Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: DMW on?
GamePark.cz fórum > Hry > Medal of Honor
noM3RCY
Mno nevim jak to presne zacit ,ale chtelo by to "aspon podle meho nazoru" aby na GZ byly treba nejake mistnosti jako maj v COD (ligu) ,nebo v CSku ,proste mistnosti kde by se hrály CW a byl by tam zaply nejaky anticheat (podle me DMW innocent.gif páč s ACH melo docela dost lidí problémy nuke.gif ) ,protoze hodne klanu nechce na hrat na jinych serverech,protoze se bojej nejakejch upraveni serveru apod.

Na ESL jsem cetl ze ESL a gamezone spolupracuji thumbsup.gif ,a zalozenim techto "specialnich" mistnosti se zaplym skenovanim hracu ,by se dalo vyvarovat delani skrýnu path a dir a nadavek ze nekdo haxoval apod,samozrejme nekdo muze namitnout ze se da DMW obejit,ale asi malokdo z "normalniho" klanu to umí.

A jeste nevim jestli za toto může můj konekt ale na OBJ mám peknej ping (kolem tech 30 ) ale na TDM mam tak stabilne 80 a nekdy i vic sicksmiley.gif ,je to mnou teehee.gif ??

Tak doufam ze si to nekdo spatne nevylozi a mejte me radi ,ja vas mam taky rad worship.gif
tEr0R*
Tak to si počkáš whistle.gif jj DMW uměj obejít jen myšlenky v GZ hlavách hlavně wow.gif jinak dobrej nápad thumbsup.gif
noM3RCY
Jinak kdo me podpoří dostane bonbonek rolleyes.gif
Cassidy
GO MERCY GO :o) a ted naval bonbonek :o)

na TDM jsou pingy vyssi to je pravda viz. zapasy do turnaje :o/

DMW scanner uz tady trochu delsi dobu byl a jak to dopadlo, nikdo tam nehral, zacatecnici vetsinou o DMW ani nevi a klany hrajici aktivne CB maji vlastni server s DMW, tak nevim jestli to ma cenu davat znova na GZ
Sisin
Takže na žádost mercyho jsem nucen předešlý post změnit a napsat něco ze svý hlavy :)

Takže do tdm pingů nevidím , pže se mi všude zdaj stejný a na případný vyšší pingy už jsem zvyklej .) A k tomu DMW.. aby běžel servr se stále zapnutým dmw na servrech gz myslím nejde , ale bylo by to fajn , gl mercy .)
Khenyk
jj uřčitě skvělej nápad thumbsup.gif , ale bojím se že GameZone.cz na to nepřistoupí. Proč? Protože servery GO GO GO pro CoDnoLeanDatle. A to je medal pomalu 2. nejhranější hra na GZ cool.gif a co na to vedení GZ? fu :/ žádná podpora, liga nic OMG grrr.gif
Cassidy
Na ligu nebyli sponzori pokud se nemylim, proto se zatim neuvazuje o MOHAA lize, sezente sponzory a pak bude :)
noM3RCY
A dyt nemusi byt sponzor ,staci kdyz nam daj haribo medvidky innocent.gif
KINLEY
DMW on na vsetkých serveroch .. ale bude nás hrat asi o 35% menej ludí biggrin.gif biggrin.gif ..Lenze mam problem mne blbne grafika ked si dam DMW neviete co s tym moze by????
jurgenb
QUOTE(noM3RCY @ 04.11.2005, 20:02)
A dyt nemusi byt sponzor ,staci kdyz nam daj haribo medvidky  innocent.gif
[right][snapback]153901[/snapback][/right]

Musí být sponzor, musí být motivace. Se podívej na právě probíhající turnaj. Jsou tu ceny a stejně na to polovina klanů kašle, nečtou pravidla a degradují celý turnaj.

Mám pocit, že by to s ligou dopadlo stejně. Plno klanů vznikne, regne se do ligy a po dvou týdnech zanikne bez ohledu na dopad na ligu, turnaj apod.

Vztáhnu to k tomuto turnaji. Mnoho CL nečetlo vůbec pravidla. Při jejich porušení jsem potrestal tým (kontumací nebo vyloučením). Pak mám vyspamované ICQ, že oni tam byli a ti druzí ne... V pravidlech je přesně napsáno, jak postupovat v těchto případech. Proč tak postupovalo minimum klanů? Zbytečně s tím přiděláváte starosti sobě i mně. V lize by to bylo podobné - nevěřím, že by se to rapidně zlepšilo. Navíc pak čtu, jaký jsu ***, neschopný atd.

DMW na všech serverech není možné z důvodu nedostatku kapacit GZ. DMW na GZ občas spustím u sebe (OBJ 9) nebo Orbi (OBJ 8) s Duchym (OBJ 10). Vše je ovšem limitováno naším časem a možností být na PC. Více prozatím není možné.
Je mi líto, ale zatím toto je na mrtvém bodě.
bara.cz
Jj, jurgu, sedite nad zapasy, PC vam zerou elektriku a pak jste "admini, co nic nedelaji"...
Jak rikal perky, at kazdej da 100,- a bude na poradnej server, ktery zvladne i poradnej ACH.

A jurgi, neber to jako rypnuti, doufam, ze vis, co jsem tim myslela innocent.gif whistle.gif
jurgenb
QUOTE(bara.cz @ 18.11.2005, 16:31)
Jj, jurgu, sedite nad zapasy, PC vam zerou elektriku a pak jste "admini, co nic nedelaji"...
Jak rikal perky, at kazdej da 100,- a bude na poradnej server, ktery zvladne i poradnej ACH.

A jurgi, neber to jako rypnuti, doufam, ze vis, co jsem tim myslela  innocent.gif  whistle.gif
[right][snapback]159234[/snapback][/right]

thumbsup.gif whistle.gif wink.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.