Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Návrhy a připomínky k GP foru
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Beluga
vydrža? pionyr
Šupex
Tak dycky to dostal nějaký člověk, který měl fci na GP. Z lidu nikdo.
Mack
QUOTE(Šupex @ 18.09.2009, 17:14) *
Tak dycky to dostal nějaký člověk, který měl fci na GP. Z lidu nikdo.

Tak nic.


kdepak, tady se na běžný lid vůbec nemyslí:D
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Mack @ 18.09.2009, 17:11) *
Ptal jsem se již několikrát. Žádná reakce. takže znova. Jak se může člověk stát moderátorem?

Vyzvat toho starého na souboj, zabít ho a zaujmout jeho místo, samozřejmě.

Mě třeba moda nechtěj udělat.. přitom nechápu proč. Sem snad nějakej diktátor co chce zotročit svět a běhat v atomovejch hřibech nebo co.... ..?... hmm.. atomový hřiby... hmm..
Conan
QUOTE(Mack @ 18.09.2009, 17:11) *
Jak se může člověk stát moderátorem?


A na copak to potrebujes vedet ?

Jinak u tebe bych videl spis sance na CoD admina, navic brzo vyjde dalsi dil, takze by si mel sanci.
Mack
QUOTE(Conan @ 18.09.2009, 20:26) *
A na copak to potrebujes vedet ?

Jinak u tebe bych videl spis sance na CoD admina, navic brzo vyjde dalsi dil, takze by si mel sanci.

Ale no tak Rudá Sonjo, snad jsem se mohl zeptat. Já jen, že mi přijde, že moderátoři tak nějak nemají čas na to to tu udržovat a bylo by dobrý, dát moda i nějakýmu spammerovi, kterej tu je dost často a mohl by to hlídat.
Folwar
Jak může mít .Linux u každého postu jiný avatar? eh-smiley.gif
Qwwerty
QUOTE(Folwar @ 19.09.2009, 11:49) *
Jak může mít .Linux u každého postu jiný avatar? eh-smiley.gif

http://forum.gamepark.cz/index.php?s=&...st&p=110412
Conan
QUOTE(Folwar @ 19.09.2009, 11:49) *
Jak může mít .Linux u každého postu jiný avatar? eh-smiley.gif


Je videt, ze ses na forku jeste hodne maly pivo
black.tulip
QUOTE (Mack @ 19.09.2009, 11:28) *
Já jen, že mi přijde, že moderátoři tak nějak nemají čas na to to tu udržovat a bylo by dobrý, dát moda i nějakýmu spammerovi, kterej tu je dost často a mohl by to hlídat.

S tím nesouhlasím. Nepsalo by se tu vůbec nic, kdybychom zasahovali více, takhle se tu přeci jen něco vyskytuje, i když to stojí za houby, že...
Folwar
QUOTE(Conan @ 19.09.2009, 12:55) *
Je videt, ze ses na forku jeste hodne maly pivo


a ani to nehodlám měnit.
Pospa
QUOTE(Mack @ 19.09.2009, 11:28) *
Ale no tak Rudá Sonjo, snad jsem se mohl zeptat. Já jen, že mi přijde, že moderátoři tak nějak nemají čas na to to tu udržovat a bylo by dobrý, dát moda i nějakýmu spammerovi, kterej tu je dost často a mohl by to hlídat.

Já se řídím příslovím "mluviti stříbro, mlčeti zlato".
Qwwerty
QUOTE(Pospa @ 19.09.2009, 15:03) *
Já se řídím příslovím "mluviti stříbro, mlčeti zlato".

Mack
QUOTE(Pospa @ 19.09.2009, 15:03) *
Já se řídím příslovím "mluviti stříbro, mlčeti zlato".

jojo, jinými slovy drž hubu a krok a neser. Stačilo říct:D
Beluga
Nějakej nezrovna dobře fuknční bot jménem Katalina mi zaspamoval poštu. Zmizte ho.
^_^ azzu
Nemohlo by být na GpF něco jako řádek o dni, který právě je, kdo má dnes svátek
atd...? Něco jako je na úvodní stránce gameparku(nahoře). Díky za odpověď.
Pospa
QUOTE(Hallo. I'm azzu @ 25.12.2009, 01:42) *
Nemohlo by být na GpF něco jako řádek o dni, který právě je, kdo má dnes svátek
atd...? Něco jako je na úvodní stránce gameparku(nahoře). Díky za odpověď.

Nemohl. Dalšííí!
Rumčajz
QUOTE(Hallo. I'm azzu @ 25.12.2009, 01:42) *
Nemohlo by být na GpF něco jako řádek o dni, který právě je, kdo má dnes svátek
atd...? Něco jako je na úvodní stránce gameparku(nahoře). Díky za odpověď.



