Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: BIG problemy se STEAMEM
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike
Lex-To
Měl jsem účet na STEAM, ale ted jak se cosi s těma steama dělalo v poslední době, tak se to nějak posralo, a hazí mi to nějakej že můj účet je disablet. Sral jsem na to a koupil jsem novej klíč, ale ten už má někdo regnutej. co s tim mam dělat ? pls pomozte mi někdo, budu vděčnej za jakou koliv pomoc. Thx. caf Lex
-HANS-
QUOTE(Lex-To @ 13.10.2005, 13:13)
Měl jsem účet na STEAM, ale ted jak se cosi s těma steama dělalo v poslední době, tak se to nějak posralo, a hazí mi to nějakej že můj účet je disablet. Sral jsem na to a koupil jsem novej klíč, ale ten už má někdo regnutej. co s tim mam dělat ? pls pomozte mi někdo, budu vděčnej za jakou koliv pomoc. Thx. caf Lex
[right][snapback]144916[/snapback][/right]

No jak byl ted ten update toho steamu na novy vzhled tak mi to hazelo neco podobneho ale jen kdyz jsem najizdel do CSka na GZ tak jsem skusil restrat PC a jelo to ale to asi nebude tvuj pripad whistle.gif tongue.gif
Lupa89
me to zase hazi todle samy akorat ze k accountu k hl2
Sawier
jak se tak divam jak tu ma plno lidi problemy se steam acc tak se na to asi vyseru a nebudu si kupovat orig ale budu to dal valit po non-steam(ten je spolehlivej) thumbsdownsmileyanim.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.