Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Vtipky, sranda, co vas pobavilo
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Zábava (vtípky, sranda...)
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140
<PRE>mr.twister
Mě dneska asi toto:


:woot:
St0ry
LoooooooooooooooooooooooooooooooooooL


biggrin.gif biggrin.gif :woot: :woot: :stuart: :haha: :haha: :woot: :woot:
LaVo
LOOOOOL! :haha: Ale ta myš vypadá docela nová.
St0ry
QUOTE(LaVo @ 23.10.2003, 18:57)
LOOOOOL!  :haha:  Ale ta myš vypadá docela nová.

jj myš je docela nová asi týden stará

ale jak vypadala před týdnem
LaVo
A copak je to v alobalu... nějaká svačinka, nebo VÍCE DROG, MMMMMMMM :woot: ?
<PRE>mr.twister
QUOTE(St0ry @ 23.10.2003, 18:59)
QUOTE(LaVo @ 23.10.2003, 18:57)
LOOOOOL!  :haha:  Ale ta myš vypadá docela nová.

jj myš je docela nová asi týden stará

ale jak vypadala před týdnem

Nechtěl bych tu krysu vidět dnes:) A vůbec ty klávesy musej smrdět když hoří co? biggrin.gif
St0ry
QUOTE(<PRE>mr.twister @ 23.10.2003, 19:11)
QUOTE(St0ry @ 23.10.2003, 18:59)
QUOTE(LaVo @ 23.10.2003, 18:57)
LOOOOOL!  :haha:  Ale ta myš vypadá docela nová.

jj myš je docela nová asi týden stará

ale jak vypadala před týdnem

Nechtěl bych tu krysu vidět dnes:) A vůbec ty klávesy musej smrdět když hoří co? biggrin.gif

JJ tongue.gif
Katalyzator
DALSI JOKE
LaVo
Nemám co dodat. Skvělý překlad... :mrk:
<PRE>mr.twister
QUOTE(Katalyzator @ 23.10.2003, 19:24)

Haha, nejlepší je to s tim este vetsim blbcem nez sme doufali:)
Piranha
rofl to musi bej nakej vyhulenec -.-
brambi
hehe,to je docela dobrý,ale škoda,že by to nešlo nainstalovat do systému jako windows theme :)
Bojler
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"
Kombain(CL)
Jo tak tohle bude asi moje hodne oblibena rubrika..hehehe..
brambi
QUOTE(Bojler @ 24.10.2003, 12:29)
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"

hehe,tak to je snad nejlepší vtip na světě ! u tohodle jsem se fakt smál :)
no rofl ..
nanami
QUOTE(Bojler @ 24.10.2003, 12:29)
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"

jj to ownz hard (:
<PRE>mr.twister
Jakej ruller todle spachal:))


St0ry
QUOTE(Bojler @ 24.10.2003, 12:29)
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"

:woot: Hafo good
LaVo
Zapichnout se do vykopanejch základů... potěš koště jestli tam zahučel ve dne :haha:
brambi
tak jestli ten frajer vjel do toho příkoúu a něměl v sobě aspoň 4.00 promile,tak to je u mě nešt'astník :)
LiN
QUOTE(Bojler @ 24.10.2003, 12:29)
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif *more smichu* biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tak jestli se z tohodle nestane zhave tema tak ja jsem cinska kralovna krasy
Dal bych sem jeste neco ale to nevim jestli muzu, jedine jestli me to dovoli kombajn zverejnit ten jeho peknej flashovej vytvor :ja_nic_ja_muzikant:
brambi
QUOTE(LiN @ 24.10.2003, 21:40)
Tak jestli se z tohodle nestane zhave tema tak ja jsem cinska kralovna krasy
Dal bych sem jeste neco ale to nevim jestli muzu, jedine jestli me to dovoli kombajn zverejnit ten jeho peknej flashovej vytvor  :ja_nic_ja_muzikant:

žhavé téma n1 - myslim,že není co dodat,protože pro mě je tohle téma až moc žhavý :) u toho vtipu s mědvědem jsem brečel smíchy :)
LiN
QUOTE(bota @ 25.10.2003, 10:09)
look at this:you

hezky se na to koukalo :wacko:
<PRE>mr.twister


Kombain(CL)
QUOTE(LiN @ 24.10.2003, 21:40)
QUOTE(Bojler @ 24.10.2003, 12:29)
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif *more smichu* biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tak jestli se z tohodle nestane zhave tema tak ja jsem cinska kralovna krasy
Dal bych sem jeste neco ale to nevim jestli muzu, jedine jestli me to dovoli kombajn zverejnit ten jeho peknej flashovej vytvor :ja_nic_ja_muzikant:

No jasne zverejni ho,ukaz jim NEGRAAA...