I-I.e.r.g.o.t.I-I
Něco takovýho může požadovat osoba jen tak ultimátně looserská, že nejenže je totálně vyšachovaná z reálnýho života, ale už se dokonce i bojí jít z prohlížeče na plochu windowsů.
Beluga
Přílohy mi v Opeře dělají tohle.

Kde je chyba?

Šupex
A když rozklikneš tak se zobrazí? Zkus kliknout pravým na tu miniaturu a načíst obrázek znovu jestli to něco udělá.

A už si mě přidej, abychom spolu mohli rozsekat pár nemrtvých sráčů devil.gif A jinak, Bioshock nebo Stalker nebo GTA4?
^_^ azzu
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 03.01.2010, 02:19) *
Něco takovýho může požadovat osoba jen tak ultimátně looserská, že nejenže je totálně vyšachovaná z reálnýho života, ale už se dokonce i bojí jít z prohlížeče na plochu windowsů.

To není pravda. Jen si myslím, že tu hodně lidí tráví hodně času.
Mimochodem na ploše se mi neukazuje kdo má dnes svátek...
Beluga
Právě že to nedělá vůbec nic, neotevře okno, načíst nepomůže...
Rumčajz
QUOTE(Hallo. I'm azzu @ 03.01.2010, 18:51) *
To není pravda. Jen si myslím, že tu hodně lidí tráví hodně času.
Mimochodem na ploše se mi neukazuje kdo má dnes svátek...


Dnes je neděle 3.1.2010, svátek má Radmila
Qwwerty
QUOTE(Beluga @ 03.01.2010, 18:52) *
Právě že to nedělá vůbec nic, neotevře okno, načíst nepomůže...

chyba bude u tebe .. mě fungujou

podíval bych se jak seš na tom s nastavením blokování
Beluga
Qwwerty na hrad. Asi jsem se někde uklikl, i když nechápu, jak se mi to mohlo povést. A snad mě to i mělo napadnout... :X
Šupex
Subáči. Chápu, žes mi zcenzuroval <>, ale zcenzurovat i prosté slovo vyseru? To už je snad zbytečné ne?
Sub-Zero
QUOTE(Šupex @ 20.01.2010, 21:37) *
Subáči. Chápu, žes mi zcenzuroval <>, ale zcenzurovat i prosté slovo vyseru? To už je snad zbytečné ne?

U tebe skoro jo, pádž si nevidíš do pusy permanentně ;) Ber to tak, že pak přijdou noví Křečkové, Folewarové a jiní exoti a logicky najedou na stejnou vlnu. No fuj :X
Šupex
No jo, zasloužil bych trest smrti nebo aspoň nějaké ty procenta, páč pak nemám žádnou motivaci být lepším člověkem :)
Beluga
Když mi procenta sundáte, nejenom, že je můžete dát Šupexovi a tak splníte dvě dětská přání, ale já budu moci Šupexe i vychovávat, tedy spíš navádět, jak si získat svoje další procenta zaslouženou provokací...
Šupex
Simtě. Já měl svoje první procenta v době, kdy ty si byl v plenkách :-P
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Šupex @ 20.01.2010, 22:09) *
Simtě. Já měl svoje první procenta v době, kdy ty si byl v plenkách :-P

ehm... ty "ty jo gamezona nejede kamos mi poslal link no co je tohle za forum uz me nebavi psat do toho topiku kde se to hrozne resi hmm a co je tohle mimo misu?" poučuj o procentech mudrci jeden rybi


bez OT - - -


Jsou nějaký informace k tý nový verzi fora?


Já jako že pokud by zůstaly starý topiky + možnost si ponechat starej (rozumějte tento) účet (tj nějak udělat pro forum sjednocení databází normální GP a této, původní) tak neni co řešit ne?
Rumčajz
Hele co máme udělat, když nám na forum lezou furt nějaký spamerský boti, každej den mažu minimálně 3 dredy od nich.
Beluga
Captcha?
Rumčajz
QUOTE(Beluga @ 21.01.2010, 17:32) *
Captcha?


ne to mám, je to kvůli starý verzi phpbb
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE (Patrick Chan @ 21.01.2010, 17:42) *
ne to mám, je to kvůli starý verzi phpbb

lepší captcha :) nebo novou verzi rovnou..
Rumčajz
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 21.01.2010, 18:06) *
lepší captcha :) nebo novou verzi rovnou..


captcha tam máme dobrý asi, akorát ty boti sou nějaký chytrý, sami si smažou účet po dni :))
Mack
Jo, nová verze fóra by bodla, už mě ani netrápí ten battlemod a byl bych ochoten obětovat posty....
Legio IX
Battlemod mě taky netrápí, ale pokud se nezachovají stávající příspěvky, tak by to bylo k ho*nu. Někdy je docela zábava ty starší číst.
Mack
QUOTE(Legio IX @ 21.01.2010, 21:33) *
Battlemod mě taky netrápí, ale pokud se nezachovají stávající příspěvky, tak by to bylo k ho*nu. Někdy je docela zábava ty starší číst.

