Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: tdm 1vs1
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty > Klanbáze > TDM 1vs1
fojtan
myslim ze nema cenu si moc vybirat soupere, takze aby jsme to rozpohybovali - kdo si chce zahrat, at sem napise, nejak se domluvime... dik foj?an
Krusty
QUOTE(fojtan @ 24.11.2005, 22:26)
myslim ze nema cenu si moc vybirat soupere, takze aby jsme to rozpohybovali - kdo si chce zahrat, at sem napise, nejak se domluvime... dik foj?an
[right][snapback]160922[/snapback][/right]

vsak muzes davat vyzvy :) souperovi o tom prijde mail a je to
coldik
QUOTE(Krusty @ 24.11.2005, 23:18)
vsak muzes davat vyzvy :) souperovi o tom prijde mail a je to
[right][snapback]160940[/snapback][/right]

hlavně aby za to nebyly PP když nepřímu vyzvu. jako na tom esl... to pravidlo nemá vůbec logiku
vaK0
já to odmítám na ESL pořád a nebo to nechám jen tak nechám a ono to za tejden zmizí ta výzva. Jinak myslím že je celkem slušnost se než nekoho vyzveš se ho zeptat jestli s tebou dá:-)
coldik
QUOTE(s@rgon @ 25.11.2005, 07:17)
já to odmítám na ESL pořád a nebo to nechám jen tak nechám a ono to za tejden zmizí ta výzva. Jinak myslím že je celkem slušnost se než nekoho vyzveš se ho zeptat jestli s tebou dá:-)
[right][snapback]160963[/snapback][/right]

heh já to jednou nechal a dostal sem 3PP za to že sem odmit nucenou výzvu.. prej to je v pravidlech esl.. a když zápas zruším tak dostanu taky PP prostě bez logiky
Krusty
Postih za odmítnutí výzvy - počet bodů které budou hráči/klanu odečteny za odmítnutí výzvy. Postih není započítán pokud je výzva zadána méně než 48 od začátku zápasu nebo pokud má vyzvaný již více než 5 neukončených zápasů.

postih je 10 bodu ze score


Postih za ignoraci výzvy - počet bodů které budou hráči/klanu odečteny za ignorování výzvy. Za ignorování se považuje nepotvrzení výzvy do 7 dni od zadání výzvy.

tj 20 bodu ze score

staci precist pravidla sekci postihy
coldik
QUOTE(Krusty @ 25.11.2005, 08:47)
Postih za odmítnutí výzvy - počet bodů které budou hráči/klanu odečteny za odmítnutí výzvy. Postih není započítán pokud je výzva zadána méně než 48 od začátku zápasu nebo pokud má vyzvaný již více než 5 neukončených zápasů.

postih je 10 bodu ze score
Postih za ignoraci výzvy - počet bodů které budou hráči/klanu odečteny za ignorování výzvy. Za ignorování se považuje nepotvrzení výzvy do 7 dni od zadání výzvy.

tj 20 bodu ze score

staci precist pravidla sekci postihy
[right][snapback]160970[/snapback][/right]

já se ted ale bavil o esl.. tam to taky platí nák s tema hodinama?
fojtan
QUOTE(coldik @ 25.11.2005, 07:28)
heh já to jednou nechal a dostal sem 3PP za to že sem odmit nucenou výzvu.. prej to je v pravidlech esl.. a když zápas zruším tak dostanu taky PP prostě bez logiky
[right][snapback]160964[/snapback][/right]


k prvnimu: vim ze muzu vyzvat, ale tezko si vybrat koho oslovit, takhle je to lepsi. jinak kdyby nekdo mel zajem icq je 266274421

k tomuhle: chapu to dobre ze kdyz me nekdo vyzve a ja s nim nechci hrat nebo nemam cas, tak jsou za to postihy?
Krusty
QUOTE(fojtan @ 25.11.2005, 15:27)
k tomuhle: chapu to dobre ze kdyz me nekdo vyzve a ja s nim nechci hrat nebo nemam cas, tak jsou za to postihy?
[right][snapback]161007[/snapback][/right]

pokud ho odmitnes, zracis X bodu, to je napsane v pravidlech, STACI CIST

taky muzes navrhnout jiny termin, to zase tak slozite neni
coldik
QUOTE(Krusty @ 28.11.2005, 16:29)
pokud ho odmitnes, zracis X bodu, to je napsane v pravidlech, STACI CIST

taky muzes navrhnout jiny termin, to zase tak slozite neni
[right][snapback]161751[/snapback][/right]

zdá se mi to dmnc když nechceš s někým hrát a won tě přesto naschvál vyzve abys ještě ztratil body.. když to odmítneš.. to byste měli ještě upravit.. snad není gz stejná jako esl kde to je taky uplně na *****.
Krusty
QUOTE(coldik @ 28.11.2005, 18:46)
zdá se mi to dmnc když nechceš s někým hrát a won tě přesto naschvál vyzve abys ještě ztratil body.. když to odmítneš.. to byste měli ještě upravit.. snad není gz stejná jako esl kde to je taky uplně na *****.
[right][snapback]161770[/snapback][/right]

skus si precist pravidla za jakych podminek o ty body prijdes
Romik
Ja klidně dám skoro kdykoli sem na icq věčne a za compem sedim tak do 3 do rana tak pisnete dnes mam dva zapasi od 20.00 takže pak klidně thumbsup.gif
hasik
Souperovi o vyvze prijde mail takze klidne vyzivat muzes je t ovec kazdeho hrace muze klidne vyzvivat koho chce
ale musi taky myslet na to ze kdyz vyvze a nekdo prijem tak s muis dostavit nebo kontumace
Megin
Cize ako som to pochopil - mam rovno z rebricka ludi vyzvat (podla pravidiel tusim 2 dni dopredu) a nedohadovat zapas predom cez ICQ (niektori ho ani nemaju zadane). Zatial som hral len tak, ze kto momentalne chcel priamo na gp sme to dohodli, vyzvali, zahrali. Ked to nebude niekomu vyhovovat tak moze dohodnut iny termin ze?! Lebo ja mavam cas len na vecer a keby ma sustavne niekto vyzival dakedy rano a stracal by som sustavne body - bol by som riadne grrr.gif

Edit by A.l.i.3.n: Stačí se zeptat jednou ...
http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=23912
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.