Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Pokec jen tak
GamePark.cz fórum > Fórum > Klanová fóra > Multiherní > Mental Impact
-Phx-v!sion^cze
takze semhle ,uzete psat reba vtipy. no znate urcite nejakej, tak treba "sli dva a prostredni upad". GODD NE? :woot:
Phx|Mikulíšek
nevim, vtipy sou i v obecnym foru, v kazdym z Phx for... no jestli tohle bude dalsi misto tak na foru stravim jeste vic casu...
-Phx-v!sion^cze
QUOTE(Phx|Mikulíšek @ 29.03.2004, 21:43)
nevim, vtipy sou i v obecnym foru, v kazdym z Phx for... no jestli tohle bude dalsi misto tak na foru stravim jeste vic casu...

aspon mi budes na blizku :p
MI-Gert
mno tak se ke mne konecne pres fsecky slimaky(jrc, posta) dostala ta fullka .. ale vedet ze to ma 6 cd tak si vyrvu dvd verzi sakra ... to sem fakt zvedavej co tam zabira 5.5 GB! :) ... zjistim hned jak dorazim dom ... jesi to budou nejaky prebyytecnsoti, tak! ... tak! ... asi nic :)
Phx|Mikulíšek
Cože? 6cd? UT04? Na to že Ut03 mělo 3, tak opravdu nevim co tam je, pac to vypada dost podobne...
-Phx-v!sion^cze
ale je to naprosto uplne neco jinyho.

sou tam ty vozidla, new zbrane, vetsi mapy a plno dalsich hernich modu (napr: Onslaught, Mutant, Bombing Run a Domination)

doporucuji stahnout alespon demo
masochist
WOW tady to frčí :-)
SCYTHER-X
ja si koupim DVD verzi- orginal cool.gif
SCYTHER-X
QUOTE(Phx|Mikulíšek @ 04.04.2004, 23:40)
Cože? 6cd? UT04? Na to že Ut03 mělo 3, tak opravdu nevim co tam je, pac to vypada dost podobne...

btw: UT2004 obsahuje kompletni UT2004 + pache a mappacky
-Phx-v!sion^cze
juknete na tohle
SCYTHER-X
QUOTE([MI)
-war_angel-Phx-,20.04.2004, 19:05]juknete na tohle

Na tohle taky
_]|GRIM|[_
spam.gif
spam.gif
spam.gif
spam.gif
spam.gif
spam.gif
spam.gif
spam.gif
cleaner
QUOTE(Phx|Mikulíšek @ 04.04.2004, 23:40)
Cože? 6cd? UT04? Na to že Ut03 mělo 3, tak opravdu nevim co tam je, pac to vypada dost podobne...
[right][snapback]12278[/snapback][/right]


BTW origoš má 8 cd teehee.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.