz k těm Nublex - skinům. Kam je mám vložit, aby mi to ve hře dalo na výběr z těch skinů? Vložil jsem to do mainu i do adresáře s instalací mohaa a když jsem spustil medala tak jsem tam měl stále jen defaultní skiny. Proč to? Héééééééééééééééélp prosím blush.gif

ja nevim jak tobe, ale ja kdyz je dam do mainu tak funguji. duchodce_

Příspěvek upravil duchodce_, 30.05.2005, 00:11.


--------------------
To je z toho života, jakej ty vedeš! To je z toho, s jakejma lidma ty se stýkáš!

Spam is forbidden!!!
- LOCKED -
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stran(y): V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Uživatel(é/ů) pročítá toto téma (1 neregistrovaných a 0 anonymních uživatelů)
0 registrovaní:

 



RSS Lo-Fi verze Dnes je: 1.06.24 - 03:07
Darkness Skin by Danellis. Converted by New Horizon Skins.
Toplist