Tak někde by asi byly, narážel jsem na to, že Bojler nějak psal, že když nové forum, tak propojené s acc na gameparku. A to by znamenalo jet defacto odznova a každý uživatel by začínal s nulou příspěvků. Pro spammery hrozivá představa...:)
Šupex
Neboj, já s belugou bych to dohnal hned.
Mack
QUOTE(Šupex @ 21.01.2010, 21:39) *
Neboj, já s belugou bych to dohnal hned.

To je taky pravda biggrin.gif Jen co se tak pamatuju, v tom topicu o novém fóru se proti tomu zvedla velká vlna nevole...
Beluga
Počkat a ta nová verze není kompatibilní se starou, nebo jde čistě o to propojení s GP acc? Protože jestli chcete cokoliv propojovat, tak vám utrhnu hlavu a nas*ru vám do krku... žádný GP kiddies, žádný mazání postů. Je tu moc cennýho materiálu, který se musí zakonzervovat pro budoucí generace.
Prometheus
QUOTE(Mack @ 21.01.2010, 21:35) *
když nové forum, tak propojené s acc na gameparku. A to by znamenalo jet defacto odznova

Ne nutne, nicmene vazne je tu nekdo kdo si procita pravidelneji starsi prispevky? (nepocitam to kdyz hledate na nekoho spinu :))
Qwwerty
QUOTE(Prometheus @ 21.01.2010, 22:45) *
(nepocitam to kdyz hledate na nekoho spinu :))

starší posty sloužej i k něčemu jinýmu ? :)

posty dlabat .. spíš se obávám tečh gp kiddies - taky by to zároveň asi chtělo poupravit pravidla fóra a udělat nějaký hinty (jako např nevykopávat několik let starý topicy etc..)
a co se týče sloučení acc. - věřim, že je to pro adminstvo potom snažší ale osobně bych nechal svoje profily "aktivní forum idler" a "několik let neaktivní gp player" odloučený


úvaha na téma kiddie entit: pokud 1 acc = 1 ban .. vysokej podpis na fóru a tejden můžou na CoD jenom koukat (ano, ano po warnu) ... chvíli budou whinovat a pak začnou šmejdit po fóru - prolízat topicy a zjišťovat co se tady děje a ve chvíli konce banu by se jich určitě našla spousta, kteří zůstanou i u fóra -> kopce novejch userů na jejichž "výchovu" by asi bylo potřeba spousta klacíkářů s bambusovejma tyčema
tzn. ano - oživí to fórum (mimo jiné) - otázkou je za jakou cenu
Šupex
Skoro se dá předpokládat, že skupina guru by byla zachována, takže zrovna tebe by to nemuselo tlačit.
Prometheus
QUOTE(Qwwerty @ 21.01.2010, 22:59) *
úvaha na téma kiddie entit: pokud 1 acc = 1 ban .. vysokej podpis na fóru a tejden můžou na CoD jenom koukat (ano, ano po warnu)

nepredpokladam ze by to propojeni fungovalo zrovna takhle :)
Rumčajz
Tak jako aspoň by byla sranda s těma novejma. O počet postů mi moc nejde, zpíš o rok založení acc :P
A.l.i.3.n
Já jsem taky pro. Dobrý by bylo i propojení s komentářema k článkům na GP (v separátní sekci) ... a samozřejmně hojné množství GBodů a HW zdarma pro spammery biggrin.gif

QUOTE
Tak jako aspoň by byla sranda s těma novejma. O počet postů mi moc nejde, zpíš o rok založení acc :P

2006 a cejtíš se jako odlskůler jo? pfff! tongue.gif
repeek
QUOTE(Prometheus @ 21.01.2010, 22:45) *
Ne nutne, nicmene vazne je tu nekdo kdo si procita pravidelneji starsi prispevky? (nepocitam to kdyz hledate na nekoho spinu :))


Ja, je dobre se vratit do dob teen, kdy jeste Qw a Tw hrali Soldat :)
A propo pokud by se smazlo "Girls" tak jsem vylozene proti.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.