Jeste vam povim vtip..

Jde muz do obchodu se zbranema a chce si koupit nejakou pusku...prodavac mu doporuci jednu takovou peknou s jeste hezcim hledim(chcete li,dalekohledem) a reknemu at s tim zamiri na jeho barak kterej je asi tak 500m daleko a precte napis na jeho postovni schrance.Chlapek najede na jeho barak a pak rika:"No v okne vidim nejakou nahou zenskou s nahym chlapem.".prodavec pravi:"To neni mozny vzdyt stara mela bejt v praci!!",pak doda:"Ta puska bude vase kdyz timahle dvema nabojema ustrelite manzelce hlavu a tomu frajerovy penis".Chlapek pravi:"No myslim ze ted by mi stacil jeden naboje na oboje".

HAHAHAHAHA
Bojler
Me pobavilo tohle .. tomo.m mi to ukazal tongue.gif

<PRE>mr.twister
QUOTE(Bojler @ 25.10.2003, 12:21)
Me pobavilo tohle .. tomo.m mi to ukazal  tongue.gif


jako docela pohodar:)
Kombain(CL)
kdo udela pred policejni stanici to co ten dedek,ma u me 1,000kc..
LaVo
QUOTE
kdo udela pred policejni stanici to co ten dedek,ma u me 1,000kc..

Tady bohužel nejde o to, co by měl kdo u tebe, ale co bude mít v trestním rejstříku :stuart:
brambi
QUOTE(bota @ 25.10.2003, 10:09)
look at this:you

já tě zabiju - kliknul jsem na to a nemohl to zavřít :)
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 20:57)
QUOTE
kdo udela pred policejni stanici to co ten dedek,ma u me 1,000kc..

Tady bohužel nejde o to, co by měl kdo u tebe, ale co bude mít v trestním rejstříku :stuart:

kašli na rejstřík - život máš jen jeden :)
LaVo
QUOTE
kašli na rejstřík - život máš jen jeden :)

No právě... rolleyes.gif
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 21:13)
QUOTE
kašli na rejstřík - život máš jen jeden :)

No právě... rolleyes.gif

no právě si života musíš užít na plno :)
LaVo
Nevím, jestli mi nechávat se obtěžovat homosexuálními vězni připadá žít naplno... no, jedna věc by plná byla. Bléééééééé :sick: :sick: :sick: :pirate:
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 21:23)
Nevím, jestli mi nechávat se obtěžovat homosexuálními vězni připadá žít naplno... no, jedna věc by plná byla. Bléééééééé  :sick:  :sick:  :sick:  :pirate:

no tak jsem zase nemyslel to,aby jsme tady zacházeli do extrémů,ale aspoň víme na co myslíš :) (promiň)
jinak na plno myslím to,že nedáváš ohledy na zákon,ale tím taky nemyslím,že půjdu ted' hned někoho oddělat :)
LaVo
QUOTE
no tak jsem zase nemyslel to,aby jsme tady zacházeli do extrémů,ale aspoň víme na co myslíš :)


Tohle je moje nejhorší noční můra blush.gif :sick:

QUOTE
jinak na plno myslím to,že nedáváš ohledy na zákon,ale tím taky nemyslím,že půjdu ted' hned někoho oddělat :)


Samozřejmě. Stačí třeba mlátit se vytrženejma patníkama?
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 21:49)
QUOTE
no tak jsem zase nemyslel to,aby jsme tady zacházeli do extrémů,ale aspoň víme na co myslíš :)


Tohle je moje nejhorší noční můra blush.gif :sick:

QUOTE
jinak na plno myslím to,že nedáváš ohledy na zákon,ale tím taky nemyslím,že půjdu ted' hned někoho oddělat :)


Samozřejmě. Stačí třeba mlátit se vytrženejma patníkama?

patníky by nebyly špatný hele :)
koukej zejtra na správy a nebudeš věřit :)
LaVo
:unsure: To už je dávno... naposledy jsme se tuším řezali v prváku v zimě... vždycky když jelo auto jsme skočili do škarpy a patníky zahodili... ale ve zprávách to nebylo. To víš, vesnice. Někdy jsme taky chodili na putovní a v noci házeli lidem petardy do popelnice nebo jsme vy*cávali kola na silnici. :haha:
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 22:19)
:unsure:  To už je dávno... naposledy jsme se tuším řezali v prváku v zimě... vždycky když jelo auto jsme skočili do škarpy a patníky zahodili... ale ve zprávách to nebylo. To víš, vesnice. Někdy jsme taky chodili na putovní a v noci házeli lidem petardy do popelnice nebo jsme vy*cávali kola na silnici.  :haha:

na vesnici je největší sranda. my třeba (když jsme byli malý) dávali lidem nitě přes cestu a oni se o to zasekávali - akorát ty na kole se pokaždý skoro zmrzačili :)
zlatá vesnice a já jsem z bronzové prahy :/
LaVo
QUOTE
my třeba (když jsme byli malý) dávali lidem nitě přes cestu a oni se o to zasekávali


