Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Návrhy a připomínky k GP foru
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
5uck my d1ck
soldier of fortune 2
FannyBoy
Ahoj lidi, chtel bych se zeptat, jak si dát podpis na GP forum, jak jsem zjistil, podpis jde dat jen z urcite URL adresy, ja mam ten obrazek v pocitaci, a zadnou webovou stranku kam bych ho uploudnul a poté dal do Gp fora jako podpis nemam, tak bych se chtel zeptat jestli existuje jinej zpusob uploadovani abych to mohl nahrat rovnou z pocitace... Diky moc thumbsup.gif
Nclava
co ja vim tak ne. jedine upnout nekde na web, napr zde a potom sem hodit odkaz. dale uz je to tak samo, jak si psal
FannyBoy
Ahoj lidi, chtel bych se zeptat, jak si dát podpis na GP forum, jak jsem zjistil, podpis jde dat jen z urcite URL adresy, ja mam ten obrazek v pocitaci, a zadnou webovou stranku kam bych ho uploudnul a poté dal do Gp fora jako podpis nemam, tak bych se chtel zeptat jestli existuje jinej zpusob uploadovani abych to mohl nahrat rovnou z pocitace... A jestli ne tak bych se chtel zeptat jestli mi to nekdo neuploadne nekam na web nebo kde se uploadujou foto... protoze mi ten imageshack.us vubec nefachá... ... dik moc worship.gif
Nclava
omg, co ti na tom imageshacku nejde? jenom vyberes soubor z disku a uploadnes
FannyBoy
QUOTE(N-clava @ 17.01.2007, 18:50) [snapback]443693[/snapback]

omg, co ti na tom imageshacku nejde? jenom vyberes soubor z disku a uploadnes

proste se to asi 30 minut nacita a pak to hodi stranku nelze zobrazit
+-=
Velkej obrázek ?

FannyBoy
QUOTE(+-= @ 17.01.2007, 19:27) [snapback]443712[/snapback]

Velkej obrázek ?

JPEG Image
703 x 333
7,89 kB
sad.gif sad.gif sad.gif
Elastik
radsi schod toho hadrhajzla z podpisu to je desny
Šupex
tak o to se ani nepokousej, je tu povolene jenom 700x130px myslim
zeke
to se mi nejak nezda, supexi... ;o)
Šupex
QUOTE

1) Celková velikost grafické plochy je 65000px^2, přičemž maximální povolená výška je 130px a maximální povolená šířka je 700px. Je jen na vás, jak tuto plochu zaplníte, pokud dodržíte všechna tři omezení.


ale asi sem to napsal blbe ja a tys to nasledne pochopil :)

jinak vis, ze pravidla dou lehce mimo me
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Zeke tyhle pravidla udělal když měl krizový období, JAKŽ TAKŽ fungujou, ale nutno dodat že jsou úplně dementní. Člověk takhle musí vyměřovat tohle a tento a počítat pixely... jednoduši by bylo prostě MAX vejška, max šířka a max velikost souboru. Bam - a je to přesnější a účelnější než to přeneseně hádat z pixelů.
Elastik
tri palce x pet stop bych nechal
zeke
a ja bych nechal tech trapnych reci :o)))
FannyBoy
a ja bych chtel aby mi nekdo poradil jak si mam upnout obrazek do podpisu grrr.gif
Šupex
mas tu navod, tak se neptej blbe. psal sem ti ho. to ze neumis upnout obrazek na imageshack.us je uz tvuj problem
carazy cool ulet vole
nechci zakladat novej topik.. ale nejak mam potrebu napsat.. "NEJAK TO TU HNIJE" a jakoze fakt :X .. nuuudaaaa lidi
Lukino
QUOTE(youngprimitive @ 20.01.2007, 11:22) [snapback]444695[/snapback]

nechci zakladat novej topik.. ale nejak mam potrebu napsat.. "NEJAK TO TU HNIJE" a jakoze fakt :X .. nuuudaaaa lidi

je to forum a né xchat
Sakrblé
QUOTE(FannyBoy @ 19.01.2007, 14:18) [snapback]444266[/snapback]

a ja bych chtel aby mi nekdo poradil jak si mam upnout obrazek do podpisu grrr.gif

zkus ftp
blackRo
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 18.01.2007, 22:51) [snapback]444148[/snapback]

Zeke tyhle pravidla udělal když měl krizový období, JAKŽ TAKŽ fungujou, ale nutno dodat že jsou úplně dementní. Člověk takhle musí vyměřovat tohle a tento a počítat pixely... jednoduši by bylo prostě MAX vejška, max šířka a max velikost souboru. Bam - a je to přesnější a účelnější než to přeneseně hádat z pixelů.


Co !? wow.gif px jsou asi tady v tom připadě nej. Nvm jak bys to chtel delat merit na monitoru pravitkem ?


AKORAT BYCH ZVĚTŠIL VELIKOST NA 150 px thumbsup.gif tongue.gif
◘◘◘◘
Já bych tady toto fórum smazal.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(blackRo @ 20.01.2007, 20:40) [snapback]445031[/snapback]

Co !? wow.gif px jsou asi tady v tom připadě nej. Nvm jak bys to chtel delat merit na monitoru pravitkem ?
AKORAT BYCH ZVĚTŠIL VELIKOST NA 150 px thumbsup.gif tongue.gif

Nechápeš; jasně že myslim pixely, ale ne čtvereční. tady je velikost různá. Můžeš mít malej ale širokej, ale rup musíš pak spočítat px2. Lepší je že prostě maximálně vysokej takhle, max širokej takhle pixelů, a max velikej tolik a tolik KB. A ne nějaký demence typu "můžeš ho mít širší když nebude tak vysokej než normální, ale nesmíš ho mít vyšší a podobný zbytečnosti.

3 jasný podmínky, který se můžou beze zbytku naplnit, nebo ne, a je to. Ne nějaký výjimky nepřímý úměrnosti u parametrů. Pomohlo by to ke zjednodušení.
blackRo
Kde si vzal px na druhou ? eh-smiley.gif
EDIT: jo už to čtu na pravidlech. Tak ted to nechapu totalne. Stejne muzu mit max velikost 130x700 tak na to ty px čtvereční ??
H nejak nepobiram a fakt hovadina :D
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(blackRo @ 21.01.2007, 19:32) [snapback]445607[/snapback]

Kde si vzal px na druhou ? eh-smiley.gif

čtverečních........
blackRo
tongue.gif to je jedno už jsem tam neco doplnil :) v tom předchozim
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(blackRo @ 21.01.2007, 19:35) [snapback]445612[/snapback]

tongue.gif to je jedno už jsem tam neco doplnil :) v tom předchozim

přestaň se tedy smát, sklapni hubu za začni myslet a číst co se píše :)
Prometheus
QUOTE(blackRo @ 21.01.2007, 19:32) [snapback]445607[/snapback]

Kde si vzal px na druhou ? eh-smiley.gif
EDIT: jo už to čtu na pravidlech. Tak ted to nechapu totalne. Stejne muzu mit max velikost 130x700 tak na to ty px čtvereční ??
H nejak nepobiram a fakt hovadina :D

To omezeni podpisu je uplne normalni a je to vlastne urcita tolerance podpisu aby omezeni nebylo tak drasticky, clovek si muze vybrat jestli ten podpis natahne na sirku nebo na vysku.. to ze to nekteri uzivatele nechapou nebo uplne ignorujou a chteji si davat do podpisu obrazky velky jak krava je vec druha.. ale jo kdyz se vam to nelibi tak oni to modi klidne zmenej aby tam bylo jenom "normalni" omezeni s max sirkou a vyskou
John_Lenon
tohle pravidlo je podle me ptakovina, stejne ma vetsina lidi, kterym to vadi, sigy vypnuty... Ty co nemaj, tem asi nevadej... a podle me to ani moc nezpomaluje nacitani ztranky...
blackRo
QUOTE(Prometheus @ 21.01.2007, 22:06) [snapback]445699[/snapback]

To omezeni podpisu je uplne normalni a je to vlastne urcita tolerance podpisu aby omezeni nebylo tak drasticky, clovek si muze vybrat jestli ten podpis natahne na sirku nebo na vysku.. to ze to nekteri uzivatele nechapou nebo uplne ignorujou a chteji si davat do podpisu obrazky velky jak krava je vec druha.. ale jo kdyz se vam to nelibi tak oni to modi klidne zmenej aby tam bylo jenom "normalni" omezeni s max sirkou a vyskou


Když si teda muzu natahnout na vyšku tak proč mi ho smazali ten minuly kdy jsem mel vysku 150 px
Šupex
protoze mas toleranci na vysku od 0 do 130, stejne tak na sirku mas od 0 do 700

a nechapu proc by vsichni podpisy zvetsovali. nechci rolovat skoro 5 stranek jenom diky tomu, ze si nekdo do sigu da 3 prdele shoutboardu, anket, userbaru a sigu
Energizer
QUOTE(Šupex @ 22.01.2007, 15:08) [snapback]445871[/snapback]

protoze mas toleranci na vysku od 0 do 130, stejne tak na sirku mas od 0 do 700

a nechapu proc by vsichni podpisy zvetsovali. nechci rolovat skoro 5 stranek jenom diky tomu, ze si nekdo do sigu da 3 prdele shoutboardu, anket, userbaru a sigu
skus page up a page down thumbsup.gif
+-=
QUOTE(Energizer @ 31.01.2007, 21:06) [snapback]450977[/snapback]

skus page up a page down thumbsup.gif

Zvedat pravou ruku z myše a ještě tak daleko ?? Pche !
Energizer
QUOTE(+-= @ 31.01.2007, 21:10) [snapback]450979[/snapback]