Myslíš "nitě" nebo "silon"? My to samý dělali se silonem. Bilance: zlomená noha, mnoho nadávek a kdo jinému jámu kopá... blush.gif
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 22:29)
QUOTE
my třeba (když jsme byli malý) dávali lidem nitě přes cestu a oni se o to zasekávali


Myslíš "nitě" nebo "silon"? My to samý dělali se silonem. Bilance: zlomená noha, mnoho nadávek a kdo jinému jámu kopá... blush.gif

no nám jámu potom kopal někdo jinej a to rovnou se sousední vesnice a povídám ti,že takový pád ze simsona si nikdy neviděl :)
black.tulip
QUOTE(bota @ 25.10.2003, 10:09)
look at this:you

starý...
LaVo
No, pravda je, že my to dávali na vedlejší cestu. Ale zásek na Simsonovi jsem už zažil, i když ne takovej... to bylo tehdy, když jsem se ho poprvý a naposled pokoušel řídit... cool.gif
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 22:40)
No, pravda je, že my to dávali na vedlejší cestu. Ale zásek na Simsonovi jsem už zažil, i když ne takovej... to bylo tehdy, když jsem se ho poprvý a naposled pokoušel řídit...  cool.gif

a ty máš simsna,nebo si měl půjčenýho ?
LaVo
NN, půjčenýho, já v životě řídil jen kolo(běžku?)... a vlastně mi někdy po kalbě připadá, že sem ztratil i řidičák na nohy... :ja_nic_ja_muzikant:
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 22:45)
NN, půjčenýho, já v životě řídil jen kolo(běžku?)... a vlastně mi někdy po kalbě připadá, že sem ztratil i řidičák na nohy... :ja_nic_ja_muzikant:

mě po kotli přijde,že jsem stratil všechno co se dá (včetně rozumu) :) někdy opravdu kecám takový blbosti,že by člověk nechápal - tuhle jsem vyprávěl pohádku o velký houpačce :D
LaVo
QUOTE
mě po kotli přijde,že jsem stratil všechno co se dá (včetně rozumu) :) někdy opravdu kecám takový blbosti,že by člověk nechápal - tuhle jsem vyprávěl pohádku o velký houpačce :D


Tady je pár ukázek (ne ode mě, ale co sem slyšel):

Mezi rybíma hlavama kapr králem.
Převálcuju všechny pod silnicí i sebe.
Svět se točí a my se musíme točit s ním!
Neříkej, že ses ztratil, řekni, že s tebou cesta nechtěla jít...
Hodit tyčku přes židličku.
Dáme si nějakou štěněcí?
:haha:
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 22:52)
QUOTE
mě po kotli přijde,že jsem stratil všechno co se dá (včetně rozumu) :) někdy opravdu kecám takový blbosti,že by člověk nechápal - tuhle jsem vyprávěl pohádku o velký houpačce :D


Tady je pár ukázek (ne ode mě, ale co sem slyšel):

Mezi rybíma hlavama kapr králem.
Převálcuju všechny pod silnicí i sebe.
Svět se točí a my se musíme točit s ním!
Neříkej, že ses ztratil, řekni, že s tebou cesta nechtěla jít...
Hodit tyčku přes židličku.
Dáme si nějakou štěněcí?
:haha:

roflmao :D
no ty si fakt pacient kamaráde,protože kdo tohle sepsal,tak to je hustý :)
LaVo
A to je jenom zlomek :mrk:
Býval dobrým policistou. Ale zhulil ten nejhorší model... psanec co hulí srance... © Arcidestil
A? tě uštkne jezevec!
Zvládnu vás jednou levou pravou nohou © Arcidestil
Malý shotgun, mňau mňau.
Včera neděle byla, dneska je úterý... © Arcidestil - on by se zlobil smile.gif
brambi
QUOTE(LaVo @ 25.10.2003, 23:02)
A to je jenom zlomek  :mrk:
Býval dobrým policistou. Ale zhulil ten nejhorší model... psanec co hulí srance... © Arcidestil
A? tě uštkne jezevec!
Zvládnu vás jednou levou pravou nohou © Arcidestil
Malý shotgun, mňau mňau.
Včera neděle byla, dneska je úterý... © Arcidestil - on by se zlobil  smile.gif

acrcidestil musí bejt masivní člověk :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.