Zvedat pravou ruku z myše a ještě tak daleko ?? Pche !
skus Ctrl+W, mozna to pude

Ne pockej +-= ty jsi to mel pod avatarem to se asi nenachytas :(
Kindlinho
nebo si vypni sigy... (jde to, ne?)
Šupex
vyply sigy mam, page upovat/downovat nebudu bo si vystacim s koleckem a me jako usera opery na ctrl+w nenachytas :P
Energizer
Jak je clen skupiny: Guru
CoD admin

udelal bych to jako odkaz, aby byl prehled kdo vsechno v ty skupine je
zeke
to se muzes podivat, kdyz das vpravo uplne nahore vyhledavani "clenove"
Clob
změňtéééé grafiku a logooooo....."čtverec s bludištěm"???chce to něco modernějšího biggrin.gif
◘◘◘◘
Smáznem to ne?
Šupex
Mám jednu zásadní připomínku k GPfóru. Požaduji aby se okamžitě přejmenoval LB na LB. Žádného černého tulipána tu nestrpím :)
rawenien
Jak bych zavedl neco jako "Zvyseni zabavnosti fora za cenu snizeni nudy"...mozna to je tim, ze nemam co delat, padz trcim doma v nemoci, ale nejake nezazivne to tu je...
Tetref
QUOTE(rawenien @ 12.03.2007, 22:18) [snapback]472371[/snapback]

Jak bych zavedl neco jako "Zvyseni zabavnosti fora za cenu snizeni nudy"...mozna to je tim, ze nemam co delat, padz trcim doma v nemoci, ale nejake nezazivne to tu je...

napodobně...
Clob
QUOTE(rawenien @ 12.03.2007, 22:18) [snapback]472371[/snapback]

Jak bych zavedl neco jako "Zvyseni zabavnosti fora za cenu snizeni nudy"...mozna to je tim, ze nemam co delat, padz trcim doma v nemoci, ale nejake nezazivne to tu je...

já to řikám...nudná grafika teehee.gif ....zeke,neber si to osobně wink.gif
Prometheus
QUOTE(Clob @ 12.03.2007, 22:34) [snapback]472388[/snapback]

já to řikám...nudná grafika teehee.gif ....zeke,neber si to osobně wink.gif

Tak udelej nejaky navrh at se taky pobavime :)

Mozna neco aby to vystihovalo a libilo se nasi nejpocetnejsi a nejmilejsi komunite na GP... codarum ... neco tak 20 barevnyho s tim ze to bude vypadat jako od ditete z 5. tridy zvlastni skoly :)
Clob
QUOTE(Prometheus @ 12.03.2007, 22:40) [snapback]472392[/snapback]

Tak udelej nejaky navrh at se taky pobavime :)...

jednou jsem tady vyjádřil svoje grafické nadání...a do padlo to tímto komentářem:
CODE
vyvolat nechu? je umelecky zamer autora wink.gif
EDIT: a nebo je proste Clob prase :D :P

...takže po mě nechtěj abych opět exhumoval mojí fantazii teehee.gif smile.gif
rawenien
QUOTE(Tetref @ 12.03.2007, 23:30) [snapback]472383[/snapback]

napodobně...

Ono to bude asi tim, ze se to tu stalo jaksi infantilni jak krawa...:)
Tetref
QUOTE(rawenien @ 12.03.2007, 23:23) [snapback]472426[/snapback]

Ono to bude asi tim, ze se to tu stalo jaksi infantilni jak krawa...:)

takže už si poznal cod admini..aha..:)
I-I.e.r.g.o.t.I-I
To mě připomíná den otevřenejch dveří na guru private foru, jak bylo již řešeno.

Joa zase by to chtělo soutěž v abstraktní grafice, dodnes nemůžu zapomenout madonionovy jak mi se svou cybercat vyfouk první místo, které náleželo poprávu mému usáma-matrixwalljump-filharmony-dirigent-barvičkovy se santa čepičkou...
MadOnion
Nikdy mě nedostaneš, ale contest by bodla.)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.